login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Finales met heen en terug wedstrijden - Allez et retour 18-05-2019

The Lions 2 uit Bocholt ook “net niet” in de terugronde. Gielen-Thijs R (4 op 6) , Thijs T.-Cardinaels (0 op 6) en Bertels – Housen (4 op 6 ) maakten er een spannende partij van. Meurice-Decoux (4 op 6), Fallier M.-Coekaerts (6 op 6) maakten onder hun tweetjes de zaak rond. Peters-Meuter bakten er totaal niets van (0 op 6).

Sharphillboys Scherpenheuvel kan de nipte winst uit de heenronde niet vast houden.

De jongens van Kaffeke Lommel met stoten meteen in 7 partijen door naar een 7/3 voorsprong. Bijloos-Goossens J. (2 po 6), Valvekens-Robert (2 op 6) en Goossens G.-Van Winckel (3 op 6) kunnen met de inbreng van Goossens N en Blevi J nog wel even terugvechten tot 7/7 maar komen in de eindfase net te kort en geven de kwalificatie voor het Belgisch kampioenschap nog uit handen. Roosen-Gerits (4 op 6) , Van Endert-Leppens (3 op 6) en Huysmans-Haesen (4 op 6) waren de meest homogene ploeg en kunnen nu doorstomen naar het begeerde ticket voor de race naar de Belgische titel.

Uitslagen:

1° afd:   Katerfanatics     -              Marioshooters                 0/18

2°afd:    Emmaboys         -              Remix                                  3/15

3°afd:    The Lions 2         -              Hallepoort                          8/10

4°afd:    Kafeeke              -              Sharphillboys                    11/7

We kijken uit naar de volgende komende finales van volgende vrijdag.

Finales              Heen en terug wedstrijden      /     Allez et retour

======

24/05/2019

1ste Afdeling  : BANZAI HERSTAL    tegen  MARIOSHOOTERS WELLEN

2de Afdeling :  REMIX HERSTEL  tegen   HECHTEL TVC

3de Afdeling :  HALLEPOORT HALLEBOOIENHOVEN  tegen ALKSTARS  ALKEN

4de Afdeling :  PDTG BAR ABAS WAREMME tegen KAFEEKE LOMMEL

 

OP 31/05 ZIJN HET DE TERUGWEDSTRIJDEN  

 

 

UITNODIGING aan alle tafelvoetbalspelers en tafelvoetbalclubs van regio Oost.

INVITATION à tous les joueurs de football de table dans la région de l’Est.

 

 

TAFELVOETBAL C.B.K. regio oost

PRIJSUITREIKING

REMISE DES PRIX

2018/2019

 

 

Cafe Boerenhof

Binkomstraat 10

3391 Meensel-Kiezegem

 

 

 

 

Op vrijdag 28 juni 2019   :   aanvang: 20u.

 

De eerste drie clubs en de individuele spelers die een trofee gewonnen hebben worden vriendelijk uitgenodigd deze te komen afhalen.

Inschrijving clubs voor het nieuwe seizoen.

Le vendredi 28 Juin 2019: Début: 20h.

Les trois premières équipes et les joueurs individuels qui ont gagné un trophée, ils sont invités à ramasser.

Inscription pour les clubs pour la nouvelle saison.

 

We maken er U op attent dat de inschrijvingen voor ALLE CLUBS eindigen op 4 juni 2019.

Verder uitstel wordt zeer moeilijk!!

De vrije transfer periode sluit dit jaar op 15 juli 2019.

Nous vous informer que les inscriptions pour tous les clubs termine le 15 Juin 2018.

Retards supplémentaires sera très difficile!

Le transfert ferme cette année le 15 Juillet 2019.

 

“Speler van het jaar 2018/2019.”

Er wordt slechts 1 speler beloond als speler van het jaar per afdeling namelijk de winnaar van de spelers ranking van iedere afdeling met dezelfde of lagere ranking. Hij ontvangt een kicker tafel speld verguld.  Zie de lijst in bijlage van de winnaars.

Un seul joueur est récompensé comme joueur de l'année par département, à savoir le vainqueur du classement des joueurs de chaque département avec le même classement ou un classement inférieur. Il reçoit une épingle de table kicker en plaqué or. Voir la liste en annexe des gagnants.

 

Alle prijzen dienen persoonlijk afgehaald te worden!

Tous les prix doivent être ramassés en personne !

 

TAFELVOETBALTORNOOI

Tournoi de kicker.

“DE GROTE PRIJS VAN regio OOST”

 

 

Deze wedstrijd verloopt gelijktijdig met onze prijsuitreiking en wordt gespeeld op 6 tafels in een rechtstreekse uitschakeling van twee gewonnen sets naar 6.

Aanvang 20u.  

Ce concours se déroule en même temps que notre cérémonie et sera joué sur 6 tables d’une élimination directe. Deux set gagnant a 6. 20h Start.

 

 
Inschrijvingen/inscriptions 2019/2020 17-05-2019

Inschrijvingen kunnen beginnen voor het nieuwe seizoen 2019/2020. VOOR 15 juni2019 !!!!

De inschrijvingen voor het nieuwe seizoen 2019/2020 kunnen beginnen.

Zorg dat u steeds alles bij heeft.

1.      Volledig ingevuld inschrijfblad voor clubs

2.      Alle lidkaarten van uw spelers (of toch zoveel mogelijk) want de spelers bepalen uw afdeling waarin u kunt starten. Heeft u geen lidkaart zorg dan voor de naam + voornaam + geboortedatum + pasfoto (juiste schrijfwijze !) (duidelijke fotokopie van identiteitskaart).

3.      De inschrijving is pas geldig en wordt alleen aanvaard samen met de betaling. (Zonder betaling is er geen inschrijving)

Kom 1 maal langs om alles te regelen op het volgend adres:

Hauben Maurice

Genendries 23 bus 1

3770 Millen.

Steeds bellen net alvorens te vertrekken om te controleren of ik thuis ben !!!!

Geen afspraak maken dagen op voorhand.

012/217709  of  0475/977224

Les inscriptions pour la nouvelle saison 2019/2020 peuvent commencer. Avant le 15 /06/2019.

Assurez-vous que vous avez toujours tout avec vous.

1. FORMULAIRE D'INSCRIPTION POUR LES CLUBS.

2. Toutes les cartes de membre de vos joueurs (ou autant que possible) parce que les joueurs déterminent votre département où vous pouvez commencer. Si vous ne possédez pas de carte de membre, veuillez indiquer le nom, le prénom, la date de naissance et la photo de passeport (orthographe correcte!) (Photocopie claire de la carte d'identité)

3. L'inscription est seulement valide et n'est acceptée qu'avec le paiement. (Il n'y a pas d'inscription sans paiement)

Venez une fois pour tout organiser à l'adresse suivante:

Hauben Maurice

Genendries 23 bus 1

3770 Millen.

Appelez toujours juste avant de partir pour vérifier si je suis à la maison !!!!

Ne prenez pas rendez-vous des jours à l'avance.

012/217709 ou 0475/977224

 
Eindronde 11-05-2019

Marioshooters Wellen ongenaakbaar voor Katerfanatics Veerle-Laakdal.

------------------------------------------------------------------------------------------------

De Marioshooters met Hamblok Lorenz-Nunes Amandio (2 op 6) ; Meurmans Johnny-Janssen Pieter (6 op 6) en Nunes Andy-Knoops Bart (6 op 6) konden zich veroorloven om Eerdenkens David op de bank te zetten. Vanwezenmael-Dendas (0 op 6) ; Huygens – De Peuter (2 op 6) en Bertels-Vanuytsel (2 op 6) vonden geen antwoord op het overwichtig spel van de Marioshooters. De terugwedstrijd zal dan ook een formaliteit worden van de Marioshooters die zich nu reeds kunnen klaar maken voor de confrontatie met Banzai voor het ticket naar de Belgische kampioenschappen.

Remix Herstal toont in de ontmoeting met Emmaboys Geetbets dat ze dat ze klaar zijn voor de terugkeer naar 1ste afdeling. Ze verpletterden het team uit Geetbets die wel zeker in een geweldige Off-day verkeerden.

Hallepoort Halle-Booienhoven walsten over The Lions2 Bocholt en bewijzen klaar te zijn voor de overstap naar 2de afdeling. Lambert-Coekaerts ; Peeters-Meuter en Fallier-Fallier zullen zeker de kans grijpen om door te stoten naar de Belgische kampioenschappen en ook daar de titel voor onze regio te grijpen, alleen Alkstars Alken kan proberen daar in de finale nog een stokje voor te steken.

Sharphillboys Scherpenheuvel had een zeer moeilijke klant aan Kafeeeke Lommel. Het werd een gelijkopgaande partij. Na 7 van de negen partijen stond er een 7/7 stand op het scoreblad.Valvekens-Robert (2 op 5) ; Goossens Niels-Blevi (4 op 6) en Goossens Glenn-Van Winckel (4 op 6) moeten wachten tot in hun allerlaatste partij om het kleinste verschil af te dwingen. Schoemans-Van Endert (1 op 6) ; Haesen-Huysmans (2 op 6) konden gelukkig rekenen op de supervorm en ervaring  van Roosen-Gerits (5 op 6) om de schade tot een minimum te beperken. De kwalificatie zal op het veld van Kaffeeke Lommel beslist worden.

 
Wijziging eindronde 1ste afdeling!!! Changement tour final 1°Div. 05-05-2019

Gezien de kampioen van 1B niet de ervaring heeft kunnen opdoen in de competitie om te spelen met "Enkel en dubbelspel" heb ik beslist de eindronde volgens de normale competitie te spelen.

Dus 9 wedstrijden dubbelspel.

 

Comme le champion de 1B était incapable d'acquérir de l'expérience dans la compétition pour jouer avec "Simple et double", j'ai décidé de jouer la phase finale conformément à la compétition normale.

Donc 9 parties double.

 
Eindronden/tour finale 01-05-2019

Programma: De eindronden worden gespeeld op 10/05 heenwedstrijd en op 17/05 terugwedstrijd (dus heen en terug match)

in 1ste adeling :de groepsfase

                          Marioshooters tegen Katerfanatics

                          Banzai - Vrij-bye 

2de afdeling : Hechtel –Vrij -bye

                        Remix  tegen Emmabboys

3de afdeling: Alkstars  - Vrij -bye

                        Hallepoort  tegen The Lions 2

4de afdeling: Sharphillboys tegen Kafeeke

                        PDTG Bar Abas -  Vrij Bye

Op 24/05 en 31/05 zijn het de Finales van boven vermelde wedstrijden

De winnaars moeten naar het kampioenschap van België in Ophasselt 23/06 om 13 u : Zaal De Kat Brambroek 1 ; 9500 Ophasselt

======================================================================================

Les phases finales seront disputées  aller le 10/05 et le match retour le 17/05 (aller-retour)

1ère division: la phase de groupes

                          Marioshooters contre les Katerfanatics

                          Banzai - Bye

2ème division: Hechtel – vrij-bye

                            Remix contre Emmabboys

3ème division: Alkstars -   vrij-bye

                            Hallepoort contre Les Lions 2

4ème division: Sharphillboys contre Kafeeke

                            PDTG Bar Abas - bye

Les 24/05 et 31/05 ce seront les finales des matchs susmentionnés

Les vainqueurs doivent se rendre au championnat de Belgique à Ophasselt 23/06 à 13h

Salle De Kat Brambroek 1 ; 9500  Ophasselt

                                                                                     

KAMPIOENSCHAPPEN VAN BELGIE 2018-2019

Zaal “De Kat”             Brambroek 1       9500 Ophasselt                                         

 

 Inlichtingen:           Günther ( 0475 / 35.42.10 )                                                                                                      Bart         ( 0472 / 18.47.18 )                                                                                          Guido      ( 0473 / 11.97.02 )

                                    

                                                                                                Zaterdag  15 juni 2019   

                                                                                  13u.          Beker van België 

                                                                                  13u.          Dubbel 1e en 4e afdeling

                                                                                  15u.           Enkel 1e en 4e afdeling  

                                                                                  Zondag 16 juni 2019  

                                                                                  13 u.          Dubbel 2e en 3e afdeling   

                                                                                  15 u.          Enkel 2e en 3e afdeling

            Zaterdag 22 juni 2019  

              13 u.          Open Dubbel    

              13 u.          Open enkel

              17 u.          Gemengd + veteranen enkel en Dubbel

              Zondag 23 juni 2019

              13 u.           Interclub

              13 u.           Dames Dubbel

              15 u.           Dames Enkel

                                  

                                         Inschrijving 5 € /per persoon/per discipline

                                                   Clubwedstrijden zijn gratis

                                                 Gelieve stipt aanwezig te zijn  

                                                 

 
Punten en boete van de Kampioenschappen 22-04-2019

Seizoen 2018/2019 

 

Afd

CLUB

Punten voor Open Kampioenschappen

Punten voor Kampioenschappen per ranking

Aantal boete 25 €

Bedrag te betalen bij herinschrijving seizoen 2019/2020

 

4A

BEEJ NELIS

2

 

1x

25 €

 

 

 

 

 

 

 

3A

DE BONGERD

 

0

2x

50€

 

3A

DE BUIS

0

 

2x

50€

 

4B

DE GUDDEREERS

 

3

1x

25€

 

3C

DE KNOKKERS

2

 

1x

25€

 

4C

DE KOEIMET

3

1

3x

75€

 

2C

DE KRING

2

 

1x

25€

 

4B

DE MENNEKES

 

3

1x

25€

 

3C

DE PLATZ

 

2

1x

25€

 

2C

DE ROXY

 

1

2x

50€

 

3A

DEN BAZAAR

0

0

4x

100€

 

4D

EL ROMANTICO’S

 

2

1x

25€

 

4A

FCDK

0

0

4x

100€

 

3B

HET ZWUMBAD

 

2

1x

25€

 

3A

HUKSKE 05 (‘t)

3

1

3x

75€

 

4A

KAFEEKE (‘t)

2

2

2x

50€

 

4B

KIVOILA

2

0

3X

100€

 

1B

LES ANCÊTRES

 

3

1X

25€

 

2C

MERRET GUTS

2

2

2X

50€

 

3B

NT34

 

2

1X

25€

 

3B

SPARCOS

 

2

1X

25€

 

3D

SPORTLOK.KAPELLEN

 

2

1X

25€

 

3D

THE SIDEKICKS

0

 

2X

50€

 

2B

WST

 

2

1X

25€

 

 

De clubs die niet vermeld staan in deze tabel ontvangen 2 x 4 punten die bijgeteld worden in de competitie!

De clubs in de tabel ontvangen de punten vermeld in de tabel waar ze in de fout gingen.

Bijv.: Beej Nelis krijgt 2 + 4 ; De Bongerd 4 + 0 ; enz  enz ……

 

·   Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.

Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.

 
Competitie verloop 1A en 1B 21-04-2019

Competitie verloop 1A en 1B.        2018/2019.  Wijziging om “matchfixing” te voorkomen voor de 5de plaats in de regulieren competitie van 1A.

De competitie begint met een reeks samengesteld uit 8 clubs die een normale kalender van 14 wedstrijden met heen en terug matchen gaan spelen.

Hieruit komt een winnaar.

Vervolgens worden deze clubs ingedeeld in 2 groepen ( A en B) van 4 clubs, die onderling opnieuw een competitie afwerken met heen en terug wedstrijden, dus 6 wedstrijden.

Deze wedstrijden verlopen echter volgens een nieuw systeem. Deze wedstrijden worden gespeeld als volgt: 4 dubbelspelen :                 A – A                     Gespeeld in de volgorde:            A-A

                                               B – B                                                                                    C-C

                                               A – B                                                                                    B-B

                                               B – A                                                                                    D-D       

En 4 enkelspelen :          C – C                                                                                    A-B

                                               D – D                                                                                   C-D

                                               C – D                                                                                    B-A

                                               D - C                                                                                     D-C

In totaal 8 wedstrijden van 2 punten dus 16 punten te verdelen. Afwisselend een wedstrijd dubbel en dan een wedestrijd enkelspel.

OPGELET! : De spelers die dubbelspel spelen mogen niet enkelspel spelen en de spelers die opgesteld worden voor enkelspel mogen niet dubbelspel spelen. Reservespelers mogen invallen volgens de normale regels, maar kunnen alleen invallen voor het dubbelspel of alleen voor het enkelspel. Er mogen 4 reservespelers invallen zoals in de normale competitie.

:  Indien de winnaar van 1A dezelfde is als de winnaar van groep A (X) dan speelt deze winnaar de finale tegen de winnaar van 1B en groep B (Y)

:  Indien de winnaar van 1A verschillend is van de winnaar van groep A dan speelt:

De winnaar van 1A tegen de winnaar van groep B  (X) en De winnaar van groep A tegen de winnaar van 1B (Y)

Daarna de finale : (X) tegen (Y).

De winnaar uit deze  wedstrijden  X en Y is kampioen van eerste afdeling en gaat naar het kampioenschap van België.

 

Parcours de compétition 1A. 2018/2019. Changement de règle pour éviter le « matchfixing » pour la 5ème place en compétition régulière de 1A.

La compétition commence par une série composée de 8 clubs qui correspondent à un calendrier normal de 14 matches avec des allers-retours.

De là vient un gagnant.

Ensuite, ces clubs sont divisés en 2 groupes (A et B) de 4 clubs, qui s'affrontent à nouveau avec des allers et retours, donc 6 matches.

Cependant, ces compétitions se déroulent selon un nouveau système. Ces jeux se jouent comme suit: 4 doubles:                 A – A                                                    Dans l’ordre suivant :    A-A

B – B                                                                                                    C-C

A – B                                                                                                   B-B

B – A                                                                                                   D-D

Et 4 jeux simples:            C – C                                                                                   A-B

D – D                                                                                   C-D

C – D                                                                                    B-A

D – C                                                                                   D-C

Au total 8 matches de 2 points, 16 points à diviser. Alternativement un match double et ensuite une seule course.

ATTENTION! : Les joueurs qui jouent en double ne peuvent pas jouer en simple et les joueurs qui sont en simple ne sont pas autorisés à jouer en double. Les joueurs de réserve sont autorisés à attaquer selon les règles normales, mais ne peuvent attaquer que pour les doubles ou uniquement pour les simples. 4 joueurs de réserve peuvent participer comme dans la compétition normale.

 

1 °: Si le vainqueur de 1A est le même que le vainqueur du groupe A (X), ce vainqueur jouera la finale contre le vainqueur de 1B et le groupe B (Y)

2 °: Si le gagnant de 1A est différent du gagnant du groupe A, alors on joue:

Le vainqueur de 1A contre le vainqueur du groupe B (X) et le vainqueur du groupe A contre le vainqueur de 1B (Y)

Puis la finale: (X) contre (Y).

Le vainqueur de ces courses X et Y  est champion de première division et se rend au championnat de Belgique.

 

 
Kivoila 4B algemeen forfait ; forfait générale 13-04-2019

Kivoila 4B algemeen forfait !!  forfait générale!

 
Inhaalwedstrijden en vooruitgeschoven 07-04-2019

Inhaalwedstrijden

 

29/03    2A          Rinaboys             -              Hechtel                7/11

                2C           Bierhof tvc         -              Galacticos           3/15

1/03       2A          Just ter Neffe   -              Het complot      9/9

                2B           Remix                   -              De Groentjes    18/0

                3A          Lions 2                  -              De Bongard        8/10

                3C           Sportlokaal Kap -             De Kring              6/12

22/02    1B           Dree KC               -              Het Tulpke         12/6

                2C           De Mennekes TW -        t Cafeeke            8/10

                2C           De Roxy               -              SH Lummen       4/11

                3A          Het 2de Comp    -              De Treffers        8/10

                3C           De Kring              -              De knokkers      7/11

                4A          Infinitieam         -              De Knup              9/9

                4B           Liquidators         -              De Mennekes   5/13

25/01    1B           Katerfanatics     -              El Locco                13/5

                3A          De Bongard        -              De Vleskes         6/12

4/01       4C           sharphillboys     -              De pegasus        15/3

30/11    2C           Emmaboys         -              Baratee                10/8

 

Vooruitgeschoven

12/04    4A          Sonjateam         -              Wanhoop United  6/12

                4B           Balanja -              -              De tungener      5/13      

19/04    2C           bierhof TVC       -              Den Ijzer             11/7

                4C           Black Betty         -              De Koeimet       10/8

 
Eindronden/tour final voor 1A, 1B en de groepsfase A en B 04-04-2019

Geachte,

 

 Rechtzetting

 

26/04 en 3/05 worden nog vrijdagen voor eventuele inhaalwedstrijden in de groepsfase.

 

Denk er aan de eindronde tussen 1A, 1B groep A en groep B worden op

 

10/05 ; 17/05 ; 24/05 en 31/05 gespeeld.


Ajustement

 

Les 26/04 et 3/05 seront des autres vendredi pour les matchs reporté en phase de groupes.  Le tour final entre 1A, 1B, le groupe A et le groupe B étant joué sur   10/05; 17/05; 24/05 et le 31/05.

 

 
Wedstrijden die herspeeld worden op 5/04 24-03-2019

De wedstrijden (die werden stilgelegd)

Sharphillboys – De Pegassus van 4/01/2019

Emmaboys – Baratee   van 30/11/2018

 

Worden herspeeld op 5/04/2019 in cafe BOEREBHOF in Meensel-Kiezegem.

Aanvangsuur 9u met forfait om 9u30  (dus het normale aanvangsuur.)

 

Ps Thijs Lee mag niet deelnemen aan deze wedstrijd

 
Uitslagen Dubbelspel per ranking 23-03-2019

 

  Kampioenschap regio Oost   "Dubbelspel" per ranking 22,03,2019    
  Finale ranking 1          
1 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
2 Simons Mario D0097 ALL STARS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
3 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C) Raf Bartholomevis D4167 POEIKES (1A)
             
Ranking 1 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Simons Mario D0097 ALL STARS (1A) Ryan Timmers D6685 ALL STARS (1A)
2 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (2C) Raf Bartholomevis D4167 POEIKES (1A)
3 Bellen Tim D1398 DREE KC (1B) Ernst Bouvin D3179 DREE KC (1B)
3 Piette Jean-Marc D4924 BANZAI (1A) Geoffrey Ney D4903 BANZAI (1A)
5 Steegen Johnny D0562 TULPKE (1B) Bart Toelen D4548 THE WIZARDS (3C)
5 BOON KRISTOF D8372 BORUSSIA MEENSEL (1B) Bert Budenaerts D2663 BORUSSIA MEENSEL (1B)
5 Sideris Georges D5869 MARIOSHOOTERS (1A) Jimmy Meurmans D2341 POEIKES (1A)
5 Windmolders Alain D3774 THE BROTHERS (1A) Eddy Andries D3013 THE BROTHERS (1A)
9 Livet Pascal D7921 REMIX (2B) Robert Bodson D4905 REMIX (2B)
9 Huygens Jan D6762 KATERFANATICS (1B) KEVIN VANUYTSEL D7372 KATERFANATICS (1B)
9 Machiels Gert D3610 DREE KC (1B) Gert Joris D3607 DREE KC (1B)
9 Castagnetti Giovanni D4667 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Stephane Remouchamps D6794 PDTG STOEMP (2B)
9 Vandermeeren Cedric D6893 EL LOCO (1B) Tony Tesseur D3045 THE CREW (2B)
9 Wouters Benny D0233 THE BROTHERS (1A) Edward Oostens D0917 REMIX (2B)
9 Michelakis Evangelos D0071 HUKSKE TVC (2B) Gilbert Christoffels D0052 HUKSKE TVC (2B)
9 Paraschos Georges D8043 REAL CHENAY KC (2B) Christian Melin D7158 REAL CHENAY KC (2B)
17 Lemmens Tom D6790 STAAFSJARELKES (1A) Niko Allard D2822 ALL STARS (1A)
17 Mortelmans Jan D3680 DIJKSTAMPERS (1B) Guido Vanheeswijck D0731 DIJKSTAMPERS (1B)
             
Ranking 1 reeks 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Cochet Dimitri D6864 MARIOSHOOTERS (1A) Johnny Meurmans D2338 MARIOSHOOTERS (1A)
2 Eryigit Halil D4462 KICK OFF HALEN (1B) Kenny Vandenbemden D5000 ALL STARS (1A)
3 LEMARCHAND WESLEY D7297 EL LOCO (1B) DAVY BARSI D8620 EL LOCO (1B)
3 Eerdekens David D0604 MARIOSHOOTERS (1A) Bart Knoops D0603 MARIOSHOOTERS (1A)
5 Geysenberghs Maarten D7015 EL LOCO (1B) GERRY VANBRABANT D4793 EL LOCO (1B)
5 Claeskens Patrick D5011 TEAM BOERENHOF (1B) Patrick Haesevoets D5485 TEAM BOERENHOF (1B)
5 Yilmaz Kenan D4928 L'UNION (1B) Abdel Ali Lamrani D9216 BANZAI (1A)
5 Deblier Kenneth D7728 THE SHOOTERS (2A) Kevin Cucciarre D2013 MARIOSHOOTERS (1A)
9 Vastmans Bart D8079 ALL STARS (1A) Peter Claeskens D4306 ALL STARS (1A)
9 Meacci Gianni D6989 L'UNION (1B) Didier Deldime D4932 PDTG BADASS (1A)
9 SMULDERS MICHAEL D7181 STAAFSJARELKES (1A) Jitse Goyens D9058 STAAFSJARELKES (1A)
9 Vleugels Peter D1101 THE PUB (1B) Tom Claes D2462 THE PUB (1B)
9 Dermont Frederik D4338 DREE KC (1B) Olivier Dermont D3410 DREE KC (1B)
9 Hamblok Lorenz D6206 MARIOSHOOTERS (1A) Thomas Valleri D2494 STAAFSJARELKES (1A)
9 Paesen Xavier D2670 THE PUB (1B) DEBORAH CROEGS D8375 DEN DRIES (4B)
9 Mordant Geert D2317 POEIKES (1A) JOERI CLEEREN D5539 POEIKES (1A)
17 Kempeneers Benny D3182 ULTRA'S (2B) Steve Terneus D6614 ALL STARS (1A)
17 LAVRYSEN TIM D7215 KATERFANATICS (1B) Thomas Bertels D7117 KATERFANATICS (1B)
17 Biets Steve D4279 EL LOCO (1B) Nele Missotten D4592 EL LOCO (1B)
             
  Finale ranking 2          
1 Paesen Stijn D2671 DIJKSTAMPERS (1B) Stijn Schops D2676 DIJKSTAMPERS (1B)
2 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2B)
3 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BARR (2A) Jeroen Harings D7577 SPORTS-BARR (2A)
             
Ranking 2 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 FLAVIANI DIMITRI D5424 WST (2B) DANIELE FLAVIANI D5215 WST (2B)
2 Boeckaerts Kenny D4206 HOFBOYS (2C) Yoo Chan Artois D7586 HOFBOYS (2C)
3 COLSON MICHAEL D4646 HUKSKE 05 ('t) (3B) Jelle Voets D6872 ALKSTARS FC (3B)
3 Cuypers Kevin D6719 GALACTICOS (2C) JIRI CRISPEYN D7344 GALACTICOS (2C)
5 Meuter Roger D9257 HALLEPOORT (3C) Giovanni Sutera D6918 PDTG BADASS (1A)
5 Budo Jorg D6770 POEIKES (1A) Kerim Engin D0898 TF STING (2A)
5 Troupin Christian D4896 LES BONS COPAINS KC (3B) Eric Dumont D4900 LES BONS COPAINS KC (3B)
5 Hrebak Christiaan D0843 SH LUMMEN (2C) Benny Clerckx D0062 SH LUMMEN (2C)
9 Ney Thierry D4902 REMIX (2B) Leopold Maka D4895 LES ANCETRES (1B)
9 Nijs Dave D3505 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Stanny Robyns D4093 ULTRA'S (2B)
9 BAERTEN GUIDO D1126 SMIDJEBOYS (3B) Jos Panis D0295 SMIDJEBOYS (3B)
9 Moors Jean D2586 RINABOYS (2A) JOHNNY SCHUERMANS D3432 RINABOYS (2A)
9 Claes Christoffe D4544 THE CREW (2B) Miguel Ruiz D5822 PDTG STOEMP (2B)
9 HANSEN KEVIN D7208 CARRERA TVC (2A) Bertho Vuurstaek D0693 CARRERA TVC (2A)
9 Leppens Kris D2657 HET COMPLOT (2A) WOUTER CLAEYS D3697 HET COMPLOT (2A)
9 Leurs Patrick D8097 CARRERA TVC (2A) ROGER LEURS D1578 CARRERA TVC (2A)
17 Slegers Luvic D9288 DE BEKKER (1A) Manfred Koch D9516 DE BEKKER (1A)
17 Claes Kevin D2823 EMMABOYS (2C) Wesley Bruyninckx D4516 EMMABOYS (2C)
17 Duchateau Pascal D3462 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Carlo Houbrechts D3211 THE CREW (2B)
17 Steuperaert Marc D8168 SNOOKER SPORTS (2A) Wesly Verkissen D6293 SNOOKER SPORTS (2A)
17 Andelhofs Joel D2352 HECHTEL TVC (2A) Jurgen Aerts D1399 HECHTEL TVC (2A)
17 Knaepen Pieter D0889 LOEKABOYS (4C) Maggy Van Erdeweghe D9305 LOEKABOYS (4C)
17 Kessels Joos D8072 THE SHOOTERS (2A) Stefanie Meyen D7916 ALL STARS (1A)
             
Rangking 2 reeks 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Paesen Stijn D2671 DIJKSTAMPERS (1B) Stijn Schops D2676 DIJKSTAMPERS (1B)
2 Vande Reyd Tim D8482 SPORTS-BARR (2A) Jeroen Harings D7577 SPORTS-BARR (2A)
3 Wustenberghs Davy D5956 KICK OFF HALEN (1B) Brecht Vanbrabant D7840 DE BENGELTJES (1B)
3 Musardo Claudio D0874 TULPKE (1B) Valentin Avermate D0139 TULPKE (1B)
5 Lenskens Bart D2353 HET COMPLOT (2A) Thomas Gonnissen D2654 HET COMPLOT (2A)
5 Neyens Kristof D5110 HECHTEL TVC (2A) Stijn Zentjens D2296 JUST DER NEFFE (2A)
5 LAMBERT MICHAeL D4122 HALLEPOORT (3C) Jean Peeters D6441 HALLEPOORT (3C)
5 Vanhamel Tony D3137 BIERHOF TVC (2C) Davy Vanhamel D6922 BIERHOF TVC (2C)
9 Peeters Jeffrey D2543 THE ROADRUNNERS (3A) ROBBY VANSTRAELEN D8327 THE ROADRUNNERS (3A)
9 Foelen Jonas D7772 HECHTEL TVC (2A) Erik Van Wershoven D6831 THE SHOOTERS (2A)
9 Moureaux Ghislain D0357 NEPTUNUS (2B) Guislain Geurts D1446 NEPTUNUS (2B)
9 Moens Bruno D5193 MOKKEBOYS (2C) Denis Tuerlinckx D6547 MOKKEBOYS (2C)
9 Van Bergen Rudy D0170 SPORTS-BARR (2A) Door Bijnens D5702 SPORTS-BARR (2A)
9 Gregoir Rudi D0148 COSMOS (2B) Guido Carolus D0311 COSMOS (2B)
9 Thone Samuel D5388 BARKY'S (3B) Mustafa Engin D0663 BARKY'S (3B)
9 Tasdemir Kadir D7525 THE PUB (1B) Wim Schepmans D0773 ALL STARS (1A)
17 Gerarts Stefan D9529 THE STONE PITTERS (4A) Dirk Hendrix D6595 THE STONE PITTERS (4A)
17 Boons Robby D6171 CAFEEKE ('t) (2C) Youri Segers D6169 CAFEEKE ('t) (2C)
17 Bollen Marc D0005 THE CREW (2B) Lee Thijs D5093 DE PEGASUS (4C)
17 Hubrechts Eugene D6316 LIQUIDOSHOOTERS (2B) Kevin Breesch D4730 LIQUIDOSHOOTERS (2B)
17 Blocken Marc D2004 DEN DIJK KC (3A) Wim Grauls D3766 DEN DIJK KC (3A)
17 Peetersille Aurelien D4811 HOFBOYS (2C) CALVIN SCHEURDERS D8653 THE SHOOTERS (2A)
17 Dendas Rene D8234 KATERFANATICS (1B) Jonathan Vanwesemael D7827 KATERFANATICS (1B)
17 Poelmans Jos D0730 DE MANNE (2A) Tony Stegen D0733 DE MANNE (2A)
             
  Finale ranking 3          
1 Claesen Jean-paul D2043 DEN DRIES (4B) MIKE TEUCHIE D7333 DEN DRIES (4B)
2 Bringmans Roy D8447 NEPTUNUS (2B) STEFAN BRINGMANS D8301 NEPTUNUS (2B)
3 Bruls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A) Michael Coppez D9421 PDTG BADASS (1A)
             
Ranking 3 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Bringmans Roy D8447 NEPTUNUS (2B) STEFAN BRINGMANS D8301 NEPTUNUS (2B)
2 RUTTEN TOM D6730 TREFPUNT TIENEN (3C) Steven Depre D6388 TREFPUNT TIENEN (3C)
3 Boons Bennet D8143 JUST DER NEFFE (2A) Kristof Verschakelen D8790 JUST DER NEFFE (2A)
3 Gielen Marcel D2034 THE LIONS 2 (3A) RIK THIJS D8323 THE LIONS 2 (3A)
5 Vandegaer Bert D9339 DE VLESKES (3A) Rudy Boons D2442 DE VLESKES (3A)
5 Swennen Ronny D5894 CAFE COMM (3B) VALENTIN VOETS D0537 CAFE COMM (3B)
5 Ciavarro Maurizio D9087 OUTSIDERS (3A) DAVID BAUTE D1214 OUTSIDERS (3A)
5 Lauwers robin D9457 FARAO (3C) David Lamproye D7750 FARAO (3C)
9 Bierwerts Glen D4741 BALANJA (4B) RUDI JACOBS D0887 BALANJA (4B)
9 Lenaerts Frank D6798 HET 2DE COMPLOT (3A) BART BROUNS D5173 HET 2DE COMPLOT (3A)
9 SIMON BERNARD D4394 THE WIZARDS (3C) LAISY HENDRICKX D4584 THE WIZARDS (3C)
9 VANGELDER WILLEM D7408 AZRAEL (3C) Jonas Peiten D7902 AZRAEL (3C)
9 Theunis Tom D8471 OUTSIDERS (3A) JURGEN NUYTS D1217 WANHOOP UNITED (4A)
9 Wouters Andy D0240 HOFBOYS (2C) Gert Vanhellemont D6151 HOFBOYS (2C)
9 Palmers Jeffrey D8786 ALKSTARS FC (3B) Kevin Muller D8957 ALKSTARS FC (3B)
9 VITA TAMARA D8259 DEN ENGEL DIEST (3C) NATASJA TIMMERS D8337 DE BENGELTJES (1B)
17 Serneels Theo D2903 DE KNUP (4A) Kris Beenders D5514 DE KNUP (4A)
17 Pietersil David D4781 LIQUIDATORS (4B) Kevin Lacroix D3209 LIQUIDATORS (4B)
17 SMEULDERS JELLE D8369 DE KRING (3C) IVO VAN UYTSEL D3431 MOKKEBOYS (2C)
17 GIELEN MARK D8349 ALKSTARS FC (3B) Gert Jan Cleuren D8464 ALKSTARS FC (3B)
17 Guldentops Marc D3064 THE WIZARDS (3C) WIM DEGREEF D5775 THE WIZARDS (3C)
17 Bijloos John D9632 LES BONS COPAINS KC (3B) Dritero Demiraj D8450 LES BONS COPAINS KC (3B)
17 Rogmans Wim D5870 DEN IJZER (2C) Petro Loockx D8202 DEN IJZER (2C)
             
Ranking 3 reeks 2           
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Claesen Jean-paul D2043 DEN DRIES (4B) MIKE TEUCHIE D7333 DEN DRIES (4B)
2 Bruls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A) Michael Coppez D9421 PDTG BADASS (1A)
3 Scherman Tommy D2712 BARKY'S (3B) YANNIC SLEGERS D2714 BARKY'S (3B)
3 Fallier Marc D8445 HALLEPOORT (3C) Bernard Ravet D8952 PDTG STOEMP (2B)
5 Coekaerts Frank D5738 HALLEPOORT (3C) Sven Vandevelde D4547 HALLEPOORT (3C)
5 Natalis Luc D9133 LES BONS COPAINS KC (3B) Luciano Diliberto D4881 LES BONS COPAINS KC (3B)
5 Hofman Nico D4690 DE GROENTJES (2B) Christophe Creeten D7497 DE GROENTJES (2B)
5 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (2C) Anneleen Akkermans D8500 DE MENNEKES T-W (2C)
9 Smekens Seppe D8497 DE MENNEKES T-W (2C) Stijn Vranken D8145 DE MENNEKES T-W (2C)
9 VANORBEEK LUDO D8532 KICKSTAMPERS (3B) HANS MICHIELS D1426 KICKSTAMPERS (3B)
9 WOUTERS GINO D3674 WANHOOP UNITED (4A) DANNY VRANKEN D7185 WANHOOP UNITED (4A)
9 Kenens Thomas D9409 BAKHUIS (4C) Diego Marechal D4597 BAKHUIS (4C)
9 Loos Steve D5665 THE MOOD (3A) Frank Vandijck D5111 THE MOOD (3A)
9 Lenaerts Rob D4555 THE SIDEKICKS (3B) Ward Knuts D9206 THE SIDEKICKS (3B)
9 Hamal Christiaan D8768 JUST DER NEFFE (2A) Nick Bloemen D8767 JUST DER NEFFE (2A)
9 Loockx Dennis D8973 GALACTICOS (2C) Bas Moorkens D8991 BORUSSIA MEENSEL (1B)
17 Smets Nico D4132 DE KNOKKERS (3C) Brent Frooninckx D8200 DE KNOKKERS (3C)
17 COBUS CEDRIC D8555 REAL CHENAY KC (2B) Michel Clabots D9328 REAL CHENAY KC (2B)
17 Peeters Ronny D6281 TF STING (2A) David Marcotti D0303 TF STING (2A)
17 Verlaek Dennis D1355 SJACHT TWIE (2A) Lionell Schroyen D2184 SJACHT TWIE (2A)
17 Kwanten Bart D7103 DE TREFFERS (3A) Geert Fransen D2655 DE TREFFERS (3A)
17 Verwimp Roel D2858 DE VLESKES (3A) WIM TIJSKENS D8526 DE TREFFERS (3A)
17 Neyens Gunther D4267 DE BUIS (3A) Peter Eerlings D5112 DE BUIS (3A)
17 Camps Bart D6382 DE KLOEMP (3C) Kristof Vanherrewegen D5927 DE KLOEMP (3C)
             
  Finale ranking 4          
1 Dreesen Ramses D8453 THE STONE PITTERS (4A) Martijn Dreesen D8452 THE STONE PITTERS (4A)
2 VAN REUSEL KRIS D0921 BARATEE (2C) BJORN DERUTTER D2814 BARATEE (2C)
3 Klaasse Lizette D9157 HILDABOYS (4B) CYRIELLE LIJCOPS D0803 HILDABOYS (4B)
             
Ranking 4 reeks 1          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Dreesen Ramses D8453 THE STONE PITTERS (4A) Martijn Dreesen D8452 THE STONE PITTERS (4A)
2 Klaasse Lizette D9157 HILDABOYS (4B) CYRIELLE LIJCOPS D0803 HILDABOYS (4B)
3 Cosemans Arno D9579 DEN DRIES (4B) Sven Frisson D9580 DEN DRIES (4B)
3 Goddevriendt Robin D8015 ANGLO-BOWLING (4C) Wilfried De Becker D8013 ANGLO-BOWLING (4C)
5 LUWEL KEVIN D8646 ALKSTARS FC (3B) WESLEY BEECKMAN D3467 ALKSTARS FC (3B)
5 Hayen Jonas D7473 DE PEGASUS (4C) Tim Panis D8219 DE PEGASUS (4C)
5 Buto Kristof D3922 LIQUIDATORS (4B) Chris Vanderstraeten D9451 LIQUIDATORS (4B)
5 MAHLOUL SALIM D8703 REAL CHENAY KC (2B) Steven Cahay D9606 REAL CHENAY KC (2B)
9 Preudhomme Georges D9513 PDTG BAR ABAS (4B) Alain Dezan D9094 PDTG BAR ABAS (4B)
9 MELLAERTS DAVID D3644 DEN DRIES (4B) Tim Roba D8160 DE GUDDEREERS (4B)
9 darcis Wesley D9589 OS GELUK (4C) Sasha Kempeneers D4745 OS GELUK (4C)
9 Vangelooven Steven D9462 INFINITEAM (4A) Jimmy Nijs D9506 INFINITEAM (4A)
9 Cattoir Vincent D9507 PDTG PAEADOR (4B) Lionel Monfort D9330 PDTG PAEADOR (4B)
9 Comhair Herwig D9222 DE AMIGOS (3B) Jens Martens D9170 DE AMIGOS (3B)
9 Jossa Steven D9403 BLACK BETTY FC (4C) Kenneth Rosier D9399 BLACK BETTY FC (4C)
9 Akhoian Perwin D9353 DE AMIGOS (3B) KOEN LORMANS D8962 DE AMIGOS (3B)
17 Steenaerts Francis D8822 BIERHOFBOYS (4A) Bjorn Steenaerts D9376 BIERHOFBOYS (4A)
17 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (4C) Enrico Spadaro D9118 OS GELUK (4C)
17 Vaes Gardy D9611 HAUTEMSE KICKERS (4C) Stef de Neve D9617 HAUTEMSE KICKERS (4C)
17 Palmans Hendrik D9613 DE TUNGENER (4B) Michel Jeral D9623 DE TUNGENER (4B)
17 Vanhees Jessica D9344 UNDERDOGS (4A) Ben Smeets D7950 UNDERDOGS (4A)
17 Keyen Jordy D9026 TREFPUNT TIENEN (3C) Niels Pittonvils D9022 TREFPUNT TIENEN (3C)
17 Indenkleef Daniel D9485 TOM-AAT FC (4A) Mattias Fiddelaers D6647 TOM-AAT FC (4A)
17 VRANCKEN LOU D9633 HILDABOYS (4B) ROBERT RUYMEN D0226 HILDABOYS (4B)
             
Ranking 4 reeks 2          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 VAN REUSEL KRIS D0921 BARATEE (2C) BJORN DERUTTER D2814 BARATEE (2C)
2 Gentier Cedric D9167 DE AMIGOS (3B) Martijn Hanssen D8934 DE AMIGOS (3B)
3 Dieu Frederic D9555 PDTG BAR ABAS (4B) Brandon Elen D9556 PDTG BAR ABAS (4B)
3 Deldime Florian D7725 PDTG ROSTI (4B) alain Deldime D9426 PDTG ROSTI (4B)
5 de Jong Roy D9575 DEN DRIES (4B) Jens Vanacken D9150 DEN DRIES (4B)
5 Reniers Remco D8000 LOEKABOYS (4C) ERIK RENIERS D3338 LOEKABOYS (4C)
5 Paja Arber D9428 PDTG ROSTI (4B) Brayan Cattelain D9425 PDTG ROSTI (4B)
5 GOOSSENS GLENN D7350 SHARPHILLBOYS (4C) DALEY VALVEKENS D7347 SHARPHILLBOYS (4C)
9 Panis Erwin D9548 INFINITEAM (4A) TOM KOK D8782 INFINITEAM (4A)
9 Smets Mario D9567 OS GELUK (4C) GERT BEYNAERTS D4311 OS GELUK (4C)
9 Vanoostveldt Kenneth D7028 LIQUIDATORS (4B) Wouter Smets D4532 LIQUIDATORS (4B)
9 Bouwens Danny D2968 BUITING UNITED (3A) JESSICA BOUWENS D2972 BUITING UNITED (3A)
9 Gilbert Pieter D0804 BLACK BETTY FC (4C) Michael Jacobs D0797 BLACK BETTY FC (4C)
9 Robert Geert D4963 SHARPHILLBOYS (4C) Walter Bijloos D2042 SHARPHILLBOYS (4C)
9 Coopmans andy D9335 UNDERDOGS (4A) CARLO GELDERS D1132 UNDERDOGS (4A)
9 MANSHOVEN JOHAN D0782 DE PEGASUS (4C) JOHNY SCHEPERS D1105 DE PEGASUS (4C)
17 Van Damme Michel D7938 TALLEKES TVC (4B) Daniel Dirkx D6957 TALLEKES TVC (4B)
17 Gaziaux Jean-Claude D9419 PDTG PAEADOR (4B) Morgane Bada D9553 PDTG PAEADOR (4B)
17 Croughs Andy D6993 DE TUNGENER (4B) Dylan Valles D9544 DE TUNGENER (4B)
17 De Ruymaeker Ralf D9380 ANGLO-BOWLING (4C) Lesley Smedts D9381 ANGLO-BOWLING (4C)
17 Cappa Ben D8868 BIERHOF TVC (2C) Jeroen Pauly D9433 HET 2DE COMPLOT (3A)
17 Vandeput Bart D2055 DA VINI (3A) Dirk Vandeput D2182 DA VINI (3A)
17 Notebaert Kenny D6846 TREFFERS TIENEN (4C) NICK MACHIELS D8643 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Herbots Pascal D9024 TREFFERS TIENEN (4C) ROCKY VANDERSTEEN D4124 TREFFERS TIENEN (4C)
17 Aengeveld Stefan D5141 SONJATEAM (4A) Frank Cuppens D5503 SONJATEAM (4A)
17 Vits Ruben D8892 BARATEE (2C) Axelle Vandenreyt D9631 LOEKABOYS (4C)
             
Dames Dubbelspel          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam Naam Lidnr Clubnaam
1 Meyen Stefanie D7916 ALL STARS (1A) Nele Missotten D4592 EL LOCO (1B)
2 VRANCKEN LOU D9633 HILDABOYS (4B) Lizette Klaasse D9157 HILDABOYS (4B)
3 FREDERIX NATHALIE D8523 THE LIONS 2 (3A) NATASJA TIMMERS D8337 DE BENGELTJES (1B)
4 Akkermans Anneleen D8500 DE MENNEKES T-W (2C) Nele Daenen D8147 DE MENNEKES T-W (2C)
5 Vandenreyt Axelle D9631 LOEKABOYS (4C) Maggy Van Erdeweghe D9305 LOEKABOYS (4C)
5 VITA TAMARA D8259 DEN ENGEL DIEST (3C) LAISY HENDRICKX D4584 THE WIZARDS (3C)
5 CROEGS DEBORAH D8375 DEN DRIES (4B) Sasha Kempeneers D4745 OS GELUK (4C)
5 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (4C) Jessica Vanhees D9344 UNDERDOGS (4A)
9 Akhoian Perwin D9353 DE AMIGOS (3B) Morgane Bada D9553 PDTG PAEADOR (4B)
             
Dames Enkelspel          
Pos. Naam Lidnr Clubnaam      
1 Missotten Nele D4592 EL LOCO (1B)      
2 Meyen Stefanie D7916 ALL STARS (1A)      
3 TIMMERS NATASJA D8337 DE BENGELTJES (1B)      
3 VITA TAMARA D8259 DEN ENGEL DIEST (3C)      
5 Bada Morgane D9553 PDTG PAEADOR (4B)      
5 Daenen Nele D8147 DE MENNEKES T-W (2C)      
5 Akhoian Perwin D9353 DE AMIGOS (3B)      
5 CROEGS DEBORAH D8375 DEN DRIES (4B)      
9 Klaasse Lizette D9157 HILDABOYS (4B)      
9 REKOMS ANN D3868 OS GELUK (4C)      
9 HENDRICKX LAISY D4584 THE WIZARDS (3C)      
9 FREDERIX NATHALIE D8523 THE LIONS 2 (3A)      
9 Vandenreyt Axelle D9631 LOEKABOYS (4C)      
9 Vanhees Jessica D9344 UNDERDOGS (4A)      
9 VRANCKEN LOU D9633 HILDABOYS (4B)      
 
Uitslagen Enkelspel per ranking 15-03-2019

 

  Kampioenschappen regio Oost  Enkelspel per ranking 15.03.2019.
Finale Ranking 1      
1 Timmers Ryan      
2 Vandenbemden Kenny      
3 Ignoul Tommy      
4 Geysenberghs Maarten      
         
Finale Ranking 2      
1 Budo Jorg      
2 Vanwezenmael Jonathan      
3 Vanwetswinkel Davy      
         
Finale Ranking 3      
1 Bruls Anthony      
2 Bringmans Stefan      
3 Moorkens Bas      
4 Boons Rudy      
         
Finale Ranking 4      
1 Derutter Bjorn      
2 Cattelain Brayan      
3 Valvekens Daley      
4 Gelders Carlo      

 

  Kampioenschappen regio Oost   Enkelspel per ranking 15/03/2019
Finale Ranking 1  
1 Timmers Ryan ALL STARS (1A)
2 Vandenbemden Kenny ALL STARS (1A)
3 Ignoul Tommy THE BROTHERS (1A)
4 Geysenberghs Maarten EL LOCO (1B)
     
Ranking 1 reeks 1  
1. VANDENBEMDEN KENNY ALL STARS (1A)
2. IGNOUL TOMMY THE BROTHERS (1A)
3. MEACCI GIANNI L'UNION (1B)
3. LEMMENS TOM STAAFSJARELKES (1A)
5. CHRISTOFFELS GILBERT HUKSKE TVC (2B)
5. ERYIGIT HALIL KICK OFF HALEN (1B)
5. HOUTMEYERS ROB KICK OFF HALEN (1B)
5. VANUYTSEL KEVIN KATERFANATICS (1B)
9. MORTELMANS JAN DIJKSTAMPERS (1B)
9. ANDRIES EDDY THE BROTHERS (1A)
9. DOST MARK DE BEKKER (1A)
9. STEEGEN JOHNNY TULPKE (1B)
9. DELDIME DIDIER PDTG BADASS (1A)
9. YILMAZ KENAN L'UNION (1B)
9. INDESTEGE MARC DIJKSTAMPERS (1B)
9. MISSOTTEN NELE EL LOCO (1B)
17. LIVET PASCAL REMIX (2B)
17. LAVRYSEN TIM KATERFANATICS (1B)
17. BELLEN TIM DREE KC (1B)
17. MICHIELS MARC MERRET GUTS (2C)
17. CLYGNET STEVEN TEAM BOERENHOF (1B)
17. LEMARCHAND WESLEY EL LOCO (1B)
     
Ranking 1 Reeks 2  
1. TIMMERS RYAN ALL STARS (1A)
2. GEYSENBERGHS MAARTEN EL LOCO (1B)
3. TERNEUS STEVE ALL STARS (1A)
3. MEURMANS JIMMY POEIKES (1A)
5. VANBRABANT GERRY EL LOCO (1B)
5. BARTHOLOMEVIS RAF POEIKES (1A)
5. MEURMANS JOHNNY MARIOSHOOTERS (1A)
5. BERTELS THOMAS KATERFANATICS (1B)
9. SIDERIS GEORGES MARIOSHOOTERS (1A)
9. PIETTE JEAN-MARC BANZAI (1A)
9. SIMONS NICK THE BROTHERS (1A)
9. DERMONT OLIVIER DREE KC (1B)
9. BIETS STEVE EL LOCO (1B)
9. CLEEREN JOERI POEIKES (1A)
9. KUTAYDIN JEROEN DE BEKKER (1A)
9. CLAESKENS PETER ALL STARS (1A)
17. CUCCIARRE KEVIN MARIOSHOOTERS (1A)
17. MORDANT GEERT POEIKES (1A)
17. WOUTERS BENNY THE BROTHERS (1A)
17. BARSI DAVY EL LOCO (1B)
17. MELUN CHRISTIAN REAL CHENAY (2B)
     
     
Finale Ranking 2  
1 Budo Jorg POEIKES (1A)
2 Vanwezenmael Jonathan KATERFANATICS (1B)
3 Vanwetswinkel Davy SH LUMMEN (2C)
     
Ranking 2 reeks 1  
1. VANWESEMAEL JONATHAN KATERFANATICS (1B)
2. PARASCHOS GEORGES REAL CHENAY KC (2B)
3. BOLLEN MARC THE CREW (2B)
3. VANHAMEL TONY BIERHOF TVC (2C)
5. PEETERSILLE AURELIEN HOFBOYS (2C)
5. CLAES KEVIN EMMABOYS (2C)
5. MOUREAUX GHISLAIN NEPTUNUS (2B)
5. KAZALTZIS EMANUEL TULPKE (1B)
9. CRISALLI FRANCIS LES ANCETRES (1B)
9. BROUNS HANS DE MANNE (2A)
9. SAVONET BART TREFPUNT TIENEN (3C)
9. DESSART JOEL OS GELUK (4C)
9. HONINX RENE COSMOS (2B)
9. VOETS JELLE ALKSTARS FC (3B)
9. GROVEN DOMINIQUE LES BONS COPAINS KC (3B)
9. PIPELEERS JOHAN POEIKES (1A)
17. NICOLOSI GIUSEPPE L'UNION (1B)
17. VERBEEK GUIDO DE KNUP (4A)
17. FOELEN JONAS HECHTEL TVC (2A)
17. ANDELHOFS JOEL HECHTEL TVC (2A)
17. BOONS ROBBY CAFEEKE ('t) (2C)
17. KESSELS JOOS THE SHOOTERS (2A)
     
Ranking 2 reeks 2  
1. BUDO JORG POEIKES (1A)
2. HUBRECHTS EUGENE LIQUIDOSHOOTERS (2B)
3. LOOCKX ROB DE ROXY (2C)
3. CLAES CHRISTOFFE THE CREW (2B)
5. SCHOOFS STEFAN SH LUMMEN (2C)
5. VANHAMEL DAVY BIERHOF TVC (2C)
5. LEPPENS KRIS HET COMPLOT (2A)
5. VERKISSEN WESLY SNOOKER SPORTS (2A)
9. VRANCKEN PATRICK DEN IJZER (2C)
9. BRUYNINCKX WESLEY EMMABOYS (2C)
9. LAMBERT JORIS GALACTICOS (2C)
9. DEBLIER KENNETH THE SHOOTERS (2A)
9. SEGERS YOURI CAFEEKE ('t) (2C)
9. SCHOPS STIJN DIJKSTAMPERS (1B)
9. BERTELS JACKY CARRERA TVC (2A)
9. BIJNENS DOOR SPORTS-BARR (2A)
17. MICHELAKIS EVANGELOS HUKSKE TVC (2B)
17. HERMANS CARLO DE MANNE (2A)
17. SEGERS FLORIMOND LES ANCETRES (1B)
17. BAERTEN GUIDO SMIDJEBOYS (3B)
17. BERTELS JOHNNY THE LIONS 2 (3A)
17. HANSEN KEVIN CARRERA TVC (2A)
17. JANSSENS JURGEN MOKKEBOYS (2C)
17. NIJS DAVE LIQUIDOSHOOTERS (2B)
     
Ranking 2 reeks 3  
1. VANWETSWINKEL DAVY SH LUMMEN (2C)
2. DUCHATEAU PASCAL LIQUIDOSHOOTERS (2B)
3. VANDE REYD TIM SPORTS-BARR (2A)
3. WUSTENBERGHS DAVY KICK OFF HALEN (1B)
5. CLERINX DAVID PDTG STOEMP (2B)
5. BREESCH KEVIN LIQUIDOSHOOTERS (2B)
5. BERBEN NEEL HECHTEL TVC (2A)
5. DI MASI GRAZIANO SNOOKER SPORTS (2A)
9. AERTS BEN HET COMPLOT (2A)
9. STEVENS KEVIN COSMOS (2B)
9. ENGIN KERIM TF STING (2A)
9. RIJKEN GUNTHER THE SHOOTERS (2A)
9. VAN WERSHOVEN ERIK THE SHOOTERS (2A)
9. VAN GEEL WALTER MERRET GUTS (2C)
9. BOECKAERTS KENNY HOFBOYS (2C)
9. ARTOIS YOO CHAN HOFBOYS (2C)
17. MUSARDO CLAUDIO TULPKE (1B)
17. REYNS DANIEL WANHOOP UNITED (4A)
17. PRODAN KOEN TF STING (2A)
17. BODSON ROBERT REMIX (2B)
17. BRANDERS JO MOKKEBOYS (2C)
17. TASDEMIR KADIR THE PUB (1B)
17. VANHOVE MARCO SJACHT TWIE (2A)
17. PEETERS JEFFREY THE ROADRUNNERS (3A)
     
     
Finale Ranking 3  
1 Bruls Anthony PDTG BADASS (1A)
2 Bringmans Stefan NEPTUNUS (2B)
3 Moorkens Bas BORUSSIA MEENSEL (1B)
4 Boons Rudy DE VLESKES (3A)
     
Ranking 3 reeks 1  
1. BOONS RUDY DE VLESKES (3A)
2. LENAERTS FRANK HET 2DE COMPLOT (3A)
3. MARTENS JIM ULTRA'S (2B)
3. DEMIRAJ DRITERO LES BONS COPAINS KC (3B)
5. VANDENBROEK TOM SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
5. SMEETS BJ?RN BIERHOFBOYS (4A)
5. SMEULDERS JELLE DE KRING (3C)
5. VANDERLICK MICHIEL DE PLATZ (3C)
9. HOUSEN ROB THE LIONS 2 (3A)
9. VERLUYTEN JARI FARAO (3C)
9. GEURTS GUISLAIN NEPTUNUS (2B)
9. BLEVI JONATHAN SHARPHILLBOYS (4C)
9. CLERINX NIKI PDTG STOEMP (2B)
9. DIRCKX HENRI RINABOYS (2A)
9. LEMMENS MARC CAFE COMM (3B)
9. FROONINCKX BART DE KRING (3C)
17. MERKEN FRANCIS SPARCOS (3B)
17. BITAR KARIM DE KLOEMP (3C)
17. VAN SWEEVELT CINDY AZRAEL (3C)
17. HINQUE BERNARD REAL CHENAY KC (2B)
17. MEERTENS DIETRICH HET ZWUMBAD (3B)
     
Ranking 3 reeks 2  
1. BRINGMANS STEFAN NEPTUNUS (2B)
2. ANDRIES DAVY DE KLOEMP (3C)
3. COBUS CEDRIC REAL CHENAY KC (2B)
3. DILIBERTO LUCIANO LES BONS COPAINS KC (3B)
5. VAN EYCK FREDERIC BARATEE (2C)
5. SCHOEMANS HUGO KAFEEKE ('t) (4A)
5. M?LLER KEVIN ALKSTARS FC (3B)
5. SCHEURDERS CALVIN THE SHOOTERS (2A)
9. SAUVENIER RUDY PDTG STOEMP (2B)
9. BUELENS EDDY TEAM BOERENHOF (1B)
9. DONNI ROBIN DE KOEIMET (4C)
9. THYSSEN JEAN-PIERRE DEN DIJK KC (3A)
9. DAERDEN CARLOS SPARCOS (3B)
9. VRANKEN STIJN DE MENNEKES T-W (2C)
9. EVERAERTS PATRICK MOKKEBOYS (2C)
9. HOFMAN NICO DE GROENTJES (2B)
17. SCHROYEN LIONELL SJACHT TWIE (2A)
17. GOLSTEYN WIM BIERHOFBOYS (4A)
17. NEYENS PHILIP THE MOOD (3A)
17. COEKAERTS FRANK HALLEPOORT (3C)
     
Ranking 3 reeks3  
1. MOORKENS BAS BORUSSIA MEENSEL (1B)
2. BOONS BENNET JUST DER NEFFE (2A)
3. GIELEN MARK ALKSTARS FC (3B)
3. DEPRE STEVEN TREFPUNT TIENEN (3C)
5. CORNELIS DIRK DE KRING (3C)
5. PIETERSIL DAVID LIQUIDATORS (4B)
5. INDESTEGE MARNIK DIJKSTAMPERS (1B)
5. NOLMANS RUUD DE MENNEKES T-W (2C)
9. BIELEN LUC DEN DIJK KC (3A)
9. VANGILBERGEN GEERT DE KNOKKERS (3C)
9. VANSTRAELEN ROBBY THE ROADRUNNERS (3A)
9. FALLIER MARC HALLEPOORT (3C)
9. VANORBEEK LUDO KICKSTAMPERS (3B)
9. TEUCHIE MIKE DEN DRIES (4B)
9. PINXTEN PETER THE MOOD (3A)
9. MAES RUDI RINABOYS (2A)
17. SLENDERS BERT DE TREFFERS (3A)
17. PANIS JOS SMIDJEBOYS (3B)
17. LOOCKX DENNIS GALACTICOS (2C)
17. GEURTS DAVID HET ZWUMBAD (3B)
     
Ranking 3 reeks 4  
1. BRULS ANTHONY PDTG BADASS (1A)
2. BRINGMANS ROY NEPTUNUS (2B)
3. LOOCKX PETRO DEN IJZER (2C)
3. BLOEMEN NICK JUST DER NEFFE (2A)
5. TIJSKENS WIM DE TREFFERS (3A)
5. VERHAERT NICOLAS FARAO (3C)
5. CLABOTS MICHEL REAL CHENAY KC (2B)
5. VANDEGAER BERT DE VLESKES (3A)
9. VANHAEREN RAF BUITING UNITED (3A)
9. CIAVARRO MAURIZIO OUTSIDERS (3A)
9. FLOSSY JENTE ULTRA'S (2B)
9. VAN OPDENBOSCH MAARTEN SPORTLOKAAL KAPELLEN (3C)
9. VAN DIJCK WOUTER DEN ENGEL DIEST (3C)
9. MICHIELS HANS KICKSTAMPERS (3B)
9. CEULEERS KENNETH DE PLATZ (3C)
9. LEMMENS DAVY CAFE COMM (3B)
17. VLAYEN JELLE DE KRING (3C)
17. HENCKENS NICO RINABOYS (2A)
17. GOOSSENS NIELS SHARPHILLBOYS (4C)
     
     
Finale Ranking 4  
1 Derutter Bjorn BARATEE (2C)
2 Cattelain Brayan PDTG ROSTI (4B)
3 Valvekens Daley SHARPHILLBOYS (4C)
4 Gelders Carlo UNDERDOGS (4A)
     
Ranking 4 reeks 1  
1. CATTELAIN BRAYAN PDTG ROSTI (4B)
2. LANGENAKEN GEERT OS GELUK (4C)
3. CREETEN CHRISTOPHE DE GROENTJES (2B)
3. COSEMANS ARNO DEN DRIES (4B)
5. LUWEL KEVIN ALKSTARS FC (3B)
5. MEULDERS WESLEY DEN ENGEL DIEST (3C)
5. GENTIER CEDRIC DE AMIGOS (3B)
5. EVRARD MICHAEL EL ROMANTICO'S (4C)
9. REYNDERS MARK SONJATEAM (4A)
9. LOCKKAMPER JOHNNY HAUTEMSE KICKERS (4C)
9. DARCIS WESLEY OS GELUK (4C)
9. SMEDTS LESLEY ANGLO-BOWLING (4C)
9. THIJS JOSE BALANJA (4B)
9. LOX TOM THE SIDEKICKS (3B)
9. ROSIER KENNETH BLACK BETTY FC (4C)
9. BUTO KRISTOF LIQUIDATORS (4B)
17. BERDEN WOUTER DE MENNEKES (4B)
17. PREUDHOMME GEORGES PDTG BAR ABAS (4B)
17. DUMOULIN CEDRIC DE KNOKKERS (3C)
17. MOESEN SACHA HILDABOYS (4B)
17. MATHEUS PATRICK BAKHUIS (4C)
17. SPADARO ENRICO OS GELUK (4C)
17. VANESCH SENNE BUITING UNITED (3A)
     
Ranking 4 reeks 2  
1. GELDERS CARLO UNDERDOGS (4A)
2. MINSCHART JOHAN BAKHUIS (4C)
3. BEECKMAN WESLEY ALKSTARS FC (3B)
3. MELLAERTS DAVID DEN DRIES (4B)
5. PAULY JEROEN HET 2DE COMPLOT (3A)
5. SIMONS PETER DE TUNGENER (4B)
5. SCHEPERS JOHNY DE PEGASUS (4C)
5. VANDORMAEL KEVIN NT34 (3B)
9. DE ZUTTER BJORN BALANJA (4B)
9. DELDIME ALAIN PDTG ROSTI (4B)
9. MACHIELS NICK TREFFERS TIENEN (4C)
9. CLERX STEVEN AZRAEL (3C)
9. VAN REUSEL KRIS BARATEE (2C)
9. ROBERT GEERT SHARPHILLBOYS (4C)
9. SMETS MARIO OS GELUK (4C)
9. COOPMANS ANDY UNDERDOGS (4A)
17. AKHOIAN PERWIN DE AMIGOS (3B)
17. FIDDELAERS MATTIAS TOM-AAT FC (4A)
17. VANDERSTRAETEN CHRIS LIQUIDATORS (4B)
17. CROEGS DEBORAH DEN DRIES (4B)
17. JOSSA STEVEN BLACK BETTY FC (4C)
17. VANDENREYT AXELLE LOEKABOYS (4C)
17. THIJS STEFAN DE GUDDEREERS (4B)
     
Ranking 4 reeks 3  
1. VALVEKENS DALEY SHARPHILLBOYS (4C)
2. DUPONT GWEN LOEKABOYS (4C)
3. KELLENS HRISTO DEN DRIES (4B)
3. DREESEN MARTIJN THE STONE PITTERS (4A)
5. CROUGHS ANDY DE TUNGENER (4B)
5. CAPPA BEN BIERHOF TVC (2C)
5. PHILIPPENS GEERT DE BUIS (3A)
5. COPPEZ MICHA PDTG BADASS (1A)
9. CATTOIR VINCENT PDTG PAEADOR (4B)
9. COMHAIR HERWIG DE AMIGOS (3B)
9. MAS DANNY DE GUDDEREERS (4B)
9. HAVET WARD BLACK BETTY FC (4C)
9. PANIS ERWIN INFINITEAM (4A)
9. KNUTS WARD THE SIDEKICKS (3B)
9. PANIS TIM DE PEGASUS (4C)
9. TIMMERMANS YORICK TREFFERS TIENEN (4C)
17. BEERLANDT BRIAN OUTSIDERS (3A)
17. INDENKLEEF DANI TOM-AAT FC (4A)
17. JANSSENS ROBE MOKKEBOYS (2C)
17. SIMON JAN TALLEKES TVC (4B)
17. FRANSSENS BRAM DE MENNEKES (4B)
17. LEROY SVEN OS GELUK (4C)
17. VITS RUBEN BARATEE (2C)
     
Ranking 4 reeks 4  
1. DERUTTER BJORN BARATEE (2C)
2. GERITS PETER KAFEEKE ('t) (4A)
3. GOLEMA THIERRY PDTG ROSTI (4B)
3. JACOBS MICHAEL BLACK BETTY FC (4C)
5. CAHAY STEVEN REAL CHENAY KC (2B)
5. MONFORT LIONEL PDTG PAEADOR (4B)
5. GOOSSENS GLENN SHARPHILLBOYS (4C)
5. AKIN WESLEY NT34 (3B)
9. REKOMS ANN OS GELUK (4C)
9. HANNOT FABRICE EL ROMANTICO'S (4C)
9. HEEREN WESLEY DE MENNEKES (4B)
9. JACOBS TONY BALANJA (4B)
9. VAES GARDY HAUTEMSE KICKERS (4C)
9. CLAESEN JEAN-PAUL DEN DRIES (4B)
9. FAMULARO ROBERTO UNDERDOGS (4A)
9. AERTS LUDO DE BUIS (3A)
17. DIEU FR?D?RIC PDTG BAR ABAS (4B)
17. BADA MORGANE PDTG PAEADOR (4B)
17. VENKEN TOM DE KNUP (4A)
17. PUT GUNTHER WANHOOP UNITED (4A)
17. MEDO IVAN SONJATEAM (4A)
17. GERARTS STEFAN THE STONE PITTERS (4A)
17. BEUSEN RONALD TALLEKES TVC (4B)

9.                DE RUYMAEKER RALF                 ANGELO BOWLING (4C)

 
Kampioenschappen regio Oost 11-03-2019

KAMPIOENSCHAP VAN

Regio Oost.

 

TAFELVOETBAL.

Waar/: Sporthal De Bloken

                         Kortestraat 12

3880        WELLEN

 

Wanneer/Quand   :

 

15/03/19: “Enkelspel”  per ranking   :75,          : 50,          :25 euro

22/03/19: “Dubbelspel” per ranking: 150,       : 100,        : 50 euro

                                               Voor iedere afdeling hetzelfde! (Uitgezonderd voor dames)

                                               Pour chaque division, la même! (Sauf les femmes)

Er wordt gespeeld per ranking !                             En jouent par ranking !

 

Inschrijvingen vanaf 20 uur.    Aanvang 21 uur stipt !!!

Inscriptions                                Début

Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar  tafels geplaatst door de

firma JGC Café games

Inschrijving gratis / inscriptions gratuit

(Tafels staan vrij/tables libre : 2 euro opleg/ péréquation.)

Belangrijk:     Lidkaart verplicht. Inschrijving via baar code op lidkaart!!!!

===========    Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!

  • Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.
  • Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.

Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!  
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de  l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.

 
uitgestelde wedstrijden 25-02-2019

De wedstrijd in Poule A:

De Bekker - All Stars is uitgesteld naar 05/04/2019 !!!

De Staafsjarelkes - PDTG Badas  uitgesteld naar  05/04/2019 !

 
VERHUIS VAN CLUB TOM-AAT 4A 19-02-2019

De club Tom-aat FC 4A verhuist van lokaal en adres:

 

Nieuw adres:

CAFE CENTRUM

TULPENSTRAAT 15

3530 HOUTHALEN-OOST

 
Bekerwedstrijden finales heen en terug wedstrijden van 15.02.2019 10-02-2019

Uitslagen en Lottrekking Bekers   15/02/2019     

 

Afd

CLUB

GEMEENTE

 

 

 

 

 

 

BEKER  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1A

ALL STARS

MEENSEL-KIEZEGEM

1A

BANZAI

HERSTAL

3/15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COUPE  VAN DE REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

08/02/19

15/02

1B

KICK OFF HALEN

HALEN

1B

KATERFANATICS

VEERLE  LAAKDAL

7/11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SCHAAL VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

2B

NEPTUNUS

RIEMST

2A

SPORTS-BAR

HOUTHALEN-OOST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROFEE VAN

REGIO OOST

FINALE HEEN EN TERUGWEDSTRIJD

 

FINAL ALLEZ   ET RETOUR

 

15/02

5/04

<