login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Vandenbemden Kenny kampioen "Open enkel" 12-10-2018

Vandenbemden Kenny Kampioen "Open enkelspel" 2018.

 

  Kampioenschappen regio Oost   Open enkelspel 12,10,2018
  Finale    
1 Vandenbemden Kenny D5000 ALL STARS (1A)
2 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)
3 Crabbe Jens D4869 EL LOCO (1B)
4 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
5 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
  Andries Eddy D3013 THE BROTHERS (1A)
  Vranken Kenneth D2935 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
  Vanbrabant Brecht D7840 DE BENGELTJES (1B)
9 Andelhofs Joel D2352 HECHTEL TVC (2A)
  Deldime Didier D4932 PDTG BADASS (1A)
       
Reeks 1      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
2 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A)
3 Indestege Marc D0676 DIJKSTAMPERS (1B)
3 TEUCHIE MIKE D7333 DEN DRIES (4B)
5 Dereze Sven D0342 BORUSSIA MEENSEL (1B)
5 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A)
5 MELLAERTS DAVID D3644 THE WIZARDS (3C)
5 Sideris Georges D5869 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Christoffels Gilbert D0052 HUKSKE TVC (2B)
9 MOSSELMANS DIMITRI D2809 DE KOEIMET (4C)
9 Schroyen Lionell D2184 SJACHT TWIE (2A)
9 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (2C)
9 demiraj DRITERO D9608 LES BONS COPAINS KC (3B)
9 Paraschos Georges D8043 REAL CHENAY KC (2B)
9 Coppez Michael D9421 PDTG BADASS (1A)
9 MANSHOVEN JOHAN D0782 DE PEGASUS (4C)
17 Honinx Rene D0310 COSMOS (2B)
17 Bada Morgane D9553 PDTG PAEADOR (4B)
17 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (4C)
17 Vandormael Robby D8148 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 De Hondt Ludo D0367 DE GROENTJES (2B)
17 Ceuleers Kenneth D0264 DE PLATZ (3C)
17 Comhair Herwig D9222 DE AMIGOS (3B)
17 Tasdemir Kadir D7525 THE PUB (1B)
17 Housen Rob D2232 THE LIONS 2 (3A)
17 Fiddelaers Mattias D6647 TOM-AAT FC (4A)
17 Philtjens Tommy D9412 KICKSTAMPERS (3B)
17 Wysevelde Steven D9056 STAAFSJARELKES (1A)
17 GIELEN MARK D8349 ALKSTARS FC (3B)
17 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C)
       
Reeks 2      
1 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
2 Lemmens Tom D6790 STAAFSJARELKES (1A)
3 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BARR (2A)
3 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C)
5 Peetersille Aurelien D4811 HOFBOYS (2C)
5 Br?ls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A)
5 Cosemans Arno D9579 DEN DRIES (4B)
5 Muller Kevin D8957 ALKSTARS FC (3B)
9 Houtmeyers Rob D2605 KICK OFF HALEN (1B)
9 Noben Jozef D0147 SPARCOS (3B)
9 TIMMERS NATASJA D8337 DE BENGELTJES (1B)
9 Bertels Johnny D5537 THE LIONS 2 (3A)
9 Vandenberg Niels D8434 DE KOEIMET (4C)
9 SCHEPERS JOHNY D1105 DE PEGASUS (4C)
9 COBUS CEDRIC D8555 REAL CHENAY KC (2B)
9 Lenaerts Marc D7032 TOM-AAT FC (4A)
17 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (2C)
17 Budo Jorg D6770 POEIKES (1A)
17 Leurs Patrick D8097 CARRERA TVC (2A)
17 De Valck Rob D7779 DEN IJZER (2C)
17 Hrebak Christiaan D0843 SH LUMMEN (2C)
17 Keller Florian D9596 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 VANORBEEK LUDO D8532 KICKSTAMPERS (3B)
17 DERUTTER BJORN D2814 BARATEE (2C)
17 Nijssen Eddy D1745 WST (2B)
17 LORMANS KOEN D8962 DE AMIGOS (3B)
17 Stroobants Sylvia D2783 DE PLATZ (3C)
17 Carolus Guido D0311 COSMOS (2B)
17 Spadaro Enrico D9118 OS GELUK (4C)
17 Monfort Lionel D9330 PDTG PAEADOR (4B)
       
Reeks 3      
1 Andries Eddy D3013 THE BROTHERS (1A)
2 Harings Jeroen D7577 SPORTS-BARR (2A)
3 Evrard Michael D9223 EL ROMANTICO'S (4C)
3 Cappa Ben D8868 BIERHOF TVC (2C)
5 BAERTEN GUIDO D1126 SMIDJEBOYS (3B)
5 Bloemen Nick D8767 JUST DER NEFFE (2A)
5 Stas Marc D3840 TALLEKES TVC (4B)
5 GOOSSENS NIELS D4085 SHARPHILLBOYS (4C)
9 Michelakis Evangelos D0071 HUKSKE TVC (2B)
9 Dreesen Martijn D8452 THE STONE PITTERS (4A)
9 Knapen Pascal D6395 KICK OFF HALEN (1B)
9 Dieu Frederic D9555 PDTG BAR ABAS (4B)
9 Hauman Dany D6990 NT34 (3B)
9 Haesen Gert D2090 KAFEEKE ('t) (4A)
9 VANDERWEYEN MAARTEN D7366 DE KOEIMET (4C)
9 Degeest Gert D7503 BORUSSIA MEENSEL (1B)
17 Smedts Lesley D9381 ANGLO-BOWLING (4C)
17 Van Erdeweghe Benny D3635 LOEKABOYS (4C)
17 Swennen Ronny D5894 CAFE COMM (3B)
17 Deldime alain D9426 PDTG ROSTI (4B)
17 Smets Mario D9567 OS GELUK (4C)
17 Merken Francis D0475 SPARCOS (3B)
17 Paque Dimitri D5073 WST (2B)
17 Vits Ruben D8892 BARATEE (2C)
17 Panis Tim D8219 DE PEGASUS (4C)
17 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (2C)
17 Cuppens Frank D5503 SONJATEAM (4A)
17 Rood Jean D9423 LES ANCETRES (1B)
17 Cahay Steven D9606 REAL CHENAY KC (2B)
17 Janssen Eddy D0313 DE BONGERD (3A)
       
Reeks 4      
1 Crabbe Jens D4869 EL LOCO (1B)
2 Janssens Jurgen D5858 MOKKEBOYS (2C)
3 VAN REUSEL KRIS D0921 BARATEE (2C)
3 Boeckaerts Kenny D4206 HOFBOYS (2C)
5 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1B)
5 Hannot Fabrice D9233 EL ROMANTICO'S (4C)
5 Langenaken Geert D3872 OS GELUK (4C)
5 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER SPORTS (2A)
9 SMEETS BJ?RN D8562 BIERHOFBOYS (4A)
9 Verheyden Kristof D2245 DE KRING (3C)
9 Luyckx Stijn D8446 DE BENGELTJES (1B)
9 Preudhomme Georges D9513 PDTG BAR ABAS (4B)
9 Kutaydin Jeroen D6752 DE BEKKER (1A)
9 Dreesen Ramses D8453 THE STONE PITTERS (4A)
9 Vanderstukken Tim D4488 KICK OFF HALEN (1B)
9 GOOSSENS JIRI D8345 SHARPHILLBOYS (4C)
17 Livet Pascal D7921 REMIX (2B)
17 Sillen Albert D0314 HUKSKE TVC (2B)
17 Smekens Seppe D8497 DE MENNEKES T-W (2C)
17 Aengeveld Stefan D5141 SONJATEAM (4A)
17 Lenaerts Frank D6798 HET 2DE COMPLOT (3A)
17 Maka Leopold D4895 LES ANCETRES (1B)
17 Paja Arber D9428 PDTG ROSTI (4B)
17 Janssen Edwin D5532 DE MANNE (2A)
17 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3A)
17 CAMPS STEFAN D1875 BUITING UNITED (3A)
17 VOETS VALENTIN D0537 CAFE COMM (3B)
17 De Ruymaeker Ralf D9380 ANGLO-BOWLING (4C)
17 SCHOEMANS HUGO D0637 KAFEEKE ('t) (4A)
17 Bodson Robert D4905 REMIX (2B)
17 Panis Erwin D9548 INFINITEAM (4A)
       
Reeks 5      
1 Andelhofs Joel D2352 HECHTEL TVC (2A)
2 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A)
3 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
3 JANS SANDY D3786 HET ZWUMBAD (3B)
5 Gorjan Jimmy D6552 SNOOKER SPORTS (2A)
5 THIJS STEFAN D1971 DE GUDDEREERS (4B)
5 Wustenberghs Davy D5956 KICK OFF HALEN (1B)
5 Pauly Jeroen D9433 HET 2DE COMPLOT (3A)
9 Artois Yoo Chan D7586 HOFBOYS (2C)
9 Groven Dominique D4891 LES BONS COPAINS KC (3B)
9 VANGILBERGEN GEERT D1333 DE KNOKKERS (3C)
9 Boets Stefan D0714 DE MANNE (2A)
9 BARSI DAVY D8620 EL LOCO (1B)
9 Dermont Frederik D4338 DREE KC (1B)
9 Dezan Alain D9094 PDTG BAR ABAS (4B)
9 Paul Alrik D9543 DE TUNGENER (4B)
17 Vanderwielen Patrick D2711 BARKY'S (3B)
17 Vanwesemael Jonathan D7827 KATERFANATICS (1B)
17 Heeren Wesley D2577 DE MENNEKES (4B)
17 WEYENS BERT D7189 WANHOOP UNITED (4A)
17 Monami Amaury D9552 PDTG ROSTI (4B)
17 Smeers Frank D3212 ULTRA'S (2B)
17 Bouwens Danny D2968 BUITING UNITED (3A)
17 Oost Ricky D6713 OUTSIDERS (3A)
17 Janssens Robe D9532 MOKKEBOYS (2C)
17 Hanssen Rick D9187 DE BEKKER (1A)
17 GOLSTEYN WIM D8561 BIERHOFBOYS (4A)
17 Simon Jan D7038 TALLEKES TVC (4B)
17 Jossa Steven D9403 BLACK BETTY FC (4C)
17 ALLARD LUDOVIC D9405 EL ROMANTICO'S (4C)
       
Reeks 6      
1 Vranken Kenneth D2935 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
2 Aerts Ben D5531 HET COMPLOT (2A)
3 Biets Steve D4279 EL LOCO (1B)
3 Loockx Dennis D8973 GALACTICOS (2C)
5 Rijken Gunther D7732 THE SHOOTERS (2A)
5 Croughs Andy D6993 DE TUNGENER (4B)
5 REYNS DANIEL D7190 WANHOOP UNITED (4A)
5 Jacobs Michael D0797 BLACK BETTY FC (4C)
9 Dumoulin Cedric D7764 DE KNOKKERS (3C)
9 Bouvin Ernst D3179 DREE KC (1B)
9 Meeus David D8127 SNOOKER SPORTS (2A)
9 Meulders Wesley D9538 DEN ENGEL DIEST (3C)
9 Keyen Jordy D9026 TREFPUNT TIENEN (3C)
9 Andries Davy D6312 DE KLOEMP (3C)
9 Bex Wim D3752 THE CREW (2B)
9 Pipeleers Johan D2315 POEIKES (1A)
17 Meacci Gianni D6989 L'UNION (1B)
17 Tordoor Peter D2332 MERRET GUTS (2C)
17 MARCOEN JOERI D7367 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Meyen Stefanie D7916 ALL STARS (1A)
17 Kenens Thomas D9409 BAKHUIS (4C)
17 Daniels Mark D1459 THE MOOD (3A)
17 Coekaerts Frank D5738 HALLEPOORT (3C)
17 Vandeput Bart D2055 DA VINI (3A)
17 Thone Samuel D5388 BARKY'S (3B)
17 Geurts David D1350 HET ZWUMBAD (3B)
17 Diliberto Luciano D4881 LES BONS COPAINS KC (3B)
17 Zens Alain D9512 PDTG BAR ABAS (4B)
       
Reeks 7      
1 Deldime Didier D4932 PDTG BADASS (1A)
2 Bertels Thomas D7117 KATERFANATICS (1B)
3 Van Wershoven Erik D6831 THE SHOOTERS (2A)
3 Meurmans Johnny D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Pittonvils Niels D9022 TREFPUNT TIENEN (3C)
5 Bierwaerts Glen D4741 BALANJA (4B)
5 Claeskens Patrick D5011 TEAM BOERENHOF (1B)
5 Peeters Jeffrey D2543 THE ROADRUNNERS (3A)
9 LIJCOPS CYRIELLE D0803 HILDABOYS (4B)
9 Van Hove Wim D5302 DE ROXY (2C)
9 Verwimp Roel D2858 DE VLESKES (3A)
9 Rosier Kenneth D9399 BLACK BETTY FC (4C)
9 Vandeput Dirk D2182 DA VINI (3A)
9 Bitar Karim D2085 DE KLOEMP (3C)
9 LAMBERT MICHAeL D4122 HALLEPOORT (3C)
9 Allard Mario D3832 BAKHUIS (4C)
17 Oliveri Yannick D4916 L'UNION (1B)
17 CLAES PETER D0208 DE TUNGENER (4B)
17 Kenens Michel D2104 THE MOOD (3A)
17 Moors Jean D2586 RINABOYS (2A)
17 MACHIELS NICK D8643 TREFFERS TIENEN (4C)
17 HANSEN KEVIN D7208 CARRERA TVC (2A)
17 VAN GEEL IVES D0302 MERRET GUTS (2C)
17 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A)
17 MARTENS JIM D8540 ULTRA'S (2B)
17 Pavan Jean-Paul D0114 THE CREW (2B)
17 Mathei Nicky D4765 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 Akin Wesley D7041 NT34 (3B)
       
Reeks 8      
1 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)
2 REPP FRANK D1120 CARRERA TVC (2A)
3 VANBRABANT GERRY D4793 EL LOCO (1B)
3 Vandevelde Sven D4547 HALLEPOORT (3C)
5 Hamblok Lorenz D6206 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Boons Rudy D2442 DE VLESKES (3A)
5 Boons Bennet D8143 JUST DER NEFFE (2A)
5 Lauwers robin D9457 FARAO (3C)
9 THEYS RONNY D8548 THE WIZARDS (3C)
9 PREUD'HOMME bjorn D8252 BERGSHOTTERS (3C)
9 Buelens Eddy D2493 TEAM BOERENHOF (1B)
9 Cremers Luc D0732 SJACHT TWIE (2A)
9 VANGELDER WILLEM D7408 AZRAEL (3C)
9 Simons Peter D9418 DE TUNGENER (4B)
9 Ceyssens Harie D0703 RINABOYS (2A)
9 Robyns Stanny D4093 ULTRA'S (2B)
17 RUYMEN ROBERT D0226 HILDABOYS (4B)
17 Hawinkel Ronny D9017 DE KNUP (4A)
17 Heeren Elke D7781 DE MENNEKES (4B)
17 Savonet Bart D6348 TREFPUNT TIENEN (3C)
17 Van Gelder Sven D4955 DE ROXY (2C)
17 CLAEYS WOUTER D3697 HET COMPLOT (2A)
17 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A)
17 Boons Robby D6171 CAFEEKE ('t) (2C)
17 De Zutter Bjorn D9592 BALANJA (4B)
17 Panis Jos D0295 SMIDJEBOYS (3B)
17 BILLEN WOUTER D8638 THE ROADRUNNERS (3A)
17 Havet Ward D9400 BLACK BETTY FC (4C)
       
Reeks 9      
1 Vandenbemden Kenny D5000 ALL STARS (1A)
2 Cucciarre Kevin D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
3 Colla Rudi D0297 HUKSKE TVC (2B)
3 Moorkens Bas D8991 BORUSSIA MEENSEL (1B)
5 Duchateau Pascal D3462 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
5 CLYGNET STEVEN D6400 TEAM BOERENHOF (1B)
5 Walewijns Robin D6227 THE PUB (1B)
5 Bouchet Tom D6218 DE GROENTJES (2B)
9 Lamproye David D7750 FARAO (3C)
9 Pietersil David D4781 LIQUIDATORS (4B)
9 Vanseer Jean-louis D0024 HILDABOYS (4B)
9 Vandenbroek Tom D8808 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
9 LEMARCHAND WESLEY D7297 EL LOCO (1B)
9 Segers Youri D6169 CAFEEKE ('t) (2C)
9 Smeets Ben D7950 UNDERDOGS (4A)
9 DECKERS FRANK D5582 DE KNUP (4A)
17 Sablon Quiten D9384 ANGLO-BOWLING (4C)
17 COLSON MICHAEL D4646 HUKSKE 05 ('t) (3B)
17 Thyssen Jean-pierre D3667 DEN DIJK KC (3A)
17 Vanwetswinkel Davy D1219 SH LUMMEN (2C)
17 Reniers Dieter D7569 BERGSHOTTERS (3C)
17 Franssens Bram D8483 DE MENNEKES (4B)
17 Roba Tim D8160 DE GUDDEREERS (4B)
17 Musardo Claudio D0874 TULPKE (1B)
17 Remouchamps Stephane D6794 PDTG STOEMP (2B)
17 Kwanten Bart D7103 DE TREFFERS (3A)
17 Van Esch Priscilla D7056 ANNE'S CAFE (4C)
17 HAESEN LUC D0754 NEPTUNUS (2B)
17 SAHINYAN LORENZO D7252 BALANJA (4B)
       
Reeks 10      
1 Vanbrabant Brecht D7840 DE BENGELTJES (1B)
2 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (2C)
3 KOK TOM D8782 INFINITEAM (4A)
3 Coopmans andy D9335 UNDERDOGS (4A)
5 SMEULDERS JELLE D8369 DE KRING (3C)
5 Engin Kerim D0898 TF STING (2A)
5 Hendrickx Tom D8248 BERGSHOTTERS (3C)
5 Lenoir Didier D8854 PDTG STOEMP (2B)
9 Indestege Marnik D2832 DIJKSTAMPERS (1B)
9 Vanmol Peter D7852 DE PLATZ (3C)
9 Dessart Joel D0890 OS GELUK (4C)
9 VAN OPDENBOSCH MAARTEN D0638 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
9 Deckers Tine D8995 DE TREFFERS (3A)
9 Geurts Guislain D1446 NEPTUNUS (2B)
9 LUYCKX JOERI D6646 DE MENNEKES (4B)
9 Lenaerts Marc D7976 HUKSKE TVC (2B)
17 BAILLIEN LUDO D0043 HILDABOYS (4B)
17 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B)
17 VITA TAMARA D8259 DEN ENGEL DIEST (3C)
17 Peiten Jonas D7902 AZRAEL (3C)
17 MAS DANNY D4322 DE GUDDEREERS (4B)
17 Hubrechts Eugene D6316 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 Andries Carolien D7150 ANNE'S CAFE (4C)
17 Vanderstraeten Chris D9451 LIQUIDATORS (4B)
17 Bamps Dirk D4025 DE BONGERD (3A)
17 Van Erdeweghe Maggy D9305 LOEKABOYS (4C)
17 Schepers Geert D9083 DEN DIJK KC (3A)
17 Lenaerts Joris D2998 HUKSKE 05 ('t) (3B)
17 JACOBS RUDI D0887 BALANJA (4B)
 
Affiche Kampioenschappen 02-10-2018

KAMPIOENSCHAP VAN

Regio Oost.

 

TAFELVOETBAL.

Waar/: Sporthal De Bloken

                         Kortestraat 12

3880        WELLEN

Wanneer/Quand   :

12/10/18: Open“Enkelspel”     :75,          : 50,          :25 euro

             Aanvang 21 uur  inschrijving vanaf 20 uur !!!!

19/10/18: Open “Dubbelspel”: 150,       : 100,        : 50 euro

En/et        Aanvang 21 uur  inschrijving vanaf 20 uur !!!!!

 

15/03/19: “Enkelspel”  per afdeling   :75,          : 50,          :25 euro

22/03/19: “Dubbelspel” per afdeling: 150,       : 100,        : 50 euro

                            Voor iedere afdeling hetzelfde!

                                   Pour chaque division, la même!

Inschrijvingen vanaf 20 uur.    Aanvang 21 uur stipt !!!

Inscriptions                                Début

 

Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar  tafels geplaatst door de

firma JGC Café games.

Inschrijving gratis / inscriptions gratuit

(Tafels staan vrij/tables libre : 2 euro opleg/ péréquation.)

Belangrijk:     Lidkaart verplicht. Inschrijving via baarcode op lidkaart!!!!!!!

===========    Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!

·   Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.

·   Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.

Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de  l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.

 

 

                       

 

 
Spelers gezocht 10-09-2018

1.   ""Café De Buis te Reppel spelende in 3A, zoek nog 2 spelers om iedere

week vast te spelen. Info of aanmelden kan op 0496/ 830 141.

 Ps. Wij zijn niet op zoek naar top spelers, wij spelen voor ons plezier.

wie zin heeft aarzel niet!""

2.   Kickerploeg 'de Mood' in Meeuwen (3A) is ook op zoek naar extra spelers. We hebben vooral een tekort aan een voorspeler. Contact via tel.nr. 0497/57 83 48.

 
KALENDER STAAT ON LINE! 27-08-2018

Kalender staat on line!

Bekerwedstrjiden van 7/09  en 14/09 staan eveneens on line! 

Calendrier est on line!

 
Lottreking alle Bekers tirage de toutes les coupes 26-08-2018

OPGELET !  alle login en paswoorden zijn verstuurd.

                                 toutes les logins et mots de pas sont envoyé.

WIJ BEGINNEN DIT SEIZOEN MET SLECHT 2 BEKERWEDSTRIJDEN, DAARNA BEGINT DE COMPETITIE!

Op 21/09 en 28/09 begint reeds de competitie!

NOUS COMMENCONS CETTE SAISON AVEC 2 MATCH POUR LES COUPES !

Le 21/09 et 28/09 c’est déjà la compétition.

 

 

Lottrekking Bekers   7/09/2018                

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

07/09

14/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1A

BANZAI

FLERON

1B

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

1B

BORUSSIA MEENSEL

MEENSEL-KIEZEGEM

1B

THE PUB

ZONHOVEN

 

 

1B

DIJKSTAMPERS

ZONHOVEN

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1B

EL  LOCO

HEERS

1A

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

 

 

1B

LES ANCÊTRES

HERSTAL

1A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

 

 

1A

MARIO SHOOTERS

WELLEN

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

 

 

1A

PDTG BADASS

WAREMME

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

 

 

1A

POEIKES

WELLEN

1B

L’UNION

HERSTAL

 

 

1A

THE BROTHERS

KOZEN

1B

TEAM BOERENHOF

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1B

TULPKE

GENK

1B

DE BENGELTJES

DIEST

 

 

 

COUPE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

07/09

14/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

BARATEE

NEERIJSE

2C

DE MENNEKES T-W

TIELT-WINGE

 

 

2C

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

2C

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

2B

COSMOS

SPOUWEN

2A

CARRERA TVC

MAASMECHELEN

 

 

2B

DE GROENTJES

BORGLOON

2C

MOKKEBOYS

KEIBERG

 

 

2C

DEN IJZER

HERSELT

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

2C

GALACTICOS

DIEST

2B

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

 

 

2A

HECHTEL TVC

HECHTEL

2B

ULTRA’S

KOZEN

 

 

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

2B

WST

SPOUWEN

 

 

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

2C

BIERHOF TVC

SPALBEEK

 

 

2B

NEPTUNUS

RIEMST

2C

SH LUMMEN

LUMMEN

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2C

EMMABOYS

GEETBETS

 

 

2B

REMIX

HERSTAL

2B

THE CREW

HEERS

 

 

2A

RINABOYS

KINROOI

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILLE

 

 

2A

SJACHT TWIE

KESSENICH

2A

DE MANNE

KINROOI

 

 

2A

SNOOKER SPORTS

MAASMECHELEN

2B

REAL CHENAY KC

OUPEYE

 

 

2A

TF STING

GENK

2C

DE ROXY

AARSCHOT

 

 

2A

THE SHOOTERS

ST HUIBRECHTS-LILLE

2C

MERRET GUTS

OLMEN

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

07/09

14/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

3B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

 

 

3A

BUITING UNITED

PAAL

3B

CAFE COMM

HOESELT

 

 

3A

DA VINI

HOUTHALEN

3B

DE AMIGOS

MUNSTERBILZEN

 

 

3A

DE BONGERD

BREE

3B

BARKY’S

GENK

 

 

3A

DE BUIS

REPPEL

3A

DE TREFFERS NEERPE

NEERPELT

 

 

3C

DE KNOKKERS

HAKENDOVER

3C

TREFPUNT TIENEN

TIENEN

 

 

3C

DE KRING

BEKKEVOORT

3C

DE KLOEMP

BUNSBEEK

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

 

 

3C

DEN ENGEL DIEST

DIEST

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

3B

KICKSTAMPERS

KOZEN

3B

HET ZWUMBAD

RIEMST

 

 

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

3C

HALLEPOORT

HALLE BOOIENHOVEN

 

 

3B

NT34

TONGEREN

3A

DEN DIJCK KC

ZONHOVEN

 

 

3A

OUTSIDERS

TERVANT

3C

FARAO

LEUVEN

 

 

3B

SMIDJEBOYS

MUNSTERBILZEN

3A

THE MOOD

MEEUWEN

 

 

3B

SPARCOS

SPOUWEN

3A

HET 2DE COMPLOT

MEEUWEN

 

 

3C

SPORTLOK.KAPELLEN

KAPELLEN

3C

BERGSHOTTERS

HAKENDOVER

 

 

3A

THE ROADRUNNERS

HEUSDEN ZOLDER

3C

DE PLATZ

LINTER

 

 

3B

THE SIDEKICKS

HASSELT

3A

THE LIONS 2

BOCHOLT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

07/09

14/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4C

ANNE’S CAFE

TIENEN

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

 

 

4B

BALANJA

TONGEREN

4A

UNDERDOGS

HASSELT

 

 

4A

BEEJ NELIS

KINROOI

4A

DE KNUP

KESSENICH

 

 

4A

BIERHOFBOYS

SPALBEEK

4C

OS GELUK

ZOUTLEEUW

 

 

4C

DE KOEIMET

TIENEN

4C

HAUTEMSE KICKERS

HOEGAARDEN

 

 

4C

DE PEGASUS

DURAS

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

 

 

4B

DE TUNGENER

TONGEREN

4A

DE MENNEKES

WELLEN

 

 

4B

DEN DRIES

HEERS

4C

LOEKABOYS

GEETBETS

 

 

4C

EL ROMANTICO’S

TIENEN

4B

DE GUDDEREERS

ST TRUIDEN

 

 

4A

FCDK

PEER

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

 

4A

INFINITEAM

DIEPENBEEK

4A

TOM-AAT FC

HASSELT

 

 

4B

LIQUIDATORS

HEERS

4B

HILDABOYS

TONGEREN

 

 

4C

SHARPHILLBOYS

SCHERPENHEUVEL

4C

ANGLO-BOWLING

HOLSBEEK

 

 

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

 

 

4B

TALLEKES

SLUIZEN

4B

KIVOILA

ZICHEN-ZUSSEN-BOLDER

 

 

4A

THE STONE PITTERS

STOKKEM

4C

BAKHUIS

BUDINGEN

 

 

4C

TREFFERS TIENEN

TIENEN

4B

PDTG PATEADOR

WAREMME

 

 

4A

WANHOOP UNITED

HAM

4C

BLACK BETTY FC

GLABBEEK

 

 

 

Opgelet!!  Forfait geven in de beker is totale uitsluiting.

Attention!!  Donner forfait en Coupe est élimination total!

De Beker, De Coupe, De Schaal, De Trofee en De Bokaal worden gewijzigd.

Er zijn 8 bevoorrechte ploegen (1A) in de “Beker”, deze kunnen NIET tegen elkaar loten in de eerste ronde.

De verliezers gaan alleen in de eerste ronde over naar de “Medaille”, uitgezonderd voor de Beker, de verliezers van 1A zijn UITGESCHAKELD, de verliezers van 1B gaan naar de Coupe.

Alle andere clubs starten onmiddellijk in de eigen beker dus : Schaal, Trofee of Bokaal. Bij verlies gaan alleen in de eerste ronde de verliezers over naar de “Medaille”, en bijgevolg zijn er geen overgangen meer bij verlies in de daarop volgende ronden.

 Iedere club speelt dus minstens 4 wedstrijden in de beker ook bij verlies, want de eerste bekerwedstrijden worden allemaal gespeeld met heen en terug wedstrijd.

We spelen alleen de eerste 2 vrijdagen met heen en terugwedstrijd, daarna is het rechtstreekse uitschakeling.

 

Notez s'il vous plaît!!

De Beker, De Coupe, De Schaal, De Trofee en De Bokaal sont changé.
Il n'y a 8 équipes privilégiés . Les équipes de 1A, elles ne puissent pas se rencontrer dès le premier tour.

Les perdants du premier tour (seulement du premier tour) jouent le “Medaille”
Tous les autres clubs commencent immédiatement dans leurs propre coupe. Les perdants seulment du premier tour jouent la “Medaille” À l'exception de « Beker », les perdants de 1A sont éliminés, les perdants de 1B vont au Coupe.

Les compétitions de la coupe sont tellement abrégées pour être en mesure de jouer un meilleur tour final entre les champions.
Nous jouons seulement les 2 premiers vendredis avec allez et retour , puis c’est l'élimination directe.

 
Opgelet! Proefkalender 1A 20-08-2018

On line staat nu nog maar een proefkalender van de reeks 1A.

Deze gaat zeker nog wijzigen!!

 
De voorlopige indeling staat on line! 19-08-2018

De voorlopige indeling staat on line!!

Voor verzendingen per post van bijkomende inschrijvingen:

Liefst naar : Hauben Maurice

                    Genendries 23 bus 1

                    3770 Millen (Riemst)

 
Indeling reeksen nog niet gemaakt ! 04-08-2018

Geachte verantwoordelijken,

 

Maak u vooral geen zorgen over wat u ziet qua reeksen op deze site. Er is helemaal nog geen indeling gemaakt, Ik maak deze indeling pas officieel na 15/08.

Alle clubs worden op de landkaart geprikt en gekeken hoe ik er 12 zo dicht mogelijk bij elkaar kan brengen in een reeks van 12 of 11 en dit voor iedere afdeling..

 
Privacy wetgeving 18-07-2018

Iedereen die zich aansluit bij CBK verklaart zich akkoord dat zijn persoonlijke gegevens gebruikt worden voor de organisatie van de competitie. Naam + voornaam + geboortedatum kan op lidkaart gecontroleerd worden door de tegenpartij en is terug te vinden op de website.

Wie niet akkoord gaat hiermee moet dit melden voor 1/08/2018 en wordt dan als lid en deelnemer geschrapt. Privé adressen worden niet bijgehouden in het CBK bestand. Email adressen worden niet doorgegeven aan derde en enkel gebruikt voor persoonlijke mailing.


Toute personne qui rejoint CBK accepte que ses données personnelles soient utilisées pour l'organisation de la compétition. Nom + prénom + date de naissance peuvent être vérifiés sur la carte de membre par la contrepartie et peuvent être trouvés sur le site. Ceux qui ne sont pas d'accord avec cela doivent le signaler avant le 1/08/2018 et seront ensuite supprimés en tant que membre et participant. Les adresses privées ne sont pas conservées dans le fichier CBK. Les adresses e-mail ne sont pas transmises à des tiers et ne sont utilisées que pour l'envoi personnel.

 
Belangrijk ! Important ! 10-07-2018

Opgelet!  Attention !

 

Clubs die inschrijven na 12 juli komen als eerste in aanmerking om niet deel te nemen aan de competitie, als de reeksen vol zitten en er bijgevolg geen plaats meer is bij de reeksvorming. Deze krijgen dan hun inschrijfgeld terug.

Tussen 20/07 en 15/08 ben ik moeilijk bereikbaar hou hier rekening mee a.u.b.


Les clubs qui s'inscrivent après le 12 / 07 sont les premiers à ne pas participer à la compétition, si les séries sont pleines et qu'il n'y a donc plus de place pour la formation de la série. Ils recevront ensuite leurs frais d'inscription. Je suis difficile à atteindre entre 20/07 et 15/08 s'il vous plaît en tenir compte.

 

Mvg Maurice Hauben

 
Transfert periode. 07-07-2018

Opgelet!   Attention !

De vrije transfer loopt slechts tot 15 juli. Na 15 juli kan niemand nog zonder toestemming van zijn ploeg (nieuwe of oude) nog van ploeg veranderen. De toestemming van de bond is ook nodig. De bond kan een transfer nog goed keuren ondanks tegenkanting van de club als er een vermoeden van slechte wil is en er voldoende spelers zijn aangesloten bij de respectievelijke club.

 


Le transfert libre ne fonctionne que jusqu'au 15 juillet. Après le 15 juillet, personne ne peut changer d'équipe sans la permission de son équipe (nouvelle ou ancienne). Le consentement de la fédération est également nécessaire. Le responsable de la fédération peut toujours approuver un transfert malgré l'opposition du club s'il y a un soupçon de mauvaise volonté et si suffisamment de joueurs sont affiliés au club concerné.

 
Uiterste datum van inschrijving 10/07/2018 30-06-2018

 Uiterste datum van inschrijving voor clubs is 10 juli.

La date limite d'inscription pour les clubs est le 10 juillet.

 
  Gelieve via info@cbkregio-oost.be contact op te nemen voor eventuele wijzigingen of foutmeldingen