Nieuws |
|
Kalender eindronde onder aan de affiche Kampioenschap |
16-04-2024 |
Kalender eindronde onder aan affiche kampioenschap regio oost.
(Onder voorbehoud van de deelname aan de limburgse kampioenschappen en het verwervan van de punten hieraan verbonden.)
Ronde finale du calendrier en bas de l’affiche du championnat de la région est.
(Sous réserve de la participation aux championnats du Limbourg et de l’acquisition des points qui y sont associés.)
|
|
|
Kampioenschap regio Oost (Kv Limburg) |
04-04-2024 |
KAMPIOENSCHAP VAN
Regio Oost.
TAFELVOETBAL.
Waar/Où: Sporthal De Bloken
Kortestraat 12
3880 WELLEN
Wanneer/Quand :
26/04/24: “Enkelspel” per ranking
03/05/24: “Dubbelspel” per ranking
Er wordt gespeeld per ranking ! En jouent par ranking !
Inschrijvingen vanaf 20 uur. Aanvang 21 uur stipt !!!
Inscriptions Début
Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar tafels geplaatst door de
firma JGC Café games.
1 gratis drank bij inschrijving / une consommation gratuit avec l’inscription
(Tafels staan vrij/tables libre : 5 euro opleg/ péréquation.)
Belangrijk: Lidkaart verplicht. Inschrijving via baarcode op lidkaart!!!!!!!
=========== Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!
· Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.
· Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.
Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.
|
|
|
Kalender eindronde |
05-03-2024 |
Kalender eindronden
1ste Afdeling : Gaat Staafshooters naar het Kampioenschap van België in Waanrode op 23/06 om 12 u.
2de Afdeling.
De volgende clubs spelen de eindronde: Tulpke, Ter Waert en Kick Off.
Iedere club zal tegen iedere club spelen en iedere club heeft een thuismatch.
OP 10/05/2024 : Tulpke tegen Ter Waert …../……
17/05/2024 : Ter Waert tegen Kick Off ……/……
24/05/2024 : Kick Off tegen Tulpke …./…..
Op 31/05 : Mocht er gelijke stand zijn dan wordt op neutraal plein de beslissing gespeeld.
De winnaar is de absolute winnaar van 2de in onze regio en moet naar het Kampioenschap van België gaan in Waanrode op 23/06 om 12u.
3de Afdeling.
Hier spelen 4 clubs de eindronde: De Bongerd, Kig Caen, Memories en De Boerkes.
OP 10/05 : spelen De Bongerd tegen King Caen …/… (A)
En Memories tegen De Boerkes …./…. (A)
OP 17/05 : Zijn er de terugronden van 10/05 dus
King Caen tegen De Bongerd …/… (B)
De Boerkes tegen Memories …/… (B)
OP 24/05 spelen de winnaar van (A) tegen de winnaar van (B)
OP 31/05 spelen (B) en (A)de terugwedstrijd. De winnaar gaat naar het Kampioenschap van België op 23/06 om 12u in Waanrode.
Voor 4de Afdeling gaat Faucon Hollywood naar het Kampioenschap van België in Waanrode op 23/06 om 12u.
Pour la 4ème Division, Faucon Hollywood se rend au Championnat de Belgique à Waanrode le 23/06 à 12h.
Adres verandering changement d'adres
Nieuw adres nouvelle adresse
't Spwur Team ('t) 2A
CAFE 't SPWUR
Munsterbilzenstraat 56
3740 Bilzen
Coswaert (2B) en Ter Waert (2B)
Cafe KIVOLA
Bolderstraat 1
3770 Zichen-Z-B (Riemst)
Opgelet: Cafe Ter Waert is ook gesloten vanaf vandaag. De ploeg Ter Waert 2B verandert van cafe. Het nieuwe adres :
TER WAERT 2B
Cafe KIVOLA
Bolderstraat 1
3770 Zichen-Z-B (Riemst)
Veuillez noter que le café Ter Waert est également fermé à partir d'aujourd'hui. L' équipe Ter Waert 2B change également de pub. La nouvelle adresse:
TER WAERT 2B
Cafe KIVOLA
Bolderstraat 1
3770 Zichen-Z-B (Riemst)
|
|
|
Belangrijk Important !!!! |
15-01-2024 |
OPGELET!
De Limburgse kampioenschappen gaan niet door op 15/03 en 22/03, maar gaan door op 26 april en 3 mei.
De wedstrijden die op 26 april stonden gepland, worden verschoven naar 15 maart. De matchen die op 3 mei stonden gepland, worden verschoven naar 22 maart.
Attention!
Les championnats du Limbourg n’auront pas lieu les 15/03 et 22/03, mais auront lieu les 26 avril et 3 mai.
Les matchs prévus le 26 avril seront reportés au 15 mars. Les matchs prévus le 3 mai seront reportés au 22 mars.
|
|
|
bekerloting 05/01/2024 |
30-12-2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Loting gedaan door Alain Windmolders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEKER VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
5/jan |
1A |
RICKY'S PUB |
6171EP STEIN (Ned) |
|
vrij |
|
|
1A |
STAAFSHOOTERS |
3670 GRUITRODE |
1A |
ALL STARS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE BEKER VAN DE REGIO OOST |
RECHTREEKSE UITSCHAKELING |
|
ELIMINATION DIRECT |
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
5/jan |
1A |
PDTG BADASS |
4300 WAREMME |
1A |
THE BROTHERS |
3830 WELLEN |
|
1A |
POEIKES |
3570 ALKEN |
1A |
GOALDIGGERS |
3530 HOUTHALEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COUPE VAN REGIO OOST |
RECHTREEKSE UITSCHAKELING |
|
ELIMINATION DIRECT |
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
5/jan |
1B |
DREAM TEAM |
3440 ZOUTLEEUW |
1B |
DEDE BAR KC |
4430 ANS |
|
1B |
CHAOS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
1B |
FANATICS |
2230 HERSELT |
|
1B |
MYSTERY |
3850 NIEUWERKERKEN |
1B |
'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
5/jan |
2C |
KICK OFF HALEN |
3545 HALEN |
2C |
DREE KC |
3850 NIEUWERKERKEN |
|
2C |
DE KRING |
3460 BEKKEVOORT |
2B |
NO-PROBLEM |
3770 zICHEN-Z-B (RIEMST) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
5/jan |
2B |
LE CODE BAR |
4031 ANGLEUR |
2B |
COSWAERT |
3730 HOESELT |
|
2C |
DE KRONKEL |
3040 HULDENBERG |
|
vrij |
|
|
2B |
TER WAERT |
3730 HOESELT |
2A |
SNOOKER SPORTS |
3630 MAASMECHELEN |
|
2A |
SHOOOTERS TVC |
3630 MAASMECHELEN |
2A |
TERMOLEN |
3520 ZONHOVEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TROFEE VAN REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
5/jan |
3B |
KING CAEN |
3940 HECHTEL-EKSEL |
3D |
DE BOERKES |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
3C |
TEAM ERROR 404 |
3740 ROSMEER |
|
vrij |
|
|
3D |
DEN IJZER |
2230 HERSELT |
3B |
THE MOOD |
3670 MEEUWEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE TROFEE VAN REGIO OOST |
RECHTREEKSE UITSCHAKELING |
|
ELIMINATION DIRECT |
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
5/jan |
3B |
DE JAIL |
3511 STOKROOIE |
3C |
MEMORIES |
3440 ZOUTLEEUW |
|
3C |
NEPTUNUS |
3770 RIEMST |
3A |
KAFEEKE ('t) |
3920 LOMMEL |
|
3B |
THE ROADRUNNERS |
3550 HEUSDEN ZOLDER |
|
VRIJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BOKAAL VAN REGIO OOST |
RECHTREEKSE UITSCHAKELING |
|
ELIMINATION DIRECT |
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
5/jan |
3D |
DE WOLMET |
3300 TIENEN |
3C |
FAUCON HOLLYWOOD |
4820 DISON |
|
3D |
KVK 'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
3B |
HET KUIPKE |
3550 HEUSDEN - ZOLDER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bekermatchen van 29/12/23 en 5/1/24 |
29-11-2023 |
Bekermatchen van 29/12/23 en 5/1/24
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beker : Heen en terug en de verliezer van de Beker gaat naar de Medaille van de beker |
|
|
Medaille van de Beker : 2 keer rechtstreekse uitschakeling en de verliezende ploegen van 1B gaan naar de Coupe |
|
|
Coupe : 2 keer rechtstreekse uitschakeling |
|
|
|
|
|
Schaal : heen en terug |
|
|
|
|
|
Medaille van de Schaal : heen en terug |
|
|
|
|
|
Trofee : heen en terug |
|
|
|
|
|
Medaille van de Troffee : 2 keer rechtstreekse uitschakeling en de verliezende ploegen met statuut 4P gaan naar de Bokaal |
|
Bokaal : 2 keer rechtstreekse uitschakeling |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
in het filmke ben ik vergeten te zeggen dat DEDE BAR KC vrijgeloot was |
|
|
|
wedstrijden omgedraaid :
Schaal spelen heen en terug : daarom heb ik de match Kick Off Halen tegen Dree KC omgedraaid omdat Mystery uitgeloot was
|
Troffee spelen heen en terug : Daarom heb ik de match Den Ijzer - The mood omgedraaid omdat Fanatics thuisgeloot was,
Coupe : Aller-retour et le perdant du “Beker” va à la Médaille van de Beker
Médaille van de Beker : 2 fois élimination directe et les équipes perdantes de la 1B se qualifient pour la “Coupe”
Coupé : 2 fois elimination direct
Schaal : aller-retour
Médaille van de schaal : aller-retour
Troffee : aller-retour
Médaille van de Troffee : 2 fois élimination directe et les équipes perdantes de statut 4P se qualifient pour la “Bokaal”
Bokaal : 2 fois élimination directe
dans le film j’ai oublié de dire que DEDE BAR KC est Bye
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Loting gedaan door Dana Winner :
|
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=NtHapvxNA7I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEKER VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
29/dec |
5/jan |
ALL STARS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
1A |
STAAFSHOOTERS |
3670 GRUITRODE |
|
|
RICKY'S PUB |
6171EP STEIN (Ned) |
|
vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE BEKER VAN DE REGIO OOST |
RECHTREEKSE UITSCHAKELING |
|
ELIMINATION DIRECT |
|
|
|
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
29/dec |
|
CHAOS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
1A |
GOALDIGGERS |
3530 HOUTHALEN |
|
|
PDTG BADASS |
4300 WAREMME |
1B |
MYSTERY |
3850 NIEUWERKERKEN |
|
|
POEIKES |
3570 ALKEN |
1B |
DREAM TEAM |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
THE BROTHERS |
3830 WELLEN |
|
vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COUPE VAN REGIO OOST |
RECHTREEKSE UITSCHAKELING |
|
ELIMINATION DIRECT |
|
|
|
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
29/dec |
|
DEDE BAR KC |
4430 ANS |
|
vrij |
|
|
|
FANATICS |
2230 HERSELT |
1B |
DE ROXY |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
1B |
CAFEEKE ('t) |
2490 BALEN (HULSEN) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
29/dec |
5/jan |
DREE KC |
3850 NIEUWERKERKEN |
2C |
KICK OFF HALEN |
3545 HALEN |
|
|
NO-PROBLEM |
3770 zICHEN-Z-B (RIEMST) |
2C |
DE KRING |
3460 BEKKEVOORT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
29/dec |
5/jan |
COSWAERT |
3730 HOESELT |
2B |
LE CODE BAR |
4031 ANGLEUR |
|
|
DE KRONKEL |
3040 HULDENBERG |
|
vrij |
|
|
|
SNOOKER SPORTS |
3630 MAASMECHELEN |
2B |
TER WAERT |
3730 HOESELT |
|
|
TERMOLEN |
3520 ZONHOVEN |
2A |
SHOOOTERS TVC |
3630 MAASMECHELEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TROFEE VAN REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
29/dec |
5/jan |
DE BOERKES |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
3B |
KING CAEN |
3940 HECHTEL-EKSEL |
|
|
TEAM ERROR 404 |
3740 ROSMEER |
|
vrij |
|
|
|
THE MOOD |
3670 MEEUWEN |
3D |
DEN IJZER |
2230 HERSELT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE TROFEE VAN REGIO OOST |
RECHTREEKSE UITSCHAKELING |
|
ELIMINATION DIRECT |
|
|
|
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
29/dec |
|
BERGSHOTTERS |
3350 DRIESLINTER |
3C |
MEMORIES |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
DE WELKOM |
3300 HAKENDOVER (TIENEN) |
3B |
DE JAIL |
3511 STOKROOIE |
|
|
KAFEEKE ('t) |
3920 LOMMEL |
3A |
DEN BAZAAR |
3950 BOCHOLT |
|
|
NEPTUNUS |
3770 RIEMST |
3C |
FAUCON HOLLYWOOD |
4820 DISON |
|
|
THE ROADRUNNERS |
3550 HEUSDEN ZOLDER |
3A |
DE BONGERD |
3960 BREE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BOKAAL VAN REGIO OOST |
RECHTREEKSE UITSCHAKELING |
|
ELIMINATION DIRECT |
|
|
|
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
29/dec |
|
KNUPBOYS |
3640 KESSENICH |
3B |
HET KUIPKE |
3550 HEUSDEN - ZOLDER |
|
|
THE SIDEKICKS |
3500 HASSELT |
3D |
DE WOLMET |
3300 TIENEN |
|
|
DE PASSANT |
3440 ZOUTLEEUW |
3D |
KVK 'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
|
|
|
|
|
opgelet attention |
29-11-2023 |
Opgelet!
BAR ABAS 2B verandert van lokaal. Nieuw adres is Bowling 69 In Waremme. Zie op onze site.
Attention!
BAR ABAS 2B change de local. La nouvelle adresse est Bowling 69 à Waremme. Voir sur notre site.
|
|
|
Bekerloting van 17 en 24 november |
04-11-2023 |
De verliezers van de Schaal en de Troffee gaan niet meer over naar de Medaille van de Schaal en de Medaille van de Troffee.
Les perdants de la "Schaal" et du "Troffee" ne sont plus transférés à la Médaille de la "Schaal" et à la Médaille du "Troffee".
Loting gedaan door Kelly De Kegel en Halil Eryigit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEKER VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
17/nov |
24/nov |
1A |
RICKY'S PUB |
6171EP STEIN (Ned) |
1A |
POEIKES |
3570 ALKEN |
|
|
1A |
STAAFSHOOTERS |
3670 GRUITRODE |
|
vrij |
|
|
|
1A |
THE BROTHERS |
3830 WELLEN |
1A |
ALL STARS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE BEKER VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
|
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
17/nov |
24/nov |
1B |
CHAOS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
1B |
'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
|
|
1A |
GHOST RIDER KC |
4680 OUPEYE |
1A |
GOALDIGGERS |
3530 HOUTHALEN |
|
|
1A |
JUST DER NEFFE |
3910 ST HUIBRECHTS-LILLE |
1B |
DREAM TEAM |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
1B |
MYSTERY |
3850 NIEUWERKERKEN |
1B |
DE ROXY |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
1A |
PDTG BADASS |
4300 WAREMME |
1B |
FANATICS |
2230 HERSELT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COUPE VAN REGIO OOST |
|
|
|
|
17/nov |
24/nov |
1B |
DEDE BAR KC |
4430 ANS |
1B |
PADDOCKSSHOOTERS |
3540 SCHULEN |
|
|
1B |
EMMABOYS |
3450 GEETBETS |
1B |
CAFEEKE ('t) |
2490 BALEN (HULSEN) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
17/nov |
24/nov |
2A |
DE MANNE |
3640 KINROOI |
2C |
DREE KC |
3850 NIEUWERKERKEN |
|
|
2B |
NARCOTICS KC |
3870 HEERS (Veulen) |
2C |
DE KRING |
3460 BEKKEVOORT |
|
|
2B |
NO-PROBLEM |
3770 zICHEN-Z-B (RIEMST) |
|
vrij |
|
|
|
2B |
THE CREW |
3570 ALKEN |
2C |
KICK OFF HALEN |
3545 HALEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
17/nov |
24/nov |
2B |
COSWAERT |
3730 HOESELT |
2B |
BAR ABAS |
4430 ANS |
|
|
2C |
DE KRONKEL |
3040 HULDENBERG |
2C |
DEN ENGEL DIEST |
3290 DIEST |
|
|
2A |
HECHTEL TVC |
3940 HECHTEL |
2A |
SNOOKER SPORTS |
3630 MAASMECHELEN |
|
|
2C |
KAVIAKS KC |
3450 GEETBETS |
2B |
TER WAERT |
3730 HOESELT |
|
|
2A |
SHOOOTERS TVC |
3630 MAASMECHELEN |
2A |
TULPKE |
3600 GENK |
|
|
2B |
STAR-BROTHERS |
4430 ANS |
2B |
LE CODE BAR |
4031 ANGLEUR |
|
|
2A |
TERMOLEN |
3520 ZONHOVEN |
2B |
ALKSTARS FC |
3570 ALKEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TROFEE VAN REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
17/nov |
24/nov |
3D |
AMBIANCE TVC |
3450 RUMMEN |
3C |
TEAM ERROR 404 |
3740 ROSMEER |
|
|
3D |
DEN IJZER |
2230 HERSELT |
3B |
WANHOOP UNITED |
3945 HAM |
|
|
3B |
KING CAEN |
3940 HECHTEL-EKSEL |
3B |
HUKSKE 05 ('t) |
3590 DIEPENBEEK |
|
|
3D |
KVK 'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
3D |
DE BOERKES |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
3A |
THE LIONS 2 |
3950 BOCHOLT |
3B |
THE MOOD |
3670 MEEUWEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE TROFEE VAN REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
|
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
17/nov |
24/nov |
3D |
BERGSHOTTERS |
3350 DRIESLINTER |
3C |
DE PASSANT |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
3C |
FAUCON HOLLYWOOD |
4820 DISON |
3C |
DE OUDE VEULENS |
3870 HEERS |
|
|
3B |
HET KUIPKE |
3550 HEUSDEN - ZOLDER |
3B |
DE JAIL |
3511 STOKROOIE |
|
|
3A |
KAFEEKE ('t) |
3920 LOMMEL |
3B |
DE BUIS |
3670 OUDSBERGEN |
|
|
3C |
NEPTUNUS |
3770 RIEMST |
3B |
THE SIDEKICKS |
3500 HASSELT |
|
|
3C |
OS GELUK |
3440 ZOUTLEEUW |
3D |
DE WELKOM |
3300 HAKENDOVER (TIENEN) |
|
|
3D |
PARADOX |
3010 KESSEL-LO |
3C |
MEMORIES |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
3A |
RINABOYS |
3640 KINROOI |
3A |
DE BONGERD |
3960 BREE |
|
|
3B |
SH LUMMEN |
3560 LUMMEN |
3B |
THE ROADRUNNERS |
3550 HEUSDEN ZOLDER |
|
|
3A |
SONJATEAM |
3680 NEEROETEREN |
3A |
DEN BAZAAR |
3950 BOCHOLT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BOKAAL VAN REGIO OOST 4P |
|
|
|
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
17/nov |
24/nov |
3D |
DE WOLMET |
3300 TIENEN |
3D |
LOEKABOYS |
3450 GEETBETS |
|
|
3A |
FCDK |
3990 PEER |
3A |
KNUPBOYS |
3640 KESSENICH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslagen Finale reeks K. v. R-oost |
28-10-2023 |
Uitslagen Finale reeks K v R-Oost "OpenDubbelspel"
1. Coninx Peter - Smeulders Michaël Kampioen Open dubbel 23/24
2. Terneus Steve - Appeltans Sven
3 Windmolders Alain - Ignoul Tom
4. Boeckmans - Allard
5. Lavreysen -Depeuter
Vandenbemden - Tasdemir
Nunes -Claeskens S.
Lamproye - Vanrompaye
|
OPEN DUBBEL Q01 |
|
|
|
1. |
TASDEMIR KADIR |
TULPKE (2A) |
VANDENBEMDEN KENNY |
MYSTERY (1B) |
2. |
PIPELEERS JOHAN |
POEIKES (1A) |
MEURMANS JIMMY |
POEIKES (1A) |
3. |
NUNES AMANDIO |
STAAFSHOOTERS (1A) |
GOYENS JITSE |
STAAFSHOOTERS (1A) |
3. |
STEEGEN JOHNNY |
TULPKE (2A) |
ANTHONISSEN DIRK |
TULPKE (2A) |
5. |
BALDEWIJNS STEVE |
TEAM ERROR 404 (3C) |
COOPMANS ANDY |
TEAM ERROR 404 (3C) |
5. |
BEUSEN RONALD |
NO-PROBLEM (2B) |
BRINGMANS STEFAN |
NO-PROBLEM (2B) |
5. |
STERCKX GERRY |
DE ROXY (1B) |
VAN UFFELEN PEDRO |
DE ROXY (1B) |
5. |
GRECO VINCENT |
DEDE BAR KC (1B) |
ROOD JEAN |
DEDE BAR KC (1B) |
9. |
FRANCO MARIO |
DE WOLMET (3D) |
SMETS JARNE |
DE WOLMET (3D) |
9. |
MAES JO |
DE OUDE VEULENS (3C) |
NOENS KRISTOF |
DE OUDE VEULENS (3C) |
9. |
MARECHAL DIEGO |
MEMORIES (3C) |
BRANS PREBEN |
MEMORIES (3C) |
9. |
BRUYNINX IWAN |
ALKSTARS FC (2B) |
CLEUREN GERT JAN |
ALKSTARS FC (2B) |
9. |
HINQUE BERNARD |
LES ROUCHES KC (3C) |
MASSON ERIC |
LES ROUCHES KC (3C) |
9. |
PARASCHOS GEORGES |
FAUCON HOLLYWOOD (3C) |
YEZGI HIKMET |
FAUCON HOLLYWOOD (3C) |
9. |
PEETERS HILDEGARD |
THE LIONS 2 (3A) |
GIELEN MARCEL |
THE LIONS 2 (3A) |
9. |
PANIS JOS |
SPWUR TEAM ('t) (2A) |
BAERTEN GUIDO |
SPWUR TEAM ('T) (2A) |
|
|
|
|
|
|
OPEN DUBBEL Q02 |
|
|
|
1. |
IGNOUL TOMMY |
TULPKE (2A) |
WINDMOLDERS ALAIN |
MYSTERY (1B) |
2. |
GUERREIRO VITOR |
PDTG BADASS (1A) |
SUTERA GIOVANNI |
PDTG BADASS (1A) |
3. |
VLEUGELS PETER |
TERMOLEN (2A) |
THYSSEN JEAN-PIERRE |
TERMOLEN (2A) |
3. |
COPPEZ MICHAEL |
PDTG BADASS (1A) |
BRULS ANTHONY |
PDTG BADASS (1A) |
5. |
PIETTE JEAN-MARC |
GHOST RIDER KC (1A) |
MEACCI GIANNI |
DEDE BAR KC (1B) |
5. |
LUYCKX NICO |
HET KUIPKE (3B) |
CRUYSBERGS FRANKY |
HET KUIPKE (3B) |
5. |
GRENSON MICHEL |
DEDE BAR 65 (3C) |
DILIBERTO LUCIANO |
DEDE BAR 65 (3C) |
5. |
BLOEMEN NICK |
JUST DER NEFFE (1A) |
VALLERI THOMAS |
KING CAEN (3B) |
9. |
DUMONT SAMUEL |
DREE KC (2C) |
BOUVIN ERNST |
DREE KC (2C) |
9. |
PEETERSILLE MYLEE |
DE JAIL (3B) |
ZWAENEPOEL STEVEN |
DE JAIL (3B) |
9. |
CUPPENS FRANK |
SONJATEAM (3A) |
AENGEVELD STEFAN |
SONJATEAM (3A) |
9. |
DUCHATEAU PASCAL |
NARCOTICS KC (2B) |
SCHUERMANS GIANNI |
NARCOTICS KC (2B) |
9. |
SAENEN MARIO |
TEAM ERROR 404 (3C) |
JACOBS STEFAN |
TEAM ERROR 404 (3C) |
9. |
FALLIER GREGORY |
OS GELUK (3C) |
COEKAERTS FRANK |
OS GELUK (3C) |
9. |
GOOSSENS FREDERIK |
MEMORIES (3C) |
MELLAERTS DAVID |
MEMORIES (3C) |
9. |
CLERINX NIKI |
THE BROTHERS (1A) |
RUIZ MIGUEL |
THE BROTHERS (1A) |
|
|
|
|
|
|
OPEN DUBBEL Q03 |
|
|
|
1. |
CLAESKENS SENNE |
ALL STARS (1A) |
NUNES ANDY |
ALL STARS (1A) |
2. |
BIETS STEVE |
NARCOTICS KC (2B) |
CRABBE JENS |
DREAM TEAM (1B) |
3. |
CEYSSENS HARIE |
DE MANNE (2A) |
NIERUCH JURGEN |
DE MANNE (2A) |
3. |
MAKA LEOPOLD |
BAR ABAS (2B) |
NICOLOSI GIUSEPPE |
DEDE BAR KC (1B) |
5. |
EERLINGS PETER |
DE BUIS (3B) |
EERLINGS COBE |
DE BUIS (3B) |
5. |
LOOCKX ROB |
FANATICS (1B) |
SIMONS MARIO |
POEIKES (1A) |
5. |
SILVA-URBANZYK GABRI?L |
LES ROUCHES KC (3C) |
ZEGGERS ALDO |
GHOST RIDER KC (1A) |
5. |
CLAES CHRISTOFFE |
THE CREW (2B) |
GIELEN MARK |
ALKSTARS FC (2B) |
9. |
HEEREN WESLEY |
THE AVENGERS (2C) |
LUYCKX JOERI |
THE AVENGERS (2C) |
9. |
DEBOIS DANIEL |
LE CODE BAR (2B) |
ANELLI MICHEL |
LE CODE BAR (2B) |
9. |
NICKELL GREGORY |
OS GELUK (3C) |
NUTTINE MEHDI |
BAR ABAS (2B) |
9. |
MACHIELS GERT |
DREE KC (2C) |
PENXTEN KOEN |
THE CREW (2B) |
9. |
LEYSEN DAVY |
NEPTUNUS (3C) |
HUBRECHTS RUDY |
NEPTUNUS (3C) |
9. |
MORDANT GEERT |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
MORTELMANS JAN |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
9. |
LEMMENS TOM |
STAAFSHOOTERS (1A) |
DAENS BENNY |
STAAFSHOOTERS (1A) |
9. |
VANBRABANT GERRY |
DREAM TEAM (1B) |
BARSI DAVY |
DREAM TEAM (1B) |
|
|
|
|
|
|
OPEN DUBBEL Q04 |
|
|
|
1. |
BOECKMANS MAXIME |
ALL STARS (1A) |
ALLARD NIKO |
ALL STARS (1A) |
2. |
ERYIGIT HALIL |
THE BROTHERS (1A) |
VERJANS DAVID |
THE BROTHERS (1A) |
3. |
FOELEN JONAS |
HECHTEL TVC (2A) |
SCHEPERS RONNY |
HECHTEL TVC (2A) |
3. |
VRANKEN KENNETH |
DREAM TEAM (1B) |
KEMPENEERS BENNY |
DREAM TEAM (1B) |
5. |
VANDE REYD TIM |
GOALDIGGERS (1A) |
CUCCIARRE KEVIN |
GOALDIGGERS (1A) |
5. |
ROBERT GEERT |
DE BOERKES (3D) |
HANSSENS JIMMY |
DE BOERKES (3D) |
5. |
PAULY JEROEN |
KING CAEN (3B) |
LENAERTS FRANK |
KING CAEN (3B) |
5. |
TANSELLA ANGELO |
LE CODE BAR (2B) |
ANELLI FRANCESCO |
LE CODE BAR (2B) |
9. |
MATHEUS PATRICK |
DE PASSANT (3C) |
PETERS BERT |
DE PASSANT (3C) |
9. |
DELDIME ALAIN |
DEDE BAR 65 (3C) |
GAUFFRE MAXIME |
DEDE BAR 65 (3C) |
9. |
SEGERS FLORIMOND |
LE CODE BAR (2B) |
TUMINO SALVATORE |
LE CODE BAR (2B) |
9. |
DREESEN MARTIJN |
SNOOKER SPORTS (2A) |
MIGDALSKI JURGEN |
SNOOKER SPORTS (2A) |
9. |
THEUNIS JOAN |
THE AVENGERS (2C) |
VANMOL KEVIN |
THE AVENGERS (2C) |
9. |
LEURS PATRICK |
SHOOOTERS TVC (2A) |
SCHEPERS GEERT |
SHOOOTERS TVC (2A) |
9. |
VANWESEMAEL JONATHAN |
FANATICS (1B) |
VANUYTSEL KEVIN |
FANATICS (1B) |
9. |
SLIWON KEVIN |
WANHOOP UNITED (3B) |
STEEGEN BART |
WANHOOP UNITED (3B) |
|
|
|
|
|
|
OPEN DUBBEL Q05 |
|
|
|
1. |
CONINX PETER |
STAAFSHOOTERS (1A) |
SMULDERS MICHAEL |
STAAFSHOOTERS (1A) |
2. |
BOONS BENNET |
JUST DER NEFFE (1A) |
ZENTJENS STIJN |
JUST DER NEFFE (1A) |
3. |
THIJS ERWIN |
COSWAERT (2B) |
HONINX CEDRIC |
COSWAERT (2B) |
3. |
DELDIME DIDIER |
PDTG BADASS (1A) |
REMOUCHAMPS STEPHANE |
BAR ABAS (2B) |
5. |
TROUPIN CHRISTIAN |
STAR-BROTHERS (2B) |
BODSON ROBERT |
STAR-BROTHERS (2B) |
5. |
CHRISTIAENS CEDRIC |
LES ROUCHES KC (3C) |
HUBERTY PASCAL |
LES ROUCHES KC (3C) |
5. |
WOUTERS BENNY |
THE BROTHERS (1A) |
OOSTENS EDWARD |
THE BROTHERS (1A) |
5. |
MULLER KEVIN |
GOALDIGGERS (1A) |
VAN WERSHOVEN ERIK |
GOALDIGGERS (1A) |
9. |
DUPONT GWEN |
KAVIAKS KC (2C) |
ELEN ARNO |
KAVIAKS KC (2C) |
9. |
BIUNKENS CEDRIC |
THE CREW (2B) |
HUBRECHTS EUGENE |
THE CREW (2B) |
9. |
MUSARDO CLAUDIO |
TULPKE (2A) |
AVERMATE VALENTIN |
TULPKE (2A) |
9. |
SCHROYEN LIONELL |
RINABOYS (3A) |
VERLAEK DENNIS |
RINABOYS (3A) |
9. |
COCHET DIMITRI |
RICKY'S PUB (1A) |
HERMANS TWAN |
RICKY'S PUB (1A) |
9. |
HAYEN JONAS |
AMBIANCE TVC (3D) |
PANIS TIM |
AMBIANCE TVC (3D) |
9. |
VANBRABANT BRECHT |
CHAOS (1B) |
LEMARCHAND WESLEY |
DREAM TEAM (1B) |
9. |
CLYGNET STEVEN |
DEN ENGEL DIEST (2C) |
MEULDERS WESLEY |
DEN ENGEL DIEST (2C) |
|
|
|
|
|
|
OPEN DUBBEL Q06 |
|
|
|
1. |
APPELTANS SVEN |
THE BROTHERS (1A) |
TERNEUS STEVE |
ALL STARS (1A) |
2. |
TIMMERS RYAN |
ALL STARS (1A) |
DE KEGEL KELLY |
ALL STARS (1A) |
3. |
HARINGS JEROEN |
GOALDIGGERS (1A) |
KNEZ KOEN |
GOALDIGGERS (1A) |
3. |
KNAPEN PASCAL |
KICK OFF HALEN (2C) |
HOUTMEYERS ROB |
KICK OFF HALEN (2C) |
5. |
LOOCKX PETRO |
DEN IJZER (3D) |
ROGMANS WIM |
DEN IJZER (3D) |
5. |
RUYSEN MARCO |
DE KRING (2C) |
WUSTENBERGHS DAVY |
DE KRING (2C) |
5. |
VERKISSEN WESLY |
SNOOKER SPORTS (2A) |
DI MASI GRAZIANO |
SNOOKER SPORTS (2A) |
5. |
BARTHOLOMEVIS RAF |
TERMOLEN (2A) |
HAMBLOK LORENZ |
POEIKES (1A) |
9. |
VANDEPUT BART |
THE MOOD (3B) |
VANDEPUT DIRK |
THE MOOD (3B) |
9. |
PUELINGS BRADDON |
KVK 'T HOEKSKE (3D) |
NO? RONNY |
KVK 'T HOEKSKE (3D) |
9. |
CLABOTS MICHEL |
DEDE BAR KC (1B) |
OLIVERI YANNICK |
DEDE BAR KC (1B) |
9. |
DERMONT FREDERIK |
DREE KC (2C) |
DERMONT OLIVIER |
DREE KC (2C) |
9. |
HAWINKEL RONNY |
KNUPBOYS (3A) |
KUYPERS DANNY |
KNUPBOYS (3A) |
9. |
HOUBRECHTS CARLO |
THE CREW (2B) |
BEX WIM |
THE CREW (2B) |
9. |
KUTAYDIN JEROEN |
RICKY'S PUB (1A) |
DOST MARK |
RICKY'S PUB (1A) |
9. |
NEVEN DAVID |
AMBIANCE TVC (3D) |
MANSHOVEN JOHAN |
AMBIANCE TVC (3D) |
17. |
VANDEGAER BERT |
CAFEEKE ('t) (1B) |
BOONS RUDY |
CAFEEKE ('T) (1B) |
17. |
MEYEN STEFANIE |
() |
DEGEEST GERT |
() |
|
|
|
|
|
|
OPEN DUBBEL Q07 |
|
|
|
1. |
LAVRYSEN TIM |
FANATICS (1B) |
DE PEUTER SAM |
FANATICS (1B) |
2. |
VANGILBERGEN GEERT |
DE KNOKKERS (2C) |
FROONINCKX BRENT |
DE KNOKKERS (2C) |
3. |
INDESTEGE MARNIK |
THE ROADRUNNERS (3B) |
PEETERS JEFFREY |
THE ROADRUNNERS (3B) |
3. |
ANDELHOFS JOEL |
POEIKES (1A) |
VERWIMP ROEL |
POEIKES (1A) |
5. |
LAENEN JEROEN |
CHAOS (1B) |
TIMMERS NATASJA |
CHAOS (1B) |
5. |
DEGREEF WIM |
'T HOEKSKE (1B) |
THEYS RONNY |
'T HOEKSKE (1B) |
5. |
VAN KERCKHOVEN WERNER |
DEN IJZER (3D) |
LOOCKX VINCE |
DEN IJZER (3D) |
5. |
MATHIJS JORDY |
BENDE VAN ELLENDE (3C) |
SMETS MARIO |
BENDE VAN ELLENDE (3C) |
9. |
NOBEN SANDER |
TER WAERT (2B) |
NOBEN JARNE |
TER WAERT (2B) |
9. |
RAVEN ROCCO |
RICKY'S PUB (1A) |
BIERMANS YVES |
RICKY'S PUB (1A) |
9. |
MARTENS JIM |
MYSTERY (1B) |
HENDRICKX HERMAN |
MYSTERY (1B) |
9. |
GORIS ANDY |
KICK OFF HALEN (2C) |
VANDERSTUKKEN TIM |
KICK OFF HALEN (2C) |
9. |
DONNI ROBIN |
KVK 'T HOEKSKE (3D) |
NO? JONI |
KVK 'T HOEKSKE (3D) |
9. |
STAPPERS DIRK |
DE BONGERD (3A) |
VANDERSTEGEN DAVY |
DE BONGERD (3A) |
9. |
MAES RUDI |
DE KNUP (3A) |
CREMERS LUC |
DE KNUP (3A) |
9. |
KNAEPEN PIETER |
KAVIAKS KC (2C) |
RENIERS REMCO |
KAVIAKS KC (2C) |
17. |
PIRLET JEAN-PIERRE |
TULPKE (2A) |
HAUBEN MAURICE |
NO-PROBLEM (2B) |
17. |
BIELEN LUC |
() |
VANDERSTRAETEN TOM |
() |
|
|
|
|
|
|
OPEN DUBBEL Q08 |
|
|
|
1. |
LAMPROYE DAVID |
PARADOX (3D) |
VAN ROMPAEY KENNY |
PARADOX (3D) |
2. |
NOBEN JOHNNY |
TER WAERT (2B) |
COLLA RUDI |
TER WAERT (2B) |
3. |
SCHOPS STIJN |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
PAESEN STIJN |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
3. |
FRANSEN GEERT |
DE KENTKINGS (3A) |
DECKERS TINE |
DE KENTKINGS (3A) |
5. |
LEPPENS KRIS |
HET COMPLOT (2A) |
AERTS BEN |
HET COMPLOT (2A) |
5. |
PAUWELS STIJN |
KAVIAKS KC (2C) |
ANDRIES EDDY |
THE BROTHERS (1A) |
5. |
LELIEVRE ANDRE |
BENDE VAN ELLENDE (3C) |
BRANDS MAURICE |
BENDE VAN ELLENDE (3C) |
5. |
DIRCKX HENRI |
DE KNUP (3A) |
VERBEEK GUIDO |
KNUPBOYS (3A) |
9. |
VANDENREYT AXELLE |
LOEKABOYS (3D) |
JONCKERS JORICK |
LOEKABOYS (3D) |
9. |
CHRISTOFFELS GILBERT |
TER WAERT (2B) |
MICHELAKIS EVANGELOS |
TER WAERT (2B) |
9. |
INDESTEGE MARC |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
POLDERS DANNY |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
9. |
HERBOTS STEVEN |
DE GRITSELS (3D) |
JACOBS MICHAEL |
DE GRITSELS (3D) |
9. |
RAETS PETER |
TF STING (2A) |
PAULISSEN DAVY |
TF STING (2A) |
9. |
BILLEN WOUTER |
THE ROADRUNNERS (3B) |
VANSTRAELEN ROBBY |
THE ROADRUNNERS (3B) |
9. |
BAMPS DIRK |
DE BONGERD (3A) |
JANSSEN EDDY |
DE BONGERD (3A) |
9. |
DENOEL JEAN-CLAUDE |
LES ROUCHES KC (3C) |
GREGOIRE WALTER |
GHOST RIDER KC (1A) |
|
|
|
uitslagen Finale reeks K.v.R-Oost |
24-10-2023 |
Kampioenschap "Open Enkelspel"
1. Vendenbemden Kenny
2. Indestege Marc
3. Appeltans Sven
4. Windmolders Alain
5. Migdalski Jurgen
Biets Steve
Loockx Rob
Andelhofs Joël
|
Open Enkelspel 21,10,2023 |
|
|
|
|
|
|
|
Reeks 1 |
|
|
|
Pos. |
Naam |
Lidnr |
Clubnaam |
|
1 |
Biets Steve |
D4279 |
NARCOTICS KC (2B) |
|
2 |
Sideris Georges |
D5869 |
'T HOEKSKE (1B) |
|
3 |
Nickell Gregory |
D9724 |
OS GELUK (3C) |
|
3 |
Vande Reyd Tim |
D8482 |
GOALDIGGERS (1A) |
|
5 |
Noens Kristof |
D4360 |
DE OUDE VEULENS (3C) |
|
5 |
Vleugels Peter |
D1101 |
TERMOLEN (2A) |
|
5 |
VANUYTSEL KEVIN |
D7372 |
FANATICS (1B) |
|
5 |
Piette Jean-Marc |
D4924 |
GHOST RIDER KC (1A) |
|
9 |
Penxten Koen |
D3302 |
THE CREW (2B) |
|
9 |
Carolus Guido |
D0311 |
COSWAERT (2B) |
|
9 |
Heeren Wesley |
D2577 |
THE AVENGERS (2C) |
|
9 |
Beusen Ronald |
D4953 |
NO-PROBLEM (2B) |
|
9 |
Steegen Johnny |
D0562 |
TULPKE (2A) |
|
9 |
Bruyninx Iwan |
D6365 |
ALKSTARS FC (2B) |
|
9 |
Meacci Gianni |
D6989 |
DEDE BAR KC (1B) |
|
9 |
Bada Morgane |
D9553 |
BAR ABAS (2B) |
|
17 |
Claes Gunther |
D4125 |
DE PASSANT (3C) |
|
17 |
Gielen Marcel |
D2034 |
THE LIONS 2 (3A) |
|
17 |
COLLET MICHAEL |
D3969 |
DEDE BAR 65 (3C) |
|
17 |
MASSON ERIC |
D9820 |
LES ROUCHES KC (3C) |
|
17 |
Jongen Johannes |
D0971 |
STAR-BROTHERS (2B) |
|
|
Reeks2 |
|
|
|
Pos. |
Naam |
Lidnr |
Clubnaam |
|
1 |
Appeltans Sven |
D4104 |
THE BROTHERS (1A) |
|
2 |
Vanwesemael Jonathan |
D7827 |
FANATICS (1B) |
|
3 |
Panis Jos |
D0295 |
SPWUR TEAM ('t) (2A) |
|
3 |
Diliberto Luciano |
D4881 |
DEDE BAR 65 (3C) |
|
5 |
Gregoire Walter |
D7093 |
GHOST RIDER KC (1A) |
|
5 |
Thyssen Jean-pierre |
D3667 |
TERMOLEN (2A) |
|
5 |
Tasdemir Kadir |
D7525 |
TULPKE (2A) |
|
5 |
Hinque Bernard |
D9322 |
LES ROUCHES KC (3C) |
|
9 |
MARCOEN JOERI |
D7367 |
DE PASSANT (3C) |
|
9 |
PEETERSILLE MYLEE |
D9836 |
DE JAIL (3B) |
|
9 |
Schuermans Gianni |
D7582 |
NARCOTICS KC (2B) |
|
9 |
Van Hove Wim |
D5302 |
DE ROXY (1B) |
|
9 |
Lenaerts Marc |
D7032 |
NO-PROBLEM (2B) |
|
9 |
Tansella Angelo |
D9704 |
LE CODE BAR (2B) |
|
9 |
de Jong Roy |
D9575 |
DE OUDE VEULENS (3C) |
|
9 |
Peeters Hildegard |
D8244 |
THE LIONS 2 (3A) |
|
17 |
VANMOL Kevin |
D0331 |
THE AVENGERS (2C) |
|
17 |
Honinx Rene |
D0310 |
COSWAERT (2B) |
|
17 |
GOOSSENS JIRI |
D8345 |
DE BOERKES (3D) |
|
17 |
Degeest Gert |
D7503 |
ALL STARS (1A) |
|
17 |
Lenaerts Frank |
D6798 |
KING CAEN (3B) |
|
|
Reeks3 |
|
|
|
Pos. |
Naam |
Lidnr |
Clubnaam |
|
1 |
Loockx Rob |
D7573 |
FANATICS (1B) |
|
2 |
Verhaeren Peter |
D4370 |
DE KRING (2C) |
|
3 |
Bartholomevis Raf |
D4167 |
TERMOLEN (2A) |
|
3 |
BAERTEN GUIDO |
D1126 |
SPWUR TEAM ('t) (2A) |
|
5 |
Ignoul Tommy |
D6242 |
TULPKE (2A) |
|
5 |
Vrancken Patrick |
D6764 |
DEN IJZER (3D) |
|
5 |
Baldewijns Steve |
D4068 |
TEAM ERROR 404 (3C) |
|
5 |
Crabbe Jens |
D4869 |
DREAM TEAM (1B) |
|
9 |
MIRANDA LENNE |
D9812 |
FCDK (3A) |
|
9 |
Havet Ward |
D9400 |
DE GRITSELS (3D) |
|
9 |
Muller Kevin |
D8957 |
GOALDIGGERS (1A) |
|
9 |
Timmers Ryan |
D6685 |
ALL STARS (1A) |
|
9 |
Brans Preben |
D4812 |
MEMORIES (3C) |
|
9 |
Silva-Urbanzyk Gabri?l |
D9865 |
LES ROUCHES KC (3C) |
|
9 |
Bijloos Walter |
D2042 |
DE BOERKES (3D) |
|
9 |
Dermont Olivier |
D3410 |
DREE KC (2C) |
|
17 |
Stranen Benjamin |
D6341 |
PARADOX (3D) |
|
17 |
Meurmans Jimmy |
D2341 |
POEIKES (1A) |
|
17 |
Boets Stefan |
D0714 |
DE MANNE (2A) |
|
17 |
Leurs Patrick |
D8097 |
SHOOOTERS TVC (2A) |
|
17 |
Boons Bennet |
D8143 |
JUST DER NEFFE (1A) |
|
|
Reeks 4 |
|
|
|
Pos. |
Naam |
Lidnr |
Clubnaam |
|
1 |
Vandenbemden Kenny |
D5000 |
MYSTERY (1B) |
|
2 |
Lemmens Tom |
D6790 |
STAAFSHOOTERS (1A) |
|
3 |
Greco Vincent |
D4920 |
DEDE BAR KC (1B) |
|
3 |
Bloemen Nick |
D8767 |
JUST DER NEFFE (1A) |
|
5 |
Verluyten Tom |
D6167 |
CAFEEKE ('t) (1B) |
|
5 |
Vandevelde Sven |
D4547 |
OS GELUK (3C) |
|
5 |
Van Kerckhoven Werner |
D3453 |
DEN IJZER (3D) |
|
5 |
Groffi Frank |
D9152 |
WANHOOP UNITED (3B) |
9 |
Wustenberghs Davy |
D5956 |
DE KRING (2C) |
|
9 |
Smets Mario |
D9567 |
BENDE VAN ELLENDE (3C) |
9 |
Saenen Mario |
D3266 |
TEAM ERROR 404 (3C) |
|
9 |
Harings Jeroen |
D7577 |
GOALDIGGERS (1A) |
|
9 |
Miranda Brenn |
D9860 |
FCDK (3A) |
|
9 |
Hermans Carlo |
D1242 |
DE MANNE (2A) |
|
9 |
De Kegel Kelly |
D9663 |
ALL STARS (1A) |
|
9 |
KAZALTZIS EMANUEL |
D0513 |
TULPKE (2A) |
|
17 |
SCHEPERS GEERT |
D5930 |
SHOOOTERS TVC (2A) |
|
17 |
Jacobs Michael |
D0797 |
DE GRITSELS (3D) |
|
17 |
GIELEN MARK |
D8349 |
ALKSTARS FC (2B) |
|
17 |
Storms Niels |
D9657 |
PARADOX (3D) |
|
17 |
MOYAERTS ALAIN |
D3827 |
MEMORIES (3C) |
|
|
|
|
|
|
|
Reeks 5 |
|
|
|
Pos. |
Naam |
Lidnr |
Clubnaam |
|
1 |
Andelhofs Joel |
D2352 |
POEIKES (1A) |
|
2 |
Eryigit Halil |
D4462 |
THE BROTHERS (1A) |
|
3 |
BOECKMANS MAXIME |
D9823 |
ALL STARS (1A) |
|
3 |
Hubrechts Eugene |
D6316 |
THE CREW (2B) |
|
5 |
Mordant Geert |
D2317 |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
5 |
Marcotti David |
D0303 |
TF STING (2A) |
|
5 |
Coekaerts Frank |
D5738 |
OS GELUK (3C) |
|
5 |
Cucciarre Kevin |
D2013 |
GOALDIGGERS (1A) |
|
9 |
Goven Jos |
D2097 |
HECHTEL TVC (2A) |
|
9 |
RUTTEN TOM |
D6730 |
DE KNOKKERS (2C) |
|
9 |
Peeters Jeffrey |
D2543 |
THE ROADRUNNERS (3B) |
9 |
Schops Valentin |
D2031 |
HET KUIPKE (3B) |
|
9 |
Goossens Frederik |
D9737 |
MEMORIES (3C) |
|
9 |
Janssen Benny |
D5513 |
SONJATEAM (3A) |
|
9 |
THEYS RONNY |
D8548 |
'T HOEKSKE (1B) |
|
9 |
Deckers Tine |
D8995 |
DE KENTKINGS (3A) |
|
17 |
Prodan Koen |
D1112 |
TF STING (2A) |
|
17 |
Leppens Kris |
D2657 |
HET COMPLOT (2A) |
|
17 |
Bouvin Ernst |
D3179 |
DREE KC (2C) |
|
17 |
Kutaydin Jeroen |
D6752 |
RICKY'S PUB (1A) |
|
17 |
Xhrouet Jairo |
D9732 |
FAUCON HOLLYWOOD (3C) |
17 |
Beenders Kris |
D5514 |
DE KNUP (3A) |
|
|
|
|
|
|
|
Reeks 6 |
|
|
|
Pos. |
Naam |
Lidnr |
Clubnaam |
|
1 |
Indestege Marc |
D0676 |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
2 |
Donni Robin |
D3392 |
KVK 'T HOEKSKE (3D) |
|
3 |
Hamblok Lorenz |
D6206 |
POEIKES (1A) |
|
3 |
Noben Johnny |
D1489 |
TER WAERT (2B) |
|
5 |
Vandeput Dirk |
D2182 |
THE MOOD (3B) |
|
5 |
Moors Jean |
D2586 |
SONJATEAM (3A) |
|
5 |
Helven Theo |
D2092 |
HECHTEL TVC (2A) |
|
5 |
Knaepen Pieter |
D0889 |
KAVIAKS KC (2C) |
|
9 |
Henckens Nico |
D0696 |
DE BONGERD (3A) |
|
9 |
Meulders Wesley |
D9538 |
DEN ENGEL DIEST (2C) |
|
9 |
LEMARCHAND WESLEY |
D7297 |
DREAM TEAM (1B) |
|
9 |
Kwanten Bart |
D7103 |
DE KENTKINGS (3A) |
|
9 |
Luyckx Nico |
D0102 |
HET KUIPKE (3B) |
|
9 |
MAMPAEY YANNICK |
D8341 |
AMBIANCE TVC (3D) |
|
9 |
DEGREEF WIM |
D5775 |
'T HOEKSKE (1B) |
|
9 |
Hendrix Dirk |
D6595 |
HET COMPLOT (2A) |
|
17 |
BILLEN WOUTER |
D8638 |
THE ROADRUNNERS (3B) |
17 |
MELLAERTS DAVID |
D3644 |
MEMORIES (3C) |
|
17 |
Mussen Tim |
D5255 |
SNOOKER SPORTS (2A) |
|
17 |
DONNI SEPP |
D1754 |
DE KNOKKERS (2C) |
|
17 |
Rybezynski Joseph |
D1110 |
TF STING (2A) |
|
|
|
|
|
|
|
Reeks 7 |
|
|
|
Pos. |
Naam |
Lidnr |
Clubnaam |
|
1 |
Migdalski Jurgen |
D2651 |
SNOOKER SPORTS (2A) |
|
2 |
NOBEN SANDER |
D9738 |
TER WAERT (2B) |
|
3 |
Anelli Michel |
D9701 |
LE CODE BAR (2B) |
|
3 |
REYNS DANIEL |
D7190 |
WANHOOP UNITED (3B) |
5 |
VANSTRAELEN ROBBY |
D8327 |
THE ROADRUNNERS (3B) |
5 |
Ramakers Vincent |
D7166 |
PDTG BADASS (1A) |
|
5 |
Plu Stefan |
D1985 |
DE ROXY (1B) |
|
5 |
Bruls Anthony |
D8901 |
PDTG BADASS (1A) |
|
9 |
Noben Jarne |
D9861 |
TER WAERT (2B) |
|
9 |
PIETTE TIME |
D9764 |
FAUCON HOLLYWOOD (3C) |
9 |
Schops Stijn |
D2676 |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
9 |
Hayen Jonas |
D7473 |
AMBIANCE TVC (3D) |
|
9 |
Boons Rudy |
D2442 |
CAFEEKE ('t) (1B) |
|
9 |
SMETS JARNE |
D9829 |
DE WOLMET (3D) |
|
9 |
Deldime Didier |
D4932 |
PDTG BADASS (1A) |
|
9 |
Rood Jean |
D9423 |
DEDE BAR KC (1B) |
|
17 |
Lelievre Andre |
D3127 |
BENDE VAN ELLENDE (3C) |
17 |
VANDERSTRAETEN FABIAN |
D9799 |
DE KENTKINGS (3A) |
|
17 |
Claeskens Patrick |
D5011 |
'T HOEKSKE (1B) |
|
17 |
RENIERS ERIK |
D3338 |
KAVIAKS KC (2C) |
|
17 |
Vanderstegen Davy |
D3435 |
DE BONGERD (3A) |
|
17 |
Pauly Jeroen |
D9433 |
KING CAEN (3B) |
|
|
|
|
|
|
|
Reeks 8 |
|
|
|
Pos. |
Naam |
Lidnr |
Clubnaam |
|
1 |
Windmolders Alain |
D3774 |
MYSTERY (1B) |
|
2 |
Van Wershoven Erik |
D6831 |
GOALDIGGERS (1A) |
|
3 |
Paraschos Georges |
D8043 |
FAUCON HOLLYWOOD (3C) |
3 |
Vanbrabant Brecht |
D7840 |
CHAOS (1B) |
|
5 |
Dost Mark |
D8503 |
RICKY'S PUB (1A) |
|
5 |
BIUNKENS CEDRIC |
D9775 |
THE CREW (2B) |
|
5 |
Vandeput Bart |
D2055 |
THE MOOD (3B) |
|
5 |
MICHOTTE NICOLAS |
D3503 |
MEMORIES (3C) |
|
9 |
CLYGNET STEVEN |
D6400 |
DEN ENGEL DIEST (2C) |
|
9 |
Clabots Michel |
D9328 |
DEDE BAR KC (1B) |
|
9 |
Mortelmans Jan |
D3680 |
PADDOCKSSHOOTERS (1B) |
9 |
MIRANDA EDWIN |
D0647 |
FCDK (3A) |
|
9 |
Tanriseven Tolga |
D8704 |
HET KUIPKE (3B) |
|
9 |
Jacobs Stefan |
D7825 |
TEAM ERROR 404 (3C) |
|
9 |
Nuttine Mehdi |
D9677 |
BAR ABAS (2B) |
|
9 |
Joris Gert |
D3607 |
DREE KC (2C) |
|
17 |
Steyvers Jozef |
D9015 |
DE KNUP (3A) |
|
17 |
Bodson Robert |
D4905 |
STAR-BROTHERS (2B) |
|
17 |
Zwaenepoel Steven |
D4797 |
DE JAIL (3B) |
|
17 |
Gerarts Stefan |
D9529 |
HET COMPLOT (2A) |
|
17 |
Wilkin Thomas |
D9729 |
FAUCON HOLLYWOOD (3C) |
17 |
Panis Tim |
D8219 |
AMBIANCE TVC (3D) |
|
17 |
VAN DE WILLE MELANIE |
D9840 |
DEDE BAR 65 (3C) |
|
|
|
|
Inschrijven Inscrire |
20-10-2023 |
Breng uw lidkaart mee om in te schrijven!
Apportez votre carte de membre pour vous inscrire !
Vandenbemden Kenny : Kampioen "Open enkelspel" 2023/2024 regio oost!
Indestege Marc : vice kampioen (Top prestatie van 58 jarige)
Appeltans Sven : brons
|
|
|
kampioenschap regio oost |
07-10-2023 |
KAMPIOENSCHAP VAN
Regio Oost.
TAFELVOETBAL.
Waar/Où: Sporthal De Bloken
Kortestraat 12
3880 WELLEN
Wanneer/Quand :
20/10/23: Open“Enkelspel”
Aanvang 21 uur inschrijving vanaf 20 uur !!!!
27/10/23: Open “Dubbelspel”
En/et Aanvang 21 uur inschrijving vanaf 20 uur !!!!!
15/03/24: “Enkelspel” per ranking
22/03/24: “Dubbelspel” per ranking
Er wordt gespeeld per ranking ! En jouent par ranking !
Inschrijvingen vanaf 20 uur. Aanvang 21 uur stipt !!!
Inscriptions Début
Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar tafels geplaatst door de
firma JGC Café games.
1 gratis drank bij inschrijving / une consommation gratuit avec l’inscription
(Tafels staan vrij/tables libre : 5 euro opleg/ péréquation.)
Belangrijk: Lidkaart verplicht. Inschrijving via baarcode op lidkaart!!!!!!!
=========== Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!
· Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.
· Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.
Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.
|
|
|
Verder verloop van de Beker Evolution de la coupe |
24-09-2023 |
Beker verloop :
De verliezende clubs van de Beker gaan naar de "Medaille van de Beker" De verliezers van 1B gaan naar de "Coupe". De verliezende finalisten in de "Beker" en in de "Medaille van de Beker" gaan niet meer over.
In de "Coupe" komen alleen clubs van 1B terecht.
1)Verliezende clubs in de "Medaille van de Schaal" gaan niet meer over.
2)Verliezende clubs in "Medaille van de Trofee" gaan niet meer over uitgezonderd de clubs met statuut 4de, gaan nog over naar de "Bokaal"
Evolution de la Coupe :
Les clubs perdants de la “Beker” vont à la « Médaille van de Beker» Les perdants de la 1B vont à la « Coupe ». Les finalistes perdants de la « Coupe » et de la « Médaille van de Beker » ne passent plus. Dans la « Coupe », seuls les clubs 1B peuvent se retrouver .
1) Les clubs perdants dans la « Médaille van de Schaal » ne passent plus.
2) Les clubs perdants dans « Médaille du Trofee » ne passent plus sauf pour les clubs avec le statut 4ème, aller à la « Coupe »
|
|
|
Bekerloting voor 15 en 22 september |
10-09-2023 |
|
Loting gedaan door Nick Simons (All Stars)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEKER VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
15/sep |
22/sep |
1A |
ALL STARS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
1B |
FANATICS |
2230 HERSELT |
|
|
1A |
GHOST RIDER KC |
4680 OUPEYE |
1A |
RICKY'S PUB |
6171EP STEIN (Ned) |
|
|
1A |
POEIKES |
3570 ALKEN |
1A |
JUST DER NEFFE |
3910 ST HUIBRECHTS-LILLE |
|
|
1A |
STAAFSHOOTERS |
3670 GRUITRODE |
1A |
PDTG BADASS |
4300 WAREMME |
|
|
1A |
THE BROTHERS |
3830 WELLEN |
1A |
GOALDIGGERS |
3530 HOUTHALEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE BEKER VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
15/sep |
22/sep |
1B |
CHAOS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
vij |
|
|
|
1B |
DEDE BAR KC |
4430 ANS |
1B |
DREAM TEAM |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
1B |
EMMABOYS |
3450 GEETBETS |
1B |
DE ROXY |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
1B |
MYSTERY |
3850 NIEUWERKERKEN |
1B |
CAFEEKE ('t) |
2490 BALEN (HULSEN) |
|
|
1B |
'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
1B |
PADDOCKSSHOOTERS |
3540 SCHULEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
15/sep |
22/sep |
2C |
DE KRING |
3460 BEKKEVOORT |
2C |
DE KRONKEL |
3040 HULDENBERG |
|
|
2A |
DE MANNE |
3640 KINROOI |
2A |
HECHTEL TVC |
3940 HECHTEL |
|
|
2C |
KICK OFF HALEN |
3545 HALEN |
2B |
COSWAERT |
3730 HOESELT |
|
|
2B |
NO-PROBLEM |
3770 zICHEN-Z-B (RIEMST) |
2B |
BAR ABAS |
4430 ANS |
|
|
2B |
STAR-BROTHERS |
4430 ANS |
2B |
NARCOTICS KC |
3870 HEERS (Veulen) |
|
|
2B |
TER WAERT |
3730 HOESELT |
2C |
DREE KC |
3850 NIEUWERKERKEN |
|
|
2B |
THE CREW |
3570 ALKEN |
2A |
TULPKE |
3600 GENK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
15/sep |
22/sep |
2C |
DE KNOKKERS |
3300 HAKENDOVER |
2B |
ALKSTARS FC |
3570 ALKEN |
|
|
2C |
DE WELKOMBOYS |
3271 KEIBERG |
2C |
DEN ENGEL DIEST |
3290 DIEST |
|
|
2A |
HET COMPLOT |
3670 MEEUWEN |
2A |
SNOOKER SPORTS |
3630 MAASMECHELEN |
|
|
2C |
KAVIAKS KC |
3450 GEETBETS |
|
vrij |
|
|
|
2B |
LE CODE BAR |
4031 ANGLEUR |
2A |
SPWUR TEAM ('t) |
3740 EIGENBILZEN |
|
|
2A |
SHOOOTERS TVC |
3630 MAASMECHELEN |
2A |
TF STING |
3600 GENK |
|
|
2A |
TERMOLEN |
3520 ZONHOVEN |
2C |
THE AVENGERS |
3560 LUMMEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TROFEE VAN REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
15/sep |
22/sep |
3D |
AMBIANCE TVC |
3450 RUMMEN |
3C |
DE PASSANT |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
3A |
DE BONGERD |
3960 BREE |
3B |
HUKSKE 05 ('t) |
3590 DIEPENBEEK |
|
|
3C |
DE OUDE VEULENS |
3870 HEERS |
3D |
KVK 'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
|
|
3D |
DEN IJZER |
2230 HERSELT |
3D |
BERGSHOTTERS |
3350 DRIESLINTER |
|
|
3B |
KING CAEN |
3940 HECHTEL-EKSEL |
3B |
DE JAIL |
3511 STOKROOIE |
|
|
3C |
OS GELUK |
3440 ZOUTLEEUW |
3D |
DE BOERKES |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
3A |
RINABOYS |
3640 KINROOI |
3B |
THE MOOD |
3670 MEEUWEN |
|
|
3A |
THE LIONS 2 |
3950 BOCHOLT |
3B |
HET KUIPKE |
3550 HEUSDEN - ZOLDER |
|
|
3B |
THE SIDEKICKS |
3500 HASSELT |
3C |
TEAM ERROR 404 |
3740 ROSMEER |
|
|
3B |
WANHOOP UNITED |
3945 HAM |
3B |
DE BUIS |
3670 OUDSBERGEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEDAILLE TROFEE VAN REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
15/sep |
22/sep |
3C |
BENDE VAN ELLENDE |
3440 ZOUTLEEUW |
3D |
DE WELKOM |
3300 HAKENDOVER (TIENEN) |
|
|
3D |
DE GRITSELS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
3C |
MEMORIES |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
3A |
DE KNUP |
3640 KESSENICH |
3A |
DEN BAZAAR |
3950 BOCHOLT |
|
|
3C |
FAUCON HOLLYWOOD |
4820 DISON |
3C |
DEDE BAR 65 |
4430 ANS |
|
|
3A |
KAFEEKE ('t) |
3920 LOMMEL |
3A |
DE KENTKINGS |
3910 PELT (Neerpelt) |
|
|
3C |
NEPTUNUS |
3770 RIEMST |
3C |
LES ROUCHES KC |
4680 OUPEYE |
|
|
3D |
PARADOX |
3010 KESSEL-LO |
3D |
DE WOLMET |
3300 TIENEN |
|
|
3B |
SH LUMMEN |
3560 LUMMEN |
3D |
LOEKABOYS |
3450 GEETBETS |
|
|
3A |
SONJATEAM |
3680 NEEROETEREN |
3A |
KNUPBOYS |
3640 KESSENICH |
|
|
3B |
THE ROADRUNNERS |
3550 HEUSDEN ZOLDER |
3A |
FCDK |
3990 PEER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CBK controle |
27-08-2023 |
Geachte verantwoordelijke,
Mag ik u vragen al de gegevens van uw ploeg te controleren on line. Naam, Adres, telefoonnummers, naam van de spelers, aantal spelers, enz.... Indien het NIET juist is, gelieve dat per mail te laten weten binnen de 3 dagen a.u.b. Als alles juist is moet u niets laten weten.
Cher responsable responsable,
Puis-je vous demander de vérifier tous les détails de votre équipe en ligne. Nom, adresse, numéros de téléphone, nom des joueurs, nombre de joueurs, etc... Si ce n’est PAS correct, s’il vous plaît laissez-nous savoir par e-mail dans les 3 jours. Si tout est correct, vous ne devriez le faire savoir à personne.
|
|
|
Bekerloting voor 1/09/2023 met terugronde |
16-08-2023 |
|
BEKER VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
1/sep |
8/sep |
1A |
ALL STARS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
1B |
CHAOS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
1B |
CAFEEKE ('t) |
2490 BALEN (HULSEN) |
1A |
JUST DER NEFFE |
3910 ST HUIBRECHTS-LILLE |
|
|
1B |
DE ROXY |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
1A |
STAAFSHOOTERS |
3670 GRUITRODE |
|
|
1B |
EMMABOYS |
3450 GEETBETS |
1A |
THE BROTHERS |
3830 WELLEN |
|
|
1A |
GHOST RIDER KC |
4680 OUPEYE |
1B |
MYSTERY |
3850 NIEUWERKERKEN |
|
|
1A |
GOALDIGGERS |
3530 HOUTHALEN |
1B |
DREAM TEAM |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
1A |
POEIKES |
3570 ALKEN |
1B |
DEDE BAR KC |
4430 ANS |
|
|
1A |
RICKY'S PUB |
6171EP STEIN (Ned) |
1B |
PADDOCKSSHOOTERS |
3540 SCHULEN |
|
|
1B |
'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
1A |
PDTG BADASS |
4300 WAREMME |
|
|
1 |
FANATICS |
2230 HERSELT |
|
vrij - bye |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SCHAAL VAN DE REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
1/sep |
8/sep |
2B |
BAR ABAS |
4430 ANS |
|
vrij - bye |
|
|
|
2B |
COSWAERT |
3730 HOESELT |
2A |
TF STING |
3600 GENK |
|
|
2C |
DE KNOKKERS |
3300 HAKENDOVER |
2C |
DE KRONKEL |
3040 HULDENBERG |
|
|
2C |
DE KRING |
3460 BEKKEVOORT |
2B |
ALKSTARS FC |
3570 ALKEN |
|
|
2A |
DE MANNE |
3640 KINROOI |
2C |
THE AVENGERS |
3560 LUMMEN |
|
|
2C |
DE WELKOMBOYS |
3271 KEIBERG |
2B |
THE CREW |
3570 ALKEN |
|
|
2C |
DREE KC |
3850 NIEUWERKERKEN |
2A |
SNOOKER SPORTS |
3630 MAASMECHELEN |
|
|
2A |
HECHTEL TVC |
3940 HECHTEL |
2C |
DEN ENGEL DIEST |
3290 DIEST |
|
|
2A |
HET COMPLOT |
3670 MEEUWEN |
2B |
TER WAERT |
3730 HOESELT |
|
|
2B |
LE CODE BAR |
4031 ANGLEUR |
2B |
NARCOTICS KC |
3870 HEERS (Veulen) |
|
|
2A |
SHOOOTERS TVC |
3630 MAASMECHELEN |
2C |
KICK OFF HALEN |
3545 HALEN |
|
|
2B |
STAR-BROTHERS |
4430 ANS |
2A |
SPWUR TEAM ('t) |
3740 EIGENBILZEN |
|
|
2A |
TERMOLEN |
3520 ZONHOVEN |
2B |
NO-PROBLEM |
3770 zICHEN-Z-B (RIEMST) |
|
|
2A |
TULPKE |
3600 GENK |
2C |
KAVIAKS KC |
3450 GEETBETS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TROFEE VAN REGIO OOST |
HEEN EN TERUGRONDE. |
|
ALLEZ ET RETOUR |
|
|
|
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
Afd |
CLUB |
GEMEENTE |
1/sep |
8/sep |
3D |
AMBIANCE TVC |
3450 RUMMEN |
3C |
MEMORIES |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
3C |
BENDE VAN ELLENDE |
3440 ZOUTLEEUW |
3D |
DE BOERKES |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
|
|
3A |
DE BONGERD |
3960 BREE |
3B |
THE ROADRUNNERS |
3550 HEUSDEN ZOLDER |
|
|
3B |
DE BUIS |
3670 OUDSBERGEN |
3A |
KNUPBOYS |
3640 KESSENICH |
|
|
3D |
DE GRITSELS |
3391 MEENSEL-KIEZEGEM |
3C |
DE PASSANT |
3440 ZOUTLEEUW |
|
|
3A |
DE KNUP |
3640 KESSENICH |
3B |
THE MOOD |
3670 MEEUWEN |
|
|
3C |
DE OUDE VEULENS |
3870 HEERS |
3D |
DE WELKOM |
3300 HAKENDOVER (TIENEN) |
|
|
3D |
BERGSHOTTERS |
3350 DRIESLINTER |
3D |
LOEKABOYS |
3450 GEETBETS |
|
|
3C |
DEDE BAR 65 |
4430 ANS |
3B |
HUKSKE 05 ('t) |
3590 DIEPENBBEEK |
|
|
3C |
FAUCON HOLLYWOOD |
4820 DISON |
3C |
TEAM ERROR 404 |
3740 ROSMEER |
|
|
3A |
FCDK |
3990 PEER |
3B |
HET KUIPKE |
3550 HEUSDEN - ZOLDER |
|
|
3A |
KAFEEKE ('t) |
3920 LOMMEL |
3B |
WANHOOP UNITED |
3945 HAM |
|
|
3B |
KING CAEN |
3940 HECHTEL-EKSEL |
3A |
DE KENTKINGS |
3910 PELT (Neerpelt) |
|
|
3C |
NEPTUNUS |
3770 RIEMST |
3B |
DE JAIL |
3511 STOKROOIE |
|
|
3C |
OS GELUK |
3440 ZOUTLEEUW |
3D |
DE WOLMET |
3300 TIENEN |
|
|
3D |
PARADOX |
3010 KESSEL-LO |
3D |
KVK 'T HOEKSKE |
3300 TIENEN |
|
|
3A |
RINABOYS |
3640 KINROOI |
3A |
DEN BAZAAR |
3950 BOCHOLT |
|
|
3B |
SH LUMMEN |
3560 LUMMEN |
3D |
DEN IJZER |
2230 HERSELT |
|
|
3A |
THE LIONS 2 |
3950 BOCHOLT |
3A |
SONJATEAM |
3680 NEEROETEREN |
|
|
3B |
THE SIDEKICKS |
3500 HASSELT |
3C |
LES ROUCHES KC |
4680 OUPEYE |
|
|
|
|
|
Opgelet! Attention! |
14-08-2023 |
De bekercompetitie begint op vrijdag 1 september! De bekerloting komt eind van de week on line.
La compétition de la coupe commence le vendredi 1er septembre ! Le tirage au sort de la coupe sera en ligne à la fin de la semaine.
EX spelers van Remix en basisspelers.
BEN KHELIFA SAID 25-07-1960 D8430
MAKA LEOPOLD 29-08-1951 D4895
NEY THIERRY 11-06-1967 D4902
Deze personen kunnen alleen een transfer krijgen naar een club uit eerste afdeling. Wanneer deze personen volgend seizoen toch zouden spelen in lagere afdeling wordt er een schorsing van 5 jaar opgelegd.
Ces personnes ne peuvent obtenir qu’un transfert vers un club de première division. Si ces personnes devaient jouer dans la division inférieure la saison prochaine, une suspension de 5 ans serait imposée.
|
|
|
Voorlopige indeling Series provisoire |
11-08-2023 |
Geachte,
De voorlopige indeling staat on line. Wijzigingen zijn bijna niet meer mogelijk gezien de huidge toestand van situatie van de clubs en de afdelingen. Kijk onder "Clubadressen"
Cher,
La classification provisoire est en ligne. Les changements sont presque impossibles compte tenu de l’état actuel de la situation des clubs et des divitions. Regardez sous "Clubadressen"
|
|
|
Rudy Boons |
10-03-2023 |
Rudy Boons, een tafelvoetbal speler die ons te vroeg verliet. Hij speelde bij 't Cafeeke en was een fijne sportieve kerel. Ik bied in naam van gans CBK regio Oost, ons innig medeleven aan aan gans de familie.
Rudy Boons, un joueur de baby-foot qui nous a quittés trop tôt. Il jouait à 't Cafeeke et était un bon sportif. Au nom de toute la région de l’Est de CBK, j’offre nos plus sincères condoléances à toute la famille.
|
|
>>> |
Rudy Boons |
10-03-2023 |
Rudy Boons, een tafelvoetbal speler die ons te vroeg verliet. Hij speelde bij 't Cafeeke en was een fijne sportieve kerel. Ik bied in naam van gans CBK regio Oost, ons innig medeleven aan aan gans de familie.
Rudy Boons, un joueur de baby-foot qui nous a quittés trop tôt. Il jouait à 't Cafeeke et était un bon sportif. Au nom de toute la région de l’Est de CBK, j’offre nos plus sincères condoléances à toute la famille.
|
|