login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Eloranking 16-04-2018

 

Het nieuwe systeem voor berekening ELO ranking is voor 80% klaar en zal nog dit seizoen ingezet worden en alles opnieuw berekenen vanaf wedstrijd 1.

 


Le nouveau système de calcul du classement ELO est prêt à 80% et sera utilisé cette saison et recalculera tout depuis le match 1.

 
Alle bekerwedstrijden voor 4/05 en 11/05 heen en terug 10-04-2018

 

Alle wedstrijden zijn met heen en terug wedstrijd!!!

Toutes les matches avec allez et retour !!!

  

 

Lottrekking Bekers   04/05/2018           

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

1A

BANZAI

LIEGE

1A

MARIOBROTHERS

WELLEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

1A

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

1A

PISTONS

NIEUWERKERKEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

1B

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

1B

HAPPY SNOOKER

HASSELT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE COUPE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

1B

TULPKE

GENK

1B

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

 

 

 

 

04/05

 

11/05/18

2B

WST

SPOUWEN

2B

LIQUIDOSTARS

HEERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

2B

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

2A

THE PUB

ZONHOVEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

3C

BARATEE

NEERIJSE

3A

SJACHT TWIE

KINROOI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE

TROFEE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

3B

SMIDJEBOYS

MUNSTERBILZEN

3C

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

4C

KICKSTAMPERS

NIEUWERKERKEN

4B

NT34

TONGEREN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE

BOKAAL

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

4B

SURVIVORS

SLUIZEN

4C

LOEKABOYS

GEETBETS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
De Punten van het Kampioenschap van Limburg zijn verwerkt en toegekend! 04-04-2018

De punten van het kampioenschap regio-oost zijn toegekend !

Les points du schampionat ont été ajoutés !

 
Dubbele misstap aan de top tijdens inhaalwedstrijden. 02-04-2018

Dubbele misstap aan de top tijdens inhaalwedstrijden.

============================================       

Leider Banzai  Luik moest naar De Bekker in Stein (Ned) en kon geen beroep doen op Lamrani en Correra     (in las Vegas). Met drie gelijke spelen in 4 wedstrijden in de aanvang kan men spreken van gelijk opgaand. Banzai liep dan uit tot 3/7 en leek op weg naar een comfortabele overwinning. Maar vanaf dan liep het grondig fout voor de bezoekers. Dos Mark –Hanssen Rick (4 op 6); Eliaerts –Kutaydin (3 op 6) en Wensink – Hermans (4 op 6) klaarden de klus met 11/7 ; 11/8 ; 11/9 en 11/3.

Piette-Ney (1 op 6) ; Devito –Debras (2 op 6) en Collignon-Collignon (4 op 6 ) zagen plots de titelterug als een moeilijk doel voor ogen.

Niets was minder waar, ware het niet dat op datzelfde ogenblik de Mariobrothers voor een stunt zorgde tegen achtervolger Marioshooters.

De Mariobrothers met Harper – Witecki (4 op 6 ); Riti – sideris (2 op 6 ) en Deldime – Verjans (4 op 6) schoven grotere broer Marioshooters met Meurmans-Janssen (5 op 6) ; Nunes –Nunes (3 op 6) en Eerdekens-Knoops (0 op 6) grandioos aan de kant. Een spannende en gelijk opgaande partij waarin de 5 op 6 van Meurmans  nutteloos bleek te zijn door de 0 op 6 van Eerdekens David.                                                                        

Uitslagen van de gespeelde inhaalwedstijden.

------------------------------------------------------------

 

1A          Marioschooters – Mariobrothers                            8/10

1A          All Stars – the Titans                                                     14/4

1A          De Bekker – Banzai                                                       11/7

1B           DREE KC - NIGHTMARE KC                                          12/6

1B           BORUSSIA MEENSEL - HAPPY SNOOKER                  10/8

2A          DE MANNE – BARKYS                                                   10/8

2B           PDTG STOEMP – NEPTUNUS                                     9/9

2B           LIQUIDOSHOOTERS – COSMOS                                7/11

2C           MERRET GUTS – GALACTICOS                                  2/16

3B           COSMOSBOYS - DE MENNEKES                                11/7

3C           DE PLATZ - DE PEGASUS                                              18/0

3C           BARATEE – HOFBOYS                                                    13/5

4A          DE KNUP - THE HAPPY'S                                                17/1

4B           DE GUDDEREERS - PDTG GNOCCHI                         9/9

 
Rate 4C geeft algemeen forfait 30-03-2018

De club Rate 4C geeft algemeen forfait!

 
Inhaalwedstrijden die vandaag en volgende vrijdag gespeeld moeten worden. 23-03-2018

Wie wint de SEC-Cup?

1.       Het meeste punten

2.     Het meest gewonnen sec punten

3.    Het meest gewonnen sec wedstrijden.

4.      Het meest gewonnen wedstrijden (competitie + sec cup)

5.       Indien dan nog gelijk een testwedstrijd

 

 

 

Verder verloop van de Bekercompetities!

Alle finales van Beker ; Coupe ; Medaille van de Beker en Medaille van de Coupe worden afgewerkt op twee vrijdagen achter elkaar met heen en terugwedstrijd.

 

Dus Finale heen  op 04/05/2018   en terug op 11/05/2018 !

Bijgevolg kunnen er nog uitgestelde wedstrijden gespeeld worden voor 1A en 1B op 23/03/2018.

 

De volgende wedstrijden moeten zeker afgewerkt worden als volgt:

Op 23/03/2018 :               Marioshooters                -              PDTG badass

                                               All Stars                               -              De Bekker

 

Op 30/03/2018: Marioashooters               -              Mariobrothers

                                               All Stars                               -              The Titans

                                               De Bekker                          -              Banzai

                                               Dree                                     -              Nightmare

                                               Borussia                              -              Happy Snooker

 

De “Bekers” lagere afdeling verlopen wel nog met een rechtstreekse uitschakeling op 23/03/2018 daarna eveneens een finale met heen en terug wedstrijd op 04/05/2018 en 11/05/2018.

 

zie hieronder de uitgestelde wedstrijden die ZEKER MOETEN gespeeld worden in de volgende twee vrijdagen.

Neem contact op met uw tegenstrever om te zorgen dat dit niet mis loopt.

 

voir ci-dessous les matchs reportés qui DOIVENT être joués dans les deux prochains vendredis.

Contactez votre adversaire pour vous assurer que cela ne va pas mal.

 

DREE KC - NIGHTMARE KC

BORUSSIA MEENSEL - HAPPY SNOOKER

PDTG STOEMP – NEPTUNUS

LIQUIDOSHOOTERS – COSMOS

DE GROENTJES – NEPTUNUS

LIQUIDOSHOOTERS – COSMOS

MERRET GUTS – GALACTICOS

THE ROADRUNNERS - THE LIONS 2

DE MENNEKES - PDTG MAESTRO

COSMOSBOYS - DE MENNEKES

PDTG ANCÊTRES - HASPENGOUW 16

DE PLATZ - DE PEGASUS

BARATEE – HOFBOYS

DE KNUP - THE LINKE

DE KNUP - THE HAPPY'S

LIQUIDATORS - PDTG GNOCCHI

DE GUDDEREERS - PDTG GNOCCHI

KIVOILA - NT34

CAFE COMM - PDTG ROSTI

TREFFERS TIENEN - TREFPUNT TIENEN

BAKHUIS - DE WOUDLOPERS

SFINX - RATE

 
Kampioenschappen Dubbel per ranking 12-03-2018

 

  Kampioenschappen regio Oost 09/03/2018 Wellen      
             
  Finale ranking 1          
1 Lamrani Abdel Ali D9216 BANZAI (1A) Frederic Collignon D0900 BANZAI (1A)
2 Dereze Sven D0342 BORUSSIA MEENSEL (1B) Bart Holsbeek D6394 BORUSSIA MEENSEL (1B)
3 Sideris Georges D5869 MARIOBROTHERS (1A) Carlo Riti D8092 MARIOBROTHERS (1A)
             
  Reeks 1 ranking 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Dereze Sven D0342 BORUSSIA MEENSEL (1B) Bart Holsbeek D6394 BORUSSIA MEENSEL (1B)
2 Sideris Georges D5869 MARIOBROTHERS (1A) Carlo Riti D8092 MARIOBROTHERS (1A)
3 Verjans David D5264 MARIOBROTHERS (1A) Tommy Ignoul D6242 TULPKE (1B)
3 LAVRYSEN TIM D7215 KATERFANATICS (2C) Thomas Bertels D7117 KATERFANATICS (2C)
5 Claeskens Patrick D5011 TEAM BOERENHOF (1B) Senne Claeskens D2825 TEAM BOERENHOF (1B)
5 Verluyten Tom D6167 THE TITANS (1A) Raf Bartholomevis D4167 THE TITANS (1A)
5 Dost Mark D8503 DE BEKKER (1A) Rick Wensink D9186 DE BEKKER (1A)
5 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Yannick Correia D8240 BANZAI (1A)
9 Laermans Kevin D2667 EMMABOYS (2C) Bart Toelen D4548 ALL STARS (1A)
9 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A) Benny Wouters D0233 MARIOBROTHERS (1A)
9 Vandenbemden Kenny D5000 ALL STARS (1A) Johnny Meurmans D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Allard Niko D2822 ALL STARS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
9 Yilmaz Kenan D4928 THE TITANS (1A) Henri Cafferata D4906 BANZAI (1A)
9 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A) Johan Pipeleers D2315 POEIKES (1A)
9 Willekens Nico D0858 ALL STARS (1A) Peter Claeskens D4306 ALL STARS (1A)
9 Tordoor Peter D2332 MERRET GUTS (2C) Walter Van Geel D5763 MERRET GUTS (2C)
17 Deldime Didier D4932 MARIOBROTHERS (1A) Vitor Guerreiro D4933 THE TITANS (1A)
             
  Reeks 2 ranking 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Lamrani Abdel Ali D9216 BANZAI (1A) Frederic Collignon D0900 BANZAI (1A)
2 Devito Roberto D4923 BANZAI (1A) Didier Debras D6006 BANZAI (1A)
3 Vastmans Bart D8079 ALL STARS (1A) Halil Eryigit D4462 PISTONS (1A)
3 Lemmens Tom D6790 STAAFSSJARELKES (1B) Thomas Valleri D2494 STAAFSSJARELKES (1B)
5 Kempeneers Benny D3182 HAPPY SNOOKER (1B) Steve Terneus D6614 ALL STARS (1A)
5 Witecki Didier D4926 MARIOBROTHERS (1A) Lesley Harper D4037 MARIOBROTHERS (1A)
5 Christoffels Gilbert D0052 HUKSKE TVC (2A) Evangelos Michelakis D0071 STREEEP (2A)
5 Ney Geoffrey D4903 BANZAI (1A) Jean-Marc Piette D4924 BANZAI (1A)
9 Vranken Lieven D4001 PISTONS (1A) Tim Bellen D1398 DREE KC (1B)
9 Paraschos Georges D8043 PDTG MAESTRO (3B) Stephane Remouchamps D6794 PDTG MAESTRO (3B)
9 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Kutaydin Jeroen D6752 DE BEKKER (1A) Jorg Budo D6770 PISTONS (1A)
9 Janssen Pieter D5976 MARIOSHOOTERS (1A) Lorenz Hamblok D6206 POEIKES (1A)
9 Mordant Geert D2317 POEIKES (1A) Wesley Olsson D2965 POEIKES (1A)
9 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A) Mario Simons D0097 HAPPY SNOOKER (1B)
9 Steegen Johnny D0562 TULPKE (1B) Kevin Cucciarre D2013 POEIKES (1A)
17 Fierens Stef D6760 THE TITANS (1A) Gert Putzeys D3088 THE TITANS (1A)
             
  Finale Ranking 2          
1 Vandermeeren Cedric D6893 LIQUIDOSTARS (2B) Jens Crabbe D4869 LIQUIDOSTARS (2B)
2 Schepmans Wim D0773 EMMABOYS (2C) WESLEY LEMARCHAND D7297 LIQUIDOSTARS (2B)
3 Hubrechts Gijs D0895 BEGGY BOYS (2B) Eugene Hubrechts D6316 BEGGY BOYS (2B)
             
  Reeks 1 Ranking 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Schepmans Wim D0773 EMMABOYS (2C) WESLEY LEMARCHAND D7297 LIQUIDOSTARS (2B)
2 Dessart Joel D0890 BEGGY BOYS (2B) Kenneth Vranken D2935 BEGGY BOYS (2B)
3 Bertels Jacky D0605 OUDE TIJD (2A) BART BROUNS D5173 OUDE TIJD (2A)
3 Huygens Jan D6762 KATERFANATICS (2C) KEVIN VANUYTSEL D7372 KATERFANATICS (2C)
5 Willems Raf D0762 THE PUB (2A) Robin Walewijns D6227 THE PUB (2A)
5 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C) Yannick Cools D9010 TEAM BOERENHOF (1B)
5 Poelmans Jos D0730 DE MANNE (2A) Edwin Janssen D5532 DE MANNE (2A)
5 Das Gerry D1423 PAALSCHOTTERS (2C) Christiaan Hrebak D0843 PAALSCHOTTERS (2C)
9 VANMOL Kevin D0331 STAAFSSJARELKES (1B) Kurt Cardinaels D0301 STAAFSSJARELKES (1B)
9 Schoofs Stefan D0057 SH LUMMEN (2C) Luc Dussart D0493 SH LUMMEN (2C)
9 Borghs Bjorn D2313 DE BLOKEN TVC (3B) Iwan Bruyninx D6365 DE BLOKEN TVC (3B)
9 Troupin Christian D4896 LES BONS COPAINS KC (3B) Luciano Diliberto D4881 LES BONS COPAINS KC (3B)
9 Seronvalle Ingmar D2409 DE GROENTJES (2B) Bram Kempeneers D6450 DE GROENTJES (2B)
9 Schops Stijn D2676 SPORTS-BARR (2A) Stijn Paesen D2671 SPORTS-BARR (2A)
9 CLAEYS WOUTER D3697 HET COMPLOT (2A) Wim Evens D0630 HET COMPLOT (2A)
9 Ramakers Vincent D7166 PDTG BADASS (1A) Giovanni Sutera D6918 PDTG BADASS (1A)
17 Nicolosi Giuseppe D4823 NIGHTMARE KC (1B) Osman Yilmaz D4910 NIGHTMARE KC (1B)
17 Goven Jos D2097 HECHTEL TVC (2A) Theo Helven D2092 HECHTEL TVC (2A)
17 Castermans Hubert D0779 BEGGY BOYS (2B) Philip Adams D0136 NT34 (4B)
17 Sillen Albert D0314 HUKSKE TVC (2A) Marc Lenaerts D7976 HUKSKE TVC (2A)
17 Engin Kerim D0898 TF STING (2A) Koen Prodan D1112 TF STING (2A)
             
  Reeks 2 Ranking 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Vandermeeren Cedric D6893 LIQUIDOSTARS (2B) Jens Crabbe D4869 LIQUIDOSTARS (2B)
2 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B) Sam Van Eijsden D6907 THE LINKE (4A)
3 Taher Rachid D9329 THE UNDERDOXS (3C) Michel Deny D9416 THE UNDERDOXS (3C)
3 Goyens Jitse D9058 STAAFSSJARELKES (1B) Stijn Zentjens D2296 THE SHOOTERS (1B)
5 Fets Andre D3570 DREE KC (1B) Gert Joris D3607 DREE KC (1B)
5 Bijnens Filip D6911 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Maico Barsi D8915 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
5 Verkissen Wesly D6293 SNOOKER TEAM 2000 (2A) Rudi Schuermans D2372 SNOOKER TEAM 2000 (2A)
5 Hermans Carlo D1242 DE MANNE (2A) Tony Stegen D0733 DE MANNE (2A)
9 Schuermans Thomas D5398 CAFEEKE ('t) (2C) Tom Segers D6652 CAFEEKE ('t) (2C)
9 Avermate Valentin D0139 TULPKE (1B) Claudio Musardo D0874 TULPKE (1B)
9 Gonnissen Thomas D2654 HET COMPLOT (2A) Bart Lenskens D2353 HET COMPLOT (2A)
9 Pavoncelli Claudio D2544 BARKY'S (2A) Marjolein Peeters D2777 HET COMPLOT (2A)
9 Scherman Tommy D2712 BARKY'S (2A) Steve Vrancken D8651 BARKY'S (2A)
9 Machiels Andre D0305 COSMOS (2B) Guido Carolus D0311 COSMOS (2B)
9 Falone Marco D8067 SPORTS-BARR (2A) Sven Bormans D2674 SPORTS-BARR (2A)
9 Mathei Nicky D4765 BEGGY BOYS (2B) JEFFREY CLENERS D2308 EMMABOYS (2C)
17 Pittonvils Niels D9022 TREFPUNT TIENEN (4C) Bart Savonet D6348 TREFPUNT TIENEN (4C)
17 DIJK PIERRE D4041 SH LUMMEN (2C) Kurt Luyckx D1680 SH LUMMEN (2C)
17 Branders Jo D2390 MOKKEBOYS (2C) Patrick Everaerts D2679 MOKKEBOYS (2C)
17 Wysevelde Steven D9056 STAAFSSJARELKES (1B) Tim Vanderstukken D4488 KICK OFF DIEST (1B)
17 Mathuvis Sven D1669 THE PUB (2A) Peter Vleugels D1101 THE PUB (2A)
             
  Reeks 3 Ranking 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Hubrechts Gijs D0895 BEGGY BOYS (2B) Eugene Hubrechts D6316 BEGGY BOYS (2B)
2 Massoels Seppe D7940 CASH ON TITTIES (2C) Jan Uyttebroeck D2604 CASH ON TITTIES (2C)
3 Jourand Nico D5824 CASH ON TITTIES (2C) Michel Watrice D7912 CASH ON TITTIES (2C)
3 Lambert Yann D4307 KICK OFF DIEST (1B) Rob Houtmeyers D2605 KICK OFF DIEST (1B)
5 Biets Steve D4279 LIQUIDOSTARS (2B) Nele Missotten D4592 LIQUIDOSTARS (2B)
5 Bollen Marc D0005 HAPPY SNOOKER (1B) Carlo Houbrechts D3211 HASPENGOUW 16 (3B)
5 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A) Joel Andelhofs D2352 HECHTEL TVC (2A)
5 Dermont Olivier D3410 DREE KC (1B) Frederik Dermont D4338 DREE KC (1B)
9 Bodson Robert D4905 LES HARDY (3B) Fernand Milleur D9086 LES HARDY (3B)
9 Polders Danny D0675 HAPPY SNOOKER (1B) Marc Indestege D0676 HAPPY SNOOKER (1B)
9 Honinx Rene D0310 COSMOS (2B) Armand Castermans D3250 COSMOS (2B)
9 Bruyninckx Wesley D4516 EMMABOYS (2C) Sam Vandezande D4567 EMMABOYS (2C)
9 Lacroix Kevin D3209 LIQUIDOSHOOTERS (2B) DAVY BARSI D8620 LIQUIDOSTARS (2B)
9 OP DEN CAMP SHEM D9515 DE BEKKER (1A) MANFRED KOCH D9516 DE BEKKER (1A)
9 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BARR (2A) FRANK REPP D1120 STREEEP (2A)
9 Bouvin Ernst D3179 DREE KC (1B) Samuel Dumont D3894 DREE KC (1B)
17 Luyckx Nico D0102 SH LUMMEN (2C) Peter Verhaeren D4370 THE PUB (2A)
17 RENIER PATRICK D0972 WST (2B) Joeri Jermei D1733 WST (2B)
17 Tsiaflakis Venizelos D1256 BARKY'S (2A) Ben Aerts D5531 BARKY'S (2A)
17 Latet Jurgen D5888 DE GROENTJES (2B) Tom Bouchet D6218 DE GROENTJES (2B)
17 Hendrickx Lindsay D8993 CHAOS (2C) STEVEN CLYGNET D6400 TEAM BOERENHOF (1B)
17 Geysenberghs Maarten D7015 LIQUIDOSTARS (2B) GERRY VANBRABANT D4793 LIQUIDOSTARS (2B)
17 Wustenberghs Davy D5956 THE TITANS (1A) Joris Lambert D0952 GALACTICOS (2C)
             
  Finale reeks ranking 3          
1 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (3D) Kadir Tasdemir D7525 MARIOSHOOTERS (1A)
2 Rom Werner D2179 BARATEE (3C) Frederic Van Eyck D6578 BARATEE (3C)
3 De Smet Pieter D9434 CHAOS (2C) Bas Moorkens D8991 CHAOS (2C)
             
  Reeks 1 Ranking 3          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Vanhamel Davy D6922 BIERHOF TVC (3D) Kadir Tasdemir D7525 MARIOSHOOTERS (1A)
2 Hamal Christiaan D8768 JUST DER NEFFE (3A) Nick Bloemen D8767 JUST DER NEFFE (3A)
3 COLLET MICHAEL D3969 PDTG STOEMP (2B) Jean-Claude Gaziaux D9419 PDTG STOEMP (2B)
3 SCHEURDERS CALVIN D8653 THE SHOOTERS (1B) JARNO BAETEN D8612 JUST DER NEFFE (3A)
5 DONNI SEPP D1754 DE KNOKKERS (3C) Nico Smets D4132 DE KNOKKERS (3C)
5 Peetersille Aurelien D4811 THE UNDERDOXS (3C) Brecht Vanbrabant D7840 CHAOS (2C)
5 Themans Raphael D9238 PDTG DE EBURONEN (1A) Leopold Maka D4895 PDTG ANCeTRES (3B)
5 Clabots Michel D9328 REAL CHENAY KC (3B) Patrick Angelucci D9068 REAL CHENAY KC (3B)
9 LAENEN KEVIN D6656 BIERHOF TVC (3D) Davy Joris D3924 BIERHOF TVC (3D)
9 RAYEN KEVIN D7346 SHARPHILLTEAM (4C) JIRI GOOSSENS D8345 SHARPHILLTEAM (4C)
9 THIJS RIK D8323 THE LIONS 2 (3A) Marcel Gielen D2034 THE LIONS 2 (3A)
9 NUYTS JURGEN D1217 OUTSIDERS (3D) Tom Theunis D8471 OUTSIDERS (3D)
9 Verlaek Dennis D1355 RINABOYS (3A) Marc Hendrikx D1406 RINABOYS (3A)
9 Foriers Andy D8228 DE MENNEKES (3B) Elke Heeren D7781 DE MENNEKES (3B)
9 Claesen Jean-paul D2043 SPARTA-TONGEREN (3B) Kimberley Le Roi D8493 FARAO (3C)
9 Wouters Andy D0240 HOFBOYS (3C) Sven Holsbeeks D4470 HOFBOYS (3C)
17 Franssens Bram D8483 DE MENNEKES (3B) Wesley Heeren D2577 DE MENNEKES (3B)
17 Haesen Gert D2090 ERASMUS (3A) Kris Van Beylen D2499 ERASMUS (3A)
17 RUTTEN TOM D6730 DE KRING (2C) Steven Depre D6388 DE KRING (2C)
17 Vanderstegen Davy D3435 DE BONGERD (3A) Eddy Janssen D0313 DE BONGERD (3A)
17 Janssen Benny D5513 SONJATEAM (3A) Arno Verstappen D6716 SONJATEAM (3A)
17 Vanoostveldt Kenneth D7028 LIQUIDATORS (4B) Kris Grommen D8395 LIQUIDATORS (4B)
17 LEMMENS ROGER D6684 BIERHOF TVC (3D) Hugo Franssens D0230 BIERHOF TVC (3D)
17 Vanherrewegen Kristof D5927 DE KLOEMP (3C) Sergej Timmermans D7844 DE KLOEMP (3C)
             
  Reeks 2 ranking 3          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 De Smet Pieter D9434 CHAOS (2C) Bas Moorkens D8991 CHAOS (2C)
2 VRANKEN DANNY D7185 WANHOOP UNITED (4A) GINO WOUTERS D3674 WANHOOP UNITED (4A)
3 Janssens Jurgen D5858 MOKKEBOYS (2C) IVO VAN UYTSEL D3431 MOKKEBOYS (2C)
3 VANORBEEK LUDO D8532 KICKSTAMPERS (4C) MARIO BUTENEERS D3859 KICKSTAMPERS (4C)
5 KAUCZOR RENATO D8645 BIERHOF TVC (3D) Tony Vanhamel D3137 BIERHOF TVC (3D)
5 Debusscher Tom D8928 HASPENGOUW 16 (3B) CEDERIC LEEMANS D3966 HASPENGOUW 16 (3B)
5 Huijgens Yannick D7943 CASH ON TITTIES (2C) JAN DIDDEN D7198 CASH ON TITTIES (2C)
5 De Rijdt Dirk D8939 THE ROADRUNNERS (3A) ROBBY VANSTRAELEN D8327 THE ROADRUNNERS (3A)
9 Loos Steve D5665 THE MOOD (3A) Frank Vandijck D5111 THE MOOD (3A)
9 Akin Wesley D7041 NT34 (4B) Jeroen Blomme D7171 NT34 (4B)
9 Neyens Gunther D4267 DE BUIS (3A) Peter Eerlings D5112 DE BUIS (3A)
9 Malekian Jaques D9447 LA FERMETTE (4C) GUY WATRICE D4355 LA FERMETTE (4C)
9 Maes Rudi D0735 RINABOYS (3A) Nico Henckens D0696 RINABOYS (3A)
9 Bringmans Roy D8447 NEPTUNUS (2B) STEFAN BRINGMANS D8301 NEPTUNUS (2B)
9 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3D) Brian Beerlandt D9460 OUTSIDERS (3D)
9 Buelens Eddy D2493 TEAM BOERENHOF (1B) WIM DEGREEF D5775 TEAM BOERENHOF (1B)
17 Abts Kristof D2794 DE PLATZ (3C) CHRIS STERCKX D3826 DE PLATZ (3C)
17 Van Eyken Maarten D8930 FARAO (3C) Jari Verluyten D9221 FARAO (3C)
17 Kessels Joos D8072 THE SHOOTERS (1B) Kenneth Deblier D7728 THE SHOOTERS (1B)
17 Camps Bart D6382 DE KLOEMP (3C) Davy Andries D6312 DE KLOEMP (3C)
17 Loockx Petro D8202 DEN IJZER (3D) Wim Rogmans D5870 DEN IJZER (3D)
17 Lemmens Davy D8787 DE BLOKEN TVC (3B) BJ?RN SMEETS D8562 DE BLOKEN TVC (3B)
17 Rybezynski Joseph D1110 TF STING (2A) David Marcotti D0303 TF STING (2A)
             
  Reeks 3 Ranking 3          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Rom Werner D2179 BARATEE (3C) Frederic Van Eyck D6578 BARATEE (3C)
2 Coppez Micha D9421 PDTG BADASS (1A) Anthony BRULS D8901 PDTG BADASS (1A)
3 Bierwerts Glen D4741 HILDABOYS (4B) Kristof Hermans D6749 HILDABOYS (4B)
3 TEUCHIE MIKE D7333 THE CREW (2B) Nico Hofman D4690 DE GROENTJES (2B)
5 Comhair Herwig D9222 SURVIVORS (4B) NATHALIE FREDERIX D8523 JUST DER NEFFE (3A)
5 Vanwesemael Jonathan D7827 KATERFANATICS (2C) Rene Dendas D8234 KATERFANATICS (2C)
5 Boons Bennet D8143 THE SHOOTERS (1B) Rudy Boons D2442 DE VLESKES (3D)
5 Vandegaer Bert D9339 DE VLESKES (3D) Rudi Smets D6829 DE VLESKES (3D)
9 VAN OPDENBOSCH MAARTEN D0638 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D) Bart Stok D6022 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D)
9 Vangilbergen Bert D8699 DE KNOKKERS (3C) GEERT VANGILBERGEN D1333 DE KNOKKERS (3C)
9 Van Leeuw Nicolas D6401 DEN ENGEL DIEST (3D) WOUTER VAN DIJCK D3704 DEN ENGEL DIEST (3D)
9 De L'arbre Michel D3668 KAFEEBOYS (3A) Luc Bielen D1668 KAFEEBOYS (3A)
9 Vanhove Marco D8919 SJACHT TWIE (3A) Lionell Schroyen D2184 SJACHT TWIE (3A)
9 Lenaerts Rob D4555 THE SIDEKICKS (3D) Ward Knuts D9206 THE SIDEKICKS (3D)
9 VRANCKEN GUY D0289 SMIDJEBOYS (3B) Jos Panis D0295 SMIDJEBOYS (3B)
9 Bodabza Nasim D9146 LES HARDY (3B) Christian Lassance D8151 LES HARDY (3B)
17 GOOSSENS NIELS D4085 SHARPHILL UNITED (3D) Jonathan Blevi D8413 SHARPHILL UNITED (3D)
17 Dirix Eddy D0478 COSMOSBOYS (3B) Jozef Noben D0147 COSMOSBOYS (3B)
17 Sauvenier Rudy D9123 PDTG STOEMP (2B) Bernard Ravet D8952 PDTG STOEMP (2B)
17 THEYS RONNY D8548 BOERENHOF (3C) Dieter Reniers D7569 BERGSHOTTERS (3C)
17 Steensels Luc D0861 DE BUIS (3A) Rob Boonen D7843 DE BUIS (3A)
17 Vanhellemont Gert D6151 HOFBOYS (3C) Wim Denhaen D6554 HOFBOYS (3C)
17 Thijs Erwin D8474 COSMOSBOYS (3B) Carlos Daerden D5410 COSMOSBOYS (3B)
17 Zurings Bart D7466 AZRAEL (3D) Tim Van De Reyd D2601 AZRAEL (3D)
             
  Finale reeks Ranking 4          
1 VANHOUTVEN JURGEN D4120 TEAM BOERENHOF (1B) NATASJA TIMMERS D8337 CHAOS (2C)
2 Segers Florimond D9424 PDTG ANCeTRES (3B) Francis Torelli D9355 PDTG ANCeTRES (3B)
3 GIELEN MARK D8349 ALKSTARS FC (3B) Ben Cappa D8868 THE SIDEKICKS (3D)
             
  Reeks 1 Ranking 4          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 VANHOUTVEN JURGEN D4120 TEAM BOERENHOF (1B) NATASJA TIMMERS D8337 CHAOS (2C)
2 Goddevriendt Robin D8015 BOERENHOF (3C) Wilfried De Becker D8013 BOERENHOF (3C)
3 Meyen Stefanie D7916 GALACTICOS (2C) Dennis Loockx D8973 GALACTICOS (2C)
3 Roziers Steven D9267 PARADOX TVC (2C) Johan Eggers D9266 PARADOX TVC (2C)
5 VAN REUSEL KRIS D0921 RATE (4C) BJORN DERUTTER D2814 RATE (4C)
5 Roba Jo D4441 DE MENNEKES (3B) Wouter Berden D8077 DE MENNEKES (3B)
5 WEYENS BERT D7189 WANHOOP UNITED (4A) Nick Vanmol D8723 WANHOOP UNITED (4A)
5 Philtjens Tommy D9412 KICKSTAMPERS (4C) Peter Windmolders D3772 KICKSTAMPERS (4C)
9 Pauly Jeroen D9433 CHAOS (2C) Frank Lenaerts D6798 CHAOS (2C)
9 Van Gestel Mario D6422 DE TREFFERS (4A) Geert Fransen D2655 DE TREFFERS (4A)
9 Deprez Antoine D9249 PDTG CHIPS (4B) Brice Deprez D9248 PDTG CHIPS (4B)
9 aDRIAENS gREETJE D9192 BUITING UNITED (4A) Tom Rottiers D2915 BUITING UNITED (4A)
9 Teti Francesco D7981 HET HUKSKE (4A) Jimmy Nijs D9506 HET HUKSKE (4A)
9 Deckers Tine D8995 DE TREFFERS (4A) Bart Kwanten D7103 DE TREFFERS (4A)
9 Poets Kevin D8714 JUST DER NEFFE (3A) SAM WINTERS D8660 DE TREFFERS (4A)
9 Gentier Cedric D9167 DE AMIGOS (4B) Martijn Hanssen D8934 DE AMIGOS (4B)
17 Seyen Mathias D9500 DE WOUDLOP0ERS (4C) Ward Havet D9400 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Fiddelaers Mattias D6647 THE HAPPY'S (4A) Dani Indenkleef D9485 THE HAPPY'S (4A)
17 Van Esch Priscilla D7056 ANNE'S CAFE (4C) Katrien Andries D7149 ANNE'S CAFE (4C)
17 Hannot Fabrice D9233 LA FERMETTE (4C) LUDOVIC ALLARD D9405 LA FERMETTE (4C)
17 Simons Peter D9418 SPLENDID (4B) Yannick Kenis D9220 SPLENDID (4B)
17 MACHIELS NICK D8643 TREFFERS TIENEN (4C) NICO VERLINDEN D8336 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Happaerts Enzo D8165 DE WOLMET (3C) Joni No D8190 DE WOLMET (3C)
17 Kelchtermans Kevin D9465 THE HAPPY'S (4A) Kevin Selis D7712 THE HAPPY'S (4A)
17 Rosier Kenneth D9399 DE WOUDLOP0ERS (4C) Steven Jossa D9403 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 PIETERSIL YVES D4479 LIQUIDATORS (4B) Chris Vanderstraeten D9451 LIQUIDATORS (4B)
17 Willems Joris D2246 DE MENNEKES T-W (3D) Seppe Smekens D8497 DE MENNEKES T-W (3D)
17 Vranken Stijn D8145 DE MENNEKES T-W (3D) Anneleen Akkermans D8500 DE MENNEKES T-W (3D)
             
  Reeks 2 Ranking 4          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Segers Florimond D9424 PDTG ANCeTRES (3B) Francis Torelli D9355 PDTG ANCeTRES (3B)
2 Valgaerts Kenneth D7495 AZRAEL (3D) Jonas Peiten D7902 AZRAEL (3D)
3 Smedts Lesley D9381 BUFFET (3D) Ralf De Ruymaeker D9380 BUFFET (3D)
3 Nolmans Ruud D2637 DE MENNEKES T-W (3D) Kenny Vanwinkel D8144 DE MENNEKES T-W (3D)
5 MARCOEN JOERI D7367 WOLMETTECO'S (4C) STEVE BOLLEN D7368 WOLMETTECO'S (4C)
5 Dupont Gwen D2311 LOEKABOYS (4C) Jorick Jonckers D6974 LOEKABOYS (4C)
5 Dezan Alain D9094 PDTG CHIPS (4B) Domenico Di Bernardo D9509 PDTG CHIPS (4B)
5 Deldime Florian D7725 PDTG ROSTI (4B) alain Deldime D9426 PDTG ROSTI (4B)
9 Reyniers Jordy D9455 SFINX (4C) Sammy Lafrikh D9496 SFINX (4C)
9 CHRISTIAENS DIMITRI D7401 DE GUDDEREERS (4B) DANNY MAS D4322 DE GUDDEREERS (4B)
9 Vangelooven Steven D9462 HET HUKSKE (4A) Gerry Lauria D9063 HET HUKSKE (4A)
9 Jongen Yana D8942 NT34 (4B) KEVIN VANDORMAEL D1445 NT34 (4B)
9 Vits Ruben D8892 RATE (4C) David Maeremans D7595 BARATEE (3C)
9 Famularo Roberto D9262 THE LINKE (4A) Tom Lox D9336 THE LINKE (4A)
9 GODERMANS DANNY D7601 BEEJ NELIS (4A) DAVY COONEN D5727 BEEJ NELIS (4A)
9 LIJCOPS CYRIELLE D0803 HILDABOYS (4B) ROBERT RUYMEN D0226 HILDABOYS (4B)
17 HENDRICKX LAISY D4584 THE TITANS (1A) TAMARA VITA D8259 DEN ENGEL DIEST (3D)
17 Putzeys Christophe D9199 BIERHOFBOYS (4A) Bj?rn Steenaerts D9376 BIERHOFBOYS (4A)
17 Vranken Kira D6976 BAKHUIS (4C) Patrick Matheus D9277 BAKHUIS (4C)
17 SLEGERS GERT D6564 SURVIVORS (4B) Lizette Klasse D9157 SURVIVORS (4B)
17 Coekaerts Frank D5738 HALLEPOORT (3C) FRANCOIS MASSET D8680 HALLEPOORT (3C)
17 Ceuleers Kenneth D0264 DE PLATZ (3C) Michiel Vanderlick D0261 DE PLATZ (3C)
17 Elsen David D9135 OUTSIDERS (3D) Ricky Oost D6713 OUTSIDERS (3D)
17 Jans Steven D7869 DE AMIGOS (4B) Jens Martens D9170 DE AMIGOS (4B)
17 Vandeput Bart D2055 DA VINI (4A) Dirk Vandeput D2182 DA VINI (4A)
17 SERVRANCKX KENNY D6736 DE WOUDLOP0ERS (4C) Michael Jacobs D0797 DE WOUDLOP0ERS (4C)
17 Wouters Robby D9442 DE BAARKES (3D) STEFAN CAMPS D1875 BUITING UNITED (4A)
             
  Reeks 3 Ranking 4          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 GIELEN MARK D8349 ALKSTARS FC (3B) Ben Cappa D8868 THE SIDEKICKS (3D)
2 BEECKMAN WESLEY D3467 ALKSTARS FC (3B) KEVIN LUWEL D8646 ALKSTARS FC (3B)
3 M?ller Kevin D8957 ALKSTARS FC (3B) Jeffrey Palmers D8786 ALKSTARS FC (3B)
3 Panis Tim D8219 DE PEGASUS (3C) Glenn Wuestenbergs D7561 DE WOLMET (3C)
5 MELLAERTS DAVID D3644 PDTG CHIPS (4B) MARIO FRANCO D3700 PDTG CHIPS (4B)
5 VOETS VALENTIN D0537 CAFE COMM (4B) BEN VOETS D2407 CAFE COMM (4B)
5 TIJSKENS WIM D8526 DE TREFFERS (4A) MIKE VRANKEN D7209 DE TREFFERS (4A)
5 DE VOS KIMBERLY D8963 DE AMIGOS (4B) Perwin Akhoian D9353 DE AMIGOS (4B)
9 Hendrickx Tom D8248 BERGSHOTTERS (3C) bjorn PREUD'HOMME D8252 BERGSHOTTERS (3C)
9 Kenens Thomas D9409 BAKHUIS (4C) Mario Allard D3832 BAKHUIS (4C)
9 THIJS STEFAN D1971 DE GUDDEREERS (4B) Jeroen Bosmans D4626 DE GUDDEREERS (4B)
9 Roba Tim D8160 DE GUDDEREERS (4B) Kevin Vandereyt D7914 DE GUDDEREERS (4B)
9 Devigne Romain D9475 LES BONS COPAINS KC (3B) Luc Natalis D9133 LES BONS COPAINS KC (3B)
9 K?sters Glenn D9080 DE AMIGOS (4B) KOEN LORMANS D8962 DE AMIGOS (4B)
9 Da Conceicao Isabelle D8859 PDTG GNOCCHI (4B) Martial Vergauwen D9292 PDTG GNOCCHI (4B)
9 Keyen Jordy D9026 TREFPUNT TIENEN (4C) Andy Roosen D8742 TREFPUNT TIENEN (4C)
17 Bergmans Steven D9470 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D) Martijn Broux D9472 SPORTLOKAAL KAPELLEN (3D)
17 Reniers Remco D8000 LOEKABOYS (4C) ERIK RENIERS D3338 LOEKABOYS (4C)
17 MANSHOVEN JOHAN D0782 DE PEGASUS (3C) FILIP VANNIJLEN D4495 DE PEGASUS (3C)
17 FIDDELAERS TORSTEN D8280 BEEJ NELIS (4A) Raf Smeets D0937 BEEJ NELIS (4A)
17 Moyaerts Willem D9443 ANNE'S CAFE (4C) YANNICK PILLE D8632 ANNE'S CAFE (4C)
17 VAN GOIDSENHOVEN LIESBETH D8249 LIQUIDATORS (4B) DEBORAH CROEGS D8375 LIQUIDATORS (4B)
17 VANDERSTEEN ROCKY D4124 TREFFERS TIENEN (4C) James Katz D9020 TREFFERS TIENEN (4C)
17 DECKERS FRANK D5582 DE KNUP (4A) Mat Snijders D9268 DE KNUP (4A)
17 Houbrechts Gregory D9514 NT34 (4B) Dany Hauman D6990 NT34 (4B)
17 Van Gestel Tom D9369 RATE (4C) Maikel Lemmens D9197 RATE (4C)
17 Houtmeyers Xander D8791 SHARPHILLTEAM (4C) Serge Schellens D9189 SHARPHILLTEAM (4C)
             
  Dames Dubbelspel          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Peeters Marjolein D2777 HET COMPLOT (2A) NATASJA TIMMERS D8337 CHAOS (2C)
2 Meyen Stefanie D7916 GALACTICOS (2C) TAMARA VITA D8259 DEN ENGEL DIEST (3D)
3 Da Conceicao Isabelle D8859 PDTG GNOCCHI (4B) Kimberley Le Roi D8493 FARAO (3C)
4 Hendrickx Lindsay D8993 CHAOS (2C) NATHALIE FREDERIX D8523 JUST DER NEFFE (3A)
5 CROEGS DEBORAH D8375 LIQUIDATORS (4B) LIESBETH VAN GOIDSENHOVEN D8249 LIQUIDATORS (4B)
5 Missotten Nele D4592 LIQUIDOSTARS (2B) LAISY HENDRICKX D4584 THE TITANS (1A)
5 Akhoian Perwin D9353 DE AMIGOS (4B) KIMBERLY DE VOS D8963 DE AMIGOS (4B)
 
Lottrekking van alle bekers 08-03-2018

Lottrekking Bekers   23/03/2018          Trekking gedaan tijdens de kampioenschap van Limburg!!!    

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

1A

BANZAI

LIEGE

1A

MARIOBROTHERS

WELLEN

 

 

 

 

MEDAILLE BEKER  VAN DE REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

1A

DE BEKKER

STEIN  (Nederland)

1A

PISTONS

NIEUWERKERKEN

 

 

 

 

COUPE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

1B

STAAFSJARELKES

GRUITRODE

1B

HAPPY SNOOKER

HASSELT

 

 

 

 

MEDAILLE COUPE VAN

REGIO OOST

HEEN  EN  TERUGRONDE.

 

ALLEZ ET RETOUR

 

04/05

 

11/05/18

1B

TULPKE

GENK

1B

DREE  KC

NIEUWERKERKEN

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

23/03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2B

WST

SPOUWEN

2C

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

 

 

 

2B

LIQUIDOSTARS

HEERS

 

Vrij /bye

 

 

 

 

 

MEDAILLE SCHAAL VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

23/03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2B

LIQUIDOSHOOTERS

HEERS

2C

CAFEEKE (‘t)

BALEN (HULSEN)

 

 

 

2A

THE PUB

ZONHOVEN

 

Vrij/Bye

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

23/03

 

 

3A

RINABOYS

KINROOI

3C

BARATEE

NEERIJSE

 

 

 

3A

SJACHT TWIE

KINROOI

 

Vrij / bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDAILLE

TROFEE VAN

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

23/03

 

 

3D

AZRAEL

SCHAFFEN

3C

HOFBOYS

MEENSEL-KIEZEGEM

 

 

 

3B

SMIDJEBOYS

MUNSTERBILZEN

 

Vrij / Bye

 

 

 

 

 

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

23/03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4C

KICKSTAMPERS

NIEUWERKERKEN

4B

DE AMIGOS

MUNSTERBILZEN

 

 

 

4B

NT34

TONGEREN

 

Vrij / bye

 

 

 

 

 

MEDAILLE

BOKAAL

REGIO OOST

RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING

 

ELIMINATION DIRECT

 

23/03

 

 

4C

SHARPHILLTEAM

SCHERPENHEUVEL

4C

LOEKABOYS

GEETBETS

 

 

 

4B

SURVIVORS

SLUIZEN

 

Vrij/Bye

 

 

 

 

 
Enkelspel per ranking 2.03.2018 03-03-2018

 

Opgelet!!

Alle afwezige clubs (door het slechte weer) kunnen hun punten toch nog uitzonderlijk verdienen wanneer ze minimum met 4 spelers aanwezig zijn volgende vrijdag tijdens het "Dubbelspel"


Attention!! Tous les clubs absents (en raison du mauvais temps) peuvent encore gagner leurs points exceptionnellement, quand ils ont un minimum de 4 joueurs vendredi prochain pendant le "Dubbelspel" par ranking

  Enkelspel per ranking  Wellen 02,03,2018
       
  Ranking 1P    
Pos. Naam Lidnr Clubnaam
1 Terneus Steve D6614 ALL STARS (1A)
2 Dost Mark D8503 DE BEKKER (1A)
3 Lemmens Tom D6790 STAAFSSJARELKES (1B)
4 Deldime Didier D4932 MARIOBROTHERS (1A)
5 Budo Jorg D6770 PISTONS (1A)
5 CLEEREN JOERI D5539 POEIKES (1A)
5 Steegen Johnny D0562 TULPKE (1B)
5 Bertels Thomas D7117 KATERFANATICS (2C)
9 Appeltans Sven D4104 MARIOBROTHERS (1A)
9 Wouters Benny D0233 MARIOBROTHERS (1A)
9 Andries Eddy D3013 PISTONS (1A)
9 Hamblok Lorenz D6206 POEIKES (1A)
9 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)
9 Budenaerts Bert D2663 BORUSSIA MEENSEL (1B)
9 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A)
9 Verluyten Tom D6167 THE TITANS (1A)
17 Cucciarre Kevin D2013 POEIKES (1A)
17 Sideris Georges D5869 MARIOBROTHERS (1A)
17 Wensink Rick D9186 DE BEKKER (1A)
17 Kempeneers Benny D3182 HAPPY SNOOKER (1B)
17 Laermans Kevin D2667 EMMABOYS (2C)
17 Fierens Stef D6760 THE TITANS (1A)
17 Vastmans Bart D8079 ALL STARS (1A)
17 SMULDERS MICHAEL D7181 STAAFSSJARELKES (1B)
17 Tordoor Peter D2332 MERRET GUTS (2C)
17 Eryigit Halil D4462 PISTONS (1A)
       
  Finale reeks 2P    
1 Vandenbemden Kenny D5000 ALL STARS (1A)
2 Willems Raf D0762 THE PUB (2A)
3 Houtmeyers Rob D2605 KICK OFF DIEST (1B)
       
Pos. 1ste Reeks 2P Lidnr Clubnaam
1 Vandenbemden Kenny D5000 ALL STARS (1A)
2 Stevens Kevin D7067 COSMOS (2B)
3 Crisalli Francis D4913 PDTG ANCeTRES (3B)
3 REPP FRANK D1120 STREEEP (2A)
5 VANMOL Kevin D0331 STAAFSSJARELKES (1B)
5 Goyens Jitse D9058 STAAFSSJARELKES (1B)
5 LEMARCHAND WESLEY D7297 LIQUIDOSTARS (2B)
5 Biets Steve D4279 LIQUIDOSTARS (2B)
9 VANBRABANT GERRY D4793 LIQUIDOSTARS (2B)
9 Hrebak Christiaan D0843 PAALSCHOTTERS (2C)
9 Wysevelde Steven D9056 STAAFSSJARELKES (1B)
9 Latet Jurgen D5888 DE GROENTJES (2B)
9 Musardo Claudio D0874 TULPKE (1B)
9 Missotten Nele D4592 LIQUIDOSTARS (2B)
9 Vleugels Peter D1101 THE PUB (2A)
9 Leurs Patrick D8097 STREEEP (2A)
17 Vanwetswinkel Davy D1219 PAALSCHOTTERS (2C)
17 REYNS DANIEL D7190 WANHOOP UNITED (4A)
17 Bollen Marc D0005 HAPPY SNOOKER (1B)
17 Bouchet Tom D6218 DE GROENTJES (2B)
17 BROUNS BART D5173 OUDE TIJD (2A)
17 CLYGNET STEVEN D6400 TEAM BOERENHOF (1B)
       
Pos. 2de Reeks 2P Lidnr Clubnaam
1 Willems Raf D0762 THE PUB (2A)
2 VANUYTSEL KEVIN D7372 KATERFANATICS (2C)
3 Bodson Robert D4905 LES HARDY (3B)
3 Boeckaerts Kenny D4206 THE UNDERDOXS (3C)
5 Sillen Albert D0314 HUKSKE TVC (2A)
5 Vranken Kenneth D2935 BEGGY BOYS (2B)
5 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C)
5 Vandermeeren Cedric D6893 LIQUIDOSTARS (2B)
9 BAERTEN GUIDO D1126 PDTG ANCeTRES (3B)
9 Goossens Kenny D7513 KICK OFF DIEST (1B)
9 Walewijns Robin D6227 THE PUB (2A)
9 Schops Stijn D2676 SPORTS-BARR (2A)
9 Paesen Stijn D2671 SPORTS-BARR (2A)
9 Mathei Nicky D4765 BEGGY BOYS (2B)
9 Artois Yoo Chan D7586 THE UNDERDOXS (3C)
9 Schuermans Thomas D5398 CAFEEKE ('t) (2C)
17 Degeest Gert D7503 BORUSSIA MEENSEL (1B)
17 Indestege Marc D0676 HAPPY SNOOKER (1B)
17 Segers Tom D6652 CAFEEKE ('t) (2C)
17 Dessart Joel D0890 BEGGY BOYS (2B)
17 Van Eijsden Sam