login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Hoe wordt groep A en B bepaald in 1A 20-01-2019

Opgelet! attention !

 

De rangschikking voor de 4de plaats (en dus wie in groep A terecht komt) wordt op dezelfde manier bepaald als het eindklassement. In geval van gelijkheid is het misschien mogelijk dat er een testwedstrijd wordt gespeeld op de datum van 8/02 en /of 15/02.


Le classement de la 4ème place (et donc du final du groupe A) est déterminé de la même manière que le classement final. En cas d'égalité, il est possible qu'un test-match soit disputé les 8/02 et/ou 15/02.

 
Herfstkampioenen gekend. 15-01-2019

De herfstkampioenen in 2C en 4C kunnen nog wijzigen!

 
TRekking alle bekers / Tirage de toutes les coupes 13-01-2019

Lottrekking Bekers   08/02/2019     

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1A

BANZAI

HERSTAL

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

2B

NEPTUNUS

RIEMST

 

 

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

Vrij - Bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

3A

DE BONGERD

BREE

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

Vrij-bye

 

 

 

4B

TALLEKES

SLUIZEN

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

2B

THE CREW

HEERS

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

 

 

2B

ULTRA’S

KOZEN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGE

 

 

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

08/02/19

 

4C

ANGLO-BOWLING

HOLSBEEK

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

 

 

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

 

VRIJ-BYE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Lottrekking alle bekers Tirage de toutes les coupes 30-12-2018

Rechtstreekse uitschakeling / elimination direct !!

Lottrekking Bekers   11/01/2019      VIDEO - TREKKING  Smulders Michael en Bianca cafe bazin van ‘t Katerke      

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

1A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1A

BANZAI

FLERON

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

1B

DIJKSTAMPERS

ZONHOVEN

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

 

 

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

EL  LOCO

HEERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

 

 

2B

NEPTUNUS

RIEMST

 

vrij

 

 

 

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

2B

REAL CHENAY KC

OUPEYE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

3C

TREFPUNT TIENEN

TIENEN

 

 

3A

DE BONGERD

BREE

 

Vrij-bye

 

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

3A

THE ROADRUNNE

HEUSDEN ZOLDER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

4A

INFINITEAM

DIEPENBEEK

 

 

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

 

 

4B

TALLEKES

SLUIZEN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

 

Vrij-bye

 

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2B

THE CREW

HEERS

 

 

2B

ULTRA’S

KOZEN

2C

BARATEE

NEERIJSE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

3B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

 

 

3B

NT34

TONGEREN

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

 

 

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

Vrij-bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

11/01/19

 

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

4A

UNDERDOGS

DIEPENBEEK

 

 

4B

DEN DRIES

HEERS

4C

ANGLO-BOWLING

HOLSBEEK

 

 

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

 

VRIJ-BYE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Lottrekking alle bekers / tirage de toutes les coupes 18-12-2018

Opgelet! Op 21/12/2018 moeten alle inhaalwedstrijden gespeeld worden maar de clubs die geen inhaalwedstrijden hebben mogen onderling afspreken om de bekerwedstrijd of een competitiewedstrijd te vervroegen naar 21/12 in onderling overleg. Op 28/12 moeten alle bekerwedstrijden gespeeld zijn. Deze kunnen niet uitgesteld worden.

 


Attention! Le 21/12/2018, tous les matches de rattrapage doivent être disputés, mais les clubs qui n'ont pas de match de rattrapage peuvent accepter de porter le match de coupe ou un match de championnat à 21/12 en consultation mutuelle. Tous les matchs de coupe doivent avoir été disputés le 28/12. Ceux-ci ne peuvent pas être reportés.

 

Lottrekking Bekers   28/12/2018      TREKKING Wouters Benny speler van The Brothers       

 Rechtstreekse uitschakeling  //  Elimination direct!

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

Vrij-bye

 

 

 

1A

BANZAI

FLERON

1A

THE BROTHERS

KOZEN

 

 

1A

POEIKES

WELLEN

1A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

1B

DIJKSTAMPERS

ZONHOVEN

1B

LES ANCÊTRES

HERSTAL

 

 

1B

EL  LOCO

HEERS

1B

DE BENGELTJES

DIEST

 

 

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

 

Vrij-bye

 

 

 

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

BORUSSIA MEENSEL

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

2B

REMIX

HERSTAL

 

 

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

2B

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

 

 

2B

NEPTUNUS

RIEMST

2C

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

 

 

2B

REAL CHENAY KC

OUPEYE

 

vrij

 

 

 

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

2A

THE SHOOTERS

ST HUIBRECHTS-LILLE

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3A

DE BONGERD

BREE

3A

THE LIONS 2

BOCHOLT

 

 

3C

FARAO

LEUVEN

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

 

 

3C

HALLEPOORT

HALLE BOOIENHOVE

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

 

 

3A

THE ROADRUNNE

HEUSDEN ZOLDER

3B

SPARCOS

SPOUWEN

 

 

3C

TREFPUNT TIENEN

TIENEN

 

Vrij-bye

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

4B

DE GUDDEREERS

ST TRUIDEN

4B

TALLEKES

SLUIZEN

 

 

4A

INFINITEAM

DIEPENBEEK

 

Vrij-bye

 

 

 

4C

LOEKABOYS

GEETBETS

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

 

 

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

4A

DE MENNEKES

WELLEN

 

 

4A

WANHOOP UNITED

HAM

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

2C

BARATEE

KESSEL-LO

 

Vrij-bye

 

 

 

2A

DE MANNE

KINROOI

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2B

DE GROENTJES

BORGLOON

 

 

2C

SH LUMMEN

LUMMEN

2B

ULTRA’S

KOZEN

 

 

2B

THE CREW

HEERS

2C

GALACTICOS

DIEST

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

3C

DE KRING

BEKKEVOORT

 

 

3C

DE PLATZ

LINTER

3B

HUKSKE 05 (‘t)

DIEPENBEEK

 

 

3B

LES BONS COPAINS

BEYNE-HEUSAY

3B

BARKY’S

DIEPENBEEK

 

 

3B

NT34

TONGEREN

 

Vrij-bye

 

 

 

3C

THE WIZARDS

MEENSEL-KIEZEGEM

3A

OUTSIDERS

TERVANT

 

 

 

MEDAILLE BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

28/12

 

4A

UNDERDOGS

DIEPENBEEK

4B

PDTG PATEADOR

WAREMME

 

 

4A

DE KNUP

KESSENICH

4A

DEN BAZAAR

BOCHOLT

 

 

4B

PDTG ROSTI

WAREMME

4C

BAKHUIS

BUDINGEN

 

 

4C

ANGLO-BOWLING

HOLSBEEK

 

VRIJ-BYE

 

 

 

4C

OS GELUK

ZOUTLEEUW

4B

DEN DRIES

HEERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Club Baratee 2C verhuist! 11-12-2018

De club Baratee in 2C verhuist wegens sluiting cafe.

Nieuw adres : CAFE PARADOX

                       DIESTSESTEENWEG 109 , 3010 KESSEL-LO

 
Bekerwedstrijden van 14/12 staan on line 02-12-2018

Alle bekerwedstrijden die gespeeld worden op 14/12 ALLE MET RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING staan on line!

 


Tous les matchs de coupe joués le 14/12 avec élimination directe sont en ligne!

 
Competitie verloop 1A en 1B 15-11-2018

Competitie verloop 1A en 1B.        2018/2019.  Wijziging om “matchfixing” te voorkomen voor de 5de plaats in de regulieren competitie van 1A.

De competitie begint met een reeks samengesteld uit 8 clubs die een normale kalender van 14 wedstrijden met heen en terug matchen gaan spelen.

Hieruit komt een winnaar.

Vervolgens worden deze clubs ingedeeld in 2 groepen ( A en B) van 4 clubs, die onderling opnieuw een competitie afwerken met heen en terug wedstrijden, dus 6 wedstrijden.

Deze wedstrijden verlopen echter volgens een nieuw systeem. Deze wedstrijden worden gespeeld als volgt: 4 dubbelspelen :                 A – A                     Gespeeld in de volgorde:            A-A

                                               B – B                                                                                    C-C

                                               A – B                                                                                    B-B

                                               B – A                                                                                    D-D       

En 4 enkelspelen :          C – C                                                                                    A-B

                                               D – D                                                                                   C-D

                                               C – D                                                                                    B-A

                                               D - C                                                                                     D-C

In totaal 8 wedstrijden van 2 punten dus 16 punten te verdelen. Afwisselend een wedstrijd dubbel en dan een wedestrijd enkelspel.

OPGELET! : De spelers die dubbelspel spelen mogen niet enkelspel spelen en de spelers die opgesteld worden voor enkelspel mogen niet dubbelspel spelen. Reservespelers mogen invallen volgens de normale regels, maar kunnen alleen invallen voor het dubbelspel of alleen voor het enkelspel. Er mogen 4 reservespelers invallen zoals in de normale competitie.

:  Indien de winnaar van 1A dezelfde is als de winnaar van groep A (X) dan speelt deze winnaar de finale tegen de winnaar van 1B en groep B (Y)

:  Indien de winnaar van 1A verschillend is van de winnaar van groep A dan speelt:

De winnaar van 1A tegen de winnaar van groep B  (X) en De winnaar van groep A tegen de winnaar van 1B (Y)

Daarna de finale : (X) tegen (Y).

De winnaar uit deze  wedstrijden  X en Y (Met heen en terugwedstrijd volgens het dubbel en enkelspel systeem ) is kampioen van eerste afdeling en gaat naar het kampioenschap van België.

 

Parcours de compétition 1A. 2018/2019. Changement de règle pour éviter le « matchfixing » pour la 5ème place en compétition régulière de 1A.

La compétition commence par une série composée de 8 clubs qui correspondent à un calendrier normal de 14 matches avec des allers-retours.

De là vient un gagnant.

Ensuite, ces clubs sont divisés en 2 groupes (A et B) de 4 clubs, qui s'affrontent à nouveau avec des allers et retours, donc 6 matches.

Cependant, ces compétitions se déroulent selon un nouveau système. Ces jeux se jouent comme suit: 4 doubles:                 A – A                                                    Dans l’ordre suivant :    A-A

B – B                                                                                                    C-C

A – B                                                                                                   B-B

B – A                                                                                                   D-D

Et 4 jeux simples:            C – C                                                                                   A-B

D – D                                                                                   C-D

C – D                                                                                    B-A

D – C                                                                                   D-C

Au total 8 matches de 2 points, 16 points à diviser. Alternativement un match double et ensuite une seule course.

ATTENTION! : Les joueurs qui jouent en double ne peuvent pas jouer en simple et les joueurs qui sont en simple ne sont pas autorisés à jouer en double. Les joueurs de réserve sont autorisés à attaquer selon les règles normales, mais ne peuvent attaquer que pour les doubles ou uniquement pour les simples. 4 joueurs de réserve peuvent participer comme dans la compétition normale.

 

1 °: Si le vainqueur de 1A est le même que le vainqueur du groupe A (X), ce vainqueur jouera la finale contre le vainqueur de 1B et le groupe B (Y)

2 °: Si le gagnant de 1A est différent du gagnant du groupe A, alors on joue:

Le vainqueur de 1A contre le vainqueur du groupe B (X) et le vainqueur du groupe A contre le vainqueur de 1B (Y)

Puis la finale: (X) contre (Y).

Le vainqueur de ces courses X et Y (avec un jeu aller-retour selon le double et les simples) est champion de première division et se rend au championnat de Belgique.

 

 
Lottrekking alle Bekers/tirage des coupes 02-11-2018

Lottrekking Bekers   14/12/2018      TREKKING Meurmans Jimmy          

 Opgelet ! Alle wedstrijden zijn rechtstreekse uitschakeling

Attentions ! Toutes les matches sont élimination direct!

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

1A

MARIO SHOOTERS

WELLEN

 

 

1A

BANZAI

FLERON

1B

BORUSSIA MEENSEL

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1B

DE BENGELTJES

DIEST

1A

POEIKES

WELLEN

 

 

1A

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

1A

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

 

 

1A

THE BROTHERS

KOZEN

1A

PDTG BADASS

WAREMME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1B

DIJKSTAMPERS

ZONHOVEN

1B

TEAM BOERENHOF

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

1B

EL  LOCO

HEERS

1B

TULPKE

GENK

 

 

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

1B

THE PUB

ZONHOVEN

 

 

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

1B

LES ANCÊTRES

HERSTAL

1B

L’UNION

HERSTAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

2C

MOKKEBOYS

KEIBERG

 

 

2B

COSMOS

SPOUWEN

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

2C

EMMABOYS

GEETBETS

2B

REMIX

HERSTAL

 

 

2B

HUKSKE TVC

DIEPENBEEK

2C

DE MENNEKES T-W

TIELT-WINGE

 

 

2B

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

2A

HECHTEL TVC

HECHTEL

 

 

2B

NEPTUNUS

RIEMST

2B

WST

SPOUWEN

 

 

2A

SJACHT TWIE

KESSENICH

2A

JUST DER NEFFE

ST HUIBRECHTS-LILL

 

 

2A

TF STING

GENK

2B

REAL CHENAY KC

OUPEYE

 

 

2A

THE SHOOTERS

ST HUIBRECHTS-LILLE

 

vrij

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

3B

ALKSTARS FC

ALKEN

3B

CAFE COMM

HOESELT

 

 

3A

DE BONGERD

BREE

3A

DE TREFFERS NEERP

NEERPELT

 

 

3A

DE VLESKES

MEERHOUT

3C

DE KLOEMP

BUNSBEEK

 

 

3C

DEN ENGEL DIEST

DIEST

3C

FARAO

LEUVEN

 

 

3B

SMIDJEBOYS

MUNSTERBILZEN

3C

HALLEPOORT

HALLE BOOIENHOVE

 

 

3B

SPARCOS

SPOUWEN

3A

DEN DIJCK KC

ZONHOVEN

 

 

3A

THE LIONS 2

BOCHOLT

3B

KICKSTAMPERS

KOZEN

 

 

3A

THE ROADRUNNE

HEUSDEN ZOLDER

3B

DE AMIGOS

MUNSTERBILZEN

 

 

3C

TREFPUNT TIENEN

TIENEN

3C

BERGSHOTTERS

HAKENDOVER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4A

BIERHOFBOYS

SPALBEEK

4C

LOEKABOYS

GEETBETS

 

 

4C

DE KOEIMET

TIENEN

4B

DE GUDDEREERS

ST TRUIDEN

 

 

4A

DE MENNEKES

WELLEN

4A

BEEJ NELIS

KINROOI

 

 

4C

DE PEGASUS

DURAS

4A

KAFEEKE (‘t)

LOMMEL

 

 

4B

HILDABOYS

TONGEREN

4A

INFINITEAM

DIEPENBEEK

 

 

4B

PDTG BAR ABAS

WAREMME

4C

TREFFERS TIENEN

TIENEN

 

 

4C

SHARPHILLBOYS

SCHERPENHEUVEL

4A

WANHOOP UNITED

HAM

 

 

4A

SONJATEAM

NEEROETEREN

4A

THE STONE PITTERS

STOKKEM

 

 

4B

TALLEKES

SLUIZEN

4B

BALANJA

TONGEREN

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

BARATEE

NEERIJSE

2C

DEN IJZER

HERSELT

 

 

2B

DE GROENTJES

BORGLOON

 

vrij

 

 

 

2A

DE MANNE

KINROOI

2C

MERRET GUTS

OLMEN

 

 

2A

HET COMPLOT

MEEUWEN

2C

DE ROXY

AARSCHOT

 

 

2C

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

2C

GALACTICOS

DIEST

 

 

2B

PDTG STOEMP

WAREMME

2A

CARRERA TVC

MAASMECHELEN

 

 

2C

SH LUMMEN

LUMMEN

2A

SNOOKER SPORTS

MAASMECHELEN

 

 

2B

THE CREW

HEERS

2C

BIERHOF TVC

SPALBEEK

 

 

2B

ULTRA’S

KOZEN

2A

RINABOYS

KINROOI

 

 

 

MEDAILLE TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

14/12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3C

AZRAEL

SCHAFFEN

3A

DE BUIS

REPPEL

 

 

3B

BARKY’S

DIEPENBEEK

3A

DA VINI

HOUTHALEN