login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
ITSF Pro tour tornooi op onze Jupiter tafel! 28-09-2016

Groot kickertornooi in Borgloon.

5 november 2016

Graaf

Borgloon

 

Door de erkenning van onze Jupiter Goldstar door ITSF doen we stap vooruit op tafelvoetbalgebied.

Dit wordt het eerste PRO-tour tornooi in België meetellend voor de ITSF punten.

 
VERHUIS changement d'adresse 28-09-2016

OPGELET! Attention

SHARPHILLBOYS  2C verhuist van lokaal het nieuw adres is CAFE BOOTS BIJ MIEKE

                                                                                                   MANNEBERG 75

                                                                                                   SCHERPENHEUVEL

 
Lottrekking alle bekers en medailles 11-09-2016

Lottrekking Bekers   16/09/2016                  gedaan door FELICIA (5j) dochterje van Grauls Eddy (Boerenhof)

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

16/09

23/09

1

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

1

MARIO SHOOTERS

WELLEN

 

 

1

BANZAI

LIEGE

1

DUNGELEERS

HALLE BOOIENHOVE

 

 

1

MARIOBROTHERS

WELLEN

1

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BEKER

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

 

 

1

PDTG DE EBURONEN

WAREMME

1

LIBERTY KC

BEYNE-HEUSAY

 

 

1

POEIKES

WELLEN

1

’T VERVOLG

RILLAAR

 

 

1

SNOOKER SPORTS

MAASMECHELEN

1

THE TITANS

HERK-DE-STAD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

16/09

23/09

2

COSMOS TVC

SPOUWEN

2

DE RUUSKETEERS

GRUITRODE

 

 

2

HAPPY SNOOKER

HASSELT

2

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

2

KICK OFF DIEST

DIEST

2

BOERENHOF

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE COUPE

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

OPTIMUS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

vrij

 

 

 

2

TULPKE

GENK

2

MIKEBOYS

MECHELEN BOVENLINGEN

 

 

2

THE SHOOTERS

ST HUIBRECHTS-LILLI

2

DEN OKS

OKSELAAR

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

16/09

23/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

CASH ON TITTIES

OKSELAAR

2C

DEN IJZER

HERSELT

 

 

2B

COSMOS

SPOUWEN

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

2A

DE MANNE

KINROOI

2A

BARKY’S

GENK

 

 

2C

EMMABOYS

GEETBETS

2B

NIGHTMARE KC

HEERS

 

 

2A

NAPOLEON

ZONHOVEN

2B

WST

SPOUWEN

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2C

GALACTICOS

DIEST

 

 

2A

SH LUMMEN

LUMMEN

2C

BORUSSIA MEENSEL

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

2C

SHARPHILLBOYS

SCHERPENHEUVEL

2C

CHAOS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

2A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

2B

BEGGY BOYS

RUTTEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2A

BIERHOF TVC

SPALBEEK

2A

SNOOKERTEAM 2000

MAASMECHELEN

 

 

2C

CASINOBOYS

HULDENBERG

2C

PARADOX TVC

KESSEL-LO

 

 

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

2B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

 

 

2C

MERRET GUTS

MEERHOUT

2A

PAALSCHOTTERS

LUMMEN

 

 

2C

MOKKEBOYS

KEIBERG

2A

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

 

 

2B

PDTG BADASS

WAREMME

2B

THE HAPPY’S

HASSELT

 

 

2B

THE CREW

HEERS

2B

DE GROENTJES

BORGLOON

 

 

2A

THE LUCKY BOYS

BREE

2A

HECHTEL TVC

HECHTEL

 

 

2B

UNION BEYNE

BEYNE-HEUSAY

2B

MARIOSTARS

WELLEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

16/09

23/09

 

 

 

 

 

 

 

 

3C

COSMOSBOYS

SPOUWEN

3C

D’N HOESELER

HOESELT

 

 

3D

DE KLOEMP

BUNSBEEK

3D

FARAO

LEUVEN

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

3A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILLE

 

 

3D

SPORTLOKAAL KAPELLEN

KAPELLEN

3A

ERASMUS

LOMMEL

 

 

3C

NEPTUNUS

RIEMST

3A

LIQUIDATORS OPGL.

OPGLABBEEK

 

 

3B

PALLIETER

HERK-DE-STAD

3D

DE ZWIK  

MOLENBEEK-WERSBEEK

 

 

3D

BACCARA KC

ST TRUIDEN

3C

PDTG MAESTRO

WAREMME

 

 

3D

ROUBAIXTEAM

KERKOM

3B

SJEIMELDEBEIMEL

LUMMEN

 

 

3A

SJACHT TWIE

KINROOI

3A

DE BONGERD

BREE

 

 

3A

THE LIONS II

BOCHOLT

3A

RINABOYS

KINROOI

 

 

3A

THE MOOD

MEEUWEN

3C

SPARTA TONGEREN

SPOUWEN

 

 

3C

ZATSIKY

DISON

3C

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

 

 

 

MEDAILLE TROFEE

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3D

AZRAEL

SCHAFFEN

3D

DE KNOKKERS

HAKENDOVER

 

 

3D

BERGSHOTTERS

HAKENDOVER

3D

DE MENNEKES T-W

BEKKEVOORT

 

 

3C

CAFE COMM

HOESELT

3B

OUTSIDERS

PAAL

 

 

3A

COMPROMIS

NEERPELT

3A

NINEBALL SJOTTERS

LEOPOLDSBURG

 

 

3B

DA VINI

HOUTHALEN

3C

MIDDELLIJN KC

BORGLOON

 

 

3C

DE MENNEKES

WELLEN

3B

 HET HUKSKE

DIEPENBEEK

 

 

3B

DEN HOEK

KORTESSEM

3A

DE BUIS

REPPEL

 

 

3D

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

3B

THE SIDEKICKS

HASSELT

 

 

3B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

3C

TINA’S KAFFEE

HERDEREN

 

 

3B

KAFFEEBOYS

ZONHOVEN

3C

PDTG BINTJE

WAREMME

 

 

3D

PER TOTAL

ST TRUIDEN

3B

DE BLOKEN TVC

WELLEN

 

 

3B

TF STING

GENK

3B

STREEEP

OPGRIMBIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

16/09

23/09

 

 

 

 

 

 

 

 

4B

TONGEREN

4A

DE AMIGOS

MUNSTERBILZEN

 

 

4B

DE MONIBOYS

RUTTEN

 

vrij

 

 

 

4D

DE PEGASUS

DURAS

4C

THE SPIKERS

TIENEN

 

 

4B

HASPENGOUW 16

ZEPPEREN

4C

TREFPUNT

TIENEN

 

 

4D

LOEKABOYS

GEETBETS

4C

DORPSCAFE

KUMTICH ( TIENEN)

 

 

4B

NT34

TONGEREN

4A

HAPPY KICKER

HASSELT

 

 

4D

SMURF JC

SCHAFFEN

4A

FCDK

PEER

 

 

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

4D

WANHOOP UNITED

HAM

 

 

4C

TIJLBOYS

GINGELOM

4B

SPLENDID

TONGEREN

 

 

4A

TOS

PEER

4D

BIERHOFBOYS

SPALBEEK

 

 

4C

TREFFERS

TIENEN

4C

TRANSPORT

ORSMAAL

 

 

4C

ZANATA

TIENEN

4D

SHARPHILLTEAM

SCHERPENHEUVEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4D

BUITING UNITED

PAAL

4D

HET KATERKE

VEERLE  LAAKDAL

 

 

4A

DE HOESELERS

HOESELT

4D

DE ALKSEKICKERS

ALKEN

 

 

4A

DE KNUP

KESSENICH

4A

MALPERTUUS 95

KINROOI

 

 

4D

DEN ENGEL DIEST

DIEST

4B

PER TOTAL KNALLERS

ST TRUIDEN

 

 

4B

FUSSBALL TOTO KC

OUPEYE

4B

KIVOILA

ZICHEN-ZUSSEN-BOLDER

 

 

4C

GHOST

JODOIGNE

4B

PDTG CHIPS

WAREMME

 

 

4B

LIQUIDATORS

HEERS

4A

STAAFS CAFÉ

GRUITRODE

 

 

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

4D

BAKHUIS

BUDINGEN

 

 

4C

RATE

NEERIJSE

4C

WHY NOT

JODOIGNE

 

 

4A

SMIDJE

MUNSTERBILZEN

4B

BIEZENHOF CREW

JESSEREN

 

 

 

 

Opgelet!!

 

De Beker, De Coupe, De Schaal, De Trofee en De Bokaal worden gewijzigd.

Er zijn geen bevoorrechte ploegen meer in de Beker, dus Marioshooters, Mariobrothers en Banzai kunnen tegen elkaar loten vanaf de eerste ronde.

Alle clubs starten onmiddellijk in de eigen Beker, Coupe, Schaal, Trofee of Bokaal. Er is alleen de eerste ronde een opsplitsing winnaar en verliezers. De winnaar gaan gewoon verder de verliezers gaan over naar de “Medaille”.

In de volgende rondes is er dus geen overgang meer voor geen enkele club noch van de winnaars en ook niet van de verliezers. Beide groepen gaan tot aan een finale.

We spelen alleen de eerste 4 vrijdagen met heen en terugwedstrijd, daarna is het rechtstreekse uitschakeling uitgezonderd voor de clubs van 1 en 2 in de Beker en Coupe dit blijft over de ganse lijn met heen en terugwedstrijd gezien het geringe aantal.

 

Notez s'il vous plaît!!

De Beker, De Coupe, De Schaal, De Trofee en De Bokaal
sont changé.
Il n'y a plus d'équipes privilégiés comme Marioshooters, Mariobrothers et Banzai, elles puissent se rencontrer dès le premier tour.
Tous les clubs commencent immédiatement dans leurs propre coupe. Les perdants seulement du première tour se rencontent dans la competiton “Medaille”. Perdre est arrêté dans les matches qui suivent.

Les deux competitons (médaille et coupe) se dirigent vers une finale.


Nous jouons seulement les 4 premiers vendredis avec allez et retour , puis c’est l'élimination directe. Sauf pour les clubs de 1 et 2. Ces derniers restent tout le long de la competition de coupe avec allez et retour, vu le faible nombre d’équipe.

 
Beker competitie trapt het nieuwe tafelvoetbal seizoen op gang. 04-09-2016

Stiemerke Diepenbeek 3B verhuist naar Cafe Den Hoek in Kortessem en hun naam is nu ook gewijzigd naar Den Hoek!

Beker competitie trapt het nieuwe tafelvoetbal seizoen op gang.

======================================================

Dit weekend werd de tafelvoetbalcompetitie opnieuw op gang getrapt met de wedstrijden voor de Beker (afd.1) Coupe (Afd.2) Schaal (Afd. 2°Prov.) Trofee (Afd.3° Prov;) en Bokaal (Afd.4° Prov.).

In de “Beker” mochten we de terugkeer van vader en zoon Francis en Frederic Collignon toejuichen. Vader Collignon was niet minder dan 11 jaar verdwenen uit de competitie en maakte een geslaagde indruk met 5 op 6 voor zijn team Banzai tegen The Titans.

In deze reeks vielen opvallend veel zware cijfers te noteren waardoor het eenvoudig te voorspellen valt wie van de 12 team de volgende ronde haalt en wie er verwezen wordt naar de “Medaille” competitie.

Een zelfde fenomeen speelde zich af in de 2de hoogste afdeling de “Coupe”. Ook daar was er maar één wedstrijd die nog alle kanten uit kan. Cosmos TVC liep weliswaar 8/4 uit maar moest in de eindfase toch nog met een nipte 10/8 overwinning vrede nemen.

 
Belanrijke mededeling , message important 30-08-2016

 

 

 

Geachte verantwoordelijken,

Cher responsables,

 

De lidkaarten en het drukwerk zijn nog niet klaar door verschillende omstandigheden.

Volgende vrijdag dient iedereen (net zoals voor de voetbal op het grote plein) zijn identiteitskaart, of rijbewijs voor te leggen, om te kunnen spelen en te bewijzen wie hij is. Spelers die niet online staan mogen niet spelen en zijn niet selecteer baar op het wedstrijdblad online.

Deze maatregel geld zolang de lidkaarten nog niet klaar zijn. Hierover zal ik u per mail berichten.

 

Mvg Maurice Hauben

 

 

Les cartes de membre et les imprimés ne sont pas faites par des circonstances différentes. Vendredi prochain tout le monde devrait (comme pour le football sur la grande terrain) présenter sa carte d’identité ou permis de conduire, pour pouvoir jouer et prouver qui il est le joueur affilier avec sont club. Les joueurs qui ne sont pas en ligne ne peuvent pas jouer et on ne peuvent pas les sélectionner sur la feuille de match en ligne.

Cette règle demeure valable jusqu'à ce que les cartes de membre sont prêts.

 

 

Salutations

Maurice Hauben

 
Indeling zones 19-08-2016

Er volgt een nieuwe wetgeving voor de reeks 2!! De overgangsreeks of Bevordering genoemd.

Alle login en paswoorden zijn verstuurd naar de verantwoordelijken van iedere club. Test deze uit of het werkt!!!!

Bekertrekking staat on line!  (zie onder knop Beker)

Tirage des coupes est on ligne  (voir Beker) toutes les login et mot de passe sont envoyé au responsables, faire le test si cela fonctionne. 

 

 

 Spelers die niet aangesloten zijn en dus niet on line staan bij de leden van een club kunnen NIET spelen en riskeren een fikse boete waaronder uitsluiting voor dit seizoen!

Joueurs qui sont pas en ligne sur la site CBK et dans la liste des mêmbres de club, peuvent pas jouer et risques une exclusion pour la saison.

 

 Volgende clubs moeten dringend hun spelers inschrijven en zijn NIET in orde!!
Les clubs de la quelles les joueurs ne sont pas inscrit.

BARKY'S
BAKHUIS
DA VINI
DE MENNEKES
EMMABOYS
HET HUKSKE
HUKSKE 05
HUKSKE TVC
LIBERTY
LIQUIDATORS
MARIOSTARS
NAPOLEON
OUTSIDERS
PARIJS ROUBAIX
THE CREW
THE HAPPY'S
THE LUCKY BOYS
WST

Hier heeft iedereen een zicht op de reeksindeling die gemaakt zijn om iedereen een zo gunstig mogelijke reeks te bezorgen.

 
Trekking van de bekers 2.09.2016 met terugmatch 19-08-2016

Lottrekking Bekers   2/09/2016                  gedaan door Jan Beckers speler bij Merret Guts

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

1

’T VERVOLG

RILLAAR

1

DUNGELEERS

HALLE BOOIENHOVE

 

 

1

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

1

LIBERTY KC

BEYNE-HEUSAY

 

 

1

BANZAI

LIEGE

1

THE TITANS

HERK-DE-STAD

 

 

1

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

1

POEIKES

WELLEN

 

 

1

MARIOBROTHERS

WELLEN

1

SNOOKER SPORTS

MAASMECHELEN

 

 

1

PDTG DE EBURONEN

WAREMME

1

MARIO SHOOTERS

WELLEN

 

 

 

COUPE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

 

 

 

 

 

 

 

 

2

BOERENHOF

MEENSEL-KIEZEGEM

2

OPTIMUS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

2

COSMOS TVC

SPOUWEN

2

TULPKE

GENK

 

 

2

DEN OKS

OKSELAAR

2

DE RUUSKETEERS

GRUITRODE

 

 

2

HAPPY SNOOKER

HASSELT

2

THE SHOOTERS

ST HUIBRECHTS-LILLI

 

 

2

SLAGSKE MAG

HEERS

2

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

2

VINI’S

HOUTHALEN

2

KICK OFF DIEST

DIEST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

CASH ON TITTIES

OKSELAAR

2C

CASINOBOYS

HULDENBERG

 

 

2C

CHAOS

MEENSEL-KIEZEGEM

2C

MERRET GUTS

MEERHOUT

 

 

2A

DE MANNE

KINROOI

2B

THE HAPPY’S

HASSELT

 

 

2C

DEN IJZER

HERSELT

2A

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

 

 

2C

GALACTICOS

DIEST

2A

PAALSCHOTTERS

LUMMEN

 

 

2A

HECHTEL TVC

HECHTEL

2B

COSMOS

SPOUWEN

 

 

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

2B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

2A

BARKY’S

GENK

 

 

2B

MARIOSTARS

WELLEN

2C

BORUSSIA MEENSEL

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

2C

MOKKEBOYS

KEIBERG

2A

SH LUMMEN

LUMMEN

 

 

2A

NAPOLEON

ZONHOVEN

2B

DE GROENTJES

BORGLOON

 

 

2B

NIGHTMARE KC

HEERS

2A

BIERHOF TVC

SPALBEEK

 

 

2C

PARADOX TVC

KESSEL-LO

2C

SHARPHILLBOYS

SCHERPENHEUVEL

 

 

2B

PDTG BADASS

WAREMME

2C

EMMABOYS

GEETBETS

 

 

2A

SNOOKERTEAM 2000

MAASMECHELEN

2B

WST

SPOUWEN

 

 

2B

THE CREW

HEERS

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

 

 

2A

THE LUCKY BOYS

BREE

2A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

 

 

2B

UNION BEYNE

BEYNE-HEUSAY

2B

BEGGY BOYS

RUTTEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3D

AZRAEL

SCHAFFEN

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

 

3D

BACCARA KC

ST TRUIDEN

3C

TINA’S KAFFEE

HERDEREN

 

 

3D

BERGSHOTTERS

HAKENDOVER

3C

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

 

 

3A

COMPROMIS

NEERPELT

3B

SJEIMELDEBEIMEL

LUMMEN

 

 

3C

COSMOSBOYS

SPOUWEN

3B

 HET HUKSKE

DIEPENBEEK

 

 

3A

DE BUIS

REPPEL

3A

THE LIONS II

BOCHOLT

 

 

3C

DE MENNEKES

WELLEN

3D

DE KLOEMP

BUNSBEEK

 

 

3D

DE ZWIK  

MOLENBEEK-WERSBEEK

3D

DE MENNEKES T-W

BEKKEVOORT

 

 

3A

ERASMUS

LOMMEL

3B

OUTSIDERS

PAAL

 

 

3D

FARAO

LEUVEN

3D

DE KNOKKERS

HAKENDOVER

 

 

3B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

3C

D’N HOESELER

HOESELT

 

 

3A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILLE

3B

KAFFEEBOYS

ZONHOVEN

 

 

3C

NEPTUNUS

RIEMST

3B

DE BLOKEN TVC

WELLEN

 

 

3B

PALLIETER

HERK-DE-STAD

3A

NINEBALL SJOTTERS

LEOPOLDSBURG

 

 

3C

PDTG MAESTRO

WAREMME

3D

PER TOTAL

ST TRUIDEN

 

 

3A

RINABOYS

KINROOI

3B

DA VINI

HOUTHALEN

 

 

3D

ROUBAIXTEAM

KERKOM

3D

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

3C

SPARTA TONGEREN

SPOUWEN

3C

CAFE COMM

HOESELT

 

 

3D

SPORTLOK.KAPELLEN

KAPELLEN

3C

MIDDELLIJN KC

BORGLOON

 

 

3B

STREEEP

OPGRIMBIE

3A

SJACHT TWIE

KINROOI

 

 

3B

TF STING

GENK

3A

DE BONGERD

BREE

 

 

3A

THE MOOD

MEEUWEN

3B

STIEMERKE

DIEPENBEEK

 

 

3B

THE SIDEKICKS

HASSELT

3A

LIQUIDATORS OPGL.

OPGLABBEEK

 

 

3C

ZATSIKY

DISON

3C

PDTG BINTJE

WAREMME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

02/09

09/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4D

BIERHOFBOYS

SPALBEEK

4D

DEN ENGEL DIEST

DIEST

 

 

4B

BIEZENHOF CREW

JESSEREN

4A

HAPPY KICKER

HASSELT

 

 

4A

DE AMIGOS

MUNSTERBILZEN

4B

KIVOILA