login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Uitslagen Dubbelspel per ranking 23-03-2019

 

  Kampioenschap regio Oost   "Dubbelspel" per ranking 22,03,2019    
  Finale ranking 1          
1 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
2 Simons Mario D0097 ALL STARS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
3 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C) Raf Bartholomevis D4167 POEIKES (1A)
             
Ranking 1 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Simons Mario D0097 ALL STARS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
2 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C) Raf Bartholomevis D4167 POEIKES (1A)
3 Bellen Tim D1398 DREE KC (1B) Ernst Bouvin D3179 DREE KC (1B)
3 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A) Geoffrey Ney D4903 BANZAI (1A)
5 Steegen Johnny D0562 TULPKE (1B) Bart Toelen D4548 THE WIZARDS (3C)
5 BOON KRISTOF D8372 BORUSSIA MEENSEL (1B) Bert Budenaerts D2663 BORUSSIA MEENSEL (1B)
5 Sideris Georges D5869 MARIOSHOOTERS (1A) Jimmy Meurmans D2341 POEIKES (1A)
5 Windmolders Alain D3774 THE BROTHERS (1A) Eddy Andries D3013 THE BROTHERS (1A)
9 Livet Pascal D7921 REMIX (2B) Robert Bodson D4905 REMIX (2B)
9 Huygens Jan D6762 KATERFANATICS (1B) KEVIN VANUYTSEL D7372 KATERFANATICS (1B)
9 Machiels Gert D3610 DREE KC (1B) Gert Joris D3607 DREE KC (1B)
9 Castagnetti Giovanni D4667 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Stephane Remouchamps D6794 PDTG STOEMP (2B)
9 Vandermeeren Cedric D6893 EL LOCO (1B) Tony Tesseur D3045 THE CREW (2B)
9 Wouters Benny D0233 THE BROTHERS (1A) Edward Oostens D0917 REMIX (2B)
9 Michelakis Evangelos D0071 HUKSKE TVC (2B) Gilbert Christoffels D0052 HUKSKE TVC (2B)
9 Paraschos Georges D8043 REAL CHENAY KC (2B) Christian Melin D7158 REAL CHENAY KC (2B)
17 Lemmens Tom D6790 STAAFSJARELKES (1A) Niko Allard D2822 ALL STARS (1A)
17 Mortelmans Jan D3680 DIJKSTAMPERS (1B) Guido Vanheeswijck D0731 DIJKSTAMPERS (1B)
             
Ranking 1 reeks 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
2 Eryigit Halil D4462 KICK OFF HALEN (1B) Kenny Vandenbemden D5000 ALL STARS (1A)
3 LEMARCHAND WESLEY D7297 EL LOCO (1B) DAVY BARSI D8620 EL LOCO (1B)
3 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Geysenberghs Maarten D7015 EL LOCO (1B) GERRY VANBRABANT D4793 EL LOCO (1B)
5 Claeskens Patrick D5011 TEAM BOERENHOF (1B) Patrick Haesevoets D5485 TEAM BOERENHOF (1B)
5 Yilmaz Kenan D4928 L'UNION (1B) Abdel Ali Lamrani D9216 BANZAI (1A)
5 Deblier Kenneth D7728 THE SHOOTERS (2A) Kevin Cucciarre D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Vastmans Bart D8079 ALL STARS (1A) Peter Claeskens D4306 ALL STARS (1A)
9 Meacci Gianni D6989 L'UNION (1B) Didier Deldime D4932 PDTG BADASS (1A)
9 SMULDERS MICHAEL D7181 STAAFSJARELKES (1A) Jitse Goyens D9058 STAAFSJARELKES (1A)
9 Vleugels Peter D1101 THE PUB (1B) Tom Claes D2462 THE PUB (1B)
9 Dermont Frederik D4338 DREE KC (1B) Olivier Dermont D3410 DREE KC (1B)
9 Hamblok Lorenz D6206 MARIOSHOOTERS (1A) Thomas Valleri D2494 STAAFSJARELKES (1A)
9 Paesen Xavier D2670 THE PUB (1B) DEBORAH CROEGS D8375 DEN DRIES (4B)
9 Mordant Geert D2317 POEIKES (1A) JOERI CLEEREN D5539 POEIKES (1A)
17 Kempeneers Benny D3182 ULTRA'S (2B) Steve Terneus D6614 ALL STARS (1A)
17 LAVRYSEN TIM D7215 KATERFANATICS (1B) Thomas Bertels D7117 KATERFANATICS (1B)
17 Biets Steve D4279 EL LOCO (1B) Nele Missotten D4592 EL LOCO (1B)
             
  Finale ranking 2          
1 Paesen Stijn D2671 DIJKSTAMPERS (1B) Stijn Schops D2676 DIJKSTAMPERS (1B)
2 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2B)
3 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BARR (2A) Jeroen Harings D7577 SPORTS-BARR (2A)
             
Ranking 2 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2B)
2 Boeckaerts Kenny D4206 HOFBOYS (2C) Yoo Chan Artois D7586 HOFBOYS (2C)
3 COLSON MICHAEL D4646 HUKSKE 05 ('t) (3B) Jelle Voets D6872 ALKSTARS FC (3B)
3 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C) JIRI CRISPEYN D7344 GALACTICOS (2C)
5 Meuter Roger D9257 HALLEPOORT (3C) Giovanni Sutera D6918 PDTG BADASS (1A)
5 Budo Jorg D6770 POEIKES (1A) Kerim Engin D0898 TF STING (2A)
5 Troupin Christian D4896 LES BONS COPAINS KC (3B) Eric Dumont D4900 LES BONS COPAINS KC (3B)
5 Hrebak Christiaan D0843 SH LUMMEN (2C) Benny Clerckx D0062 SH LUMMEN (2C)
9 Ney Thierry D4902 REMIX (2B) Leopold Maka D4895 LES ANCETRES (1B)
9 Nijs Dave D3505 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Stanny Robyns D4093 ULTRA'S (2B)
9 BAERTEN GUIDO D1126 SMIDJEBOYS (3B) Jos Panis D0295 SMIDJEBOYS (3B)
9 Moors Jean D2586 RINABOYS (2A) JOHNNY SCHUERMANS D3432 RINABOYS (2A)
9 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B) Miguel Ruiz D5822 PDTG STOEMP (2B)
9 HANSEN KEVIN D7208 CARRERA TVC (2A) Bertho Vuurstaek D0693 CARRERA TVC (2A)
9 Leppens Kris D2657 HET COMPLOT (2A) WOUTER CLAEYS D3697 HET COMPLOT (2A)
9 Leurs Patrick D8097 CARRERA TVC (2A) ROGER LEURS D1578 CARRERA TVC (2A)
17 Slegers Luvic D9288 DE BEKKER (1A) Manfred Koch D9516 DE BEKKER (1A)
17 Claes Kevin D2823 EMMABOYS (2C) Wesley Bruyninckx D4516 EMMABOYS (2C)
17 Duchateau Pascal D3462 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Carlo Houbrechts D3211 THE CREW (2B)
17 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER SPORTS (2A) Wesly Verkissen D6293 SNOOKER SPORTS (2A)
17 Andelhofs Joel D2352 HECHTEL TVC (2A) Jurgen Aerts D1399 HECHTEL TVC (2A)
17 Knaepen Pieter D0889 LOEKABOYS (4C) Maggy Van Erdeweghe D9305 LOEKABOYS (4C)
17 Kessels Joos D8072 THE SHOOTERS (2A) Stefanie Meyen D7916 ALL STARS (1A)
             
Rangking 2 reeks 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Paesen Stijn D2671 DIJKSTAMPERS (1B) Stijn Schops D2676 DIJKSTAMPERS (1B)
2 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BARR (2A) Jeroen Harings D7577 SPORTS-BARR (2A)
3 Wustenberghs Davy D5956 KICK OFF HALEN (1B) Brecht Vanbrabant D7840 DE BENGELTJES (1B)
3 Musardo Claudio D0874 TULPKE (1B) Valentin Avermate D0139 TULPKE (1B)
5 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A) Thomas Gonnissen D2654 HET COMPLOT (2A)
5 Neyens Kristof D5110 HECHTEL TVC (2A) Stijn Zentjens D2296 JUST DER NEFFE (2A)
5 LAMBERT MICHAeL D4122 HALLEPOORT (3C) Jean Peeters D6441 HALLEPOORT (3C)
5 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (2C) Davy Vanhamel D6922 BIERHOF TVC (2C)
9 Peeters Jeffrey D2543 THE ROADRUNNERS (3A) ROBBY VANSTRAELEN D8327 THE ROADRUNNERS (3A)
9 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A) Erik Van Wershoven D6831 THE SHOOTERS (2A)
9 Moureaux Ghislain D0357 NEPTUNUS (2B) Guislain Geurts D1446 NEPTUNUS (2B)
9 Moens Bruno D5193 MOKKEBOYS (2C) Denis Tuerlinckx D6547 MOKKEBOYS (2C)
9 Van Bergen Rudy D0170 SPORTS-BARR (2A) Door Bijnens D5702 SPORTS-BARR (2A)
9 Gregoir Rudi D0148 COSMOS (2B) Guido Carolus D0311 COSMOS (2B)
9 Thone Samuel D5388 BARKY'S (3B) Mustafa Engin D0663 BARKY'S (3B)
9 Tasdemir Kadir D7525 THE PUB (1B) Wim Schepmans D0773 ALL STARS (1A)
17 Gerarts Stefan D9529 THE STONE PITTERS (4A) Dirk Hendrix D6595 THE STONE PITTERS (4A)
17 Boons Robby D6171 CAFEEKE ('t) (2C) Youri Segers D6169 CAFEEKE ('t) (2C)
17 Bollen Marc D0005 THE CREW (2B) Lee Thijs D5093 DE PEGASUS (4C)
17 Hubrechts Eugene D6316 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Kevin Breesch D4730 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 Blocken Marc D2004 DEN DIJK KC (3A) Wim Grauls D3766 DEN DIJK KC (3A)
17 Peetersille Aurelien D4811 HOFBOYS (2C) CALVIN SCHEURDERS D8653 THE SHOOTERS (2A)
17 Dendas Rene D8234 KATERFANATICS (1B) Jonathan Vanwesemael D7827 KATERFANATICS (1B)
17 Poelmans Jos D0730 DE MANNE (2A) Tony Stegen D0733 DE MANNE (2A)
             
  Finale ranking 3          
1 Claesen Jean-paul D2043 DEN DRIES (4B) MIKE TEUCHIE D7333 DEN DRIES (4B)
2 Bringmans Roy D8447 NEPTUNUS (2B) STEFAN BRINGMANS D8301 NEPTUNUS (2B)
3 Bruls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A) Michael Coppez D9421 PDTG BADASS (1A)
             
Ranking 3 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Bringmans Roy D8447 NEPTUNUS (2B) STEFAN BRINGMANS D8301 NEPTUNUS (2B)
2 RUTTEN TOM D6730 TREFPUNT TIENEN (3C) Steven Depre D6388 TREFPUNT TIENEN (3C)
3 Boons Bennet D8143 JUST DER NEFFE (2A) Kristof Verschakelen D8790 JUST DER NEFFE (2A)
3 Gielen Marcel D2034 THE LIONS 2 (3A) RIK THIJS D8323 THE LIONS 2 (3A)
5 Vandegaer Bert D9339 DE VLESKES (3A) Rudy Boons D2442 DE VLESKES (3A)
5 Swennen Ronny D5894 CAFE COMM (3B) VALENTIN VOETS D0537 CAFE COMM (3B)
5 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3A) DAVID BAUTE D1214 OUTSIDERS (3A)
5 Lauwers robin D9457 FARAO (3C) David Lamproye D7750 FARAO (3C)
9 Bierwerts Glen D4741 BALANJA (4B) RUDI JACOBS D0887 BALANJA (4B)
9 Lenaerts Frank D6798 HET 2DE COMPLOT (3A) BART BROUNS D5173 HET 2DE COMPLOT (3A)
9 SIMON BERNARD D4394 THE WIZARDS (3C) LAISY HENDRICKX D4584 THE WIZARDS (3C)
9 VANGELDER WILLEM D7408 AZRAEL (3C) Jonas Peiten D7902 AZRAEL (3C)
9 Theunis Tom D8471 OUTSIDERS (3A) JURGEN NUYTS D1217 WANHOOP UNITED (4A)
9 Wouters Andy D0240 HOFBOYS (2C) Gert Vanhellemont D6151 HOFBOYS (2C)
9 Palmers Jeffrey D8786 ALKSTARS FC (3B) Kevin Muller D8957 ALKSTARS FC (3B)
9 VITA TAMARA D8259 DEN ENGEL DIEST (3C) NATASJA TIMMERS D8337 DE BENGELTJES (1B)
17 Serneels Theo D2903 DE KNUP (4A) Kris Beenders D5514 DE KNUP (4A)
17 Pietersil David D4781 LIQUIDATORS (4B) Kevin Lacroix D3209 LIQUIDATORS (4B)
17 SMEULDERS JELLE D8369 DE KRING (3C) IVO VAN UYTSEL D3431 MOKKEBOYS (2C)
17 GIELEN MARK D8349 ALKSTARS FC (3B) Gert Jan Cleuren D8464 ALKSTARS FC (3B)
17 Guldentops Marc D3064 THE WIZARDS (3C) WIM DEGREEF D5775 THE WIZARDS (3C)
17 Bijloos John D9632 LES BONS COPAINS KC (3B) Dritero Demiraj D8450 LES BONS COPAINS KC (3B)
17 Rogmans Wim D5870 DEN IJZER (2C) Petro Loockx D8202 DEN IJZER (2C)
             
Ranking 3 reeks 2           
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Claesen Jean-paul D2043 DEN DRIES (4B) MIKE TEUCHIE D7333 DEN DRIES (4B)
2 Bruls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A) Michael Coppez D9421 PDTG BADASS (1A)
3 Scherman Tommy D2712 BARKY'S (3B) YANNIC SLEGERS D2714 BARKY'S (3B)
3 Fallier Marc D8445 HALLEPOORT (3C) Bernard Ravet D8952 PDTG STOEMP (2B)
5 Coekaerts Frank D5738 HALLEPOORT (3C) Sven Vandevelde D4547 HALLEPOORT (3C)
5 Natalis Luc D9133 LES BONS COPAINS KC (3B) Luciano Diliberto D4881 LES BONS COPAINS KC (3B)
5 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B) Christophe Creeten D7497 DE GROENTJES (2B)
5 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (2C) Anneleen Akkermans D8500 DE MENNEKES T-W (2C)
9 Smekens Seppe D8497 DE MENNEKES T-W (2C) Stijn Vranken D8145 DE MENNEKES T-W (2C)
9 VANORBEEK LUDO D8532 KICKSTAMPERS (3B) HANS MICHIELS D1426 KICKSTAMPERS (3B)
9 WOUTERS GINO D3674 WANHOOP UNITED (4A) DANNY VRANKEN D7185 WANHOOP UNITED (4A)
9 Kenens Thomas D9409 BAKHUIS (4C) Diego Marechal D4597 BAKHUIS (4C)
9 Loos Steve D5665 THE MOOD (3A) Frank Vandijck D5111 THE MOOD (3A)
9 Lenaerts Rob D4555 THE SIDEKICKS (3B) Ward Knuts D9206 THE SIDEKICKS (3B)
9 Hamal Christiaan D8768 JUST DER NEFFE (2A) Nick Bloemen D8767 JUST DER NEFFE (2A)
9 Loockx Dennis D8973 GALACTICOS (2C) Bas Moorkens D8991 BORUSSIA MEENSEL (1B)
17 Smets Nico D4132 DE KNOKKERS (3C) Brent Frooninckx D8200 DE KNOKKERS (3C)
17 COBUS CEDRIC D8555 REAL CHENAY KC (2B) Michel Clabots D9328 REAL CHENAY KC (2B)
17 Peeters Ronny D6281 TF STING (2A) David Marcotti D0303 TF STING (2A)
17 Verlaek Dennis D1355 SJACHT TWIE (2A) Lionell Schroyen D2184 SJACHT TWIE (2A)
17 Kwanten Bart D7103 DE TREFFERS (3A) Geert Fransen D2655 DE TREFFERS (3A)
17 Verwimp Roel D2858 DE VLESKES (3A) WIM TIJSKENS D8526 DE TREFFERS (3A)
17 Neyens Gunther D4267 DE BUIS (3A) Peter Eerlings D5112 DE BUIS (3A)
17 Camps Bart D6382 DE KLOEMP (3C) Kristof Vanherrewegen D5927 DE KLOEMP (3C)
             
  Finale ranking 4          
1 Dreesen Ramses D8453 THE STONE PITTERS (4A) Martijn Dreesen D8452 THE STONE PITTERS (4A)
2 VAN REUSEL KRIS D0921 BARATEE (2C) BJORN DERUTTER D2814 BARATEE (2C)
3 Klaasse Lizette D9157 HILDABOYS (4B) CYRIELLE LIJCOPS D0803 HILDABOYS (4B)
             
Ranking 4 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Dreesen Ramses D8453 THE STONE PITTERS (4A) Martijn Dreesen D8452 THE STONE PITTERS (4A)
2 Klaasse Lizette D9157 HILDABOYS (4B) CYRIELLE LIJCOPS D0803 HILDABOYS (4B)
3 Cosemans Arno D9579 DEN DRIES (4B) Sven Frisson D9580 DEN DRIES (4B)
3 Goddevriendt Robin D8015 ANGLO-BOWLING (4C) Wilfried De Becker D8013 ANGLO-BOWLING (4C)
5 LUWEL KEVIN D8646 ALKSTARS FC (3B) WESLEY BEECKMAN D3467 ALKSTARS FC (3B)
5 Hayen Jonas D7473 DE PEGASUS (4C) Tim Panis D8219 DE PEGASUS (4C)
5 Buto Kristof D3922 LIQUIDATORS (4B) Chris Vanderstraeten D9451 LIQUIDATORS (4B)
5 MAHLOUL SALIM D8703 REAL CHENAY KC (2B) Steven Cahay D9606 REAL CHENAY KC (2B)
9 Preudhomme Georges D9513 PDTG BAR ABAS (4B) Alain Dezan D9094 PDTG BAR ABAS (4B)
9 MELLAERTS DAVID D3644 DEN DRIES (4B) Tim Roba D8160 DE GUDDEREERS (4B)
9 darcis Wesley D9589 OS GELUK (4C) Sasha Kempeneers D4745 OS GELUK (4C)
9 Vangelooven Steven D9462 INFINITEAM (4A) Jimmy Nijs D9506 INFINITEAM (4A)
9 Cattoir Vincent D9507 PDTG PAEADOR (4B) Lionel Monfort D9330 PDTG PAEADOR (4B)
9 Comhair Herwig D9222 DE AMIGOS (3B) Jens Martens D9170 DE AMIGOS (3B)
9 Jossa Steven D9403 BLACK BETTY FC (4C) Kenneth Rosier D9399 BLACK BETTY FC (4C)
9 Akhoian Perwin D9353 DE AMIGOS (3B) KOEN LORMANS D8962 DE AMIGOS (3B)
17 Steenaerts Francis D8822 BIERHOFBOYS (4A) Bjorn Steenaerts D9376 BIERHOFBOYS (4A)
17 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (4C) Enrico Spadaro D9118 OS GELUK (4C)
17 Vaes Gardy D9611 HAUTEMSE KICKERS (4C) Stef de Neve D9617 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 Palmans Hendrik D9613 DE TUNGENER (4B) Michel Jeral D9623 DE TUNGENER (4B)
17 Vanhees Jessica D9344 UNDERDOGS (4A) Ben Smeets D7950 UNDERDOGS (4A)
17 Keyen Jordy D9026 TREFPUNT TIENEN (3C) Niels Pittonvils D9022 TREFPUNT TIENEN (3C)
17 Indenkleef Daniel D9485 TOM-AAT FC (4A) Mattias Fiddelaers D6647 TOM-AAT FC (4A)
17 VRANCKEN LOU D9633 HILDABOYS (4B) ROBERT RUYMEN D0226 HILDABOYS (4B)
             
Ranking 4 reeks 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 VAN REUSEL KRIS D0921 BARATEE (2C) BJORN DERUTTER D2814 BARATEE (2C)
2 Gentier Cedric D9167 DE AMIGOS (3B) Martijn Hanssen D8934 DE AMIGOS (3B)
3 Dieu Frederic D9555 PDTG BAR ABAS (4B) Brandon Elen D9556 PDTG BAR ABAS (4B)
3 Deldime Florian D7725 PDTG ROSTI (4B) alain Deldime D9426 PDTG ROSTI (4B)
5 de Jong Roy D9575 DEN DRIES (4B) Jens Vanacken D9150 DEN DRIES (4B)
5 Reniers Remco D8000 LOEKABOYS (4C) ERIK RENIERS D3338 LOEKABOYS (4C)
5 Paja Arber D9428 PDTG ROSTI (4B) Brayan Cattelain D9425 PDTG ROSTI (4B)
5 GOOSSENS GLENN D7350 SHARPHILLBOYS (4C) DALEY VALVEKENS D7347 SHARPHILLBOYS (4C)
9 Panis Erwin D9548 INFINITEAM (4A) TOM KOK D8782 INFINITEAM (4A)
9 Smets Mario D9567 OS GELUK (4C) GERT BEYNAERTS D4311 OS GELUK (4C)
9 Vanoostveldt Kenneth D7028 LIQUIDATORS (4B) Wouter Smets D4532 LIQUIDATORS (4B)
9 Bouwens Danny D2968 BUITING UNITED (3A) JESSICA BOUWENS D2972 BUITING UNITED (3A)
9 Gilbert Pieter D0804 BLACK BETTY FC (4C) Michael Jacobs D0797 BLACK BETTY FC (4C)
9 Robert Geert D4963 SHARPHILLBOYS (4C) Walter Bijloos D2042 SHARPHILLBOYS (4C)
9 Coopmans andy D9335 UNDERDOGS (4A) CARLO GELDERS D1132 UNDERDOGS (4A)
9 MANSHOVEN JOHAN D0782 DE PEGASUS (4C) JOHNY SCHEPERS D1105 DE PEGASUS (4C)
17 Van Damme Michel D7938 TALLEKES TVC (4B) Daniel Dirkx D6957 TALLEKES TVC (4B)
17 Gaziaux Jean-Claude D9419 PDTG PAEADOR (4B) Morgane Bada D9553 PDTG PAEADOR (4B)
17 Croughs Andy D6993 DE TUNGENER (4B) Dylan Valles D9544 DE TUNGENER (4B)
17 De Ruymaeker Ralf D9380 ANGLO-BOWLING (4C) Lesley Smedts D9381 ANGLO-BOWLING (4C)
17 Cappa Ben D8868 BIERHOF TVC (2C) Jeroen Pauly D9433 HET 2DE COMPLOT (3A)
17 Vandeput Bart D2055 DA VINI (3A) Dirk Vandeput D2182 DA VINI (3A)
17 Notebaert Kenny D6846 TREFFERS TIENEN (4C) NICK MACHIELS D8643 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Herbots Pascal D9024 TREFFERS TIENEN (4C) ROCKY VANDERSTEEN D4124 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Aengeveld Stefan D5141 SONJATEAM (4A) Frank Cuppens D5503 SONJATEAM (4A)
17 Vits Ruben D8892 BARATEE (2C) Axelle Vandenreyt D9631 LOEKABOYS (4C)
             
Dames Dubbelspel          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Meyen Stefanie D7916 ALL STARS (1A) Nele Missotten D4592 EL LOCO (1B)
2 VRANCKEN LOU D9633 HILDABOYS (4B) Lizette Klaasse D9157 HILDABOYS (4B)
3 FREDERIX NATHALIE D8523 THE LIONS 2 (3A) NATASJA TIMMERS D8337 DE BENGELTJES (1B)
4 Akkermans Anneleen D8500 DE MENNEKES T-W (2C) Nele Daenen D8147 DE MENNEKES T-W (2C)
5 Vandenreyt Axelle D9631 LOEKABOYS (4C) Maggy Van Erdeweghe D9305 LOEKABOYS (4C)
5 VITA TAMARA D8259 DEN ENGEL DIEST (3C) LAISY HENDRICKX D4584 THE WIZARDS (3C)
5 CROEGS DEBORAH D8375 DEN DRIES (4B) Sasha Kempeneers D4745 OS GELUK (4C)
5 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (4C) Jessica Vanhees D9344 UNDERDOGS (4A)
9 Akhoian Perwin D9353 DE AMIGOS (3B) Morgane Bada D9553 PDTG PAEADOR (4B)
             
Dames Enkelspel          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam      
1 Missotten Nele D4592 EL LOCO (1B)      
2 Meyen Stefanie D7916 ALL STARS (1A)      
3 TIMMERS NATASJA D8337 DE BENGELTJES (1B)      
3 VITA TAMARA D8259 DEN ENGEL DIEST (3C)      
5 Bada Morgane D9553 PDTG PAEADOR (4B)      
5 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (2C)      
5 Akhoian Perwin D9353 DE AMIGOS (3B)      
5 CROEGS DEBORAH D8375 DEN DRIES (4B)      
9 Klaasse Lizette D9157 HILDABOYS (4B)      
9 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (4C)      
9 HENDRICKX LAISY D4584 THE WIZARDS (3C)      
9 FREDERIX NATHALIE D8523 THE LIONS 2 (3A)      
9 Vandenreyt Axelle D9631 LOEKABOYS (4C)      
9 Vanhees Jessica D9344 UNDERDOGS (4A)      
9 VRANCKEN LOU D9633 HILDABOYS (4B)      
 
Wedstrijden die herspeeld worden op 5/04 23-03-2019

De wedstrijden

Sharphillboys – De Pegassus van 4/01/2019

Emmaboys – Baratee   van 30/11/2018

 

Worden herspeeld op 5/04/2019 in cafe BOEREBHOF in Meensel-Kiezegem.

Aanvangsuur 9u met forfait om 9u30  (dus het normale aanvangsuur.

 

Ps Thijs Lee mag niet deelnemen aan deze wedstrijd

 
Uitslagen Enkelspel per ranking 15-03-2019

 

  Kampioenschappen regio Oost  Enkelspel per ranking 15.03.2019.
Finale Ranking 1      
1 Timmers Ryan      
2 Vandenbemden Kenny      
3 Ignoul Tommy      
4 Geysenberghs Maarten      
         
Finale Ranking 2      
1 Budo Jorg      
2 Vanwezenmael Jonathan      
3 Vanwetswinkel Davy      
         
Finale Ranking 3      
1 Bruls Anthony      
2 Bringmans Stefan      
3 Moorkens Bas      
4 Boons Rudy      
         
Finale Ranking 4      
1 Derutter Bjorn      
2 Cattelain Brayan      
3 Valvekens Daley      
4 Gelders Carlo      

 

  Kampioenschappen regio Oost   Enkelspel per ranking 15/03/2019
Finale Ranking 1  
1 Timmers Ryan ALL STARS (1A)
2 Vandenbemden Kenny ALL STARS (1A)
3 Ignoul Tommy THE BROTHERS (1A)
4 Geysenberghs Maarten EL LOCO (1B)
     
Ranking 1 reeks 1  
1. VANDENBEMDEN KENNY ALL STARS (1A)
2. IGNOUL TOMMY THE BROTHERS (1A)
3. MEACCI GIANNI L'UNION (1B)
3. LEMMENS TOM STAAFSJARELKES (1A)
5. CHRISTOFFELS GILBERT HUKSKE TVC (2B)
5. ERYIGIT HALIL KICK OFF HALEN (1B)
5. HOUTMEYERS ROB KICK OFF HALEN (1B)
5. VANUYTSEL KEVIN KATERFANATICS (1B)
9. MORTELMANS JAN DIJKSTAMPERS (1B)
9. ANDRIES EDDY THE BROTHERS (1A)
9. DOST MARK DE BEKKER (1A)
9. STEEGEN JOHNNY TULPKE (1B)
9. DELDIME DIDIER PDTG BADASS (1A)
9. YILMAZ KENAN L'UNION (1B)
9. INDESTEGE MARC DIJKSTAMPERS (1B)
9. MISSOTTEN NELE EL LOCO (1B)
17. LIVET PASCAL REMIX (2B)
17. LAVRYSEN TIM KATERFANATICS (1B)
17. BELLEN TIM DREE KC (1B)
17. MICHIELS MARC MERRET GUTS (2C)
17. CLYGNET STEVEN TEAM BOERENHOF (1B)
17. LEMARCHAND WESLEY EL LOCO (1B)
     
Ranking 1 Reeks 2  
1. TIMMERS RYAN ALL STARS (1A)
2. GEYSENBERGHS MAARTEN EL LOCO (1B)
3. TERNEUS STEVE ALL STARS (1A)
3. MEURMANS JIMMY POEIKES (1A)
5. VANBRABANT GERRY EL LOCO (1B)
5. BARTHOLOMEVIS RAF POEIKES (1A)
5. MEURMANS JOHNNY MARIOSHOOTERS (1A)
5. BERTELS THOMAS KATERFANATICS (1B)
9. SIDERIS GEORGES MARIOSHOOTERS (1A)
9. PIETTE JEAN-MARC BANZAI (1A)
9. SIMONS NICK THE BROTHERS (1A)
9. DERMONT OLIVIER DREE KC (1B)
9. BIETS STEVE EL LOCO (1B)
9. CLEEREN JOERI POEIKES (1A)
9. KUTAYDIN JEROEN DE BEKKER (1A)
9. CLAESKENS PETER ALL STARS (1A)
17. CUCCIARRE KEVIN MARIOSHOOTERS (1A)
17. MORDANT GEERT POEIKES (1A)
17. WOUTERS BENNY THE BROTHERS (1A)
17. BARSI DAVY EL LOCO (1B)
17. MELUN CHRISTIAN REAL CHENAY (2B)
     
     
Finale Ranking 2  
1 Budo Jorg POEIKES (1A)
2 Vanwezenmael Jonathan KATERFANATICS (1B)
3 Vanwetswinkel Davy SH LUMMEN (2C)
     
Ranking 2 reeks 1  
1. VANWESEMAEL JONATHAN KATERFANATICS (1B)
2. PARASCHOS GEORGES REAL CHENAY KC (2B)
3. BOLLEN MARC THE CREW (2B)
3. VANHAMEL TONY BIERHOF TVC (2C)
5. PEETERSILLE AURELIEN HOFBOYS (2C)
5. CLAES KEVIN EMMABOYS (2C)
5. MOUREAUX GHISLAIN NEPTUNUS (2B)
5. KAZALTZIS EMANUEL TULPKE (1B)
9. CRISALLI FRANCIS LES ANCETRES (1B)
9. BROUNS HANS DE MANNE (2A)
9. SAVONET BART TREFPUNT TIENEN (3C)
9. DESSART JOEL OS GELUK (4C)
9. HONINX RENE COSMOS (2B)
9. VOETS JELLE ALKSTARS FC (3B)
9. GROVEN DOMINIQUE LES BONS COPAINS KC (3B)
9. PIPELEERS JOHAN POEIKES (1A)
17. NICOLOSI GIUSEPPE L'UNION (1B)
17. VERBEEK GUIDO DE KNUP (4A)
17. FOELEN JONAS HECHTEL TVC (2A)
17. ANDELHOFS JOEL HECHTEL TVC (2A)
17. BOONS ROBBY CAFEEKE ('t) (2C)
17. KESSELS JOOS THE SHOOTERS (2A)
     
Ranking 2 reeks 2  
1. BUDO JORG POEIKES (1A)
2. HUBRECHTS EUGENE LIQUIDOSHOOTERS (2B)
3. LOOCKX ROB DE ROXY (2C)
3. CLAES CHRISTOFFE THE CREW (2B)
5. SCHOOFS STEFAN SH LUMMEN (2C)
5. VANHAMEL DAVY BIERHOF TVC (2C)
5. LEPPENS KRIS HET COMPLOT (2A)
5. VERKISSEN WESLY SNOOKER SPORTS (2A)
9. VRANCKEN PATRICK DEN IJZER (2C)
9. BRUYNINCKX WESLEY EMMABOYS (2C)
9. LAMBERT JORIS GALACTICOS (2C)
9. DEBLIER KENNETH THE SHOOTERS (2A)
9. SEGERS YOURI CAFEEKE ('t) (2C)
9. SCHOPS STIJN DIJKSTAMPERS (1B)
9. BERTELS JACKY CARRERA TVC (2A)
9. BIJNENS DOOR SPORTS-BARR (2A)
17. MICHELAKIS EVANGELOS HUKSKE TVC (2B)
17. HERMANS CARLO DE MANNE (2A)
17. SEGERS FLORIMOND LES ANCETRES (1B)
17. BAERTEN GUIDO SMIDJEBOYS (3B)
17. BERTELS JOHNNY THE LIONS 2 (3A)
17. HANSEN KEVIN CARRERA TVC (2A)
17. JANSSENS JURGEN MOKKEBOYS (2C)
17. NIJS DAVE LIQUIDOSHOOTERS (2B)
     
Ranking 2 reeks 3  
1. VANWETSWINKEL DAVY SH LUMMEN (2C)
2. DUCHATEAU PASCAL LIQUIDOSHOOTERS (2B)
3. VANDE REYD TIM SPORTS-BARR (2A)
3. WUSTENBERGHS DAVY KICK OFF HALEN (1B)
5. CLERINX DAVID PDTG STOEMP (2B)
5. BREESCH KEVIN LIQUIDOSHOOTERS (2B)
5. BERBEN NEEL HECHTEL TVC (2A)
5. DI MASI GRAZIANO SNOOKER SPORTS (2A)
9. AERTS BEN HET COMPLOT (2A)
9. STEVENS KEVIN COSMOS (2B)
9. ENGIN KERIM TF STING (2A)
9. RIJKEN GUNTHER THE SHOOTERS (2A)
9. VAN WERSHOVEN ERIK THE SHOOTERS (2A)
9. VAN GEEL WALTER MERRET GUTS (2C)
9. BOECKAERTS KENNY HOFBOYS (2C)
9. ARTOIS YOO CHAN HOFBOYS (2C)
17. MUSARDO CLAUDIO TULPKE (1B)
17. REYNS DANIEL WANHOOP UNITED (4A)
17. PRODAN KOEN TF STING (2A)
17. BODSON ROBERT REMIX (2B)
17. BRANDERS JO MOKKEBOYS (2C)
17. TASDEMIR KADIR THE PUB (1B)
17. VANHOVE MARCO SJACHT TWIE (2A)
17. PEETERS JEFFREY THE ROADRUNNERS (3A)
     
     
Finale Ranking 3  
1 Bruls Anthony PDTG BADASS (1A)
2 Bringmans Stefan NEPTUNUS (2B)
3 Moorkens Bas BORUSSIA MEENSEL (1B)
4 Boons Rudy DE VLESKES (3A)
     
Ranking 3 reeks 1  
1. BOONS RUDY DE VLESKES (3A)
2. LENAERTS FRANK HET 2DE COMPLOT (3A)
3. MARTENS JIM ULTRA'S (2B)
3. DEMIRAJ DRITERO LES BONS COPAINS KC (3B)
5. VANDENBROEK TOM SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
5. SMEETS BJ?RN BIERHOFBOYS (4A)
5. SMEULDERS JELLE DE KRING (3C)
5. VANDERLICK MICHIEL DE PLATZ (3C)
9. HOUSEN ROB THE LIONS 2 (3A)
9. VERLUYTEN JARI FARAO (3C)
9. GEURTS GUISLAIN NEPTUNUS (2B)
9. BLEVI JONATHAN SHARPHILLBOYS (4C)
9. CLERINX NIKI PDTG STOEMP (2B)
9. DIRCKX HENRI RINABOYS (2A)
9. LEMMENS MARC CAFE COMM (3B)
9. FROONINCKX BART DE KRING (3C)
17. MERKEN FRANCIS SPARCOS (3B)
17. BITAR KARIM DE KLOEMP (3C)
17. VAN SWEEVELT CINDY AZRAEL (3C)
17. HINQUE BERNARD REAL CHENAY KC (2B)
17. MEERTENS DIETRICH HET ZWUMBAD (3B)
     
Ranking 3 reeks 2  
1. BRINGMANS STEFAN NEPTUNUS (2B)
2. ANDRIES DAVY DE KLOEMP (3C)
3. COBUS CEDRIC REAL CHENAY KC (2B)
3. DILIBERTO LUCIANO LES BONS COPAINS KC (3B)
5. VAN EYCK FREDERIC BARATEE (2C)
5. SCHOEMANS HUGO KAFEEKE ('t) (4A)
5. M?LLER KEVIN ALKSTARS FC (3B)
5. SCHEURDERS CALVIN THE SHOOTERS (2A)
9. SAUVENIER RUDY PDTG STOEMP (2B)
9. BUELENS EDDY TEAM BOERENHOF (1B)
9. DONNI ROBIN DE KOEIMET (4C)
9. THYSSEN JEAN-PIERRE DEN DIJK KC (3A)
9. DAERDEN CARLOS SPARCOS (3B)
9. VRANKEN STIJN DE MENNEKES T-W (2C)
9. EVERAERTS PATRICK MOKKEBOYS (2C)
9. HOFMAN NICO DE GROENTJES (2B)
17. SCHROYEN LIONELL SJACHT TWIE (2A)
17. GOLSTEYN WIM BIERHOFBOYS (4A)
17. NEYENS PHILIP THE MOOD (3A)
17. COEKAERTS FRANK HALLEPOORT (3C)
     
Ranking 3 reeks3  
1. MOORKENS BAS BORUSSIA MEENSEL (1B)
2. BOONS BENNET JUST DER NEFFE (2A)
3. GIELEN MARK ALKSTARS FC (3B)
3. DEPRE STEVEN TREFPUNT TIENEN (3C)
5. CORNELIS DIRK DE KRING (3C)
5. PIETERSIL DAVID LIQUIDATORS (4B)
5. INDESTEGE MARNIK DIJKSTAMPERS (1B)
5. NOLMANS RUUD DE MENNEKES T-W (2C)
9. BIELEN LUC DEN DIJK KC (3A)
9. VANGILBERGEN GEERT DE KNOKKERS (3C)
9. VANSTRAELEN ROBBY THE ROADRUNNERS (3A)
9. FALLIER MARC HALLEPOORT (3C)
9. VANORBEEK LUDO KICKSTAMPERS (3B)
9. TEUCHIE MIKE DEN DRIES (4B)
9. PINXTEN PETER THE MOOD (3A)
9. MAES RUDI RINABOYS (2A)
17. SLENDERS BERT DE TREFFERS (3A)
17. PANIS JOS SMIDJEBOYS (3B)
17. LOOCKX DENNIS GALACTICOS (2C)
17. GEURTS DAVID HET ZWUMBAD (3B)
     
Ranking 3 reeks 4  
1. BRULS ANTHONY PDTG BADASS (1A)
2. BRINGMANS ROY NEPTUNUS (2B)
3. LOOCKX PETRO DEN IJZER (2C)
3. BLOEMEN NICK JUST DER NEFFE (2A)
5. TIJSKENS WIM DE TREFFERS (3A)
5. VERHAERT NICOLAS FARAO (3C)
5. CLABOTS MICHEL REAL CHENAY KC (2B)
5. VANDEGAER BERT DE VLESKES (3A)
9. VANHAEREN RAF BUITING UNITED (3A)
9. CIAVARRO MAURIZIO OUTSIDERS (3A)
9. FLOSSY JENTE ULTRA'S (2B)
9. VAN OPDENBOSCH MAARTEN SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
9. VAN DIJCK WOUTER DEN ENGEL DIEST (3C)
9. MICHIELS HANS KICKSTAMPERS (3B)
9. CEULEERS KENNETH DE PLATZ (3C)
9. LEMMENS DAVY CAFE COMM (3B)
17. VLAYEN JELLE DE KRING (3C)
17. HENCKENS NICO RINABOYS (2A)
17. GOOSSENS NIELS SHARPHILLBOYS (4C)
     
     
Finale Ranking 4  
1 Derutter Bjorn BARATEE (2C)
2 Cattelain Brayan PDTG ROSTI (4B)
3 Valvekens Daley SHARPHILLBOYS (4C)
4 Gelders Carlo UNDERDOGS (4A)
     
Ranking 4 reeks 1  
1. CATTELAIN BRAYAN PDTG ROSTI (4B)
2. LANGENAKEN GEERT OS GELUK (4C)
3. CREETEN CHRISTOPHE DE GROENTJES (2B)
3. COSEMANS ARNO DEN DRIES (4B)
5. LUWEL KEVIN ALKSTARS FC (3B)
5. MEULDERS WESLEY DEN ENGEL DIEST (3C)
5. GENTIER CEDRIC DE AMIGOS (3B)
5. EVRARD MICHAEL EL ROMANTICO'S (4C)
9. REYNDERS MARK SONJATEAM (4A)
9. LOCKKAMPER JOHNNY HAUTEMSE KICKERS (4C)
9. DARCIS WESLEY OS GELUK (4C)
9. SMEDTS LESLEY ANGLO-BOWLING (4C)
9. THIJS JOSE BALANJA (4B)
9. LOX TOM THE SIDEKICKS (3B)
9. ROSIER KENNETH BLACK BETTY FC (4C)
9. BUTO KRISTOF LIQUIDATORS (4B)
17. BERDEN WOUTER DE MENNEKES (4B)
17. PREUDHOMME GEORGES PDTG BAR ABAS (4B)
17. DUMOULIN CEDRIC DE KNOKKERS (3C)
17. MOESEN SACHA HILDABOYS (4B)
17. MATHEUS PATRICK BAKHUIS (4C)
17. SPADARO ENRICO OS GELUK (4C)
17. VANESCH SENNE BUITING UNITED (3A)
     
Ranking 4 reeks 2  
1. GELDERS CARLO UNDERDOGS (4A)
2. MINSCHART JOHAN BAKHUIS (4C)
3. BEECKMAN WESLEY ALKSTARS FC (3B)
3. MELLAERTS DAVID DEN DRIES (4B)
5. PAULY JEROEN HET 2DE COMPLOT (3A)
5. SIMONS PETER DE TUNGENER (4B)
5. SCHEPERS JOHNY DE PEGASUS (4C)
5. VANDORMAEL KEVIN NT34 (3B)
9. DE ZUTTER BJORN BALANJA (4B)
9. DELDIME ALAIN PDTG ROSTI (4B)
9. MACHIELS NICK TREFFERS TIENEN (4C)
9. CLERX STEVEN AZRAEL (3C)
9. VAN REUSEL KRIS BARATEE (2C)
9. ROBERT GEERT SHARPHILLBOYS (4C)
9. SMETS MARIO OS GELUK (4C)
9. COOPMANS ANDY UNDERDOGS (4A)
17. AKHOIAN PERWIN DE AMIGOS (3B)
17. FIDDELAERS MATTIAS TOM-AAT FC (4A)
17. VANDERSTRAETEN CHRIS LIQUIDATORS (4B)
17. CROEGS DEBORAH DEN DRIES (4B)
17. JOSSA STEVEN BLACK BETTY FC (4C)
17. VANDENREYT AXELLE LOEKABOYS (4C)
17. THIJS STEFAN DE GUDDEREERS (4B)
     
Ranking 4 reeks 3  
1. VALVEKENS DALEY SHARPHILLBOYS (4C)
2. DUPONT GWEN LOEKABOYS (4C)
3. KELLENS HRISTO DEN DRIES (4B)
3. DREESEN MARTIJN THE STONE PITTERS (4A)
5. CROUGHS ANDY DE TUNGENER (4B)
5. CAPPA BEN BIERHOF TVC (2C)
5. PHILIPPENS GEERT DE BUIS (3A)
5. COPPEZ MICHA PDTG BADASS (1A)
9. CATTOIR VINCENT PDTG PAEADOR (4B)
9. COMHAIR HERWIG DE AMIGOS (3B)
9. MAS DANNY DE GUDDEREERS (4B)
9. HAVET WARD BLACK BETTY FC (4C)
9. PANIS ERWIN INFINITEAM (4A)
9. KNUTS WARD THE SIDEKICKS (3B)
9. PANIS TIM DE PEGASUS (4C)
9. TIMMERMANS YORICK TREFFERS TIENEN (4C)
17. BEERLANDT BRIAN OUTSIDERS (3A)
17. INDENKLEEF DANI TOM-AAT FC (4A)
17. JANSSENS ROBE MOKKEBOYS (2C)
17. SIMON JAN TALLEKES TVC (4B)
17. FRANSSENS BRAM DE MENNEKES (4B)
17. LEROY SVEN OS GELUK (4C)
17. VITS RUBEN BARATEE (2C)
     
Ranking 4 reeks 4  
1. DERUTTER BJORN BARATEE (2C)
2. GERITS PETER KAFEEKE ('t) (4A)
3. GOLEMA THIERRY PDTG ROSTI (4B)
3. JACOBS MICHAEL BLACK BETTY FC (4C)
5. CAHAY STEVEN REAL CHENAY KC (2B)
5. MONFORT LIONEL PDTG PAEADOR (4B)
5. GOOSSENS GLENN SHARPHILLBOYS (4C)
5. AKIN WESLEY NT34 (3B)
9. REKOMS ANN OS GELUK (4C)
9. HANNOT FABRICE EL ROMANTICO'S (4C)
9. HEEREN WESLEY DE MENNEKES (4B)
9. JACOBS TONY BALANJA (4B)
9. VAES GARDY HAUTEMSE KICKERS (4C)
9. CLAESEN JEAN-PAUL DEN DRIES (4B)
9. FAMULARO ROBERTO UNDERDOGS (4A)
9. AERTS LUDO DE BUIS (3A)
17. DIEU FR?D?RIC PDTG BAR ABAS (4B)
17. BADA MORGANE PDTG PAEADOR (4B)
17. VENKEN TOM DE KNUP (4A)
17. PUT GUNTHER WANHOOP UNITED (4A)
17. MEDO IVAN SONJATEAM (4A)
17. GERARTS STEFAN THE STONE PITTERS (4A)
17. BEUSEN RONALD TALLEKES TVC (4B)

9.                DE RUYMAEKER RALF                 ANGELO BOWLING (4C)

 
Kampioenschappen regio Oost 11-03-2019

KAMPIOENSCHAP VAN

Regio Oost.

 

TAFELVOETBAL.

Waar/: Sporthal De Bloken

                         Kortestraat 12

3880        WELLEN

 

Wanneer/Quand   :

 

15/03/19: “Enkelspel”  per ranking   :75,          : 50,          :25 euro

22/03/19: “Dubbelspel” per ranking: 150,       : 100,        : 50 euro

                                               Voor iedere afdeling hetzelfde! (Uitgezonderd voor dames)

                                               Pour chaque division, la même! (Sauf les femmes)

Er wordt gespeeld per ranking !                             En jouent par ranking !

 

Inschrijvingen vanaf 20 uur.    Aanvang 21 uur stipt !!!

Inscriptions                                Début

Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar  tafels geplaatst door de

firma JGC Café games

Inschrijving gratis / inscriptions gratuit

(Tafels staan vrij/tables libre : 2 euro opleg/ péréquation.)

Belangrijk:     Lidkaart verplicht. Inschrijving via baar code op lidkaart!!!!

===========    Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!

  • Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.
  • Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.

Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!  
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de  l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.

 
uitgestelde wedstrijden 25-02-2019

De wedstrijd in Poule A:

De Bekker - All Stars is uitgesteld naar 05/04/2019 !!!

De Staafsjarelkes - PDTG Badas  uitgesteld naar  05/04/2019 !

 
VERHUIS VAN CLUB TOM-AAT 4A 19-02-2019

De club Tom-aat FC 4A verhuist van lokaal en adres:

 

Nieuw adres:

CAFE CENTRUM

TULPENSTRAAT 15

3530 HOUTHALEN-OOST

 
Bekerwedstrijden finales heen en terug wedstrijden van 15.02.2019 10-02-2019

Uitslagen en Lottrekking Bekers   15/02/2019     

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

1A

BANZAI

HERSTAL

3/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

7/11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

2B

NEPTUNUS

RIEMST

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

2B

ULTRA’S

KOZEN

2B

THE CREW

HEERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGE

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Alle wedstrijden van groep A en B 07-02-2019

Alle wedstrijden van groep A en B zijn terug te vinden onder Competitie > Groepsfase

 
Uitbreiding reglement met onmiddellijke ingang / extantion du règlement 01-02-2019

Uitbreiding van het reglement met onmiddellijke ingang.

Het is verboden de baren te plooien wanneer men niet in bezit is van de bal. Bijvoorbeeld, een verdediger plooit de baren wanneer de voorspeler  in bal bezit is.

Na 1 verwittiging en bij een tweede fout,  krijgt de voorspeler een extra bal om op doel te schieten zelfs al is de eerste bal een doelpunt.



Extension du règlement avec effet immédiat.

Il est interdit de plier les barres lorsque vous n'êtes pas en possession du ballon. Par exemple, un défenseur plie les barres lorsque l'attaquant est en possession du ballon.

 Après 1 avertissement et une seconde faute, l’attaquant reçoit une balle supplémentaire pour tirer au but, même si la première balle est un but.
 
vERHUIS VAN CLUB De Pegasus 23-01-2019

De Club "DE PEGASUS"  4C verhuist !

nieuw adres:

Sporthal De Warande

Ketelstraat 50A

3454  Rummen

 
Verhuis Club De Tungener 4B 22-01-2019

CLUB "DE TUNGENER"  4B VERHUIST !!!!

Nieuw adres:

Cafetaria Sporthal Tio

Koninksemsteenweg 79

3700   Tongeren

 

Tel kapitein: Croughs Andy 0470/941608

 
Hoe wordt groep A en B bepaald in 1A 20-01-2019

Opgelet! attention !

 

De rangschikking voor de 4de plaats (en dus wie in groep A terecht komt) wordt op dezelfde manier bepaald als het eindklassement. In geval van gelijkheid is het misschien mogelijk dat er een testwedstrijd wordt gespeeld op de datum van 8/02 en /of 15/02.


Le classement de la 4ème place (et donc du final du groupe A) est déterminé de la même manière que le classement final. En cas d'égalité, il est possible qu'un test-match soit disputé les 8/02 et/ou 15/02.

 
Herfstkampioenen gekend. 15-01-2019

De herfstkampioenen in 2C en 4C kunnen nog wijzigen!

 
TRekking alle bekers / Tirage de toutes les coupes 13-01-2019

Lottrekking Bekers   08/02/2019     

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1A

BANZAI

HERSTAL

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

2B

NEPTUNUS

RIEMST

 

 

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

Vrij - Bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

3A

DE BONGERD

BREE

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

Vrij-bye

 

 

 

4B

TALLEKES

SLUIZEN

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

2B

THE CREW

HEERS

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

 

 

2B

ULTRA’S

KOZEN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGE

 

 

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

4C

ANGLO-BOWLING

HOLSBEEK

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

 

 

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

 

VRIJ-BYE