login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Adreswijziging club The Linke 4A 14-11-2017
CLUB   3D THE SIDEKICKS EN 4A  THE LINKE  verhuizen !

nieuw adres:  THE LINKE

                        CAFE DE WITTE NON

                        Bonnefantenstraat 26

                       3500   HASSELT.

                  THE SIDEKICKS

                  CAFE HAPPY SNOOKER

                 OUDE LUIKERBAAN 81A

                 3500 HASSELT

           

 

Gelieve dit te noteren zodat u het niet vergeet!

 
Klassement Sec-cup 08-11-2017

Klassement SEC - Cup

 

1A

 

  Rangschikking Aantal Match 1 Match 2 match 3 Match 4 punten
1 Banzai 1 3       3
2 Marioshooters 1 3       3
3 Poeikes 1 3       3
4 De Bekker 1 3       3
5 The Titans 1 0       0
6 All Stars 1 0       0
7 Mariobrothers 1 0       0
8 PDTG Badass   0       0
9 PDTG Eburonen   0       0
10 Pistons 1 0       0

1B

 

  Rangschikking Aantal Match 1 Match 2 match 3 Match 4 punten
1 Borusia Meesel 1 3       3
2 Dree KC 1 3       3
3 Kick off diest  1 3       3
4 Staafsjarelkes 1 3       3
5 DE Roxy   0       0
6 Happy Snooker 1 0       0
7 Nightmare 1 0       0
8 Team Boerenhof  1 0       0
9 The Shooters 1 0       0
10 Tulpke   0       0

2B

 

  Rangschikking Aantal Match 1 Match 2 match 3 Match 4 punten
1 Cosmos 2 3 3     6
2 Baccara 1 3       3
3 The Crew 1 3       3
4 Beggyboys 1 0       0
5 De Groentjes 1 0       0
6 Liquidoshooters 1 0       0
7 Liquidostars   0       0
8 Neptunus   0       0
9 PDTG Stoemp 1 0       0
10 WST   0       0
 
Adreswijziging ploeg Splendid 03-11-2017

club Splendid 4B  verhuist naar :

Cafe DERDE HELFT

Jaminestraat 23 /B2

3700  Tongeren.

 
Kampioenschap regio Oost Open dubbel 28-10-2017

 

  Kampioenschap van regio -Oost "Open Dubbel"   Wellen 27,10,2017    
Finale reeks          
1 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A) Steve Terneus D6614 ALL STARS (1A)
2 Dereze Sven D0342 BORUSSIA MEENSEL (1B) Bart Holsbeek D6394 BORUSSIA MEENSEL (1B)
3 Vandermeeren Cedric D6893 LIQUIDOSTARS (2B) Dimitri Remels D4606 BEGGY BOYS (2B)
4 Hubrechts Gijs D0895 BEGGY BOYS (2B) Eugene Hubrechts D6316 BEGGY BOYS (2B)
5 Crabbe Jens D4869 LIQUIDOSTARS (2B) Steve Biets D4279 LIQUIDOSTARS (2B)
5 Luyckx Stijn D8446 ALL STARS (1A) Bart Vastmans D8079 ALL STARS (1A)
5 Steegen Johnny D0562 TULPKE (1B) Tommy Ignoul D6242 TULPKE (1B)
             
Reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Vandermeeren Cedric D6893 LIQUIDOSTARS (2B) Dimitri Remels D4606 BEGGY BOYS (2B)
2 Janssen Pieter D5976 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
3 Torelli Francis D9355 PDTG ANCÊTRES (3B) Florimond Segers D9424 PDTG ANCÊTRES (3B)
3 Knapen Pascal D6395 KICK OFF DIEST (1B) Tim Vanderstukken D4488 KICK OFF DIEST (1B)
5 Vaes Gaston D3837 KICKSTAMPERS (4C) Tommy Philtjens D9412 KICKSTAMPERS (4C)
5 BAERTEN GUIDO D1126 PDTG ANCÊTRES (3B) Marc Bollen D0005 HAPPY SNOOKER (1B)
5 HENDRICKX LAISY D4584 THE TITANS (1A) Stef Fierens D6760 THE TITANS (1A)
5 Sellekaerts Yens D8040 CASH ON TITTIES (2C) Ruben Laureys D7942 CASH ON TITTIES (2C)
9 Kusters Glenn D9080 DE AMIGOS (4B) KOEN LORMANS D8962 DE AMIGOS (4B)
9 Coopmans andy D9335 THE SIDEKICKS (3D) Jessica Vanhees D9344 THE LINKE (4A)
9 VRANKEN MIKE D7209 DE TREFFERS (4A) SAM WINTERS D8660 DE TREFFERS (4A)
9 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (3D) Wim Rogmans D5870 DEN IJZER (3D)
9 CLAEYS WOUTER D3697 HET COMPLOT (2A) Wim Evens D0630 HET COMPLOT (2A)
9 GIELEN MARK D8349 CAFE COMM (4B) JOERI CLEEREN D5539 POEIKES (1A)
9 Bamps Marco D3611 DE BAARKES (3D) David Neven D3323 DE BAARKES (3D)
9 VANNIJLEN FILIP D4495 DE PEGASUS (3C) JOHAN MANSHOVEN D0782 DE PEGASUS (3C)
17 Agten Bart D9263 THE LINKE (4A) CARLO GELDERS D1132 THE LINKE (4A)
17 MIRANDA EDWIN D0647 DE VLESKES (3D) Rudi Smets D6829 DE VLESKES (3D)
17 Castagnetti Giovanni D4667 SPARTA-TONGEREN (3B) Jozef Kellens D1866 SPARTA-TONGEREN (3B)
17 Janssen Eddy D0313 DE BONGERD (3A) Davy Vanderstegen D3435 DE BONGERD (3A)
17 Joblin Stany D9021 TREFFERS TIENEN (4C) YORICK TIMMERMANS D2239 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Moyaerts Willem D9443 ANNE'S CAFE (4C) Benedikt Wilquet D8421 ANNE'S CAFE (4C)
17 Vandeput Dirk D2182 DA VINI (4A) Bart Vandeput D2055 DA VINI (4A)
17 WAUTERS FRANKY D8739 CAFE COMM (4B) MICHAEL COLSON D4646 HUKSKE 05 ('t) (2A)
17 Bruyninx Iwan D6365 DE BLOKEN TVC (3B) WIM VANHEEL D8559 DE BLOKEN TVC (3B)
17 Haesen Gert D2090 ERASMUS (3A) HUGO SCHOEMANS D0637 ERASMUS (3A)
17 Donni Robin D3392 THE UNDERDOXS (3C) Guillaume Delarny D9415 THE UNDERDOXS (3C)
17 Ravet Bernard D8952 PDTG STOEMP (2B) MICHAEL COLLET D3969 PDTG STOEMP (2B)
17 Ramakers Vincent D7166 PDTG BADASS (1A) Giovanni Sutera D6918 PDTG BADASS (1A)
17 Minet Alexandre D9252 PDTG GNOCCHI (4B) Cederic Kinet D9359 PDTG GNOCCHI (4B)
             
Reeks 2          
1 Crabbe Jens D4869 LIQUIDOSTARS (2B) Steve Biets D4279 LIQUIDOSTARS (2B)
2 Wustenberghs Davy D5956 THE TITANS (1A) Kevin Laermans D2667 EMMABOYS (2C)
3 Verhaeren Peter D4370 THE PUB (2A) Nico Luyckx D0102 SH LUMMEN (2C)
3 Paraschos Georges D8043 PDTG MAESTRO (3B) Pascal Livet D7921 PDTG MAESTRO (3B)
5 Hanssen Martijn D8934 DE AMIGOS (4B) Cedric Gentier D9167 DE AMIGOS (4B)
5 MARCOEN JOERI D7367 WOLMETTECO'S (4C) STEVE BOLLEN D7368 WOLMETTECO'S (4C)
5 Muller Kevin D8957 ALKSTARS FC (3B) Gert Jan Cleuren D8464 ALKSTARS FC (3B)
5 Uyttebroeck Jan D2604 CASH ON TITTIES (2C) Kane Schoolmeesters D7941 CASH ON TITTIES (2C)
9 GOLSTEYN WIM D8561 DE BLOKEN TVC (3B) BJoRN SMEETS D8562 DE BLOKEN TVC (3B)
9 VAN ROOSBROECK DAVY D1790 DE ROXY (1B) Wim Van Hove D5302 DE ROXY (1B)
9 Bijloos Walter D2042 SHARPHILLTEAM (4C) JIRI GOOSSENS D8345 SHARPHILLTEAM (4C)
9 BOON ANDY D7157 BARATEE (3C) Timmy Willegems D8048 BARATEE (3C)
9 Holsbeeks Sven D4470 HOFBOYS (3C) Andy Wouters D0240 HOFBOYS (3C)
9 Blevi Jonathan D8413 SHARPHILL UNITED (3D) NIELS GOOSSENS D4085 SHARPHILL UNITED (3D)
9 Roba Tim D8160 DE GUDDEREERS (4B) DIMITRI CHRISTIAENS D7401 DE GUDDEREERS (4B)
9 Deldime alain D9426 PDTG ROSTI (4B) Florian Deldime D7725 PDTG ROSTI (4B)
17 Themans Raphael D9238 PDTG DE EBURONEN (1A) Ismael Abdeljelil D9420 PDTG STOEMP (2B)
17 Meacci Gianni D6989 NIGHTMARE KC (1B) Kenan Yilmaz D4928 THE TITANS (1A)
17 FRANCO MARIO D3700 PDTG CHIPS (4B) DAVID MELLAERTS D3644 PDTG CHIPS (4B)
17 Vaneyen Marc D2713 BARKY'S (2A) Ben Aerts D5531 BARKY'S (2A)
17 Merken Francis D0475 COSMOSBOYS (3B) Davy Moors D5045 COSMOSBOYS (3B)
17 Jacobs Michael D0797 DE WOUDLOP0ERS (4C) KENNY SERVRANCKX D6736 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Milazzo Dominique D9294 PDTG ANCÊTRES (3B) Leopold Maka D4895 PDTG ANCÊTRES (3B)
17 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1B) Frederik Dermont D4338 DREE KC (1B)
17 Reynders Mark D5792 SONJATEAM (3A) Benny Janssen D5513 SONJATEAM (3A)
17 Knuts Ward D9206 THE SIDEKICKS (3D) Tom Lox D9336 THE LINKE (4A)
17 Bergmans Steven D9470 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D) Kevin Joblin D9195 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D)
17 Andries Carolien D7150 ANNE'S CAFE (4C) Priscilla Van Esch D7056 ANNE'S CAFE (4C)
17 BILLEN WOUTER D8638 THE ROADRUNNERS (3A) Jo Favoreel D9245 THE ROADRUNNERS (3A)
17 Foriers Andy D8228 DE MENNEKES (3B) Wouter Berden D8077 DE MENNEKES (3B)
             
Reeks 3          
1 Luyckx Stijn D8446 ALL STARS (1A) Bart Vastmans D8079 ALL STARS (1A)
2 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A) Patrick Claeskens D5011 TEAM BOERENHOF (1B)
3 Avermate Valentin D0139 TULPKE (1B) Claudio Musardo D0874 TULPKE (1B)
3 Carolus Guido D0311 COSMOS (2B) Andre Machiels D0305 COSMOS (2B)
5 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Budo Jorg D6770 PISTONS (1A) Soren Budo D6871 POEIKES (1A)
5 LEMARCHAND WESLEY D7297 LIQUIDOSTARS (2B) Wim Schepmans D0773 EMMABOYS (2C)
5 Pavan Jean-Paul D0114 THE CREW (2B) Patrick Clerx D3782 THE CREW (2B)
9 Martens Jens D9170 DE AMIGOS (4B) PIETER HUYGEN D8277 DE AMIGOS (4B)
9 Nicolosi Giuseppe D4823 NIGHTMARE KC (1B) Osman Yilmaz D4910 NIGHTMARE KC (1B)
9 Bellen Tim D1398 DREE KC (1B) Gert Machiels D3610 DREE KC (1B)
9 Hautekees Nick D2510 PARADOX TVC (2C) GLENN VAN RYMENANT D5741 PARADOX TVC (2C)
9 Rasking Dominic D1694 AZRAEL (3D) Steven Clerx D2851 AZRAEL (3D)
9 Verluyten Jari D9221 FARAO (3C) David Lamproye D7750 FARAO (3C)
9 PREUD'HOMME bjorn D8252 BERGSHOTTERS (3C) Tom Hendrickx D8248 BERGSHOTTERS (3C)
9 THEYS RONNY D8548 BOERENHOF (3C) Dylan Andries D7816 BOERENHOF (3C)
17 Reeckmans Peter D6771 ALKSTARS FC (3B) KEVIN LUWEL D8646 ALKSTARS FC (3B)
17 Sillen Albert D0314 HUKSKE TVC (2A) Rudi Colla D0297 HUKSKE TVC (2A)
17 Clabots Michel D9328 REAL CHENAY KC (3B) Patrick Angelucci D9068 REAL CHENAY KC (3B)
17 Smeets Raf D0937 BEEJ NELIS (4A) Rik Kuypers D2325 BEEJ NELIS (4A)
17 Jans Edwin D7584 SPLENDID (4B) PETER CLAES D0208 SPLENDID (4B)
17 Scherman Tommy D2712 BARKY'S (2A) Patrick Vanderwielen D2711 BARKY'S (2A)
17 Cucciarre Kevin D2013 POEIKES (1A) Kenneth Deblier D7728 THE SHOOTERS (1B)
17 Kenens Thomas D9409 BAKHUIS (4C) Mario Allard D3832 BAKHUIS (4C)
17 Mathei Nicky D4765 BEGGY BOYS (2B) KEVIN JANS D4480 BEGGY BOYS (2B)
17 Hayen Jonas D7473 DE BAARKES (3D) Lesley Polus D7909 DE BAARKES (3D)
17 WEYENS BERT D7189 WANHOOP UNITED (4A) Gunther Put D6866 WANHOOP UNITED (4A)
17 Karaoba Mehmet D8931 LES HARDY (3B) Nasim Bodabza D9146 LES HARDY (3B)
17 Tresinie Kris D1270 SMIDJEBOYS (3B) Jos Panis D0295 SMIDJEBOYS (3B)
17 Schops Stijn D2676 SPORTS-BARR (2A) Raymondo Aresu D0271 SPORTS-BARR (2A)
             
Reeks 4          
1 Hubrechts Gijs D0895 BEGGY BOYS (2B) Eugene Hubrechts D6316 BEGGY BOYS (2B)
2 Deldime Didier D4932 MARIOBROTHERS (1A) Vitor Guerreiro D4933 THE TITANS (1A)
3 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B) MIKE TEUCHIE D7333 THE CREW (2B)
3 Verhaert Dieter D7995 MOKKEBOYS (2C) Jo Branders D2390 MOKKEBOYS (2C)
5 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C) Dennis Loockx D8973 GALACTICOS (2C)
5 SMEULDERS JELLE D8369 DE KRING (2C) Kristof Verheyden D2245 DE KRING (2C)
5 Vanderlick Michiel D0261 DE PLATZ (3C) Kenneth Ceuleers D0264 DE PLATZ (3C)
5 Jermei Joeri D1733 WST (2B) PATRICK RENIER D0972 WST (2B)
9 Deprez Antoine D9249 PDTG CHIPS (4B) Brice Deprez D9248 PDTG CHIPS (4B)
9 Goyens Jitse D9058 STAAFSSJARELKES (1B) MICHAEL SMULDERS D7181 STAAFSSJARELKES (1B)
9 De Ruymaeker Ralf D9380 BUFFET (3D) Lesley Smedts D9381 BUFFET (3D)
9 Hendrikx Franky D0909 DE MANNE (2A) Stefan Goyens D0913 DE MANNE (2A)
9 Vanwesemael Jonathan D7827 KATERFANATICS (2C) Rene Dendas D8234 KATERFANATICS (2C)
9 Segers Tom D6652 CAFEEKE ('t) (2C) Robby Boons D6171 CAFEEKE ('t) (2C)
9 Coekaerts Frank D5738 HALLEPOORT (3C) MICHAeL LAMBERT D4122 HALLEPOORT (3C)
9 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B) Kristof Hermans D5882 DE GROENTJES (2B)
17 Vanderstraeten Chris D9451 LIQUIDATORS (4B) LIESBETH VAN GOIDSENHOVEN D8249 LIQUIDATORS (4B)
17 Hinque Bernard D9322 REAL CHENAY KC (3B) Fabio Pucci D9139 REAL CHENAY KC (3B)
17 Proesmans Jochen D6994 HILDABOYS (4B) LUK ORY D8355 HILDABOYS (4B)
17 Fiddelaers Mattias D6647 THE HAPPY'S (4A) Kevin Kelchtermans D9465 THE HAPPY'S (4A)
17 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A) Jean-Marc Piette D4924 BANZAI (1A)
17 Lauria Gerry D9063 HET HUKSKE (4A) Francesco Teti D7981 HET HUKSKE (4A)
17 Robyns Stanny D4093 PISTONS (1A) JIM MARTENS D8540 HASPENGOUW 16 (3B)
17 Daniels Mark D1459 THE MOOD (3A) PETER PINXTEN D0418 THE MOOD (3A)
17 Wouters Benny D0233 MARIOBROTHERS (1A) Edward Oostens D0917 PDTG DE EBURONEN (1A)
17 Bouwens Danny D2968 BUITING UNITED (4A) Johan Schepers D8090 BUITING UNITED (4A)
17 Vandenbemden Kenny D5000 ALL STARS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
17 Dirckx Henri D2347 RINABOYS (3A) Jacky Christis D0725 RINABOYS (3A)
17 Claes Leopold D2503 DE BUIS (3A) BERT JAEKEN D4266 DE BUIS (3A)
17 Vangilbergen Bart D3574 TREFPUNT TIENEN (4C) Bart Savonet D6348 TREFPUNT TIENEN (4C)
17 Lafrikh Sammy D9495 () Marie Viaene D9496 ()
             
Reeks 5          
1 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A) Steve Terneus D6614 ALL STARS (1A)
2 Knez Koen D5906 OUDE TIJD (2A) KEVIN HANSEN D7208 OUDE TIJD (2A)
3 Theunis Tom D8471 OUTSIDERS (3D) JURGEN NUYTS D1217 OUTSIDERS (3D)
3 Eliaerts Randy D9182 DE BEKKER (1A) Remy In de Braek D6750 DE BEKKER (1A)
5 Latet Jurgen D5888 DE GROENTJES (2B) Tom Bouchet D6218 DE GROENTJES (2B)
5 Lemmens Tom D6790 STAAFSSJARELKES (1B) Thomas Valleri D2494 STAAFSSJARELKES (1B)
5 Cools Yannick D9010 TEAM BOERENHOF (1B) JuRGEN VANHOUTVEN D4120 TEAM BOERENHOF (1B)
5 JANS SANDY D3786 NEPTUNUS (2B) Roy Bringmans D8447 NEPTUNUS (2B)
9 RUYMEN ROBERT D0226 HILDABOYS (4B) Glen Bierwerts D4741 HILDABOYS (4B)
9 Toelen Bart D4548 ALL STARS (1A) Roberto Famularo D9262 THE LINKE (4A)
9 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A) Jos Goven D2097 HECHTEL TVC (2A)
9 Indestege Marc D0676 HAPPY SNOOKER (1B) Danny Polders D0675 HAPPY SNOOKER (1B)
9 Paja Arber D9428 PDTG ROSTI (4B) Brayan Cattelain D9425 PDTG ROSTI (4B)
9 Klasse Lizette D9157 SURVIVORS (4B) Ronald Beusen D4953 SURVIVORS (4B)
9 Buelens Eddy D2493 TEAM BOERENHOF (1B) WIM DEGREEF D5775 TEAM BOERENHOF (1B)
9 Bloemen Nick D8767 JUST DER NEFFE (3A) Christiaan Hamal D8768 JUST DER NEFFE (3A)
17 Tesseur Tony D3045 THE CREW (2B) Ernst Bouvin D3179 DREE KC (1B)
17 Verhaegen Jan D9260 MERRET GUTS (2C) TOM OOMS D2625 MERRET GUTS (2C)
17 Tanriseven Tolga D8704 DA VINI (4A) Frank Lenaerts D6798 CHAOS (2C)
17 Devigne Romain D9475 LES BONS COPAINS KC (3B) Luc Natalis D9133 LES BONS COPAINS KC (3B)
17 Huygens Jan D6762 KATERFANATICS (2C) KEVIN VANUYTSEL D7372 KATERFANATICS (2C)
17 Vansina Gregory D8896 DE WOLMET (3C) Kenny Notebaert D6846 DE WOLMET (3C)
17 Rosier Kenneth D9399 DE WOUDLOP0ERS (4C) Giel Minnart D9397 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Coppez Michael D9421 PDTG BADASS (1A) Anthony Br?ls D8901 PDTG BADASS (1A)
17 HAVENEERS IVAN D7195 THE SIDEKICKS (3D) Tim Stockmans D7144 JUST DER NEFFE (3A)
17 ALLARD LUDOVIC D9405 LA FERMETTE (4C) Fabrice Hannot D9233 LA FERMETTE (4C)
17 Akhoian Perwin D9353 DE AMIGOS (4B) Herwig Comhair D9222 SURVIVORS (4B)
17 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (3D) Tony Vanhamel D3137 BIERHOF TVC (3D)
17 Matheus Patrick D9277 BAKHUIS (4C) Kira Vranken D6976 BAKHUIS (4C)
17 Clerckx Benny D0062 SH LUMMEN (2C) Stefan Schoofs D0057 SH LUMMEN (2C)
             
Reeks 6          
1 Dereze Sven D0342 BORUSSIA MEENSEL (1B) Bart Holsbeek D6394 BORUSSIA MEENSEL (1B)
2 Bertels Jacky D0605 OUDE TIJD (2A) Rob Housen D2232 OUDE TIJD (2A)
3 Aerts Jurgen D1399 HECHTEL TVC (2A) Joel Andelhofs D2352 HECHTEL TVC (2A)
3 Eryigit Halil D4462 PISTONS (1A) Benny Kempeneers D3182 HAPPY SNOOKER (1B)
5 Nunes Andy D2841 MARIOSHOOTERS (1A) Senne Claeskens D2825 TEAM BOERENHOF (1B)
5 VAN REUSEL KRIS D0921 RATE (4C) BJORN DERUTTER D2814 RATE (4C)
5 Allard Niko D2822 ALL STARS (1A) Jimmy Meurmans D2341 POEIKES (1A)
5 Sideris Georges D5869 MARIOBROTHERS (1A) Wesley Vierendeels D5909 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Da Conceicao Isabelle D8859 PDTG GNOCCHI (4B) Hassan Kaya D9483 PDTG BADASS (1A)
9 LAVRYSEN TIM D7215 KATERFANATICS (2C) Thomas Bertels D7117 KATERFANATICS (2C)
9 Verjans David D5264 MARIOBROTHERS (1A) Carlo Riti D8092 MARIOBROTHERS (1A)
9 Noe Joni D8190 DE WOLMET (3C) Enzo Happaerts D8165 DE WOLMET (3C)
9 Hermans Kristof D6749 HILDABOYS (4B) Jean-louis Vanseer D0024 HILDABOYS (4B)
9 Geurts Guislain D1446 NEPTUNUS (2B) STEFAN BRINGMANS D8301 NEPTUNUS (2B)
9 Boons Bennet D8143 THE SHOOTERS (1B) CALVIN SCHEURDERS D8653 THE SHOOTERS (1B)
9 Cappa Ben D8868 THE SIDEKICKS (3D) Xavier Paesen D2670 THE PUB (2A)
17 Bodson Robert D4905 LES HARDY (3B) Bernard Hardy D4901 LES HARDY (3B)
17 Jossa Steven D9403 DE WOUDLOP0ERS (4C) Pieter Segers D9396 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Raets Peter D5400 TF STING (2A) David Marcotti D0303 TF STING (2A)
17 Beerlandt Brian D9460 OUTSIDERS (3D) Ricky Oost D6713 OUTSIDERS (3D)
17 Debusscher Tom D8928 HASPENGOUW 16 (3B) MARLIES VAN SCHELVERGEM D8271 HASPENGOUW 16 (3B)
17 Hendrickx Lindsay D8993 CHAOS (2C) STEVEN CLYGNET D6400 TEAM BOERENHOF (1B)
17 VAN DIJCK WOUTER D3704 DEN ENGEL DIEST (3D) KEVIN LAENEN D6656 BIERHOF TVC (3D)
17 Thyssen Jean-pierre D3667 KAFEEBOYS (3A) Rudy Vanmechelen D5099 KAFEEBOYS (3A)
17 Willems Kevin D4768 DE GUDDEREERS (4B) GUNTHER LEENEN D3122 DE GUDDEREERS (4B)
17 Depre Steven D6388 DE KRING (2C) LIES MEYERMANS D9417 DE KRING (2C)
17 Vos Peter D8817 BIERHOFBOYS (4A) Lode Stubbe D8815 BIERHOFBOYS (4A)
17 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER TEAM 2000 (2A) Marc Steuperaert D8168 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
             
Reeks 7          
1 Steegen Johnny D0562 TULPKE (1B) Tommy Ignoul D6242 TULPKE (1B)
2 EBEN KOEN D6129 THE LIONS 2 (3A) Marcel Gielen D2034 THE LIONS 2 (3A)
3 Lambert Yann D4307 KICK OFF DIEST (1B) Rob Houtmeyers D2605 KICK OFF DIEST (1B)
3 Windmolders Alain D3774 PISTONS (1A) Eddy Andries D3013 PISTONS (1A)
5 Hamblok Lorenz D6206 POEIKES (1A) Amandio Nunes D0231 MARIOSHOOTERS (1A)
5 TIMMERS NATASJA D8337 CHAOS (2C) Brecht Vanbrabant D7840 CHAOS (2C)
5 Van Eijsden Sam D6907 THE LINKE (4A) GERRY VANBRABANT D4793 LIQUIDOSTARS (2B)
5 Van Gestel Tom D9369 RATE (4C) Maikel Lemmens D9197 RATE (4C)
9 Pietersil David D4781 BACCARA KC (2B) Vincent Uyttebroeck D4383 BACCARA KC (2B)
9 Indestege Marnik D2832 THE ROADRUNNERS (3A) Jeffrey Peeters D2543 THE ROADRUNNERS (3A)
9 Vanhove Marco D8919 SJACHT TWIE (3A) TOM NARINX D4476 SJACHT TWIE (3A)
9 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (3D) Ruud Nolmans D2637 DE MENNEKES T-W (3D)
9 Verluyten Tom D6167 THE TITANS (1A) Raf Bartholomevis D4167 THE TITANS (1A)
9 Vrancken Patrick D6764 DEN IJZER (3D) VINCE LOOCKX D8387 DEN IJZER (3D)
9 Van Eyck Frederic D6578 BARATEE (3C) Werner Rom D2179 BARATEE (3C)
9 Serneels Theo D2903 DE KNUP (4A) Aliberto Saverio D1666 DE KNUP (4A)
17 Rood Jean D9423 PDTG ANCÊTRES (3B) Luciano Diliberto D4881 LES BONS COPAINS KC (3B)
17 Van Erdeweghe Benny D3635 LOEKABOYS (4C) Maggy Van Erdeweghe D9305 LOEKABOYS (4C)
17 REPP FRANK D1120 STREEEP (2A) Evangelos Michelakis D0071 STREEEP (2A)
17 Peeters Peter D9360 KIVOILA (4B) Johan Wijnen D4590 SPLENDID (4B)
17 Witecki Didier D4926 MARIOBROTHERS (1A) Lesley Harper D4037 MARIOBROTHERS (1A)
17 Vancranenbroeck Timmy D8698 DE WOLMET (3C) MAARTEN VANDERWEYEN D7366 DE WOLMET (3C)
17 Divita Lucio D9109 LES HARDY (3B) Christian Lassance D8151 LES HARDY (3B)
17 Meyen Stefanie D7916 GALACTICOS (2C) TAMARA VITA D8259 DEN ENGEL DIEST (3D)
 
Uitslagen kampioenschappen van regio Oost Open Enkelspel 22-10-2017

 

  Kampioenschap regio Oost "Open enkelspel"  Wellen 20,10,2017
       
Finale reeks,    
1 Windmolders Alain D3774 PISTONS (1A)
2 Tasdemir Kadir D7525 MARIOSHOOTERS (1A)
3 Sideris Georges D5869 MARIOBROTHERS (1A)
4 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)
5 Engin Kerim D898 TF STING (2A)
  Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
  Brüls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A)
  Cucciarre Kevin D2013 POEIKES (1A)
9 Deldime Didier D4932 MARIOBROTHERS (1A)
  Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
  Sellekaerts Yens D8040 CASH ON TITTIES (2C)
  Hamblok Lorenz D6206 POEIKES (1A)
       
  Reeks 1    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Sideris Georges D5869 MARIOBROTHERS (1A)
2 BAERTEN GUIDO D1126 PDTG ANCeTRES (3B)
3 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A)
3 Bartholomevis Raf D4167 THE TITANS (1A)
5 De Hauwere Kristof D8491 FARAO (3C)
5 Harings Jeroen D7577 SPORTS-BARR (2A)
5 Uyttebroeck Jan D2604 CASH ON TITTIES (2C)
5 Buelens Eddy D2493 TEAM BOERENHOF (1B)
9 Akkermans Anneleen D8500 DE MENNEKES T-W (3D)
9 Tanriseven Tolga D8704 DA VINI (4A)
9 Meurmans Johnny D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Roba Tim D8160 DE GUDDEREERS (4B)
9 Clabots Michel D9328 REAL CHENAY KC (3B)
9 Schepmans Wim D0773 EMMABOYS (2C)
9 Castagnetti Giovanni D4667 SPARTA-TONGEREN (3B)
9 Dost Mark D8503 DE BEKKER (1A)
17 Valleri Thomas D2494 STAAFSSJARELKES (1B)
17 LORMANS KOEN D8962 DE AMIGOS (4B)
17 MACHIELS NICK D8643 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Moyaerts Willem D9443 ANNE'S CAFE (4C)
17 CLERINX NIKI D4295 PDTG DE EBURONEN (1A)
17 Bergmans Steven D9470 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D)
17 Toelen Bart D4548 ALL STARS (1A)
17 Jacobs Danny D5767 HET HUKSKE (4A)
17 COLSON MICHAEL D4646 HUKSKE 05 ('t) (2A)
17 WINTERS SAM D8660 DE TREFFERS (4A)
17 VANHEEL WIM D8559 DE BLOKEN TVC (3B)
17 Steegen Johnny D0562 TULPKE (1B)
17 Diliberto Luciano D4881 LES BONS COPAINS KC (3B)
  Reeks 2    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Tasdemir Kadir D7525 MARIOSHOOTERS (1A)
2 Hoogsteyns Paul D3253 COSMOS (2B)
3 Van Uffelen Pedro D2306 DE ROXY (1B)
3 Boons Bennet D8143 THE SHOOTERS (1B)
5 Daniel Julien D9446 LA FERMETTE (4C)
5 TEUCHIE MIKE D7333 THE CREW (2B)
5 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (3D)
5 Hermans Twan D9184 DE BEKKER (1A)
9 FIDDELAERS TORSTEN D8280 BEEJ NELIS (4A)
9 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A)
9 Philtjens Tommy D9412 KICKSTAMPERS (4C)
9 Agten Bart D9263 THE LINKE (4A)
9 DERUTTER BJORN D2814 RATE (4C)
9 Kellens Jozef D1866 SPARTA-TONGEREN (3B)
9 Broux Martijn D9472 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D)
9 Wustenberghs Davy D5956 THE TITANS (1A)
17 VERLINDEN NICO D8336 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Laermans Kevin D2667 EMMABOYS (2C)
17 Campe Leopold D7969 HET HUKSKE (4A)
17 Boons Rudy D2442 DE VLESKES (3D)
17 Pergola Laurens D8887 DA VINI (4A)
17 Milazzo Dominique D9294 PDTG ANCeTRES (3B)
17 Knuts Ward D9206 THE SIDEKICKS (3D)
17 Verluyten Jari D9221 FARAO (3C)
17 Wilquet Benedikt D8421 ANNE'S CAFE (4C)
17 Martens Jens D9170 DE AMIGOS (4B)
17 SCHOEMANS HUGO D0637 ERASMUS (3A)
17 Bijnens Door D5702 SPORTS-BARR (2A)
17 GOLSTEYN WIM D8561 DE BLOKEN TVC (3B)
17 CHRISTIAENS DIMITRI D7401 DE GUDDEREERS (4B)
17 Nijssen Eddy D1745 WST (2B)
  Reeks 3    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Engin Kerim D898 TF STING (2A)
2 Claes Tom D2462 THE PUB (2A)
3 M?ller Kevin D8957 ALKSTARS FC (3B)
3 Budo Jorg D6770 PISTONS (1A)
5 Geysenberghs Maarten D7015 LIQUIDOSTARS (2B)
5 SCHEURDERS CALVIN D8653 THE SHOOTERS (1B)
5 Claeskens Patrick D5011 TEAM BOERENHOF (1B)
5 Alen Michael D8498 DE MENNEKES T-W (3D)
9 Wouters Benny D0233 MARIOBROTHERS (1A)
9 GOOSSENS JIRI D8345 SHARPHILLTEAM (4C)
9 Engin Mustafa D0663 BARKY'S (2A)
9 VANUYTSEL KEVIN D7372 KATERFANATICS (2C)
9 Schoofs Stefan D0057 SH LUMMEN (2C)
9 MAMPAEY YANNICK D8341 SHARPHILL UNITED (3D)
9 Bollen Marc D0005 HAPPY SNOOKER (1B)
9 FLAVIANI DANIELE D5215 WST (2B)
17 Coopmans andy D9335 THE SIDEKICKS (3D)
17 Vits Ruben D8892 RATE (4C)
17 Poelmans Peter D1685 PAALSCHOTTERS (2C)
17 VANDEBROEK KEN D7380 THE ROADRUNNERS (3A)
17 PILLE YANNICK D8632 ANNE'S CAFE (4C)
17 Willems Kevin D4768 DE GUDDEREERS (4B)
17 Vierendeels Wesley D5909 MARIOSHOOTERS (1A)
17 VANDEWAL GEERT D7354 BEEJ NELIS (4A)
17 Vaes Gaston D3837 KICKSTAMPERS (4C)
17 Plu Stefan D1985 DE ROXY (1B)
17 Honinx Cedric D8104 COSMOSBOYS (3B)
17 Lemmens Marc D9325 CAFE COMM (4B)
17 Vanseer Jean-louis D0024 HILDABOYS (4B)
17 Nicolosi Giuseppe D4823 NIGHTMARE KC (1B)
17 Karaoba Mehmet D8931 LES HARDY (3B)
  Reeks 4    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Deldime Didier D4932 MARIOBROTHERS (1A)
2 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (3D)
3 Biets Steve D4279 LIQUIDOSTARS (2B)
3 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A)
5 De Rijdt Dirk D8939 THE ROADRUNNERS (3A)
5 GIELEN MARK D8349 CAFE COMM (4B)
5 Vanmol Nick D8723 WANHOOP UNITED (4A)
5 Prodan Koen D1112 TF STING (2A)
9 RENIERS ERIK D3338 LOEKABOYS (4C)
9 Verhaegen Jan D9260 MERRET GUTS (2C)
9 Da Conceicao Isabelle D8859 PDTG GNOCCHI (4B)
9 WATRICE GUY D4355 LA FERMETTE (4C)
9 Stroobants Sylvia D2783 DE PLATZ (3C)
9 VALVEKENS DALEY D7347 SHARPHILL UNITED (3D)
9 Famularo Roberto D9262 THE LINKE (4A)
9 Meacci Gianni D6989 NIGHTMARE KC (1B)
17 DECKERS FRANK D5582 DE KNUP (4A)
17 VAN REUSEL KRIS D0921 RATE (4C)
17 BOLLEN STEVE D7368 WOLMETTECO'S (4C)
17 Cappa Ben D8868 THE SIDEKICKS (3D)
17 Comhair Herwig D9222 SURVIVORS (4B)
17 Luyckx Nico D0102 SH LUMMEN (2C)
17 Thijs Erwin D8474 COSMOSBOYS (3B)
17 ORY LUK D8355 HILDABOYS (4B)
17 De Clerck Joran D9414 SHARPHILLTEAM (4C)
17 Deprez Brice D9248 PDTG CHIPS (4B)
17 Deldime alain D9426 PDTG ROSTI (4B)
17 Reynders Mark D5792 SONJATEAM (3A)
17 CLOOSTERMANS DAVY D1223 BUITING UNITED (4A)
17 Denhaen Wim D6554 HOFBOYS (3C)
17 Van Hove Wim D5302 DE ROXY (1B)
  Reeks 5    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A)
2 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A)
3 Ignoul Tommy D6242 TULPKE (1B)
3 Stevens Kevin D7067 COSMOS (2B)
5 Steemans Django D7850 PARADOX TVC (2C)
5 Ravet Bernard D8952 PDTG STOEMP (2B)
5 Tordoor Peter D2332 MERRET GUTS (2C)
5 SMEETS BJ?RN D8562 DE BLOKEN TVC (3B)
9 Bouvin Ernst D3179 DREE KC (1B)
9 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B)
9 BOYEN CHRIS D3189 HOFBOYS (3C)
9 Groffi Frank D9152 WANHOOP UNITED (4A)
9 Beusen Ronald D4953 SURVIVORS (4B)
9 Meurrens Kristof D6149 HOFBOYS (3C)
9 Vanderlick Michiel D0261 DE PLATZ (3C)
9 Vergauwen Martial D9292 PDTG GNOCCHI (4B)
17 Panis Tim D8219 DE PEGASUS (3C)
17 Crabb Jens D4869 LIQUIDOSTARS (2B)
17 Golema Thierry D9427 PDTG ROSTI (4B)
17 DE SAEDELEIR SVEN D8520 FCDK (4A)
17 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (3D)
17 JANS KEVIN D4480 BEGGY BOYS (2B)
17 Janssen Benny D5513 SONJATEAM (3A)
17 LOOS WIM D0417 THE MOOD (3A)
17 CAMPS STEFAN D1875 BUITING UNITED (4A)
17 Hawinkel Ronny D9017 DE KNUP (4A)
17 Marcotti David D0303 TF STING (2A)
17 MELLAERTS DAVID D3644 PDTG CHIPS (4B)
17 Reniers Remco D8000 LOEKABOYS (4C)
  Reeks 6    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
2 Mordant Geert D2317 POEIKES (1A)
3 Angelucci Patrick D9068 REAL CHENAY KC (3B)
3 Huijgens Yannick D7943 CASH ON TITTIES (2C)
5 BEECKMAN WESLEY D3467 ALKSTARS FC (3B)
5 Abdeljelil Ismael D9420 PDTG STOEMP (2B)
5 FREDERIX NATHALIE D8523 JUST DER NEFFE (3A)
5 WAUTERS FRANKY D8739 CAFE COMM (4B)
9 Kenis Yannick D9220 SPLENDID (4B)
9 Reyniers Jordy D9455 SFINX (4C)
9 Minnart Giel D9397 DE WOUDLOP0ERS (4C)
9 Kaya Hassan D9483 PDTG BADASS (1A)
9 Deldime Florian D7725 PDTG ROSTI (4B)
9 Vanhellemont Gert D6151 HOFBOYS (3C)
9 Dumont Samuel D3894 DREE KC (1B)
9 Mathei Nicky D4765 BEGGY BOYS (2B)
17 Themans Raphael D9238 PDTG DE EBURONEN (1A)
17 FRANCO MARIO D3700 PDTG CHIPS (4B)
17 Rogmans Wim D5870 DEN IJZER (3D)
17 De Hondt Ludo D0367 DE GROENTJES (2B)
17 PINXTEN PETER D0418 THE MOOD (3A)
17 Polus Lesley D7909 DE BAARKES (3D)
17 Demiraj Dritero D8450 PDTG MAESTRO (3B)
17 Severens Tom D9050 TOS (4A)
17 Vervoort Andy D6460 PARADOX TVC (2C)
17 VERHEYEN GUY D8325 FCDK (4A)
17 Christis Mathieu D0721 RINABOYS (3A)
17 Carolus Guido D0311 COSMOS (2B)
17 Foriers Andy D8228 DE MENNEKES (3B)
17 Evrard Michael D9223 LA FERMETTE (4C)
  Reeks 7    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Cucciarre Kevin D2013 POEIKES (1A)
2 Bellen Tim D1398 DREE KC (1B)
3 Vanderstukken Tim D4488 KICK OFF DIEST (1B)
3 Peetersille Aurelien D4811 THE UNDERDOXS (3C)
5 VRANKEN MIKE D7209 DE TREFFERS (4A)
5 DEGREEF WIM D5775 TEAM BOERENHOF (1B)
5 Lenoir Didier D8854 PDTG MAESTRO (3B)
5 Vanhove Marco D8919 SJACHT TWIE (3A)
9 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (3D)
9 Verstraten Nico D5679 DE MANNE (2A)
9 LEMARCHAND WESLEY D7297 LIQUIDOSTARS (2B)
9 VANGILBERGEN GEERT D1333 DE KNOKKERS (3C)
9 Deprez Antoine D9249 PDTG CHIPS (4B)
9 Jans Edwin D7584 SPLENDID (4B)
9 Hayen Jonas D7473 DE BAARKES (3D)
9 COLLET MICHAEL D3969 PDTG STOEMP (2B)
17 Bouchet Tom D6218 DE GROENTJES (2B)
17 Housen Rob D2232 OUDE TIJD (2A)
17 Heeren Wesley D2577 DE MENNEKES (3B)
17 PREUD'HOMME bjorn D8252 BERGSHOTTERS (3C)
17 Ceyssens Harie D0703 RINABOYS (3A)
17 Lintermans Filip D4503 BACCARA KC (2B)
17 Reeckmans Peter D6771 ALKSTARS FC (3B)
17 Hinque Bernard D9322 REAL CHENAY KC (3B)
17 Vandeput Dirk D2182 DA VINI (4A)
17 Schoolmeesters Kane D7941 CASH ON TITTIES (2C)
17 Buv Jeroen D9464 SFINX (4C)
17 SERVRANCKX KENNY D6736 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Bloemen Nick D8767 JUST DER NEFFE (3A)
17 VAN GILBERGEN JONAS D8334 BORUSSIA MEENSEL (1B)
  Reeks 8    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Sellekaerts Yens D8040 CASH ON TITTIES (2C)
2 Appeltans Robby D2932 BACCARA KC (2B)
3 HANSEN KEVIN D7208 OUDE TIJD (2A)
3 Paraschos Georges D8043 PDTG MAESTRO (3B)
5 Andries Dylan D7816 BOERENHOF (3C)
5 Dermont Frederik D4338 DREE KC (1B)
5 Moesen Sacha D9156 SPLENDID (4B)
5 Pirotte Chris D7453 THE HAPPY'S (4A)
9 MOMMEN ROB D8251 DE PEGASUS (3C)
9 Claeskens Peter D4306 ALL STARS (1A)
9 THIJS RIK D8323 THE LIONS 2 (3A)
9 Moorkens Bas D8991 CHAOS (2C)
9 JANS SANDY D3786 NEPTUNUS (2B)
9 SEGERS ANDY D2319 SJACHT TWIE (3A)
9 STASSART KOEN D8575 THE UNDERDOXS (3C)
9 Vandeput Bart D2055 DA VINI (4A)
17 Jacobs Michael D0797 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Nauwelaers Joeri D5915 HET COMPLOT (2A)
17 Matheus Patrick D9277 BAKHUIS (4C)
17 Vanempten Bert D4420 THE LINKE (4A)
17 Hamal Christiaan D8768 JUST DER NEFFE (3A)
17 Franssens Bram D8483 DE MENNEKES (3B)
17 Hendrickx Tom D8248 BERGSHOTTERS (3C)
17 Boets Stefan D0714 DE MANNE (2A)
17 Willegems Timmy D8048 BARATEE (3C)
17 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3D)
17 Bielen Luc D1668 KAFEEBOYS (3A)
17 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C)
17 Dumoulin Cedric D7764 DE KNOKKERS (3C)
17 JANSSENS JONAS D8545 TREFPUNT TIENEN (4C)
  Reeks 9    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Hamblok Lorenz D6206 POEIKES (1A)
2 Lemmens Tom D6790 STAAFSSJARELKES (1B)
3 Vandenbemden Kenny D5000 ALL STARS (1A)
3 Al Ghawabi Momen D3147 THE TITANS (1A)
5 Nunes Andy D2841 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Verwimp Roel D2858 DE VLESKES (3D)
5 Loockx Dennis D8973 GALACTICOS (2C)
5 Paesen Xavier D2670 THE PUB (2A)
9 Vranken Kenneth D2935 BEGGY BOYS (2B)
9 Houbrechts Carlo D3211 HASPENGOUW 16 (3B)
9 Sablon Quiten D9384 BUFFET (3D)
9 CLAEYS WOUTER D3697 HET COMPLOT (2A)
9 Savonet Bart D6348 TREFPUNT TIENEN (4C)
9 BRINGMANS STEFAN D8301 NEPTUNUS (2B)
9 Oost Ricky D6713 OUTSIDERS (3D)
9 Rom Werner D2179 BARATEE (3C)
17 Bruyninx Iwan D6365 DE BLOKEN TVC (3B)
17 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1B)
17 Fallier Marc D8445 HALLEPOORT (3C)
17 Havet Ward D9400 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Andries Davy D6312 DE KLOEMP (3C)
17 Wysevelde Steven D9056 STAAFSSJARELKES (1B)
17 Kerkhofs Toon D9273 BAKHUIS (4C)
17 STRIJCKERS LEOPOLD D2525 OUDE TIJD (2A)
17 Thyssen Jean-pierre D3667 KAFEEBOYS (3A)
17 THIJS RONNY D8548 BOERENHOF (3C)
17 Natalis Luc D9133 LES BONS COPAINS KC (3B)
17 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A)
17 Indenkleef Dani D9485 THE HAPPY'S (4A)
17 CLAES PETER D0208 SPLENDID (4B)
  Reeks 10    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)
2 Vanbrabant Brecht D7840 CHAOS (2C)
3 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
3 Bertels Jacky D0605 OUDE TIJD (2A)
5 Bringmans Roy D8447 NEPTUNUS (2B)
5 Goven Jos D2097 HECHTEL TVC (2A)
5 SMEULDERS JELLE D8369 DE KRING (2C)
5 SMULDERS MICHAEL D7181 STAAFSSJARELKES (1B)
9 CLYGNET STEVEN D6400 TEAM BOERENHOF (1B)
9 Vanwesemael Jonathan D7827 KATERFANATICS (2C)
9 Oliveri Yannick D4916 NIGHTMARE KC (1B)
9 Roosen Andy D8742 TREFPUNT TIENEN (4C)
9 GERITS PETER D2021 ERASMUS (3A)
9 Riti Carlo D8092 MARIOBROTHERS (1A)
9 Bitar Karim D2085 DE KLOEMP (3C)
9 VERMAERKE DRIES D8292 DE VLESKES (3D)
17 Panis Jos D0295 SMIDJEBOYS (3B)
17 Maeremans David D7595 BARATEE (3C)
17 Jossa Steven D9403 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Devigne Romain D9475 LES BONS COPAINS KC (3B)
17 Steenaerts Francis D8822 BIERHOFBOYS (4A)
17 Tobback marc D9377 BUFFET (3D)
17 Wuestenbergs Glenn D7561 DE WOLMET (3C)
17 Coekaerts Frank D5738 HALLEPOORT (3C)
17 Tuerlinckx Denis D6547 MOKKEBOYS (2C)
17 Kempeneers Benny D3182 HAPPY SNOOKER (1B)
17 JAEKEN BERT D4266 DE BUIS (3A)
17 Debusscher Tom D8928 HASPENGOUW 16 (3B)
17 Sillen Albert D0314 HUKSKE TVC (2A)
  Reeks 11    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Brüls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A)
2 Lambert Yann D4307 KICK OFF DIEST (1B)
3 Geurts Guislain D1446 NEPTUNUS (2B)
3 REPP FRANK D1120 STREEEP (2A)
5 VANDORMAEL KEVIN D1445 NT34 (4B)
5 Govaerts Kevin D0745 BORUSSIA MEENSEL (1B)
5 Luyckx Stijn D8446 ALL STARS (1A)
5 Goyens Jitse D9058 STAAFSSJARELKES (1B)
9 COBUS CEDRIC D8555 PDTG MAESTRO (3B)
9 Peeters Jeffrey D2543 THE ROADRUNNERS (3A)
9 LAENEN KEVIN D6656 BIERHOF TVC (3D)
9 Fallier Gregory D9164 HALLEPOORT (3C)
9 TIMMERS NATASJA D8337 CHAOS (2C)
9 Gielen Marcel D2034 THE LIONS 2 (3A)
9 Valgaerts Kenneth D7495 AZRAEL (3D)
9 No Joni D8190 DE WOLMET (3C)
17 Hubrechts Eugene D6316 BEGGY BOYS (2B)
17 Smedts Lesley D9381 BUFFET (3D)
17 RYMEN MARNIK D1693 BIERHOFBOYS (4A)
17 SIMONS WESLEY D8549 DEN ENGEL DIEST (3D)
17 Faes Dieter D6972 DE KRING (2C)
17 Noben Johnny D1489 HUKSKE TVC (2A)
17 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
17 Vanderstegen Davy D3435 DE BONGERD (3A)
17 Dirix Eddy D0047 SMIDJEBOYS (3B)
17 Helven Theo D2092 HECHTEL TVC (2A)
17 Eryigit Halil D4462 PISTONS (1A)
17 Steensels Luc D0861 DE BUIS (3A)
17 Janssens Jurgen D5858 MOKKEBOYS (2C)
  Reeks 12    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Windmolders Alain D3774 PISTONS (1A)
2 VANMOL Kevin D0331 STAAFSSJARELKES (1B)
3 Knapen Pascal D6395 KICK OFF DIEST (1B)
3 EBEN KOEN D6129 THE LIONS 2 (3A)
5 REYNS DANIEL D7190 STAAFSSJARELKES (1B)
5 Hannot Fabrice D9233 LA FERMETTE (4C)
5 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B)
5 Vanwetswinkel Davy D1219 PAALSCHOTTERS (2C)
9 Lieten Kevin D7926 AZRAEL (3D)
9 Nurkowski Danny D9240 LA FERMETTE (4C)
9 Christoffels Gilbert D0052 HUKSKE TVC (2A)
9 Coppez Micha D9421 PDTG BADASS (1A)
9 Taraborelli Rocco D9494 PDTG CHIPS (4B)
9 Mortelmans Jan D3680 HAPPY SNOOKER (1B)
9 Budenaerts Bert D2663 BORUSSIA MEENSEL (1B)
9 Blomme Jeroen D7171 NT34 (4B)
17 Bodson Robert D4905 LES HARDY (3B)
17 Ehx Jean-Marc D9370 LES HARDY (3B)
17 ALLARD LUDOVIC D9405 LA FERMETTE (4C)
17 Musardo Claudio D0874 TULPKE (1B)
17 Uyttebroek Sam D8192 WOLMETTECO'S (4C)
17 MARCOEN JOERI D7367 WOLMETTECO'S (4C)
17 VAN DIJCK WOUTER D3704 DEN ENGEL DIEST (3D)
17 Leurs Patrick D8097 STREEEP (2A)
17 Janssen Eddy D0313 DE BONGERD (3A)
17 De Ruymaeker Ralf D9380 BUFFET (3D)
17 Happaerts Enzo D8165 DE WOLMET (3C)
17 Hendrickx Lindsay D8993 CHAOS (2C)
17 Simons Peter D9418 SPLENDID (4B)
 
Punten SEC-Cup 15-10-2017

Punten SEC-Cup

1A

 

  Rangschikking Aantal Match 1 Match 2 match 3 Match 4 punten
1 Banzai 1 3       3
2 Marioshooters 1 3       3
3 Poeikes 1 3       3
4 The Titans 1 0       0
5 All Stars 1 0       0
6 De Bekker   0       0
7 Mariobrothers 1 0       0
8 PDTG Badass   0       0
9 PDTG Eburonen   0       0
10 Pistons   0       0

1B

 

  Rangschikking Aantal Match 1 Match 2 match 3 Match 4 punten
1 Borusia Meesel 1 3       3
2 Dree KC 1 3       3
3 Kick off diest  1 3       3
4 DE Roxy   0       0
5 Happy Snooker   0       0
6 Nightmare 1 0       0
7 Staafsjarelkes   0       0
8 Team Boerenhof  1 0       0
9 The Shooters 1 0       0
10 Tulpke   0       0

2B

 

  Rangschikking Aantal Match 1 Match 2 match 3 Match 4 punten
1 Baccara 1 3       3
2 Cosmos 1 3       3
3 The Crew 1 3       3
4 Beggyboys 1 0       0
5 De Groentjes   0       0
6 Liquidoshooters 1 0       0
7 Liquidostars   0       0
8 Neptunus   0       0
9 PDTG Stoemp 1 0       0
10 WST   0       0
 
Kampioenschappen Regio Oost 13-10-2017

KAMPIOENSCHAP VAN

Regio Oost.

 

TAFELVOETBAL.

Waar/: Sporthal De Bloken

                         Kortestraat 12

3880        WELLEN

Wanneer/Quand   :

20/10/17: Open“Enkelspel”     :75,          : 50,          :25 euro

             Aanvang 21 uur  inschrijving vanaf 20 uur !!!!

27/10/17: Open “Dubbelspel”: 150,       : 100,        : 50 euro

En/et        Aanvang 21 uur  inschrijving vanaf 20 uur !!!!!

 

02/03/18: “Enkelspel”  per afdeling   :75,          : 50,          :25 euro

09/03/18: “Dubbelspel” per afdeling: 150,       : 100,        : 50 euro

                            Voor iedere afdeling hetzelfde!

                                   Pour chaque division, la même!

Inschrijvingen vanaf 20 uur.    Aanvang 21 uur stipt !!!

Inscriptions                                Début

 

Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar  tafels geplaatst door de

firma JGC Café games.

Inschrijving gratis / inscriptions gratuit

(Tafels staan vrij/tables libre : 2 euro opleg/ péréquation.)

Belangrijk:     Lidkaart verplicht. Inschrijving via baarcode op lidkaart!!!!!!!

===========    Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!

·   Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.

·   Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.

Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de  l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.

 
Foto nemen wedstrijdblad - Photo de la feuille de match 01-10-2017

 

Elke competitie wedstrijd - Chaque match de compétition.

De bezoekende ploeg even als de thuisploeg is verplicht een foto te nemen van het wedstrijdblad op het einde van de match! Men is ook verplicht de lidkaarten te controleren voor de aanvang van de wedstrijd.

Om wijzigingen of fouten bij het invullen op het wedstrijdblad recht te zetten, heb ik een foto van het wedstrijdblad nodig als bewijs van de fout.

Dit maakt het ook makkelijk om het wedstrijdblad te bevestigen

 

 

L'équipe visiteur, comme l'équipe a domicile, est tenue de prendre une photo de la feuille du match à la fin du match!  Il est également nécessaire de vérifier les cartes d'affiliation avant le début du match.

Pour corriger les modifications ou l’erreur commit sur la feuille de match, j'ai besoin d'une photo de la feuille de match comme preuve de l'erreur.

Cela permet également de confirmer la feuille du match.


 

 
SEC-Cup voor 1A +1B +2B 25-09-2017

Aan alle clubs van 1A +1B +2B

Hieronder de kalender van de SEC-Cup  te noteren want dit is een verplichte competitie waar de forfaits zullen doorgerekend worden ook naar de gewone competitie!  Opgelet de 3de forfait is uitsluiting uit ALLES ook de gewone competitie!

 Veuillez noter le calendrier SEC-Cup ci-dessous, car il s'agit d'une compétition obligatoire où les forfaits seront crédités sur la compétition régulière! Veuillez noter que la 3ème forfait signifie exclution de TOUTES les compétitions en direct aussi la compétion normal!

Sec -cup kalender 1A    
29/sep Marioshooters - Mariobrothers
6/okt The Titans - Poeikes
13/okt Banzai - All Stars
3/nov Pistons - De Bekker
10/nov PDTG Eburonen - PDTG Badass
17/nov      
24/nov Mariobrothers - Poeikes
1/dec Banzai - The Titans
8/dec All Stars - De Bekker
15/dec PDTG Eburonen - Pistons
5/jan PDTG Badass - Marioshooters
       
12/01/2018 Mariobrothers - Marioshooters
19/jan Poeikes - The Titans
26/jan All Stars - Banzai
9/feb De Bekker - Pistons
16/feb PDTG Badass - PDTG Eburonen
23/feb      
16/mrt Poeikes - Mariobrothers
6/apr The Titans - Banzai
13/apr De Bekker - All Stars
20/apr Pistons - Eburonen
27/apr Marioshootes - PDTG Badass
       
Sec -cup kalender 1B    
29/sep Dree KC - Nightmare
6/okt Team Boerenhof  - Borusia Meesel
13/okt Kick off diest  - The Shooters
3/nov Staafsjarelkes - Happy Snooker
10/nov Tulpke - DE Roxy
17/nov      
24/nov Nightmare  - Borusia Meensel
1/dec Kick off diest  - Team Boerenhof
8/dec The Shooters - Happy Snooker
15/dec Tulpke - Staafsjarelkezs
5/jan De Roxy - Dree KC
       
12/01/2018 Nightmare - Dree KC
19/jan Borusia Meesel - Team Boerenhof 
26/jan The Shooters - Kick off diest 
9/feb Happy Snooker - Staafsjarelkes
16/feb DE Roxy - Tulpke
23/feb      
16/mrt Borusia Meensel - Nightmare 
6/apr Team Boerenhof - Kick off diest 
13/apr Happy Snooker - The Shooters
20/apr Staafsjarelkezs - Tulpke
27/apr Dree KC - De Roxy
       
Sec -cup kalender 2B    
29/sep Cosmos - Liquidoshooters
6/okt PDTG Stoemp  - The Crew
13/okt Baccara - Beggyboys
3/nov De Groentjes - Cosmos
10/nov Liquidostars - PDTG Stoemp
17/nov Liquidoshooters - Beggyboys
24/nov De Groentjes - WST
1/dec Neptunus - Liquidostars
8/dec   -  
15/dec The Crew - WST
5/jan Neptunus - Baccara
       
12/01/2018 Liquidoshooters - Cosmos
19/jan The Crew - PDTG Stoemp 
26/jan Beggyboys - Baccara
9/feb Cosmos - De Groentjes
16/feb PDTG Stoemp - Liquidostars
23/feb Beggyboys   Liquidoshooters
16/mrt WST - De Groentjes
6/apr Liquidostars - Neptunus
13/apr   -  
20/apr WST - The Crew
27/apr Baccara - Neptunus

Deze wedstrijden worden gespeeld voor winst 3 punten, gelijkspel 1 punt.

Iedere club speelt 4 wedstrijden dus zijn er 12 punten te verdienen.

Het eind klassement wordt berekend volgens het eindklassement van de normale competitie.

1.       Krijgt 10 punten + de punten van de SEC-Cup

2.                    9  punten + de punten van de SEC-Cup

3.                    8  punten + de punten van de SEC-Cup

4.                    7  punten + de punten van de SEC-Cup

5.                    6  punten + de punten van de SEC-Cup

6.                    5  punten + de punten van de SEC-Cup

7.                    4  punten + de punten van de SEC-Cup

8.                    3  punten + de punten van de SEC-Cup

9.                    2  punten + de punten van de SEC-Cup

10.                1  punt      + de punten van de SEC-Cup

 

Met dit systeem kan de SEC-Cup best gewonnen worden door een andere club dan die het normale kampioenschap wint!

 
Slecht nieuws voor 2B! 17-09-2017

De ploeg FAMILY KC uit 2B   start niet! Dit is een algemene forfait! Hierdoor heeft ook 2B een SEC-cup.

(Second Extra Competition)

 
Lidkaarten+kalenderboek+wedstrijdbladen zijn klaar 14-09-2017

Lidkaarten + kalenderboekjes + wedstrijdbladen zijn klaar en kunnen afgehaald worden.

Cartes d'affiliation + calendrier + feuilles de matches sont prêt. On peut venir les chercher

adres:  Hauben Maurice

            Genendries 23 bus 1

            3770  Millen

Afhalen voor 22/09/2017!!!

Steeds bellen alvorens te komen! 0475/977224

Téléphoner avant de venier!

 
Bekerwedstrijden volgende 2 vrijdagen /Matches des coupes 12-09-2017

Lottrekking Bekers   15/09/2017             Trekking Meesen Stefan speler van Cosmos   

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

15/09

22/09

 

 

 

 

 

 

 

 

1A