login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
ALLE BEKERLOTTREKKINGEN / TOUTES LES TIRAGES 07-12-2019

Lottrekking Bekers   20/12/2019     Lottrekking gedaan door Andries Eddy en Lemmens Tom.

                                                                 

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

20/12

17/01/20

1A

BANZAI

HERSTAL

1A

STAAFSHOOTERS

GRUITRODE

 

 

1A

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BEKER 

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

20/12

17/01/20

 

 

 

 

 

 

 

 

1A

DREAM TEAM

HEERS

1A

K.T.O.

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1A

BOERENHOF

MEENSEL-KIEZEGEM

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPGELET !!!

 

ATTENTION!!!

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

Rechtstreekse uitschakeling

 

Elimination direct

 

20/12

 

2A

THE SHOOTERS

MEEUWEN

 

 

 

 

 

2A

MIMO SHOOTERS

ZONHOVEN

2C

GALACTICOS

DIEST

 

 

2C

DE ROXY

MEENSEL-KIEZEGEM

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

 

 

2C

KICK OFF

HALEN

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

 

 

2B

L’UNION

HERSTAL

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL.

Rechtstreekse uitschakeling

 

Elimination direct

 

20/12

 

2B

WST

SPOUWEN

2C

MERRET GUTS

HAM

 

 

2C

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

2B

REAL CHENAY KC

OUPEYE

 

 

2A

THE LIONS 2

BOCHOLT

2B

THE CREW

ST TRUIDEN

 

 

2C

EMMABOYS

GEETBETS

2B

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

 

 

2B

COSMOS

SPOUWEN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

Rechtstreekse uitschakeling

 

Elimination direct

 

20/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3E

FARAO

LEUVEN

3F

THE ROADRUNNERS

HEUSDEN ZOLDER

 

 

3E

MOKKEBOYS

SCHERPENHEUVEL

3D

BERGSHOTTERS

DRIESLINTER

 

 

3B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

3A

TF STING

GENK

 

 

3C

NARCOTICS KC

HEERS

3E

SHARPHILLBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

3B

SNOOKER SPORTS

MAASMECHELEN

3F

BIERHOF TVC

SPALBEEK

 

 

3C

PDTG BAR ABAS

WAREMME

3F

THE AVENGERS

PAAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE TROFEE.

Rechtstreekse uitschakeling

 

Elimination direct

 

20/12

 

3E

DE MENNEKES T-W

TIELT-WINGE

3D

DE PLATZ

LINTER

 

 

3B

SMIDJEBOYS

MUNSTERBILZEN

3D

ALK SHOOTERS

ALKEN

 

 

3D

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGEM

3B

DE GROENTJES

BORGLOON

 

 

3A

DE BONGERD

BREE

3F

DEN IJZER

HERSELT

 

 

3B

JENGSKE

BILZEN

3A

DE TREFFERS NEERPE

NEERPELT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

Rechtstreekse uitschakeling

 

Elimination direct

 

20/12

 

3F

THE SIDEKICKS

HASSELT

3D

LOEKABOYS

GEETBETS

 

 

3A

DE BUIS

REPPEL

3C

DE KNOKCLUB

TONGEREN

 

 

3C

TALLEKES

SLUIZEN

3A

SONJATEAM

NEEROETEREN

 

 

3A

DE OETER

OPOETEREN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

Rechtstreekse uitschakeling

 

Elimination direct

 

20/12

 

3F

BIERHOFBOYS

SPALBEEK

3E

TEAM TER LINDE

GLABBEEK

 

 

3B

CENTRUM

HOUTHALEN-OOST

3F

DA VINI

HOUTHALEN

 

 

3E

SPORTLOK.KAPELLEN

KAPELLEN

3D

MEMORIES

MONTENAKEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Merret Guts verhuist van lokaal!! 25-10-2019

Lokaalverandering!!!!

Merret Guts 2C  verhuist van lokaal naar Cafe 't dorp  Heldenplein 49   in Ham!

Er worden hierdoor wedstrijden omgedraaid van Azrael in 3F en van Ultra's in 2C!

 
Alle uitslagen Open dubbelspel 19-10-2019

 

  Kampioenschappen regio Oost "Open dubbelspel" 18,10,2019 te Wellen    
             
             
Finale reeks          
1 Coninx Peter D6060 STAAFSHOOTERS (1A) MICHAEL SMULDERS D7181 STAAFSHOOTERS (1A)
2 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A) Sven Appeltans D4104 THE BROTHERS (1A)
3 Lamrani Abdel Ali D9216 BANZAI (1A) Sven Dereze D0342 PDTG BADASS (1A)
4 BOON KRISTOF D8372 K.T.O. (1A) Bert Budenaerts D2663 K.T.O. (1A)
5 Windmolders Alain D3774 THE BROTHERS (1A) Tommy Ignoul D6242 THE BROTHERS (1A)
5 BARSI DAVY D8620 DREAM TEAM (1A) Steve Biets D4279 DREAM TEAM (1A)
             
Reeks 1            
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 BARSI DAVY D8620 DREAM TEAM (1A) Steve Biets D4279 DREAM TEAM (1A)
2 Christoffels Gilbert D0052 HUKSKE TVC (2B) Evangelos Michelakis D0071 HUKSKE TVC (2B)
3 Boeckaerts Kenny D4206 HOFBOYS (2C) Yoo Chan Artois D7586 HOFBOYS (2C)
3 Plu Stefan D1985 DE ROXY (2C) Wim Van Hove D5302 DE ROXY (2C)
5 THIJS RIK D8323 THE LIONS 2 (2A) Marcel Gielen D2034 THE LIONS 2 (2A)
5 Janssen Eddy D0313 DE BONGERD (3A) Dirk Bamps D4025 DE BONGERD (3A)
5 Meacci Gianni D6989 L'UNION (2B) Said Ben Khelifa D8430 L'UNION (2B)
5 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2B)
9 Lemmens Davy D8787 ALK SHOOTERS (3D) Davy Leysen D9644 ALK SHOOTERS (3D)
9 Aengeveld Stefan D5141 SONJATEAM (3A) Frank Cuppens D5503 SONJATEAM (3A)
9 Vandebosch Guido D2141 MERRET GUTS (2C) Marc Michiels D2166 MERRET GUTS (2C)
9 Preudhomme Georges D9513 PDTG BAR ABAS (3C) Morgane Bada D9553 PDTG BAR ABAS (3C)
9 Van Leeuw Nicolas D6401 DEN ENGEL DIEST (3F) Wesley Meulders D9538 DEN ENGEL DIEST (3F)
9 Van Wershoven Erik D6831 THE SHOOTERS (2A) Gunther Rijken D7732 THE SHOOTERS (2A)
9 Lenaerts Frank D6798 THE SIDEKICKS (3F) Jeroen Pauly D9433 THE SIDEKICKS (3F)
9 Rosier Kenneth D9399 TEAM TER LINDE (3E) Steven Jossa D9403 TEAM TER LINDE (3E)
17 KOCH MANFRED D9516 DE BEKKER (1A) LUVIC SLEGERS D9288 DE BEKKER (1A)
17 Hubrechts Eugene D6316 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Kevin Breesch D4730 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 Loockx Rob D7573 KATERFANATICS (1A) KEVIN VANUYTSEL D7372 KATERFANATICS (1A)
17 Smeets Ben D7950 INFINITEAM (3B) Gwen Sobkowiak D9595 INFINITEAM (3B)
17 FRANCO MARIO D3700 MEMORIES (3D) DAVID MELLAERTS D3644 MEMORIES (3D)
17 Gerarts Stefan D9529 DE OETER (3A) Dirk Hendrix D6595 DE OETER (3A)
17 MANSHOVEN JOHAN D0782 AMBIANCE TVC (3D) David Neven D3323 AMBIANCE TVC (3D)
17 HOLLON AN D7239 CENTRUM (3B) Erwin Surinx D6913 CENTRUM (3B)
17 Joris Davy D3924 BIERHOFBOYS (3F) Peter Windmolders D3772 BIERHOFBOYS (3F)
17 VRANKEN DANNY D7185 WANHOOP UNITED (3F) DANIEL REYNS D7190 WANHOOP UNITED (3F)
17 Frisson Sven D9580 DEN DRIES (3C) Arno Cosemans D9579 DEN DRIES (3C)
17 Andelhofs Joel D2352 ALL STARS (1A) Peter Claeskens D4306 ALL STARS (1A)
17 Vanhellemont Gert D6151 HOFBOYS (2C) Wim Denhaen D6554 HOFBOYS (2C)
             
Reeks 2            
1 Windmolders Alain D3774 THE BROTHERS (1A) Tommy Ignoul D6242 THE BROTHERS (1A)
2 Eliaerts Randy D9182 DE BEKKER (1A) Jeroen Kutaydin D6752 DE BEKKER (1A)
3 Tasdemir Kadir D7525 THE BROTHERS (1A) Nick Simons D2923 THE BROTHERS (1A)
3 LUWEL KEVIN D8646 ALKSTARS FC (2C) BO VANERUM D2471 ALKSTARS FC (2C)
5 Nieruch Jurgen D3299 DE MANNE (2A) Tony Stegen D0733 DE MANNE (2A)
5 Scherman Tommy D2712 KP 100 (3B) YANNIC SLEGERS D2714 KP 100 (3B)
5 Jacquemin Francis D4919 L'UNION (2B) Giuseppe Nicolosi D4823 L'UNION (2B)
5 Castro Kevin D4461 THE CREW (2B) Carlo Houbrechts D3211 THE CREW (2B)
9 VANMOL Kevin D0331 THE AVENGERS (3F) Tim Stockmans D7144 THE AVENGERS (3F)
9 Milazzo Dominique D9294 PDTG STOEMP (2B) Bernard Ravet D8952 PDTG STOEMP (2B)
9 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C) Raf Bartholomevis D4167 POEIKES (1A)
9 MOYAERTS ALAIN D3827 MEMORIES (3D) Ben Peetermans D9636 MEMORIES (3D)
9 THIJS STEFAN D1971 OS GELUK (3D) Kevin Willems D4768 OS GELUK (3D)
9 Claesen Jean-paul D2043 DEN DRIES (3C) Hristo Kellens D9578 DEN DRIES (3C)
9 Vanheeswijck Guido D0731 MIMO SHOOTERS (2A) Jan Mortelmans D3680 MIMO SHOOTERS (2A)
9 VANNIJLEN FILIP D4495 AMBIANCE TVC (3D) JOHNY SCHEPERS D1105 AMBIANCE TVC (3D)
17 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A) Thomas Gonnissen D2654 HET COMPLOT (2A)
17 Smets Mario D9567 DE BENDE VAN ELLENDE (3D) Bart Toelen D4548 DE BENDE VAN ELLENDE (3D)
17 Gelaude Kristof D9534 EL ROMANTICO'S (3E) Bruno Bogaerts D9583 EL ROMANTICO'S (3E)
17 Andries Davy D6312 DE KLOEMP (2C) Bart Camps D6382 DE KLOEMP (2C)
17 SCHOEMANS HUGO D0637 KAFEEKE ('t) (3A) Kris Van Beylen D2499 KAFEEKE ('t) (3A)
17 RUYMEN ROBERT D0226 JENGSKE KC (3B) CYRIELLE LIJCOPS D0803 JENGSKE KC (3B)
17 VANDEWAL GEERT D7354 DE BONGERD (3A) Davy Vanderstegen D3435 DE BONGERD (3A)
17 Verstappen Arno D6716 SONJATEAM (3A) Ivan Medo D1342 SONJATEAM (3A)
17 Meertens Dietrich D0946 HET ZWUMBAD (3B) SANDY JANS D3786 HET ZWUMBAD (3B)
17 Elen Brandon D9556 PDTG BAR ABAS (3C) Francis Crisalli D4913 PDTG BAR ABAS (3C)
17 Vranken Kenneth D2935 DREAM TEAM (1A) Joel Dessart D0890 DE BENDE VAN ELLENDE (3D)
17 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (3E) Axl Vandevelde D8499 DE MENNEKES T-W (3E)
17 Gregoire Walter D7093 REAL CHENAY KC (2B) Michael Silva-Urbanzyk D4937 REAL CHENAY KC (2B)
17 Jacobs Michael D0797 TEAM TER LINDE (3E) Ward Havet D9400 TEAM TER LINDE (3E)
17 Michiels Pascal D9651 DE KRONKEL (3E) Ruben Vits D8892 DE KRONKEL (3E)
             
Reeks 3            
1 Lamrani Abdel Ali D9216 BANZAI (1A) Sven Dereze D0342 PDTG BADASS (1A)
2 Eryigit Halil D4462 THE BROTHERS (1A) Bart Vastmans D8079 ALL STARS (1A)
3 Yilmaz Kenan D4928 BANZAI (1A) TAREK OBAIDA BOUSHABA D9687 BANZAI (1A)
3 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A) Jean-Marc Piette D4924 BANZAI (1A)
5 Branders Jo D2390 MOKKEBOYS (3E) Jurgen Janssens D5858 MOKKEBOYS (3E)
5 Houtmeyers Rob D2605 KICK OFF HALEN (2C) Lorenzo Roebroeck D6986 KICK OFF HALEN (2C)
5 SCHREUDERS CALVIN D8653 POEIKES (1A) Lorenz Hamblok D6206 POEIKES (1A)
5 Stas Marc D3840 TALLEKES TVC (3C) Raoul van den Biggelaar D6890 TALLEKES TVC (3C)
9 Coopmans andy D9335 GOALDIGGERS (2A) Koen Knez D5906 GOALDIGGERS (2A)
9 LEMARCHAND WESLEY D7297 DREAM TEAM (1A) MIKE TEUCHIE D7333 DREAM TEAM (1A)
9 Theunis Tom D8471 DE VLESKES (2C) JURGEN NUYTS D1217 DE VLESKES (2C)
9 Maka Leopold D4895 REMIX (2B) Eric Dumont D4900 REMIX (2B)
9 Wysevelde Steven D9056 JUST DER NEFFE (2A) JARNO BAETEN D8612 JUST DER NEFFE (2A)
9 Vrancken Patrick D6764 DEN IJZER (3F) Wim Rogmans D5870 DEN IJZER (3F)
9 Vaes Yves D3754 THE CREW (2B) Wim Bex D3752 THE CREW (2B)
9 Lemmens Marc D9325 JENGSKE KC (3B) Ronny Vannut D4004 JENGSKE KC (3B)
17 Loockx Dennis D8973 GALACTICOS (2C) Gert Vanbrusselt D6269 GALACTICOS (2C)
17 Vranken Jean-pierre D2600 CARRERA TVC (2A) Patrick Leurs D8097 CARRERA TVC (2A)
17 Vandenreyt Axelle D9631 LOEKABOYS (3D) ERIK RENIERS D3338 LOEKABOYS (3D)
17 GOOSSENS GLENN D7350 SHARPHILLBOYS (3E) Gwen Vangelder D8026 SHARPHILLBOYS (3E)
17 Heeren Wesley D2577 THE AVENGERS (3F) Nick Vanmol D8723 THE AVENGERS (3F)
17 Vleugels Peter D1101 THE PUB (2A) Tom Claes D2462 THE PUB (2A)
17 Croughs Andy D6993 DE KNOKCLUB (3C) Bjorn De Zutter D9592 DE KNOKCLUB (3C)
17 Panis Erwin D9548 INFINITEAM (3B) Steve Baldewijns D4068 INFINITEAM (3B)
17 Daerden Carlos D5410 SPARCOS (3B) Jozef Noben D0147 SPARCOS (3B)
17 Nolmans Ruud D2637 DE MENNEKES T-W (3E) Kenny Vanwinkel D8144 DE MENNEKES T-W (3E)
17 Vandeput Dirk D2182 THE MOOD (3A) Bart Vandeput D2055 THE MOOD (3A)
17 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3F) Ricky Oost D6713 OUTSIDERS (3F)
17 Hauman Dany D6990 NT34 (3C) KEVIN JANS D4480 NT34 (3C)
17 Clerckx Benny D0062 SH LUMMEN (2C) Christiaan Hrebak D0843 SH LUMMEN (2C)
             
Reeks 4            
1 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A) Sven Appeltans D4104 THE BROTHERS (1A)
2 Cochet Dimitri D6864 STAAFSHOOTERS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
3 Deldime Didier D4932 ALL STARS (1A) Didier Witecki D4926 PDTG BADASS (1A)
3 Cucciarre Kevin D2013 BOERENHOF (1A) Yannick Cools D9010 BOERENHOF (1A)
5 Dost Mark D8503 DE BEKKER (1A) Rick Hanssen D9187 DE BEKKER (1A)
5 Schroyen Lionell D2184 SJACHT TWIE (2A) Marco Vanhove D8919 SJACHT TWIE (2A)
5 Coekaerts Frank D5738 HALLEPOORT (2B) Gregory Fallier D9164 HALLEPOORT (2B)
5 Pipeleers Johan D2315 POEIKES (1A) Jimmy Meurmans D2341 POEIKES (1A)
9 Latet Jurgen D5888 DE GROENTJES (3B) Nico Hofman D4690 DE GROENTJES (3B)
9 DEGREEF WIM D5775 THE WIZARDS (3D) RONNY THEYS D8548 THE WIZARDS (3D)
9 Palmans Hendrik D9613 HILDABOYS (3B) LUK ORY D8355 HILDABOYS (3B)
9 VANDORMAEL KEVIN D1445 NT34 (3C) Albert Hex D0443 NT34 (3C)
9 Musardo Claudio D0874 TULPKE (2A) EMANUEL KAZALTZIS D0513 TULPKE (2A)
9 Paraschos Georges D8043 CALCIO BALILLA (3C) CEDRIC COBUS D8555 CALCIO BALILLA (3C)
9 Budo Jorg D6770 POEIKES (1A) Soren Budo D6871 POEIKES (1A)
9 Matheus Patrick D9277 DE PASSANT (3D) Bert Peters D3108 DE PASSANT (3D)
17 Rood Jean D9423 L'UNION (2B) Vincent Greco D4920 L'UNION (2B)
17 Segers Youri D6169 CAFEEKE ('t) (2C) Robby Boons D6171 CAFEEKE ('t) (2C)
17 Grauls Wim D3766 MIMOSA KC (3B) Jean-pierre Thyssen D3667 MIMOSA KC (3B)
17 Royakkers Kim D2124 DEN BAZAAR (3A) Daisy Smits D9394 DEN BAZAAR (3A)
17 Devroe Stef D9624 DE KRING (3E) Corola Nolmans D6941 DE KRING (3E)
17 Ceyssens Luc D8771 FCDK (3A) Stefan Ceyssens D8769 FCDK (3A)
17 Sillen Albert D0314 HUKSKE 05 ('t) (3B) Marc Lenaerts D7976 HUKSKE 05 ('t) (3B)
17 Huberland Julien D8856 PDTG GNOCCHI (3C) Lionel Monfort D9330 PDTG GNOCCHI (3C)
17 COLSON MICHAEL D4646 HUKSKE 05 ('t) (3B) Jessica Vanhees D9344 INFINITEAM (3B)
17 Claeskens Patrick D5011 BOERENHOF (1A) Wim Schepmans D0773 DE BENDE VAN ELLENDE (3D)
17 SAHINYAN LORENZO D7252 DE KNOKCLUB (3C) Jean-louis Vanseer D0024 DE KNOKCLUB (3C)
17 Vanwesemael Jonathan D7827 KATERFANATICS (1A) Rene Dendas D8234 KATERFANATICS (1A)
17 Hendrickx Tom D8248 BERGSHOTTERS (3D) bjorn PREUD'HOMME D8252 BERGSHOTTERS (3D)
17 Famularo Roberto D9262 BIERHOFBOYS (3F) Davy Vanhamel D6922 BIERHOF TVC (3F)
             
Reeks 5            
1 BOON KRISTOF D8372 K.T.O. (1A) Bert Budenaerts D2663 K.T.O. (1A)
2 Muller Kevin D8957 ALKSTARS FC (2C) Marc Bollen D0005 POEIKES (1A)
3 Degeest Gert D7503 K.T.O. (1A) JELLE SMEULDERS D8369 DE TOEKKERS (3E)
3 Bellen Tim D1398 DREE KC (1A) Gert Joris D3607 DREE KC (1A)
5 VANBRABANT GERRY D4793 DREAM TEAM (1A) Maarten Geysenberghs D7015 DREAM TEAM (1A)
5 CRUYSBERGS FRANKY D0435 DA VINI (3F) Ronny Daniels D2053 DA VINI (3F)
5 CLERINX NIKI D4295 PDTG STOEMP (2B) Massimo D'astolfo D4669 PDTG STOEMP (2B)
5 Dreesen Martijn D8452 SNOOKER SPORTS (3B) Ramses Dreesen D8453 SNOOKER SPORTS (3B)
9 Coppez Michael D9421 PDTG BADASS (1A) Anthony Bruls D8901 PDTG BADASS (1A)
9 Valgaerts Kenneth D7495 AZRAEL (3F) Dominic Rasking D1694 AZRAEL (3F)
9 Verhaert Nicolas D8810 FARAO (3E) David Lamproye D7750 FARAO (3E)
9 Steegen Johnny D0562 TULPKE (2A) Valentin Avermate D0139 TULPKE (2A)
9 Panis Jos D0295 SMIDJEBOYS (3B) GUY VRANCKEN D0289 SMIDJEBOYS (3B)
9 Allard Niko D2822 ALL STARS (1A) Tom Lemmens D6790 STAAFSHOOTERS (1A)
9 De Hondt Ludo D0367 DE GROENTJES (3B) Tom Bouchet D6218 DE GROENTJES (3B)
9 Ruysen Marco D2745 DE KRING (3E) Jelle Vlayen D6785 DE KRING (3E)
17 VAN OPDENBOSCH MAARTEN D0638 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3E) Steven Bergmans D9470 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3E)
17 Cattelain Brayan D9425 PDTG ROSTI (3C) Stephane Remouchamps D6794 PDTG ROSTI (3C)
17 Beenders Kris D5514 DE KNUP (3A) Theo Serneels D2903 DE KNUP (3A)
17 BRINGMANS STEFAN D8301 NEPTUNUS (2B) Roy Bringmans D8447 NEPTUNUS (2B)
17 Peetersille Aurelien D4811 ALL STARS (1A) IVO VAN UYTSEL D3431 DE TOEKKERS (3E)
17 Neyens Gunther D4267 DE BUIS (3A) Peter Eerlings D5112 DE BUIS (3A)
17 Vanderstraeten Chris D9451 NARCOTICS KC (3C) Kristof Buto D3922 NARCOTICS KC (3C)
17 Tobback marc D9377 KC UNITED (3E) Leon Winnepenninckx D9385 KC UNITED (3E)
17 Frooninckx Brent D8200 DE KNOKKERS (3D) Gilles Pitschon D9685 DE KNOKKERS (3D)
17 Remy Gilles D9255 PDTG BADASS (1A) Luc Natalis D9133 PDTG BAR ABAS (3C)
17 Fransen Geert D2655 DE TREFFERS (3A) Tine Deckers D8995 DE TREFFERS (3A)
17 Sohngen Jason D9682 CALCIO BALILLA (3C) Steven Cahay D9606 CALCIO BALILLA (3C)
17 Nuttine Mehdi D9677 STAR KC (3C) Jean Musso D4909 STAR KC (3C)
17 Qien Yasmina D8825 BIERHOF TVC (3F) Lesley Mens D9667 BIERHOF TVC (3F)
             
Reeks 6            
1 Coninx Peter D6060 STAAFSHOOTERS (1A) MICHAEL SMULDERS D7181 STAAFSHOOTERS (1A)
2 Janssen Pieter D5976 STAAFSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 STAAFSHOOTERS (1A)
3 Goyens Jitse D9058 HECHTEL TVC (2A) Thomas Valleri D2494 HECHTEL TVC (2A)
3 Sideris Georges D5869 BANZAI (1A) Kenny Vandenbemden D5000 DE BEKKER (1A)
5 Sutera Giovanni D6918 PDTG BADASS (1A) Roger Meuter D9257 HALLEPOORT (2B)
5 Fallier Marc D8445 HALLEPOORT (2B) Andre Fets D3570 DREE KC (1A)
5 Van Eyck Frederic D6578 DE KRONKEL (3E) Werner Rom D2179 HOFBOYS (2C)
5 Penxten Koen D3302 THE CREW (2B) Gert Machiels D3610 DREE KC (1A)
9 VANSTRAELEN ROBBY D8327 THE ROADRUNNERS (3F) Jeffrey Peeters D2543 THE ROADRUNNERS (3F)
9 Gregoir Rudi D0148 COSMOS (2B) Rene Honinx D0310 COSMOS (2B)
9 Indestege Marnik D2832 MIMO SHOOTERS (2A) Marc Indestege D0676 MIMO SHOOTERS (2A)
9 Hinque Bernard D9322 REAL CHENAY KC (2B) Michel Clabots D9328 REAL CHENAY KC (2B)
9 Paja Arber D9428 PDTG ROSTI (3C) alain Deldime D9426 PDTG ROSTI (3C)
9 Schuermans Gianni D7582 NARCOTICS KC (3C) Diego Marechal D4597 MEMORIES (3D)
9 Dumont Samuel D3894 DREE KC (1A) Ernst Bouvin D3179 DREE KC (1A)
9 KERIM ENGIN D898 TF STING (3A) Wesly Verkissen D6293 SNOOKER SPORTS (3B)
17 Raets Peter D5400 TF STING (3A) David Marcotti D0303 TF STING (3A)
17 Eerdekens David D0604 STAAFSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 STAAFSHOOTERS (1A)
17 Notebaert Kenny D6846 TREFPUNT TIENEN (3E) NICK MACHIELS D8643 TREFPUNT TIENEN (3E)
17 Moureaux Ghislain D0357 NEPTUNUS (2B) Guislain Geurts D1446 NEPTUNUS (2B)
17 Karaoba Mehmet D8931 THE OSMAN BROTHERS (2B) Paul Hoogsteyns D3253 COSMOS (2B)
17 Dermont Frederik D4338 DREE KC (1A) Olivier Dermont D3410 DREE KC (1A)
17 LORMANS KOEN D8962 SMIDJEBOYS (3B) Kris Tresinie D1270 SMIDJEBOYS (3B)
17 Fierens Stef D6760 BIERHOF TVC (3F) Tony Vanhamel D3137 BIERHOF TVC (3F)
17 VAN REUSEL KRIS D0921 DE KRONKEL (3E) BJORN DERUTTER D2814 DE KRONKEL (3E)
17 Bijloos Walter D2042 SHARPHILLBOYS (3E) JIRI GOOSSENS D8345 SHARPHILLBOYS (3E)
17 Vanbrabant Brecht D7840 K.T.O. (1A) NATASJA TIMMERS D8337 K.T.O. (1A)
17 Van Och Kris D9449 DEN BAZAAR (3A) Kevin Schrooten D9054 DEN BAZAAR (3A)
17 Migdalski Jurgen D2651 SNOOKER SPORTS (3B) Marc Steuperaert D8168 SNOOKER SPORTS (3B)
17 Dussart Luc D0493 SH LUMMEN (2C) Stefan Schoofs D0057 SH LUMMEN (2C)
17 GODERMANS DANNY D7601 BEEJ NELIS (3A) Nico Henckens D0696 BEEJ NELIS (3A)
 
Uitslagen Open enkelspel 14-10-2019

 

  Kampioenschappen open enkelspel 11,10,2019 in Wellen  
         
Finale      
1 Vandenbemden Kenny D5000 DE BEKKER (1A)  
2 Ignoul Tommy D6242 THE BROTHERS (1A)  
3 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)  
4 Cucciarre Kevin D2013 BOERENHOF (1A)  
5 Tasdemir Kadir D7525 THE BROTHERS (1A)  
6 Houtmeyers Rob D2605 KICK OFF HALEN (2C)  
7 Noben Johnny D1489 HUKSKE TVC (2B)  
8 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A)  
9 Bruls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A)  

 

Reeks 1,    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
2 Van Wershoven Erik D6831 THE SHOOTERS (2A)
3 Plu Stefan D1985 DE ROXY (2C)
3 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (3F)
5 Swennen Ronny D5894 JENGSKE KC (3B)
5 Camps Bart D6382 DE KLOEMP (2C)
5 Michelakis Evangelos D0071 HUKSKE TVC (2B)
5 Muller Kevin D8957 ALKSTARS FC (2C)
9 Pauly Jeroen D9433 THE SIDEKICKS (3F)
9 VANSTRAELEN ROBBY D8327 THE ROADRUNNERS (3F)
9 Huysmans Ronny D2020 KAFEEKE ('t) (3A)
9 Vanmol Nick D8723 THE AVENGERS (3F)
9 Tsiaflakis Venizelos D1256 KP 100 (3B)
9 Loockx Rob D7573 KATERFANATICS (1A)
9 Meulders Wesley D9538 DEN ENGEL DIEST (3F)
9 MELLAERTS DAVID D3644 MEMORIES (3D)
17 Gerarts Stefan D9529 DE OETER (3A)
17 Janssen Benny D5513 SONJATEAM (3A)
17 VRANKEN MIKE D7209 DE TREFFERS (3A)
17 Palmans Hendrik D9613 HILDABOYS (3B)
17 Sauvenier Rudy D9123 PDTG STOEMP (2B)
17 Vanderstegen Davy D3435 DE BONGERD (3A)
17 Lenaerts Marc D7032 CENTRUM (3B)
17 Bollen Marc D0005 POEIKES (1A)
17 Neven David D3323 AMBIANCE TVC (3D)
17 Nuttine Mehdi D9677 STAR KC (3C)
17 Coopmans andy D9335 GOALDIGGERS (2A)
17 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C)
17 Sobkowiak Gwen D9595 INFINITEAM (3B)
17 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B)
       
Reeks 2    
1 Ignoul Tommy D6242 THE BROTHERS (1A)
2 Voets Jelle D6872 ALKSTARS FC (2C)
3 Peetersille Aurelien D4811 ALL STARS (1A)
3 Elen Arno D0881 LOEKABOYS (3D)
5 Rijken Gunther D7732 THE SHOOTERS (2A)
5 Mens Lesley D9667 BIERHOF TVC (3F)
5 Van Leeuw Nicolas D6401 DEN ENGEL DIEST (3F)
5 SCHREUDERS CALVIN D8653 POEIKES (1A)
9 Bamps Dirk D4025 DE BONGERD (3A)
9 GOORTS MICHAEL D7626 KP 100 (3B)
9 Vande Reyd Tim D8482 GOALDIGGERS (2A)
9 FLAVIANI DANIELE D5215 WST (2B)
9 VITA TAMARA D8259 GALACTICOS (2C)
9 FRANCO MARIO D3700 MEMORIES (3D)
9 VOETS VALENTIN D0537 JENGSKE KC (3B)
9 Colla Rudi D0297 HUKSKE TVC (2B)
17 Vanwesemael Jonathan D7827 KATERFANATICS (1A)
17 CARDINAELS KEVIN D8975 THE LIONS 2 (2A)
17 NEVEN MICHAEL D8352 HILDABOYS (3B)
17 Moors Jean D2586 CARRERA TVC (2A)
17 Vanderstukken Tim D4488 KICK OFF HALEN (2C)
17 Van Endert Bart D6733 KAFEEKE ('t) (3A)
17 Heeren Wesley D2577 THE AVENGERS (3F)
17 Slenders Bert D8933 DE TREFFERS (3A)
17 Lenaerts Frank D6798 THE SIDEKICKS (3F)
17 Smeets Ben D7950 INFINITEAM (3B)
17 SCHEPERS JOHNY D1105 AMBIANCE TVC (3D)
17 Fiddelaers Mattias D6647 CENTRUM (3B)
17 Stienen Peter D2148 DE OETER (3A)
17 Matheus Patrick D9277 DE PASSANT (3D)
       
Reeks 3    
1 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A)
2 Leurs Patrick D8097 CARRERA TVC (2A)
3 Biets Steve D4279 DREAM TEAM (1A)
3 Lemmens Tom D6790 STAAFSHOOTERS (1A)
5 SMEETS BJORN D8562 ALK SHOOTERS (3D)
5 Panis Tim D8219 AMBIANCE TVC (3D)
5 Christoffels Gilbert D0052 HUKSKE TVC (2B)
5 Greco Vincent D4920 L'UNION (2B)
9 Paraschos Georges D8043 CALCIO BALILLA (3C)
9 Seronvalle Ingmar D2409 WST (2B)
9 Claesen Jean-paul D2043 DEN DRIES (3C)
9 Hauman Dany D6990 NT34 (3C)
9 Hubrechts Rudy D6950 JENGSKE KC (3B)
9 Deldime alain D9426 PDTG ROSTI (3C)
9 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A)
9 Knaepen Pieter D0889 LOEKABOYS (3D)
17 Aerts Jurgen D1399 HECHTEL TVC (2A)
17 Hendrickx Tom D8248 BERGSHOTTERS (3D)
17 Vergauwen Martial D9292 PDTG GNOCCHI (3C)
17 Tordoor Peter D2332 MERRET GUTS (2C)
17 Ory Jean D2432 HILDABOYS (3B)
17 Bruyninckx Wesley D4516 EMMABOYS (2C)
17 Eryigit Halil D4462 THE BROTHERS (1A)
17 Reeckmans Peter D6771 ALKSTARS FC (2C)
17 THIJS THOMAS D8324 THE LIONS 2 (2A)
17 Storms Niels D9657 FARAO (3E)
17 Wysevelde Steven D9056 JUST DER NEFFE (2A)
17 Mathei Nicky D4765 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 Bijloos Walter D2042 SHARPHILLBOYS (3E)
17 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C)
17 VANBRABANT GERRY D4793 DREAM TEAM (1A)
Reeks 4    
1 Noben Johnny D1489 HUKSKE TVC (2B)
2 Bellen Tim D1398 DREE KC (1A)
3 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (3F)
3 Nijs Dave D3505 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
5 Bada Morgane D9553 PDTG BAR ABAS (3C)
5 Vranken Kenneth D2935 DREAM TEAM (1A)
5 Clabots Michel D9328 REAL CHENAY KC (2B)
5 COBUS CEDRIC D8555 CALCIO BALILLA (3C)
9 Dreesen Ramses D8453 SNOOKER SPORTS (3B)
9 Panis Erwin D9548 INFINITEAM (3B)
9 Crauwels Dieter D7929 AZRAEL (3F)
9 Dessart Joel D0890 DE BENDE VAN ELLENDE (3D)
9 Stranen Benjamin D6341 FARAO (3E)
9 Nauwelaers Joeri D5915 HET COMPLOT (2A)
9 Claes Kevin D2823 EMMABOYS (2C)
9 TIMMERMANS YORICK D2239 TREFPUNT TIENEN (3E)
17 Claeskens Patrick D5011 BOERENHOF (1A)
17 Rybezynski Joseph D1110 TF STING (3A)
17 Vandeput Bart D2055 THE MOOD (3A)
17 JAEKEN BERT D4266 DE BUIS (3A)
17 De Zutter Bjorn D9592 DE KNOKCLUB (3C)
17 BAETEN JARNO D8612 JUST DER NEFFE (2A)
17 Vanmechelen Rudy D5099 MIMOSA KC (3B)
17 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (3E)
17 VANDORMAEL KEVIN D1445 NT34 (3C)
17 GOOSSENS JIRI D8345 SHARPHILLBOYS (3E)
17 Deldime Florian D7725 PDTG ROSTI (3C)
17 Daems Nick D6660 MERRET GUTS (2C)
17 Frisson Sven D9580 DEN DRIES (3C)
17 Oliveri Yannick D4916 L'UNION (2B)
       
Reeks 5    
1 Houtmeyers Rob D2605 KICK OFF HALEN (2C)
2 Deldime Didier D4932 ALL STARS (1A)
3 Dermont Frederik D4338 DREE KC (1A)
3 Vrancken Patrick D6764 DEN IJZER (3F)
5 Elsen Bjorn D8057 THE PUB (2A)
5 Hinque Bernard D9322 REAL CHENAY KC (2B)
5 Fallier Gregory D9164 HALLEPOORT (2B)
5 Preudhomme Georges D9513 PDTG BAR ABAS (3C)
9 Cahay Steven D9606 CALCIO BALILLA (3C)
9 Geurts David D1350 HET ZWUMBAD (3B)
9 Clerx Steven D2851 AZRAEL (3F)
9 Vandeput Dirk D2182 THE MOOD (3A)
9 Smekens Seppe D8497 DE MENNEKES T-W (3E)
9 Aerts Ben D5531 HET COMPLOT (2A)
9 Schreurs Robert D2159 MIMOSA KC (3B)
9 SAHINYAN LORENZO D7252 DE KNOKCLUB (3C)
17 Van Hove Wim D5302 DE ROXY (2C)
17 Hubrechts Eugene D6316 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 Smets Mario D9567 DE BENDE VAN ELLENDE (3D)
17 Kuypers Rik D2325 BEEJ NELIS (3A)
17 Boets Stefan D0714 DE MANNE (2A)
17 Peters Adolf D4577 MIMO SHOOTERS (2A)
17 Beusen Ronald D4953 TALLEKES TVC (3C)
17 THIJS JOSE D0434 BALANJA (3C)
17 Noben Jozef D0147 SPARCOS (3B)
17 Cosemans Arno D9579 DEN DRIES (3C)
17 MAMPAEY YANNICK D8341 AMBIANCE TVC (3D)
17 Marcotti David D0303 TF STING (3A)
17 Philippens Geert D9618 DE BUIS (3A)
17 Leroy Sven D9616 OS GELUK (3D)
       
Reeks 6    
1 Bruls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A)
2 Andelhofs Joel D2352 ALL STARS (1A)
3 Langenaken Geert D3872 DE BENDE VAN ELLENDE (3D)
3 Vanhove Marco D8919 SJACHT TWIE (2A)
5 Everaerts Patrick D2679 MOKKEBOYS (3E)
5 Savonet Bart D6348 DE PLATZ (3D)
5 Dumont Samuel D3894 DREE KC (1A)
5 Croughs Andy D6993 DE KNOKCLUB (3C)
9 De Hondt Ludo D0367 DE GROENTJES (3B)
9 COLLET MICHAEL D3969 PDTG STOEMP (2B)
9 Borghs Bjorn D2313 ALK SHOOTERS (3D)
9 Van Uffelen Pedro D2306 DE ROXY (2C)
9 Smeets Raf D0937 BEEJ NELIS (3A)
9 Coekaerts Frank D5738 HALLEPOORT (2B)
9 Vandevelde Axl D8499 DE MENNEKES T-W (3E)
9 LEMARCHAND WESLEY D7297 DREAM TEAM (1A)
17 Prodan Koen D1112 TF STING (3A)
17 Winnepenninckx Leon D9385 KC UNITED (3E)
17 Dieu Frederic D9555 PDTG BAR ABAS (3C)
17 Merken Francis D0475 SPARCOS (3B)
17 Duchateau Pascal D3462 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 van den Biggelaar Raoul D6890 TALLEKES TVC (3C)
17 Claes Tom D2462 THE PUB (2A)
17 Janssen Edwin D5532 DE MANNE (2A)
17 Vanheeswijck Guido D0731 MIMO SHOOTERS (2A)
17 JANS SANDY D3786 HET ZWUMBAD (3B)
17 Steenaerts Bjorn D9376 BIERHOFBOYS (3F)
17 VANGILBERGEN GEERT D1333 DE KNOKKERS (3D)
17 Bex Wim D3752 THE CREW (2B)
17 Jacobs Tony D9310 BALANJA (3C)
       
Reeks 7    
1 Vandenbemden Kenny D5000 DE BEKKER (1A)
2 Hamblok Lorenz D6206 POEIKES (1A)
3 VAN REUSEL KRIS D0921 DE KRONKEL (3E)
3 Helven Theo D2092 MIMO SHOOTERS (2A)
5 Vanbrabant Brecht D7840 K.T.O. (1A)
5 THAENS STEFAN D0692 SJACHT TWIE (2A)
5 Coppez Michael D9421 PDTG BADASS (1A)
5 Vaes Yves D3754 THE CREW (2B)
9 PILLE YANNICK D8632 DE TOEKKERS (3E)
9 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1A)
9 Karaoba Mehmet D8931 THE OSMAN BROTHERS (2B)
9 Valleri Thomas D2494 HECHTEL TVC (2A)
9 Hawinkel Ronny D9017 DE KNUP (3A)
9 Elen Brandon D9556 PDTG BAR ABAS (3C)
9 Abts Kristof D2794 DE PLATZ (3D)
9 Sterckx Gerry D5970 DE ROXY (2C)
17 THEYS RONNY D8548 THE WIZARDS (3D)
17 MOTRYCZ CHRISTOPHE D8685 PDTG GNOCCHI (3C)
17 HANSEN KEVIN D7208 CARRERA TVC (2A)
17 Moorkens Bas D8991 K.T.O. (1A)
17 Vanseer Jean-louis D0024 DE KNOKCLUB (3C)
17 Havet Ward D9400 TEAM TER LINDE (3E)
17 Stevens Kevin D7067 COSMOS (2B)
17 Steenaerts Francis D8822 BIERHOFBOYS (3F)
17 DONNI SEPP D1754 DE KNOKKERS (3D)
17 Maka Leopold D4895 REMIX (2B)
17 Tobback marc D9377 KC UNITED (3E)
17 Janssens Robbe D9532 MOKKEBOYS (3E)
17 Schops Valentin D2031 DA VINI (3F)
       
Reeks 8    
1 Cucciarre Kevin D2013 BOERENHOF (1A)
2 Dreesen Martijn D8452 SNOOKER SPORTS (3B)
3 Dumont Eric D4900 REMIX (2B)
3 Bringmans Roy D8447 NEPTUNUS (2B)
5 Janssens Jurgen D5858 MOKKEBOYS (3E)
5 BARSI DAVY D8620 DREAM TEAM (1A)
5 Degeest Gert D7503 K.T.O. (1A)
5 Verwimp Roel D2858 DE VLESKES (2C)
9 Boons Bennet D8143 JUST DER NEFFE (2A)
9 Hannot Fabrice D9233 EL ROMANTICO'S (3E)
9 Oost Ricky D6713 OUTSIDERS (3F)
9 Wuestenbergs Dries D6940 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3E)
9 Simons Nick D2923 THE BROTHERS (1A)
9 DERUTTER BJORN D2814 DE KRONKEL (3E)
9 Jacobs Michael D0797 TEAM TER LINDE (3E)
9 SMEULDERS JELLE D8369 DE TOEKKERS (3E)
17 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (3D)
17 DEGREEF WIM D5775 THE WIZARDS (3D)
17 Smets Jean-louis D2036 DA VINI (3F)
17 Bijloos Robert D0980 HUKSKE 05 ('t) (3B)
17 Bodson Robert D4905 THE OSMAN BROTHERS (2B)
17 VRANKEN DANNY D7185 WANHOOP UNITED (3F)
17 Schoofs Stefan D0057 SH LUMMEN (2C)
17 MASSET FRANCOIS D8680 HALLEPOORT (2B)
17 Venken Tom D9016 DE KNUP (3A)
17 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (3B)
17 Panis Jos D0295 SMIDJEBOYS (3B)
17 Crabbe Jens D4869 DREAM TEAM (1A)
17 Vanderstraeten Chris D9451 NARCOTICS KC (3C)
17 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER SPORTS (3B)
       
Reeks 9    
1 Tasdemir Kadir D7525 THE BROTHERS (1A)
2 Vanwetswinkel Davy D1219 SH LUMMEN (2C)
3 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)
3 COLSON MICHAEL D4646 HUKSKE 05 ('t) (3B)
5 KERIM ENGIN D898 TF STING (3A)
5 Minschart Johan D9270 DE PASSANT (3D)
5 Hex Albert D0443 NT34 (3C)
5 Hoogsteyns Paul D3253 COSMOS (2B)
9 Andries Davy D6312 DE KLOEMP (2C)
9 Vaes Gardy D9611 TREFPUNT TIENEN (3E)
9 Vits Ruben D8892 DE KRONKEL (3E)
9 Vandenbroek Tom D8808 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3E)
9 Evrard Michael D9223 EL ROMANTICO'S (3E)
9 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
9 Peeters Jeffrey D2543 THE ROADRUNNERS (3F)
9 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3F)
17 Schuermans Gianni D7582 NARCOTICS KC (3C)
17 Diliberto Luciano D4881 PDTG STOEMP (2B)
17 Boons Rudy D2442 DE VLESKES (2C)
17 Boons Robby D6171 CAFEEKE ('t) (2C)
17 TIMMERS NATASJA D8337 K.T.O. (1A)
17 Latet Jurgen D5888 DE GROENTJES (3B)
17 Knapen Pascal D6395 KICK OFF HALEN (2C)
17 Geurts Guislain D1446 NEPTUNUS (2B)
17 REYNS DANIEL D7190 WANHOOP UNITED (3F)
17 Spadaro Enrico D9118 OS GELUK (3D)
17 ROOSEN GERT D4656 DREAM TEAM (1A)
17 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER SPORTS (3B)
17 PREUD'HOMME bjorn D8252 BERGSHOTTERS (3D)
 
Kampioenschappen regio Oost doorgeven aan clubleden!! 01-10-2019

KAMPIOENSCHAP VAN

Regio Oost.

 

TAFELVOETBAL.

Waar/: Sporthal De Bloken

                         Kortestraat 12

3880        WELLEN

Wanneer/Quand   :

11/10/19: Open“Enkelspel”     :75,          : 50,          :25 euro

             Aanvang 21 uur  inschrijving vanaf 20 uur !!!!

18/10/19: Open “Dubbelspel”: 150,       : 100,        : 50 euro

En/et        Aanvang 21 uur  inschrijving vanaf 20 uur !!!!!

 

13/03/20: “Enkelspel”  per afdeling   :75,          : 50,          :25 euro

20/03/20: “Dubbelspel” per afdeling: 150,       : 100,        : 50 euro

                            Voor iedere afdeling hetzelfde!

                                   Pour chaque division, la même!

Inschrijvingen vanaf 20 uur.    Aanvang 21 uur stipt !!!

Inscriptions                                Début

 

Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar  tafels geplaatst door de

firma JGC Café games.

1 gratis drank bij inschrijving / une consommation gratuit avec l’inscription

(Tafels staan vrij/tables libre : 5 euro opleg/ péréquation.)

Belangrijk:     Lidkaart verplicht. Inschrijving via baarcode op lidkaart!!!!!!!

===========    Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!

·   Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.

·   Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.

Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de  l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.

 
adreswijziging 11-09-2019

Opgelet!  Attention!         Twee ploegen zijn verhuisd     Deux équipes ont déménagé

DE SPIKKELS

CAFE DE SPIKES

VEEMARKT 38 , 3300 TIENEN

 

DE PLATZ

CAFE TERLINDE

TIENSESTEENWEG 196 , 3380 GLABBEEK

 
Lottrekking bekers / tirage de s coupes 09-09-2019

Lottrekking Bekers   13/09/2019     Lottrekking gedaan door Thijs José (Balanja) en Ory Jean (Hildaboys)

                                                                 bij het ophalen van hun kalenderboeken en lidkaarten

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

13/09

20/09

1A

BANZAI

HERSTAL

1A

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

 

 

1A

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1A

STAAFSHOOTERS

GRUITRODE

1A

THE BROTHERS

KOZEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BEKER 

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

13/09

20/09

 

 

 

 

 

 

 

 

1A

BOERENHOF

MEENSEL-KIEZEGEM

1A

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

1A

K.T.O.

MEENSEL-KIEZEGEM

1A

PDTG BADASS

WAREMME

 

 

1A

POEIKES

WELLEN

1A

DREAM TEAM

HEERS

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

13/09

20/09

 

 

 

 

 

 

 

 

2A

HECHTEL TVC

HECHTEL

2C

GALACTICOS

DIEST

 

 

2C

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

 

 

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILLE

2A

THE PUB

ZONHOVEN

 

 

2B

L’UNION

HERSTAL

2B

REMIX

HERSTAL

 

 

2A

MIMO SHOOTERS

ZONHOVEN

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2A

TULPKE

GENK

 

 

2C

SH LUMMEN

LUMMEN

2C

KICK OFF HALEN

HALEN

 

 

2A

THE SHOOTERS

MEEUWEN

2B

NEPTUNUS

RIEMST

 

 

2C

ULTRA’S

KOZEN

2C

DE ROXY

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL.

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

13/09

20/09

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

2C

DE KLOEMP

BUNSBEEK

 

 

2B

COSMOS

SPOUWEN

2A

CARRERA TVC

MAASMECHELEN

 

 

2A

DE MANNE

KINROOI

2B

WST

SPOUWEN

 

 

2C

DE VLESKES

MEERHOUT

2C

EMMABOYS

GEETBETS