login:
paswoord:
paswoord vergeten ?
 
  NIEUWS REGLEMENT CLUBADRESSEN LEDENLIJST COMPETITIE BEKER KAMPIOENSCHAP ARCHIEF  
 
 
 Nieuws
Evolutie eindronde 18-05-2024

OP 10/05/2024 :  Kick Off tegen Tulpke       7/11    Tulpke 2 punten

       17/05/2024 : Ter Waert tegen Kick Off  7/11     Kick Off  2 punten

       24/05/2024 : Tulpke  tegen Ter Waert    13/5    Tulpke 2 punten

1.Tulpke Genk       4 punten en "De kampioen 2de afdeling"

2. Kick Off Halen    2 punten

3. Ter Waert            0 punten

Tulkpke Genk dat onze regio gaat vertegenwoordigen op de kampioenschappen van Belgiënen en een gooi gaat doen naar de titel. Steegen -Anthonissen met 6 op 6 ; Tasdemir - Musardo met 3 op 6 en Kazaltzis-Ignoul 4 op 6 waren veel te sterk voor Noben Jarne en Sander 3 op 6 ; Jermei -Renier 0 op 6 en Christoffes -Brants 2 op 6.  Als men dan nog vast stelt dat de jeugdige Jarne en Sander uitgesproken de sterkste waren in het bezoekende kamp, moet men niet ver zoeken naar waar het bij de bezoekers mank liep.

Tulpke Genk is de absolute winnaar van 2de in onze regio en moet naar het Kampioenschap van België gaan in Waanrode op 23/06 om 12u.

 

3de Afdeling.

Hier spelen 4 clubs de eindronde: De Bongerd, Kig Caen, Memories en De Boerkes.

OP 10/05 : spelen De Bongerd   tegen King Caen  0/18  (A)

                           En  Memories tegen De Boerkes  15/3 (A)

OP 17/05 : Zijn er de terugronden van 10/05 dus

                                    King Caen tegen De Bongerd 18/0 ff  (B)

                             De Boerkes tegen Memories  12/6  (B)

OP 24/05 spelen de winnaar van (A) King Caen- (B) Memories 14/4

OP 31/05  spelen (B)Memories en (A) King Caende terugwedstrijd. De winnaar gaat naar het Kampioenschap van België op 23/06 om 12u in Waanrode.

 
Inschrijvingen 24/25 inschriptions 24/25 14-05-2024

Geachte verantwoordelijken,

 Gelieve het nodige te doen voor het inschrijven van uw club voor het seizoen 2024/2025. Gelieve het inschrijfblad volledig in te vullen en mee te brengen bij de inschrijving. De verantwoordelijke verzamelt alle lidkaarten en houdt die bij. De labels worden aan hem verstuurd en hij brengt die op de achterkant zelf aan. Gelieve voor u vertrekt om de inschrijving in orde te brengen, te telefoneren op nr 0475/977224 om te zien of ik thuis ben. In bijlage stuur ik nogmaals het inschrijfblad.

Alle inschrijvingen moeten binnen zijn uiterlijk op 15 juni. Na 15 juni kan het zijn dat uw inschrijving niet meer kan door gaan omdat de reeksen volzet zijn.

Wacht niet tot het allerlaatste moment om de samenstelling van uw club te maken. De spelers moeten allemaal bekend zijn bij de inschrijving omdat hun ranking mee bepaalt in welke afdeling u dient te spelen.

 

Chers managers,

Veuillez prendre les mesures nécessaires pour inscrire votre club pour la saison 2024/2025. Veuillez remplir complètement la fiche d’inscription et l’apporter avec vous lors de votre inscription. Le responsable recueille toutes les cartes de membre et les tient à jour. Les étiquettes lui sont envoyées et il les applique lui-même au dos. Avant de partir pour terminer l’inscription, veuillez appeler le 0475/977224 pour voir si je suis à la maison. En pièce jointe, je vous enverrai à nouveau la feuille d’inscription.

Toutes les inscriptions doivent être reçues au plus tard le 15 juin. Après le 15 juin, il se peut que votre inscription ne puisse plus avoir lieu car les séries sont complètes.

N’attendez pas la toute dernière minute pour faire la composition de votre club. Les joueurs doivent tous être connus au moment de l’inscription car leur classement détermine dans quelle division vous devez jouer.

 
Kampioenschap regio Oost 03-05-2024

Kampioenen “Dubbelspel” 2023/2024                                                                      3/05/2024

Ranking 1:          CLAESKENS SENNE          ALL STARS (1A) BOECKMANS MAXIME  ALL STARS (1A)

Ranking 2 :         VALLERI THOMAS            KING CAEN (3B) VERWIMP ROEL POEIKES (1A)

Ranking 3 :         VANERUM BO     POEIKES (1A)  MEYEN STEFANIE             EMMABOYS (1B)

Ranking 4 :         NOBEN JARNE    TER WAERT (2B)            MIRANDA BRENN            FCDK (3A)

Dames :           MISSOTTEN NELE     NARCOTICS KC (2B)    MEYEN STEFANIE             EMMABOYS (1B)

Juniors :           MIRANDA LENNE                FCDK (3A)           NOBEN JARNE   TER WAERT (2B)

 

1E DUBBEL - R1        
1. CLAESKENS SENNE ALL STARS (1A) BOECKMANS MAXIME ALL STARS (1A)
2. VANDENBEMDEN KENNY MYSTERY (1B) COCHET DIMITRI RICKY'S PUB (1A)
3. KEMPENEERS BENNY DREAM TEAM (1B) TASDEMIR KADIR TULPKE (2A)
4 MEURMANS JOHNNY POEIKES (1A) JANSSEN PIETER POEIKES (1A)
5. MEURMANS JIMMY POEIKES (1A) PIPELEERS JOHAN POEIKES (1A)
5. DELDIME DIDIER PDTG BADASS (1A) GUERREIRO VITOR PDTG BADASS (1A)
5. PAUWELS STIJN KAVIAKS KC (2C) VERJANS DAVID THE BROTHERS (1A)
5. ERYIGIT HALIL THE BROTHERS (1A) ANDRIES EDDY THE BROTHERS (1A)
9. KUTAYDIN JEROEN RICKY'S PUB (1A) HANSSEN RICK RICKY'S PUB (1A)
9. LEMMENS TOM STAAFSHOOTERS (1A) DAENS BENNY STAAFSHOOTERS (1A)
9. HARINGS JEROEN GOALDIGGERS (1A) MICHELAKIS EVANGELOS TER WAERT (2B)
9. EERDEKENS DAVID STAAFSHOOTERS (1A) KNOOPS BART STAAFSHOOTERS (1A)
9. WOUTERS BENNY THE BROTHERS (1A) CHRISTOFFELS GILBERT TER WAERT (2B)
9. TERNEUS STEVE ALL STARS (1A) ELIAERTS RANDY RICKY'S PUB (1A)
9. CLAESKENS PETER ALL STARS (1A) SIMONS MARIO POEIKES (1A)
9. FLOSSY JENTE JUST DER NEFFE (1A) ZENTJENS STIJN JUST DER NEFFE (1A)
17. INDESTEGE MARC PADDOCKSSHOOTERS (1B) POLDERS DANNY PADDOCKSSHOOTERS (1B)
17. NEY GEOFFREY PDTG BADASS (1A) BRULS ANTHONY PDTG BADASS (1A)
17. HUYGENS JAN FANATICS (1B) VANWESEMAEL JONATHAN FANATICS (1B)
17. VERLUYTEN TOM CAFEEKE ('t) (1B) BARTHOLOMEVIS RAF TERMOLEN (2A)
17. KNEZ KOEN GOALDIGGERS (1A) VAN WERSHOVEN ERIK GOALDIGGERS (1A)
17. ZEGGERS ALDO GHOST RIDER KC (1A) SILVA-URBANZYK MICHAEL GHOST RIDER KC (1A)
17. DE KEGEL KELLY ALL STARS (1A) TIMMERS RYAN ALL STARS (1A)
17. CUCCIARRE KEVIN GOALDIGGERS (1A) VAN EIJSDEN SAM TEAM ERROR 404 (3C)
17. DOST MARK RICKY'S PUB (1A) BIERMANS YVES RICKY'S PUB (1A)
17. STERCKX GERRY DE ROXY (1B) VAN HOVE WIM DE ROXY (1B)
17. OOSTENS EDWARD THE BROTHERS (1A) RUIZ MIGUEL THE BROTHERS (1A)
17. WYSEVELDE STEVEN JUST DER NEFFE (1A) BLOEMEN NICK JUST DER NEFFE (1A)
         
  2DE DUBBEL - R1      
1. VALLERI THOMAS KING CAEN (3B) VERWIMP ROEL POEIKES (1A)
2. ANDELHOFS JOEL POEIKES (1A) LOOCKX ROB FANATICS (1B)
3. GIELEN MARK ALKSTARS FC (2B) BEECKMAN WESLEY ALKSTARS FC (2B)
4 VERLEYSEN DENNIS SHOOOTERS TVC (2A) DI MASI GRAZIANO SNOOKER SPORTS (2A)
5. SCHUERMANS GIANNI NARCOTICS KC (2B) MISSOTTEN NELE NARCOTICS KC (2B)
5. BOECKAERTS KENNY CHAOS (1B) ARTOIS YOO CHAN CHAOS (1B)
5. JORDENS JOHAN CHAOS (1B) LAENEN JEROEN CHAOS (1B)
5. ELEN ARNO KAVIAKS KC (2C) KNAEPEN PIETER KAVIAKS KC (2C)
9. CLAES CHRISTOFFE THE CREW (2B) PENXTEN KOEN THE CREW (2B)
9. DEGREEF WIM 'T HOEKSKE (1B) VANGILBERGEN BART 'T HOEKSKE (1B)
9. DIEU FREDERIC BAR ABAS (2B) KARAOBA MEHMET BAR ABAS (2B)
9. GOOSSENS KENNY KICK OFF HALEN (2C) LEINDERS NICO KICK OFF HALEN (2C)
9. MORTELMANS JAN PADDOCKSSHOOTERS (1B) CLAESKENS PATRICK 'T HOEKSKE (1B)
9. CRABBE JENS DREAM TEAM (1B) VRANKEN KENNETH DREAM TEAM (1B)
9. INDESTEGE MARNIK THE ROADRUNNERS (3B) PEETERS JEFFREY THE ROADRUNNERS (3B)
9. STEEGEN JOHNNY TULPKE (2A) BIETS STEVE NARCOTICS KC (2B)
17. MIGDALSKI JURGEN SNOOKER SPORTS (2A) VERKISSEN WESLY SNOOKER SPORTS (2A)
17. REECKMANS PETER ALKSTARS FC (2B) VOETS JELLE ALKSTARS FC (2B)
17. MUSARDO CLAUDIO TULPKE (2A) MULLER KEVIN GOALDIGGERS (1A)
17. VANDERHOEFT JO DREAM TEAM (1B) LEMARCHAND WESLEY DREAM TEAM (1B)
17. TIMMERS NATASJA CHAOS (1B) PEETERS MARJOLEIN HET COMPLOT (2A)
17. CLABOTS MICHEL DEDE BAR KC (1B) ROOD JEAN DEDE BAR KC (1B)
17. LEPPENS KRIS HET COMPLOT (2A) AERTS BEN HET COMPLOT (2A)
17. DIRCKX HENRI DE KNUP (3A) VERBEEK GUIDO KNUPBOYS (3A)
17. NUTTINE MEHDI BAR ABAS (2B) REMOUCHAMPS STEPHANE BAR ABAS (2B)
17. DUMONT SAMUEL DREE KC (2C) BILLEN NANCY DREE KC (2C)
17. SCHEPERS GEERT SHOOOTERS TVC (2A) LEURS PATRICK SHOOOTERS TVC (2A)
17. DEGEEST GERT ALL STARS (1A) SMEULDERS JELLE EMMABOYS (1B)
17. VANHAMEL TONY DE JAIL (3B) LAEREMANS PATRICK DE JAIL (3B)
17. AERTS JURGEN HECHTEL TVC (2A) FOELEN JONAS HECHTEL TVC (2A)
17. OLSSON WESLEY PADDOCKSSHOOTERS (1B) MORDANT GEERT PADDOCKSSHOOTERS (1B)
17. CLERINX NIKI THE BROTHERS (1A) D'ASTOLFO MASSIMO THE BROTHERS (1A)
33. CUYPERS KEVIN THE AVENGERS (2C) VANBRUSSELT GERT THE AVENGERS (2C)
33. VERHAEREN PETER DE KRING (2C) VLEUGELS PETER TERMOLEN (2A)
33. JANSSEN EDWIN DE MANNE (2A) CRAEGHS MATHIEU DE MANNE (2A)
33. JANSSENS JURGEN DE WELKOMBOYS (2C) SIMONS ENO DE WELKOMBOYS (2C)
33. PAESEN STIJN PADDOCKSSHOOTERS (1B) SCHOPS STIJN PADDOCKSSHOOTERS (1B)
33. DUMONT ERIC STAR-BROTHERS (2B) TROUPIN CHRISTIAN STAR-BROTHERS (2B)
33. HENDRICKX HECTOR KAVIAKS KC (2C) BAERTEN GUIDO SPWUR TEAM ('T) (2A)
33. MEACCI GIANNI DEDE BAR KC (1B) SUTERA GIOVANNI PDTG BADASS (1A)
33. NOBEN JOHNNY TER WAERT (2B) RENIER PATRICK TER WAERT (2B)
33. MARCOTTI DAVID TF STING (2A) RAETS PETER TF STING (2A)
33. MATHEI NICKY NO-PROBLEM (2B) DE HONDT LUDO NO-PROBLEM (2B)
33. VANBRABANT BRECHT CHAOS (1B) GOYENS JITSE STAAFSHOOTERS (1A)
33. VAN DEN BIGGELAAR RAOUL NO-PROBLEM (2B) PARASCHOS GEORGES FAUCON HOLLYWOOD (3C)
33. MARTENS JIM MYSTERY (1B) ROBYNS STANNY MYSTERY (1B)
33. LOOCKX DENNIS KICK OFF HALEN (2C) VANDERSTUKKEN TIM KICK OFF HALEN (2C)
33. TUMINO SALVATORE LE CODE BAR (2B) CRISALLI FRANCIS DEDE BAR KC (1B)
33. DERMONT OLIVIER DREE KC (2C) JORIS GERT DREE KC (2C)
33. PEETERS RONNY () BOYEN CHRIS ()
         
  3DE DUBBEL - R1      
1 VANERUM BO POEIKES (1A) MEYEN STEFANIE EMMABOYS (1B)
2 VERLAEK DENNIS RINABOYS (3A) SCHROYEN LIONELL RINABOYS (3A)
3. DUPONT GWEN KAVIAKS KC (2C) COLLET MICHAEL DEDE BAR 65 (3C)
4 VRANCKEN GUY SPWUR TEAM ('t) (2A) PANIS JOS SPWUR TEAM ('T) (2A)
5. BALDEWIJNS STEVE TEAM ERROR 404 (3C) COOPMANS ANDY TEAM ERROR 404 (3C)
5. VAN KERCKHOVEN WERNER DEN IJZER (3D) SCHOOFS STEFAN SH LUMMEN (3B)
5. REYNDERS FELICIEN SH LUMMEN (3B) HENDERIX GEERT SH LUMMEN (3B)
5. D'HAYER MATHIEU DE KRONKEL (2C) PEETERS JEAN DE KRONKEL (2C)
9. SLIWON KEVIN WANHOOP UNITED (3B) STEEGEN BART WANHOOP UNITED (3B)
9. BAEKELMANS BEN THE LIONS 2 (3A) THYS THOMAS THE LIONS 2 (3A)
9. VAN REUSEL KRIS DE KRONKEL (2C) DERUTTER BJORN DE KRONKEL (2C)
9. BIUNKENS CEDRIC THE CREW (2B) HUBRECHTS EUGENE THE CREW (2B)
9. LAMPROYE DAVID PARADOX (3D) VAN ROMPAEY KENNY PARADOX (3D)
9. ROBERT GEERT DE BOERKES (3D) SIMON BERNARD DE BOERKES (3D)
9. ANELLI FRANCESCO LE CODE BAR (2B) TANSELLA ANGELO LE CODE BAR (2B)
9. HOUSEN ROB THE LIONS 2 (3A) BERTELS JOHNNY THE LIONS 2 (3A)
17. NOBEN JOZEF NEPTUNUS (3C) NOELMANS VINCENT NEPTUNUS (3C)
17. GEURTS GUISLAIN NEPTUNUS (3C) DAERDEN CARLOS NEPTUNUS (3C)
17. LOOCKX PETRO DEN IJZER (3D) ROGMANS WIM DEN IJZER (3D)
17. MANSHOVEN JOHAN AMBIANCE TVC (3D) MAMPAEY YANNICK AMBIANCE TVC (3D)
17. PANIS TIM AMBIANCE TVC (3D) HAYEN JONAS AMBIANCE TVC (3D)
17. GAUFFRE MAXIME DEDE BAR 65 (3C) DELDIME ALAIN DEDE BAR 65 (3C)
17. LENOIR DIDIER DEDE BAR 65 (3C) GRENSON MICHEL DEDE BAR 65 (3C)
17. VAN UYTSEL IVO DE BOERKES (3D) HANSSENS JIMMY DE BOERKES (3D)
17. THIJS ERWIN COSWAERT (2B) HONINX CEDRIC COSWAERT (2B)
17. DIRIX EDDY SPWUR TEAM ('t) (2A) TRESINIE KRIS SPWUR TEAM ('T) (2A)
17. ZWAENEPOEL STEVEN DE JAIL (3B) SMEETS BJORN DE JAIL (3B)
17. DREESEN MARTIJN SNOOKER SPORTS (2A) MUSSEN TIM SNOOKER SPORTS (2A)
17. LENAERTS FRANK KING CAEN (3B) NUYTS JURGEN KING CAEN (3B)
17. MASSON ERIC LES ROUCHES KC (3C) HINQUE BERNARD LES ROUCHES KC (3C)
17. VAN EYCK FREDERIC DE KRONKEL (2C) VITS RUBEN DE KRONKEL (2C)
17. DEBOIS DANIEL LE CODE BAR (2B) ANELLI MICHEL LE CODE BAR (2B)
33. MAES JO DE OUDE VEULENS (3C) NOENS KRISTOF DE OUDE VEULENS (3C)
33. HERBOTS STEVEN DE GRITSELS (3D) JACOBS MICHAEL DE GRITSELS (3D)
33. VANDERSTEGEN DAVY DE BONGERD (3A) JANSSEN EDDY DE BONGERD (3A)
33. BAMPS DIRK DE BONGERD (3A) HENCKENS NICO DE BONGERD (3A)
33. BIJLOOS WALTER DE BOERKES (3D) GOOSSENS JIRI DE BOERKES (3D)
33. VANDEPUT BART THE MOOD (3B) VANDEPUT DIRK THE MOOD (3B)
33. EERLINGS COBE DE BUIS (3B) EERLINGS PETER DE BUIS (3B)
33. NEYENS GUNTHER DE BUIS (3B) JAEKEN BERT DE BUIS (3B)
33. COEKAERTS FRANK OS GELUK (3C) VANDEVELDE SVEN OS GELUK (3C)
33. AENGEVELD STEFAN SONJATEAM (3A) CUPPENS FRANK SONJATEAM (3A)
33. LELIEVRE ANDRE BENDE VAN ELLENDE (3C) VANBRABANT PATRICK BENDE VAN ELLENDE (3C)
33. CRETEN STEFAN BENDE VAN ELLENDE (3C) SMETS MARIO BENDE VAN ELLENDE (3C)
33. FREDERIX NATHALIE DE KENTKINGS (3A) DECKERS TINE DE KENTKINGS (3A)
33. BILLEN WOUTER THE ROADRUNNERS (3B) VANSTRAELEN ROBBY THE ROADRUNNERS (3B)
         
  4DE DUBBEL - R1      
1. NOBEN JARNE TER WAERT (2B) MIRANDA BRENN FCDK (3A)
2. MARTENS CHRIS MEMORIES (3C) MOYAERTS ALAIN MEMORIES (3C)
3. CHRISTIAENS CEDRIC LES ROUCHES KC (3C) HUBERTY PASCAL LES ROUCHES KC (3C)
4 VANBRABANT PIETERJAN MEMORIES (3C) FRANCO MARIO DE WOLMET (3D)
5. PEETERSILLE MYLEE DE JAIL (3B) BRANS PREBEN MEMORIES (3C)
5. KWANTEN BART DE KENTKINGS (3A) VANDERSTRAETEN FABIAN DE KENTKINGS (3A)
5. MIRANDA EDWIN FCDK (3A) CEYSSENS STEFAN FCDK (3A)
5. MELLAERTS DAVID MEMORIES (3C) GOOSSENS FREDERIK MEMORIES (3C)
9. RENAUD YANNICK 'T HOEKSKE (1B) MIRANDA LENNE FCDK (3A)
9. XHROUET JAIRO FAUCON HOLLYWOOD (3C) PIETTE TIME FAUCON HOLLYWOOD (3C)
9. MINSCHART JOHAN DE PASSANT (3C) MARCOEN JOERI DE PASSANT (3C)
9. HENDRIKX WIM KING CAEN (3B) DOLDERS DIMITRI KING CAEN (3B)
9. LANTIN CHRISTOPHE RINABOYS (3A) BELLEFROID SVEN RINABOYS (3A)
9. TREVELS JOHAN DE WELKOMBOYS (2C) JANSSENS ROBBE DE WELKOMBOYS (2C)
9. DEMLENNE CHARLINE DEDE BAR 65 (3C) ABOUHOU JULIE OS GELUK (3C)
9. NICKELL GREGORY OS GELUK (3C) DE BEYS THIERRY DE KRONKEL (2C)
17. NOBEN SANDER TER WAERT (2B) HARDY INEZ TER WAERT (2B)
17. PUELINGS BRADDON KVK 'T HOEKSKE (3D) HAPPAERTS HUNTER KVK 'T HOEKSKE (3D)
17. SMETS JARNE DE WOLMET (3D) VANDELANNOOTE TIMON DE WOLMET (3D)
17. HAGELSTEIN WILLIAM FAUCON HOLLYWOOD (3C) WILKIN THOMAS FAUCON HOLLYWOOD (3C)
17. REKOMS AN OS GELUK (3C) VANDEVELDE DARIO OS GELUK (3C)
         
  DAMES DUBBEL-R1      
1. MISSOTTEN NELE NARCOTICS KC (2B) MEYEN STEFANIE EMMABOYS (1B)
2. HARDY INEZ TER WAERT (2B) DE KEGEL KELLY ALL STARS (1A)
3. ABOUHOU JULIE OS GELUK (3C) DEMLENNE CHARLINE DEDE BAR 65 (3C)
4 PEETERS MARJOLEIN HET COMPLOT (2A) TIMMERS NATASJA CHAOS (1B)
5. DECKERS TINE DE KENTKINGS (3A) FREDERIX NATHALIE DE KENTKINGS (3A)
         
  JUNIOREN DUBBEL      
1. MIRANDA LENNE FCDK (3A) NOBEN JARNE TER WAERT (2B)
2. NOBEN SANDER TER WAERT (2B) EERLINGS COBE DE BUIS (3B)
3. VANDEVELDE DARIO OS GELUK (3C) MIRANDA BRENN FCDK (3A)
 
Enkelspel per ranking 26-04-2024

Kampioenen "Enkelspel"

Ranking 1P : Timmers Ryan  (All Stars)

Ranking 2P : Vranken Kenneth (Dream Team)

Ranking 3P : Fallier Marc (Os Geluk)

Ranking 4P : Renaud Yannick ('t Hoekske)

Dames        : Misotten Nele ( Narcotics)

Juniors        : Noben Sander (Ter Waert)

 

1STE ENKEL - T1      
1. TIMMERS RYAN ALL STARS (1A)    
2. BOECKMANS MAXIME ALL STARS (1A)    
4. ZEGGERS ALDO GHOST RIDER KC (1A)    
3. DELDIME DIDIER PDTG BADASS (1A)    
5. APPELTANS SVEN THE BROTHERS (1A)    
5. ERYIGIT HALIL THE BROTHERS (1A)    
5. FLOSSY JENTE JUST DER NEFFE (1A)    
5. VASTMANS BART POEIKES (1A)    
9. INDESTEGE MARC PADDOCKSSHOOTERS (1B)    
9. SILVA-URBANZYK MICHAEL GHOST RIDER KC (1A)    
9. PAUWELS STIJN KAVIAKS KC (2C)    
9. BLOEMEN NICK JUST DER NEFFE (1A)    
9. LEMMENS TOM STAAFSHOOTERS (1A)    
9. MEURMANS JIMMY POEIKES (1A)    
9. WINDMOLDERS ALAIN MYSTERY (1B)    
9. VAN WERSHOVEN ERIK GOALDIGGERS (1A)    
17. WOUTERS BENNY THE BROTHERS (1A)    
17. CLAESKENS PETER ALL STARS (1A)
2DE ENKEL - T1      
1. VRANKEN KENNETH DREAM TEAM (1B)    
2. SEGERS NIKO PDTG BADASS (1A)    
3. VANDERSTUKKEN TIM KICK OFF HALEN (2C)    
3. CLAESKENS PATRICK 'T HOEKSKE (1B)    
5. DERMONT OLIVIER DREE KC (2C)    
5. PENXTEN KOEN THE CREW (2B)    
5. DEGREEF WIM 'T HOEKSKE (1B)    
5. JONGEN JOHANNES STAR-BROTHERS (2B)    
9. PARASCHOS GEORGES FAUCON HOLLYWOOD (3C)    
9. PAVONCELLI CLAUDIO SNOOKER SPORTS (2A)    
9. MEACCI GIANNI DEDE BAR KC (1B)    
9. NOBEN JOHNNY TER WAERT (2B)    
9. DEGEEST GERT ALL STARS (1A)    
9. VALLERI THOMAS KING CAEN (3B)    
9. GIELEN MARK ALKSTARS FC (2B)    
9. BIETS STEVE NARCOTICS KC (2B)    
17. VANBRABANT BRECHT CHAOS (1B)    
17. PEETERS JEFFREY THE ROADRUNNERS (3B)    
17. VANGILBERGEN BART 'T HOEKSKE (1B)    
17. SCHOPS STIJN PADDOCKSSHOOTERS (1B)    
17. VOETS JELLE ALKSTARS FC (2B)    
17. VERWIMP ROEL POEIKES (1A)    
17. SCHIMSKY JOHAN MYSTERY (1B)    
17. JANSSENS JURGEN DE WELKOMBOYS (2C)    
17. MULLER KEVIN GOALDIGGERS (1A)    
17. SMEULDERS JELLE EMMABOYS (1B)    
17. LAEREMANS PATRICK DE JAIL (3B)    
17. MORTELMANS JAN PADDOCKSSHOOTERS (1B)    
17. ROOD JEAN DEDE BAR KC (1B)    
17. SCHUERMANS GIANNI NARCOTICS KC (2B)    
17. VANBRUSSELT GERT THE AVENGERS (2C)    
17. THYSSEN JEAN-PIERRE TERMOLEN (2A)    
33. MIGDALSKI JURGEN SNOOKER SPORTS (2A)    
33. LEMARCHAND WESLEY DREAM TEAM (1B)    
33. GOVEN JOS HECHTEL TVC (2A)    
33. VAN EIJSDEN SAM TEAM ERROR 404 (3C)    
33. BEECKMAN WESLEY ALKSTARS FC (2B)    
33. MISSOTTEN NELE NARCOTICS KC (2B)    
33. CLABOTS MICHEL DEDE BAR KC (1B)    
33. KNAPEN PASCAL KICK OFF HALEN (2C)    
33. PRODAN KOEN TF STING (2A)    
33. LEURS PATRICK SHOOOTERS TVC (2A)    
33. TROUPIN CHRISTIAN STAR-BROTHERS (2B)    
33. CUYPERS KEVIN THE AVENGERS (2C)    
33. SEGERS FLORIMOND LE CODE BAR (2B)    
33. BAERTEN GUIDO SPWUR TEAM ('t) (2A)    
33. ANDELHOFS JOEL POEIKES (1A)    
33. CLAES CHRISTOFFE THE CREW (2B)    
33. NIJSSEN EDDY SHOOOTERS TVC (2A)    
33. VLEUGELS PETER TERMOLEN (2A)    
33. CRABBE JENS DREAM TEAM (1B)    
33. VANUYTSEL KEVIN FANATICS (1B)    
33. LOOCKX ROB FANATICS (1B)    
33. HENDRIX DIRK HET COMPLOT (2A)    
33. STEEGEN JOHNNY TULPKE (2A)    
33. HENDRIKX FRANKY DE MANNE (2A)    
33. GOYENS STEFAN DE MANNE (2A)    
33. DERMONT FREDERIK DREE KC (2C)    
33. MUSARDO CLAUDIO TULPKE (2A)    
33. COPPEZ MICHAEL PDTG BADASS (1A)    
33. PREUDHOMME GEORGES BAR ABAS (2B)    
33. ELEN BRANDON BAR ABAS (2B)    
33. MARTENS JIM MYSTERY (1B)    
33. BARSI DAVY DREAM TEAM (1B)    
65. GREGOIR RUDI COSWAERT (2B)    
65. HELVEN THEO HECHTEL TVC (2A)
 

3DE ENKEL - T1
     
1. FALLIER MARC OS GELUK (3C)    
2. LOOCKX PETRO DEN IJZER (3D)    
3. VAN KERCKHOVEN WERNER DEN IJZER (3D)    
3. DUPONT GWEN KAVIAKS KC (2C)    
5. NOENS KRISTOF DE OUDE VEULENS (3C)    
5. NATALIS LUC BAR ABAS (2B)    
5. HANSSENS JIMMY DE BOERKES (3D)    
5. SCHOEMANS HUGO KAFEEKE ('t) (3A)    
9. VANERUM BO POEIKES (1A)    
9. STRANEN BENJAMIN PARADOX (3D)    
9. PEETERS JEAN DE KRONKEL (2C)    
9. VANDEPUT BART THE MOOD (3B)    
9. EERLINGS PETER DE BUIS (3B)    
9. VRANKEN MIKE DE KENTKINGS (3A)    
9. SAHINYAN LORENZO NARCOTICS KC (2B)    
9. HAYEN JONAS AMBIANCE TVC (3D)    
17. GAUFFRE MAXIME DEDE BAR 65 (3C)    
17. HUBRECHTS EUGENE THE CREW (2B)    
17. PANIS TIM AMBIANCE TVC (3D)    
17. HERBOTS STEVEN DE GRITSELS (3D)    
17. DECKERS TINE DE KENTKINGS (3A)    
17. LENOIR DIDIER DEDE BAR 65 (3C)    
17. SAVONET BART DE WOLMET (3D)    
17. BILLEN WOUTER THE ROADRUNNERS (3B)    
17. BRANTS MARC TER WAERT (2B)    
17. VANDEPUT DIRK THE MOOD (3B)    
17. ANELLI MICHEL LE CODE BAR (2B)    
17. EVERAERTS PATRICK DE WELKOMBOYS (2C)    
17. ANELLI FRANCESCO LE CODE BAR (2B)    
17. COEKAERTS FRANK OS GELUK (3C)    
17. BIJLOOS WALTER DE BOERKES (3D)    
17. COOPMANS ANDY TEAM ERROR 404 (3C)    
33. RYBEZYNSKI JOSEPH TF STING (2A)    
33. LENAERTS FRANK KING CAEN (3B)    
33. COLLET MICHAEL DEDE BAR 65 (3C)    
33. SMETS RUDI WANHOOP UNITED (3B)    
33. HINQUE BERNARD LES ROUCHES KC (3C)    
33. JACOBS MICHAEL DE GRITSELS (3D)    
33. LOOCKX VINCE DEN IJZER (3D)    
33. GEURTS GUISLAIN NEPTUNUS (3C)    
33. NOBEN JOZEF NEPTUNUS (3C)    
33. STEYVERS JOZEF DE KNUP (3A)    
33. JANSSEN BENNY SONJATEAM (3A)    
33. MOORS JEAN SONJATEAM (3A)    
33. VRANCKEN GUY SPWUR TEAM ('t) (2A)    
33. NUTTINE MEHDI BAR ABAS (2B)    
33. PANIS JOS SPWUR TEAM ('t) (2A)    
33. SMETS MARIO BENDE VAN ELLENDE (3C)    
33. SMEETS BJORN DE JAIL (3B)    
33. PAULY JEROEN KING CAEN (3B)    
33. BALDEWIJNS STEVE TEAM ERROR 404 (3C)    
33. SAENEN MARIO TEAM ERROR 404 (3C)    
33. MAES JO DE OUDE VEULENS (3C)    
33. ROBERT GEERT DE BOERKES (3D)    
33. ROGMANS WIM DEN IJZER (3D)    
33. NEYENS GUNTHER DE BUIS (3B)    
33. LELIEVRE ANDRE BENDE VAN ELLENDE (3C)    
33. VANDEVELDE SVEN OS GELUK (3C)    
33. SCHOOFS STEFAN SH LUMMEN (3B)    
33. HENDERIX GEERT SH LUMMEN (3B)    
33. REECKMANS PETER ALKSTARS FC (2B)    
33. TIMMERS NATASJA ()
4DE ENKEL - T1      
1. RENAUD YANNICK 'T HOEKSKE (1B)    
2. CEYSSENS STEFAN FCDK (3A)    
3. NOBEN JARNE TER WAERT (2B)    
3. NICKELL GREGORY OS GELUK (3C)    
5. JACOBS STEFAN TEAM ERROR 404 (3C)    
5. TANSELLA ANGELO LE CODE BAR (2B)    
5. BEUSEN RONALD NO-PROBLEM (2B)    
5. PUELINGS BRADDON KVK 'T HOEKSKE (3D)    
9. VAN ROMPAEY KENNY PARADOX (3D)    
9. KWANTEN BART DE KENTKINGS (3A)    
9. DELDIME ALAIN DEDE BAR 65 (3C)    
9. SMETS JARNE DE WOLMET (3D)    
9. MELLAERTS DAVID MEMORIES (3C)    
9. PEETERSILLE MYLEE DE JAIL (3B)    
9. NO? JONI KVK 'T HOEKSKE (3D)    
9. MASSON ERIC LES ROUCHES KC (3C)    
17. EERLINGS COBE DE BUIS (3B)    
17. NOBEN SANDER TER WAERT (2B)    
17. VANDELANNOOTE TIMON DE WOLMET (3D)    
17. RUTTENS PETER THE ROADRUNNERS (3B)    
17. MIRANDA LENNE FCDK (3A)    
17. GILS JOHAN WANHOOP UNITED (3B)    
17. HENDRIX JAN COSWAERT (2B)    
17. MIRANDA BRENN FCDK (3A)    
17. JONCKERS JORICK LOEKABOYS (3D)    
17. LENAERTS MARC NO-PROBLEM (2B)    
17. VANDERSTRAETEN FABIAN DE KENTKINGS (3A)    
17. MIRANDA EDWIN FCDK (3A)    
17. HARDY INEZ TER WAERT (2B)    
17. BRANS PREBEN MEMORIES (3C)    
17. ZWAENEPOEL STEVEN DE JAIL (3B)    
17. MICHOTTE NICOLAS MEMORIES (3C)    
33. MATHEUS PATRICK DE PASSANT (3C)    
33. BEENDERS KRIS DE KNUP (3A)    
33. PETERS BERT DE PASSANT (3C)    
33. CLAESEN JEAN-PAUL THE CREW (2B)    
33. MEYEN STEFANIE EMMABOYS (1B)    
33. MANS DAVID LOEKABOYS (3D)    
33. WILKIN THOMAS FAUCON HOLLYWOOD (3C)    
33. VANDEVELDE DARIO OS GELUK (3C)    
33. FRANCO MARIO DE WOLMET (3D)    
33. GOOSSENS FREDERIK MEMORIES (3C)    
33. DOLDERS DIMITRI KING CAEN (3B)    
33. JANSSENS ROBBE DE WELKOMBOYS (2C)    
33. ABOUHOU JULIE OS GELUK (3C)    
33. CHRISTIAENS CEDRIC LES ROUCHES KC (3C)    
33. BIUNKENS CEDRIC THE CREW (2B)    
33. XHROUET JAIRO FAUCON HOLLYWOOD (3C)    
33. GERARTS STEFAN HET COMPLOT (2A)    
33. DE BEYS THIERRY DE KRONKEL (2C)
DAMES ENKEL T1      
1. MISSOTTEN NELE NARCOTICS KC (2B)    
2. ABOUHOU JULIE OS GELUK (3C)    
3. DE KEGEL KELLY ALL STARS (1A)    
3. MEYEN STEFANIE EMMABOYS (1B)    
5. HARDY INEZ TER WAERT (2B)    
5. DECKERS TINE DE KENTKINGS (3A)    
5. TIMMERS NATASJA CHAOS (1B)    
5. PEETERSILLE MYLEE DE JAIL (3B)    
         
  JUNIOREN ENKEL        
1. NOBEN SANDER TER WAERT (2B)    
2. MIRANDA LENNE FCDK (3A)    
3. EERLINGS COBE DE BUIS (3B)    
3. NOBEN JARNE TER WAERT (2B)    
5. MIRANDA BRENN FCDK (3A)    
5. VANDEVELDE DARIO OS GELUK (3C)
 
Kalender eindronde onder aan de affiche Kampioenschap 16-04-2024

Kalender eindronde onder aan affiche kampioenschap regio oost.

(Onder voorbehoud van de deelname aan de limburgse kampioenschappen en het verwervan van de punten hieraan verbonden.)

Ronde finale du calendrier en bas de l’affiche du championnat de la région est.

(Sous réserve de la participation aux championnats du Limbourg et de l’acquisition des points qui y sont associés.)

 
Kampioenschap regio Oost (Kv Limburg) 04-04-2024

KAMPIOENSCHAP VAN

Regio Oost.

 

TAFELVOETBAL.

Waar/: Sporthal De Bloken

                         Kortestraat 12

3880        WELLEN

Wanneer/Quand   :

 

26/04/24: “Enkelspel”  per ranking  

03/05/24: “Dubbelspel” per ranking  

        

Er wordt gespeeld per ranking !                             En jouent par ranking !

Inschrijvingen vanaf 20 uur.    Aanvang 21 uur stipt !!!

Inscriptions                                Début

 

Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar  tafels geplaatst door de

firma JGC Café games.

1 gratis drank bij inschrijving / une consommation gratuit avec l’inscription

(Tafels staan vrij/tables libre : 5 euro opleg/ péréquation.)

Belangrijk:     Lidkaart verplicht. Inschrijving via baarcode op lidkaart!!!!!!!

===========    Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!

·   Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.

·   Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.

Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de  l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.

 
Kalender eindronde 05-03-2024

Op 16/06/2024 : Ricky's Pub gaat naar het Kampioenschap van België om 11u om onze regio te vertegenwoordigen in "De Beker van België"

Kalender eindronden

1ste Afdeling : Gaat Staafshooters naar het Kampioenschap van België in Waanrode op    23/06 om 12 u.

 

 

2de Afdeling.

De volgende clubs spelen de eindronde: Tulpke, Ter Waert en Kick Off.

Iedere club zal tegen iedere club spelen en iedere club heeft een thuismatch.

OP 10/05/2024 :  Kick Off tegen Tulpke       7/11    Tulpke 2 punten

       17/05/2024 : Ter Waert tegen Kick Off  7/11     Kick Off  2 punten

       24/05/2024Tulpke  tegen Ter Waert    …./…..

Verduidelijking:In geval op 24/05 er twee ploegen evenveel punten hebben, spelen die een beslissende wedstrijd tegen elkaar op 31/05 op neutraal terrein. Indien er 3 ploegen gelijk eindigen in punten dan spelen ze alle drie gelijktijdig op een neutraal terrein op 3 tafels een beslissende wedstrijd op 31/5.

 

Op 31/05 : Mocht er gelijke stand zijn dan wordt op neutraal plein                                                 de beslissing gespeeld.

De winnaar is de absolute winnaar van 2de in onze regio en moet naar het Kampioenschap van België gaan in Waanrode op 23/06 om 12u.

 

3de Afdeling.

Hier spelen 4 clubs de eindronde: De Bongerd, Kig Caen, Memories en De Boerkes.

OP 10/05 : spelen De Bongerd   tegen King Caen  0/18  (A)

                           En  Memories tegen De Boerkes  15/3 (A)

OP 17/05 : Zijn er de terugronden van 10/05 dus

                                    King Caen tegen De Bongerd 18/0 ff  (B)

                             De Boerkes tegen Memories  12/6  (B)

OP 24/05 spelen de winnaar van (A) King Caen  tegen de winnaar van (B) Memories

OP 31/05  spelen (B)Memories en (A) King Caende terugwedstrijd. De winnaar gaat naar het Kampioenschap van België op 23/06 om 12u in Waanrode.

 

Voor 4de Afdeling gaat Faucon Hollywood naar het Kampioenschap van België in Waanrode op 23/06 om 12u.

Pour la 4ème Division, Faucon Hollywood se rend au Championnat de Belgique à Waanrode le 23/06 à 12h.

 

Adres verandering  changement d'adres

Nieuw adres  nouvelle adresse

't Spwur Team ('t)  2A

CAFE  't SPWUR

Munsterbilzenstraat 56
3740 Bilzen
 

Coswaert (2B) en Ter Waert (2B)

Cafe KIVOLA

Bolderstraat 1

3770  Zichen-Z-B  (Riemst)

 

Opgelet: Cafe Ter Waert is ook gesloten vanaf vandaag. De ploeg Ter Waert 2B verandert van cafe.             Het nieuwe adres : 

TER WAERT  2B

Cafe KIVOLA

Bolderstraat 1

3770  Zichen-Z-B  (Riemst)

Veuillez noter que le café Ter Waert est également fermé à partir d'aujourd'hui. L' équipe Ter Waert 2B change également de pub. La nouvelle adresse: 

TER WAERT  2B

Cafe KIVOLA

Bolderstraat 1

3770  Zichen-Z-B  (Riemst)


 

 
Belangrijk Important !!!! 15-01-2024

OPGELET!

De Limburgse kampioenschappen gaan niet door op 15/03 en 22/03, maar gaan door op 26 april en 3 mei.

De wedstrijden die op 26 april stonden gepland,  worden verschoven naar 15 maart. De matchen die op 3 mei stonden gepland, worden verschoven naar 22 maart.

Attention!

Les championnats du Limbourg n’auront pas lieu les 15/03 et 22/03, mais auront lieu les 26 avril et 3 mai.

Les matchs prévus le 26 avril seront reportés au 15 mars. Les matchs prévus le 3 mai seront reportés au 22 mars.

 
bekerloting 05/01/2024 30-12-2023
             
  Loting gedaan door Alain Windmolders    
             
  BEKER  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR    
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 5/jan
1A RICKY'S PUB  6171EP STEIN (Ned)   vrij    
1A STAAFSHOOTERS  3670 GRUITRODE 1A ALL STARS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM  
             
  MEDAILLE BEKER  VAN DE REGIO OOST RECHTREEKSE UITSCHAKELING   ELIMINATION DIRECT    
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 5/jan
1A PDTG BADASS  4300 WAREMME 1A THE BROTHERS  3830 WELLEN  
1A POEIKES  3570 ALKEN 1A GOALDIGGERS  3530 HOUTHALEN  
             
  COUPE VAN REGIO OOST RECHTREEKSE UITSCHAKELING   ELIMINATION DIRECT    
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 5/jan
1B DREAM TEAM  3440 ZOUTLEEUW 1B DEDE BAR KC  4430 ANS  
1B CHAOS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 1B FANATICS  2230 HERSELT  
1B MYSTERY  3850 NIEUWERKERKEN 1B 'T HOEKSKE  3300 TIENEN  
             
             
  SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR    
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 5/jan
2C KICK OFF HALEN  3545 HALEN 2C DREE KC  3850 NIEUWERKERKEN  
2C DE KRING  3460 BEKKEVOORT 2B NO-PROBLEM  3770 zICHEN-Z-B (RIEMST)  
             
  MEDAILLE SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR    
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 5/jan
2B LE CODE BAR  4031 ANGLEUR 2B COSWAERT  3730 HOESELT  
2C DE KRONKEL  3040 HULDENBERG   vrij    
2B TER WAERT  3730 HOESELT 2A SNOOKER SPORTS  3630 MAASMECHELEN  
2A SHOOOTERS TVC  3630 MAASMECHELEN 2A TERMOLEN  3520 ZONHOVEN  
             
  TROFEE VAN REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR    
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 5/jan
3B KING CAEN  3940 HECHTEL-EKSEL 3D DE BOERKES  3391 MEENSEL-KIEZEGEM  
3C TEAM ERROR 404  3740 ROSMEER   vrij    
3D DEN IJZER  2230 HERSELT 3B THE MOOD  3670 MEEUWEN  
             
  MEDAILLE TROFEE VAN REGIO OOST RECHTREEKSE UITSCHAKELING   ELIMINATION DIRECT    
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 5/jan
3B DE JAIL  3511 STOKROOIE 3C MEMORIES  3440 ZOUTLEEUW  
3C NEPTUNUS  3770 RIEMST 3A KAFEEKE ('t)  3920 LOMMEL  
3B THE ROADRUNNERS  3550 HEUSDEN ZOLDER   VRIJ    
             
  BOKAAL VAN REGIO OOST RECHTREEKSE UITSCHAKELING   ELIMINATION DIRECT    
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 5/jan
3D DE WOLMET  3300 TIENEN 3C FAUCON HOLLYWOOD  4820 DISON  
3D KVK 'T HOEKSKE  3300 TIENEN 3B HET KUIPKE  3550 HEUSDEN - ZOLDER  
             
 
opgelet attention 29-11-2023

Opgelet!  

 

BAR ABAS  2B  verandert  van lokaal. Nieuw adres is Bowling 69 In Waremme. Zie op onze site.

 

Attention!  


BAR ABAS 2B change de local. La nouvelle adresse est Bowling 69 à Waremme. Voir sur notre site.

 
Bekermatchen van 29/12/23 en 5/1/24 29-11-2023

 

Bekermatchen van 29/12/23 en 5/1/24

         
             
Beker :   Heen en terug  en de verliezer van de Beker gaat naar de Medaille van de beker    
Medaille van de Beker :  2 keer rechtstreekse uitschakeling en de verliezende ploegen van 1B gaan naar de Coupe    
Coupe :  2 keer rechtstreekse uitschakeling          
Schaal : heen en terug           
Medaille van de Schaal  :  heen en terug           
Trofee : heen en terug          
Medaille van de Troffee : 2 keer rechtstreekse uitschakeling en de verliezende ploegen met statuut 4P gaan naar de Bokaal  
Bokaal : 2 keer rechtstreekse uitschakeling          
             
in het filmke ben ik vergeten te zeggen dat DEDE BAR KC vrijgeloot was      

wedstrijden omgedraaid :

Schaal spelen  heen en terug  : daarom heb ik de match Kick Off Halen tegen Dree KC omgedraaid omdat Mystery uitgeloot was

Troffee spelen  heen en terug  :  Daarom heb ik de match Den Ijzer - The mood omgedraaid omdat Fanatics thuisgeloot was,  

 

Coupe : Aller-retour et le perdant du “Beker” va à la Médaille van de Beker                                                                        

Médaille van de Beker : 2 fois élimination directe et les équipes perdantes de la 1B se qualifient pour la “Coupe”                                                                            

Coupé : 2 fois elimination direct                                                                              

Schaal : aller-retour                                                                      

Médaille van de schaal : aller-retour

Troffee : aller-retour                                                                                     

Médaille van de Troffee : 2 fois élimination directe et les équipes perdantes de statut 4P se qualifient pour la “Bokaal”                                                                 

Bokaal : 2 fois élimination directe                                                                                           

                                                                                             

dans le film j’ai oublié de dire que DEDE BAR KC est Bye

 
             

Loting gedaan door Dana Winner  :  

       
https://www.youtube.com/watch?v=NtHapvxNA7I      
             
BEKER  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 29/dec 5/jan
ALL STARS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 1A STAAFSHOOTERS  3670 GRUITRODE    
RICKY'S PUB  6171EP STEIN (Ned)   vrij      
             
MEDAILLE BEKER  VAN DE REGIO OOST RECHTREEKSE UITSCHAKELING   ELIMINATION DIRECT      
CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 29/dec  
CHAOS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 1A GOALDIGGERS  3530 HOUTHALEN    
PDTG BADASS  4300 WAREMME 1B MYSTERY  3850 NIEUWERKERKEN    
POEIKES  3570 ALKEN 1B DREAM TEAM  3440 ZOUTLEEUW    
THE BROTHERS  3830 WELLEN   vrij      
             
             
COUPE VAN REGIO OOST RECHTREEKSE UITSCHAKELING   ELIMINATION DIRECT      
CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 29/dec  
DEDE BAR KC  4430 ANS   vrij      
FANATICS  2230 HERSELT 1B DE ROXY  3391 MEENSEL-KIEZEGEM    
'T HOEKSKE  3300 TIENEN 1B CAFEEKE ('t)  2490 BALEN (HULSEN)    
             
             
SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 29/dec 5/jan
DREE KC  3850 NIEUWERKERKEN 2C KICK OFF HALEN  3545 HALEN    
NO-PROBLEM  3770 zICHEN-Z-B (RIEMST) 2C DE KRING  3460 BEKKEVOORT    
             
MEDAILLE SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 29/dec 5/jan
COSWAERT  3730 HOESELT 2B LE CODE BAR  4031 ANGLEUR    
DE KRONKEL  3040 HULDENBERG   vrij       
SNOOKER SPORTS  3630 MAASMECHELEN 2B TER WAERT  3730 HOESELT    
TERMOLEN  3520 ZONHOVEN 2A SHOOOTERS TVC  3630 MAASMECHELEN    
             
TROFEE VAN REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 29/dec 5/jan
DE BOERKES  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 3B KING CAEN  3940 HECHTEL-EKSEL    
TEAM ERROR 404  3740 ROSMEER   vrij       
THE MOOD  3670 MEEUWEN 3D DEN IJZER  2230 HERSELT    
             
MEDAILLE TROFEE VAN REGIO OOST RECHTREEKSE UITSCHAKELING   ELIMINATION DIRECT      
CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 29/dec  
BERGSHOTTERS  3350 DRIESLINTER 3C MEMORIES  3440 ZOUTLEEUW    
DE WELKOM  3300 HAKENDOVER (TIENEN) 3B DE JAIL  3511 STOKROOIE    
KAFEEKE ('t)  3920 LOMMEL 3A DEN BAZAAR   3950 BOCHOLT    
NEPTUNUS  3770 RIEMST 3C FAUCON HOLLYWOOD  4820 DISON    
THE ROADRUNNERS  3550 HEUSDEN ZOLDER 3A DE BONGERD  3960 BREE    
             
BOKAAL VAN REGIO OOST RECHTREEKSE UITSCHAKELING   ELIMINATION DIRECT      
CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 29/dec  
KNUPBOYS  3640 KESSENICH 3B HET KUIPKE  3550 HEUSDEN - ZOLDER    
THE SIDEKICKS  3500 HASSELT 3D DE WOLMET  3300 TIENEN    
DE PASSANT  3440 ZOUTLEEUW 3D KVK 'T HOEKSKE  3300 TIENEN    
 
Bekerloting van 17 en 24 november 04-11-2023

De verliezers van de Schaal en de Troffee gaan niet meer over naar de Medaille van de Schaal en de Medaille van de Troffee.

 Les perdants de la "Schaal" et du "Troffee" ne sont plus transférés à la Médaille de la "Schaal" et à la Médaille du "Troffee".

 

Loting gedaan door Kelly De Kegel en Halil Eryigit

   
               
               
  BEKER  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 17/nov 24/nov
1A RICKY'S PUB  6171EP STEIN (Ned) 1A POEIKES  3570 ALKEN    
1A STAAFSHOOTERS  3670 GRUITRODE   vrij      
1A THE BROTHERS  3830 WELLEN 1A ALL STARS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM    
               
  MEDAILLE BEKER  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.          
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 17/nov 24/nov
1B CHAOS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 1B 'T HOEKSKE  3300 TIENEN    
1A GHOST RIDER KC  4680 OUPEYE 1A GOALDIGGERS  3530 HOUTHALEN    
1A JUST DER NEFFE  3910 ST HUIBRECHTS-LILLE 1B DREAM TEAM  3440 ZOUTLEEUW    
1B MYSTERY  3850 NIEUWERKERKEN 1B DE ROXY  3391 MEENSEL-KIEZEGEM    
1A PDTG BADASS  4300 WAREMME 1B FANATICS  2230 HERSELT    
               
  COUPE VAN REGIO OOST         17/nov 24/nov
1B DEDE BAR KC  4430 ANS 1B PADDOCKSSHOOTERS  3540 SCHULEN    
1B EMMABOYS  3450 GEETBETS 1B CAFEEKE ('t)  2490 BALEN (HULSEN)    
               
  SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 17/nov 24/nov
2A DE MANNE  3640 KINROOI 2C DREE KC  3850 NIEUWERKERKEN    
2B NARCOTICS KC  3870 HEERS (Veulen) 2C DE KRING  3460 BEKKEVOORT    
2B NO-PROBLEM  3770 zICHEN-Z-B (RIEMST)   vrij      
2B THE CREW  3570 ALKEN 2C KICK OFF HALEN  3545 HALEN    
               
  MEDAILLE SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 17/nov 24/nov
2B COSWAERT  3730 HOESELT 2B BAR ABAS  4430 ANS    
2C DE KRONKEL  3040 HULDENBERG 2C DEN ENGEL DIEST  3290 DIEST    
2A HECHTEL TVC  3940 HECHTEL 2A SNOOKER SPORTS  3630 MAASMECHELEN    
2C KAVIAKS KC  3450 GEETBETS 2B TER WAERT  3730 HOESELT    
2A SHOOOTERS TVC  3630 MAASMECHELEN 2A TULPKE  3600 GENK    
2B STAR-BROTHERS  4430 ANS 2B LE CODE BAR  4031 ANGLEUR    
2A TERMOLEN  3520 ZONHOVEN 2B ALKSTARS FC  3570 ALKEN    
               
  TROFEE VAN REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 17/nov 24/nov
3D AMBIANCE TVC  3450 RUMMEN 3C TEAM ERROR 404  3740 ROSMEER    
3D DEN IJZER  2230 HERSELT 3B WANHOOP UNITED  3945 HAM    
3B KING CAEN  3940 HECHTEL-EKSEL 3B HUKSKE 05 ('t)  3590 DIEPENBEEK    
3D KVK 'T HOEKSKE  3300 TIENEN 3D DE BOERKES  3391 MEENSEL-KIEZEGEM    
3A THE LIONS 2  3950 BOCHOLT 3B THE MOOD  3670 MEEUWEN    
               
  MEDAILLE TROFEE VAN REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.          
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 17/nov 24/nov
3D BERGSHOTTERS  3350 DRIESLINTER 3C DE PASSANT  3440 ZOUTLEEUW    
3C FAUCON HOLLYWOOD  4820 DISON 3C DE OUDE VEULENS  3870 HEERS    
3B HET KUIPKE  3550 HEUSDEN - ZOLDER 3B DE JAIL  3511 STOKROOIE    
3A KAFEEKE ('t)  3920 LOMMEL 3B DE BUIS  3670 OUDSBERGEN    
3C NEPTUNUS  3770 RIEMST 3B THE SIDEKICKS  3500 HASSELT    
3C OS GELUK  3440 ZOUTLEEUW 3D DE WELKOM  3300 HAKENDOVER (TIENEN)    
3D PARADOX  3010 KESSEL-LO 3C MEMORIES  3440 ZOUTLEEUW    
3A RINABOYS  3640 KINROOI 3A DE BONGERD  3960 BREE    
3B SH LUMMEN  3560 LUMMEN 3B THE ROADRUNNERS  3550 HEUSDEN ZOLDER    
3A SONJATEAM  3680 NEEROETEREN 3A DEN BAZAAR   3950 BOCHOLT    
               
  BOKAAL VAN REGIO OOST 4P            
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 17/nov 24/nov
3D DE WOLMET  3300 TIENEN 3D LOEKABOYS  3450 GEETBETS    
3A FCDK  3990 PEER 3A KNUPBOYS  3640 KESSENICH    
               
 
Uitslagen Finale reeks K. v. R-oost 28-10-2023

Uitslagen Finale reeks K v R-Oost "OpenDubbelspel"

1. Coninx Peter - Smeulders Michaël   Kampioen Open dubbel 23/24

2. Terneus Steve - Appeltans Sven

3 Windmolders Alain - Ignoul Tom

4. Boeckmans - Allard

5. Lavreysen -Depeuter

    Vandenbemden - Tasdemir

    Nunes -Claeskens S.

    Lamproye - Vanrompaye

  OPEN DUBBEL Q01      
1. TASDEMIR KADIR TULPKE (2A) VANDENBEMDEN KENNY MYSTERY (1B)
2. PIPELEERS JOHAN POEIKES (1A) MEURMANS JIMMY POEIKES (1A)
3. NUNES AMANDIO STAAFSHOOTERS (1A) GOYENS JITSE STAAFSHOOTERS (1A)
3. STEEGEN JOHNNY TULPKE (2A) ANTHONISSEN DIRK TULPKE (2A)
5. BALDEWIJNS STEVE TEAM ERROR 404 (3C) COOPMANS ANDY TEAM ERROR 404 (3C)
5. BEUSEN RONALD NO-PROBLEM (2B) BRINGMANS STEFAN NO-PROBLEM (2B)
5. STERCKX GERRY DE ROXY (1B) VAN UFFELEN PEDRO DE ROXY (1B)
5. GRECO VINCENT DEDE BAR KC (1B) ROOD JEAN DEDE BAR KC (1B)
9. FRANCO MARIO DE WOLMET (3D) SMETS JARNE DE WOLMET (3D)
9. MAES JO DE OUDE VEULENS (3C) NOENS KRISTOF DE OUDE VEULENS (3C)
9. MARECHAL DIEGO MEMORIES (3C) BRANS PREBEN MEMORIES (3C)
9. BRUYNINX IWAN ALKSTARS FC (2B) CLEUREN GERT JAN ALKSTARS FC (2B)
9. HINQUE BERNARD LES ROUCHES KC (3C) MASSON ERIC LES ROUCHES KC (3C)
9. PARASCHOS GEORGES FAUCON HOLLYWOOD (3C) YEZGI HIKMET FAUCON HOLLYWOOD (3C)
9. PEETERS HILDEGARD THE LIONS 2 (3A) GIELEN MARCEL THE LIONS 2 (3A)
9. PANIS JOS SPWUR TEAM ('t) (2A) BAERTEN GUIDO SPWUR TEAM ('T) (2A)
         
  OPEN DUBBEL Q02      
1. IGNOUL TOMMY TULPKE (2A) WINDMOLDERS ALAIN MYSTERY (1B)
2. GUERREIRO VITOR PDTG BADASS (1A) SUTERA GIOVANNI PDTG BADASS (1A)
3. VLEUGELS PETER TERMOLEN (2A) THYSSEN JEAN-PIERRE TERMOLEN (2A)
3. COPPEZ MICHAEL PDTG BADASS (1A) BRULS ANTHONY PDTG BADASS (1A)
5. PIETTE JEAN-MARC GHOST RIDER KC (1A) MEACCI GIANNI DEDE BAR KC (1B)
5. LUYCKX NICO HET KUIPKE (3B) CRUYSBERGS FRANKY HET KUIPKE (3B)
5. GRENSON MICHEL DEDE BAR 65 (3C) DILIBERTO LUCIANO DEDE BAR 65 (3C)
5. BLOEMEN NICK JUST DER NEFFE (1A) VALLERI THOMAS KING CAEN (3B)
9. DUMONT SAMUEL DREE KC (2C) BOUVIN ERNST DREE KC (2C)
9. PEETERSILLE MYLEE DE JAIL (3B) ZWAENEPOEL STEVEN DE JAIL (3B)
9. CUPPENS FRANK SONJATEAM (3A) AENGEVELD STEFAN SONJATEAM (3A)
9. DUCHATEAU PASCAL NARCOTICS KC (2B) SCHUERMANS GIANNI NARCOTICS KC (2B)
9. SAENEN MARIO TEAM ERROR 404 (3C) JACOBS STEFAN TEAM ERROR 404 (3C)
9. FALLIER GREGORY OS GELUK (3C) COEKAERTS FRANK OS GELUK (3C)
9. GOOSSENS FREDERIK MEMORIES (3C) MELLAERTS DAVID MEMORIES (3C)
9. CLERINX NIKI THE BROTHERS (1A) RUIZ MIGUEL THE BROTHERS (1A)
         
  OPEN DUBBEL Q03      
1. CLAESKENS SENNE ALL STARS (1A) NUNES ANDY ALL STARS (1A)
2. BIETS STEVE NARCOTICS KC (2B) CRABBE JENS DREAM TEAM (1B)
3. CEYSSENS HARIE DE MANNE (2A) NIERUCH JURGEN DE MANNE (2A)
3. MAKA LEOPOLD BAR ABAS (2B) NICOLOSI GIUSEPPE DEDE BAR KC (1B)
5. EERLINGS PETER DE BUIS (3B) EERLINGS COBE DE BUIS (3B)
5. LOOCKX ROB FANATICS (1B) SIMONS MARIO POEIKES (1A)
5. SILVA-URBANZYK GABRI?L LES ROUCHES KC (3C) ZEGGERS ALDO GHOST RIDER KC (1A)
5. CLAES CHRISTOFFE THE CREW (2B) GIELEN MARK ALKSTARS FC (2B)
9. HEEREN WESLEY THE AVENGERS (2C) LUYCKX JOERI THE AVENGERS (2C)
9. DEBOIS DANIEL LE CODE BAR (2B) ANELLI MICHEL LE CODE BAR (2B)
9. NICKELL GREGORY OS GELUK (3C) NUTTINE MEHDI BAR ABAS (2B)
9. MACHIELS GERT DREE KC (2C) PENXTEN KOEN THE CREW (2B)
9. LEYSEN DAVY NEPTUNUS (3C) HUBRECHTS RUDY NEPTUNUS (3C)
9. MORDANT GEERT PADDOCKSSHOOTERS (1B) MORTELMANS JAN PADDOCKSSHOOTERS (1B)
9. LEMMENS TOM STAAFSHOOTERS (1A) DAENS BENNY STAAFSHOOTERS (1A)
9. VANBRABANT GERRY DREAM TEAM (1B) BARSI DAVY DREAM TEAM (1B)
         
  OPEN DUBBEL Q04      
1. BOECKMANS MAXIME ALL STARS (1A) ALLARD NIKO ALL STARS (1A)
2. ERYIGIT HALIL THE BROTHERS (1A) VERJANS DAVID THE BROTHERS (1A)
3. FOELEN JONAS HECHTEL TVC (2A) SCHEPERS RONNY HECHTEL TVC (2A)
3. VRANKEN KENNETH DREAM TEAM (1B) KEMPENEERS BENNY DREAM TEAM (1B)
5. VANDE REYD TIM GOALDIGGERS (1A) CUCCIARRE KEVIN GOALDIGGERS (1A)
5. ROBERT GEERT DE BOERKES (3D) HANSSENS JIMMY DE BOERKES (3D)
5. PAULY JEROEN KING CAEN (3B) LENAERTS FRANK KING CAEN (3B)
5. TANSELLA ANGELO LE CODE BAR (2B) ANELLI FRANCESCO LE CODE BAR (2B)
9. MATHEUS PATRICK DE PASSANT (3C) PETERS BERT DE PASSANT (3C)
9. DELDIME ALAIN DEDE BAR 65 (3C) GAUFFRE MAXIME DEDE BAR 65 (3C)
9. SEGERS FLORIMOND LE CODE BAR (2B) TUMINO SALVATORE LE CODE BAR (2B)
9. DREESEN MARTIJN SNOOKER SPORTS (2A) MIGDALSKI JURGEN SNOOKER SPORTS (2A)
9. THEUNIS JOAN THE AVENGERS (2C) VANMOL KEVIN THE AVENGERS (2C)
9. LEURS PATRICK SHOOOTERS TVC (2A) SCHEPERS GEERT SHOOOTERS TVC (2A)
9. VANWESEMAEL JONATHAN FANATICS (1B) VANUYTSEL KEVIN FANATICS (1B)
9. SLIWON KEVIN WANHOOP UNITED (3B) STEEGEN BART WANHOOP UNITED (3B)
         
  OPEN DUBBEL Q05      
1. CONINX PETER STAAFSHOOTERS (1A) SMULDERS MICHAEL STAAFSHOOTERS (1A)
2. BOONS BENNET JUST DER NEFFE (1A) ZENTJENS STIJN JUST DER NEFFE (1A)
3. THIJS ERWIN COSWAERT (2B) HONINX CEDRIC COSWAERT (2B)
3. DELDIME DIDIER PDTG BADASS (1A) REMOUCHAMPS STEPHANE BAR ABAS (2B)
5. TROUPIN CHRISTIAN STAR-BROTHERS (2B) BODSON ROBERT STAR-BROTHERS (2B)
5. CHRISTIAENS CEDRIC LES ROUCHES KC (3C) HUBERTY PASCAL LES ROUCHES KC (3C)
5. WOUTERS BENNY THE BROTHERS (1A) OOSTENS EDWARD THE BROTHERS (1A)
5. MULLER KEVIN GOALDIGGERS (1A) VAN WERSHOVEN ERIK GOALDIGGERS (1A)
9. DUPONT GWEN KAVIAKS KC (2C) ELEN ARNO KAVIAKS KC (2C)
9. BIUNKENS CEDRIC THE CREW (2B) HUBRECHTS EUGENE THE CREW (2B)
9. MUSARDO CLAUDIO TULPKE (2A) AVERMATE VALENTIN TULPKE (2A)
9. SCHROYEN LIONELL RINABOYS (3A) VERLAEK DENNIS RINABOYS (3A)
9. COCHET DIMITRI RICKY'S PUB (1A) HERMANS TWAN RICKY'S PUB (1A)
9. HAYEN JONAS AMBIANCE TVC (3D) PANIS TIM AMBIANCE TVC (3D)
9. VANBRABANT BRECHT CHAOS (1B) LEMARCHAND WESLEY DREAM TEAM (1B)
9. CLYGNET STEVEN DEN ENGEL DIEST (2C) MEULDERS WESLEY DEN ENGEL DIEST (2C)
         
  OPEN DUBBEL Q06      
1. APPELTANS SVEN THE BROTHERS (1A) TERNEUS STEVE ALL STARS (1A)
2. TIMMERS RYAN ALL STARS (1A) DE KEGEL KELLY ALL STARS (1A)
3. HARINGS JEROEN GOALDIGGERS (1A) KNEZ KOEN GOALDIGGERS (1A)
3. KNAPEN PASCAL KICK OFF HALEN (2C) HOUTMEYERS ROB KICK OFF HALEN (2C)
5. LOOCKX PETRO DEN IJZER (3D) ROGMANS WIM DEN IJZER (3D)
5. RUYSEN MARCO DE KRING (2C) WUSTENBERGHS DAVY DE KRING (2C)
5. VERKISSEN WESLY SNOOKER SPORTS (2A) DI MASI GRAZIANO SNOOKER SPORTS (2A)
5. BARTHOLOMEVIS RAF TERMOLEN (2A) HAMBLOK LORENZ POEIKES (1A)
9. VANDEPUT BART THE MOOD (3B) VANDEPUT DIRK THE MOOD (3B)
9. PUELINGS BRADDON KVK 'T HOEKSKE (3D) NO? RONNY KVK 'T HOEKSKE (3D)
9. CLABOTS MICHEL DEDE BAR KC (1B) OLIVERI YANNICK DEDE BAR KC (1B)
9. DERMONT FREDERIK DREE KC (2C) DERMONT OLIVIER DREE KC (2C)
9. HAWINKEL RONNY KNUPBOYS (3A) KUYPERS DANNY KNUPBOYS (3A)
9. HOUBRECHTS CARLO THE CREW (2B) BEX WIM THE CREW (2B)
9. KUTAYDIN JEROEN RICKY'S PUB (1A) DOST MARK RICKY'S PUB (1A)
9. NEVEN DAVID AMBIANCE TVC (3D) MANSHOVEN JOHAN AMBIANCE TVC (3D)
17. VANDEGAER BERT CAFEEKE ('t) (1B) BOONS RUDY CAFEEKE ('T) (1B)
17. MEYEN STEFANIE () DEGEEST GERT ()
         
  OPEN DUBBEL Q07      
1. LAVRYSEN TIM FANATICS (1B) DE PEUTER SAM FANATICS (1B)
2. VANGILBERGEN GEERT DE KNOKKERS (2C) FROONINCKX BRENT DE KNOKKERS (2C)
3. INDESTEGE MARNIK THE ROADRUNNERS (3B) PEETERS JEFFREY THE ROADRUNNERS (3B)
3. ANDELHOFS JOEL POEIKES (1A) VERWIMP ROEL POEIKES (1A)
5. LAENEN JEROEN CHAOS (1B) TIMMERS NATASJA CHAOS (1B)
5. DEGREEF WIM 'T HOEKSKE (1B) THEYS RONNY 'T HOEKSKE (1B)
5. VAN KERCKHOVEN WERNER DEN IJZER (3D) LOOCKX VINCE DEN IJZER (3D)
5. MATHIJS JORDY BENDE VAN ELLENDE (3C) SMETS MARIO BENDE VAN ELLENDE (3C)
9. NOBEN SANDER TER WAERT (2B) NOBEN JARNE TER WAERT (2B)
9. RAVEN ROCCO RICKY'S PUB (1A) BIERMANS YVES RICKY'S PUB (1A)
9. MARTENS JIM MYSTERY (1B) HENDRICKX HERMAN MYSTERY (1B)
9. GORIS ANDY KICK OFF HALEN (2C) VANDERSTUKKEN TIM KICK OFF HALEN (2C)
9. DONNI ROBIN KVK 'T HOEKSKE (3D) NO? JONI KVK 'T HOEKSKE (3D)
9. STAPPERS DIRK DE BONGERD (3A) VANDERSTEGEN DAVY DE BONGERD (3A)
9. MAES RUDI DE KNUP (3A) CREMERS LUC DE KNUP (3A)
9. KNAEPEN PIETER KAVIAKS KC (2C) RENIERS REMCO KAVIAKS KC (2C)
17. PIRLET JEAN-PIERRE TULPKE (2A) HAUBEN MAURICE NO-PROBLEM (2B)
17. BIELEN LUC () VANDERSTRAETEN TOM ()
         
  OPEN DUBBEL Q08      
1. LAMPROYE DAVID PARADOX (3D) VAN ROMPAEY KENNY PARADOX (3D)
2. NOBEN JOHNNY TER WAERT (2B) COLLA RUDI TER WAERT (2B)
3. SCHOPS STIJN PADDOCKSSHOOTERS (1B) PAESEN STIJN PADDOCKSSHOOTERS (1B)
3. FRANSEN GEERT DE KENTKINGS (3A) DECKERS TINE DE KENTKINGS (3A)
5. LEPPENS KRIS HET COMPLOT (2A) AERTS BEN HET COMPLOT (2A)
5. PAUWELS STIJN KAVIAKS KC (2C) ANDRIES EDDY THE BROTHERS (1A)
5. LELIEVRE ANDRE BENDE VAN ELLENDE (3C) BRANDS MAURICE BENDE VAN ELLENDE (3C)
5. DIRCKX HENRI DE KNUP (3A) VERBEEK GUIDO KNUPBOYS (3A)
9. VANDENREYT AXELLE LOEKABOYS (3D) JONCKERS JORICK LOEKABOYS (3D)
9. CHRISTOFFELS GILBERT TER WAERT (2B) MICHELAKIS EVANGELOS TER WAERT (2B)
9. INDESTEGE MARC PADDOCKSSHOOTERS (1B) POLDERS DANNY PADDOCKSSHOOTERS (1B)
9. HERBOTS STEVEN DE GRITSELS (3D) JACOBS MICHAEL DE GRITSELS (3D)
9. RAETS PETER TF STING (2A) PAULISSEN DAVY TF STING (2A)
9. BILLEN WOUTER THE ROADRUNNERS (3B) VANSTRAELEN ROBBY THE ROADRUNNERS (3B)
9. BAMPS DIRK DE BONGERD (3A) JANSSEN EDDY DE BONGERD (3A)
9. DENOEL JEAN-CLAUDE LES ROUCHES KC (3C) GREGOIRE WALTER GHOST RIDER KC (1A)
 
uitslagen Finale reeks K.v.R-Oost 24-10-2023

Kampioenschap "Open Enkelspel" 

1. Vendenbemden Kenny

2. Indestege Marc

3. Appeltans Sven

4. Windmolders Alain

5. Migdalski Jurgen

    Biets Steve

    Loockx Rob

    Andelhofs Joël

  Open Enkelspel 21,10,2023   
         
  Reeks 1      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam  
1 Biets Steve D4279 NARCOTICS KC (2B)  
2 Sideris Georges D5869 'T HOEKSKE (1B)  
3 Nickell Gregory D9724 OS GELUK (3C)  
3 Vande Reyd Tim D8482 GOALDIGGERS (1A)  
5 Noens Kristof D4360 DE OUDE VEULENS (3C)  
5 Vleugels Peter D1101 TERMOLEN (2A)  
5 VANUYTSEL KEVIN D7372 FANATICS (1B)  
5 Piette Jean-Marc D4924 GHOST RIDER KC (1A)  
9 Penxten Koen D3302 THE CREW (2B)  
9 Carolus Guido D0311 COSWAERT (2B)  
9 Heeren Wesley D2577 THE AVENGERS (2C)  
9 Beusen Ronald D4953 NO-PROBLEM (2B)  
9 Steegen Johnny D0562 TULPKE (2A)  
9 Bruyninx Iwan D6365 ALKSTARS FC (2B)  
9 Meacci Gianni D6989 DEDE BAR KC (1B)  
9 Bada Morgane D9553 BAR ABAS (2B)  
17 Claes Gunther D4125 DE PASSANT (3C)  
17 Gielen Marcel D2034 THE LIONS 2 (3A)  
17 COLLET MICHAEL D3969 DEDE BAR 65 (3C)  
17 MASSON ERIC D9820 LES ROUCHES KC (3C)  
17 Jongen Johannes D0971 STAR-BROTHERS (2B)  
  Reeks2      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam  
1 Appeltans Sven D4104 THE BROTHERS (1A)  
2 Vanwesemael Jonathan D7827 FANATICS (1B)  
3 Panis Jos D0295 SPWUR TEAM ('t) (2A)  
3 Diliberto Luciano D4881 DEDE BAR 65 (3C)  
5 Gregoire Walter D7093 GHOST RIDER KC (1A)  
5 Thyssen Jean-pierre D3667 TERMOLEN (2A)  
5 Tasdemir Kadir D7525 TULPKE (2A)  
5 Hinque Bernard D9322 LES ROUCHES KC (3C)  
9 MARCOEN JOERI D7367 DE PASSANT (3C)  
9 PEETERSILLE MYLEE D9836 DE JAIL (3B)  
9 Schuermans Gianni D7582 NARCOTICS KC (2B)  
9 Van Hove Wim D5302 DE ROXY (1B)  
9 Lenaerts Marc D7032 NO-PROBLEM (2B)  
9 Tansella Angelo D9704 LE CODE BAR (2B)  
9 de Jong Roy D9575 DE OUDE VEULENS (3C)  
9 Peeters Hildegard D8244 THE LIONS 2 (3A)  
17 VANMOL Kevin D0331 THE AVENGERS (2C)  
17 Honinx Rene D0310 COSWAERT (2B)  
17 GOOSSENS JIRI D8345 DE BOERKES (3D)  
17 Degeest Gert D7503 ALL STARS (1A)  
17 Lenaerts Frank D6798 KING CAEN (3B)  
  Reeks3      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam  
1 Loockx Rob D7573 FANATICS (1B)  
2 Verhaeren Peter D4370 DE KRING (2C)  
3 Bartholomevis Raf D4167 TERMOLEN (2A)  
3 BAERTEN GUIDO D1126 SPWUR TEAM ('t) (2A)  
5 Ignoul Tommy D6242 TULPKE (2A)  
5 Vrancken Patrick D6764 DEN IJZER (3D)  
5 Baldewijns Steve D4068 TEAM ERROR 404 (3C)  
5 Crabbe Jens D4869 DREAM TEAM (1B)  
9 MIRANDA LENNE D9812 FCDK (3A)  
9 Havet Ward D9400 DE GRITSELS (3D)  
9 Muller Kevin D8957 GOALDIGGERS (1A)  
9 Timmers Ryan D6685 ALL STARS (1A)  
9 Brans Preben D4812 MEMORIES (3C)  
9 Silva-Urbanzyk Gabri?l D9865 LES ROUCHES KC (3C)  
9 Bijloos Walter D2042 DE BOERKES (3D)  
9 Dermont Olivier D3410 DREE KC (2C)  
17 Stranen Benjamin D6341 PARADOX (3D)  
17 Meurmans Jimmy D2341 POEIKES (1A)  
17 Boets Stefan D0714 DE MANNE (2A)  
17 Leurs Patrick D8097 SHOOOTERS TVC (2A)  
17 Boons Bennet D8143 JUST DER NEFFE (1A)  
  Reeks 4      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam  
1 Vandenbemden Kenny D5000 MYSTERY (1B)  
2 Lemmens Tom D6790 STAAFSHOOTERS (1A)  
3 Greco Vincent D4920 DEDE BAR KC (1B)  
3 Bloemen Nick D8767 JUST DER NEFFE (1A)  
5 Verluyten Tom D6167 CAFEEKE ('t) (1B)  
5 Vandevelde Sven D4547 OS GELUK (3C)  
5 Van Kerckhoven Werner D3453 DEN IJZER (3D)  
5 Groffi Frank D9152 WANHOOP UNITED (3B)
9 Wustenberghs Davy D5956 DE KRING (2C)  
9 Smets Mario D9567 BENDE VAN ELLENDE (3C)
9 Saenen Mario D3266 TEAM ERROR 404 (3C)  
9 Harings Jeroen D7577 GOALDIGGERS (1A)  
9 Miranda Brenn D9860 FCDK (3A)  
9 Hermans Carlo D1242 DE MANNE (2A)  
9 De Kegel Kelly D9663 ALL STARS (1A)  
9 KAZALTZIS EMANUEL D0513 TULPKE (2A)  
17 SCHEPERS GEERT D5930 SHOOOTERS TVC (2A)  
17 Jacobs Michael D0797 DE GRITSELS (3D)  
17 GIELEN MARK D8349 ALKSTARS FC (2B)  
17 Storms Niels D9657 PARADOX (3D)  
17 MOYAERTS ALAIN D3827 MEMORIES (3C)  
         
  Reeks 5      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam  
1 Andelhofs Joel D2352 POEIKES (1A)  
2 Eryigit Halil D4462 THE BROTHERS (1A)  
3 BOECKMANS MAXIME D9823 ALL STARS (1A)  
3 Hubrechts Eugene D6316 THE CREW (2B)  
5 Mordant Geert D2317 PADDOCKSSHOOTERS (1B)
5 Marcotti David D0303 TF STING (2A)  
5 Coekaerts Frank D5738 OS GELUK (3C)  
5 Cucciarre Kevin D2013 GOALDIGGERS (1A)  
9 Goven Jos D2097 HECHTEL TVC (2A)  
9 RUTTEN TOM D6730 DE KNOKKERS (2C)  
9 Peeters Jeffrey D2543 THE ROADRUNNERS (3B)
9 Schops Valentin D2031 HET KUIPKE (3B)  
9 Goossens Frederik D9737 MEMORIES (3C)  
9 Janssen Benny D5513 SONJATEAM (3A)  
9 THEYS RONNY D8548 'T HOEKSKE (1B)  
9 Deckers Tine D8995 DE KENTKINGS (3A)  
17 Prodan Koen D1112 TF STING (2A)  
17 Leppens Kris D2657 HET COMPLOT (2A)  
17 Bouvin Ernst D3179 DREE KC (2C)  
17 Kutaydin Jeroen D6752 RICKY'S PUB (1A)  
17 Xhrouet Jairo D9732 FAUCON HOLLYWOOD (3C)
17 Beenders Kris D5514 DE KNUP (3A)  
         
  Reeks 6      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam  
1 Indestege Marc D0676 PADDOCKSSHOOTERS (1B)
2 Donni Robin D3392 KVK 'T HOEKSKE (3D)  
3 Hamblok Lorenz D6206 POEIKES (1A)  
3 Noben Johnny D1489 TER WAERT (2B)  
5 Vandeput Dirk D2182 THE MOOD (3B)  
5 Moors Jean D2586 SONJATEAM (3A)  
5 Helven Theo D2092 HECHTEL TVC (2A)  
5 Knaepen Pieter D0889 KAVIAKS KC (2C)  
9 Henckens Nico D0696 DE BONGERD (3A)  
9 Meulders Wesley D9538 DEN ENGEL DIEST (2C)  
9 LEMARCHAND WESLEY D7297 DREAM TEAM (1B)  
9 Kwanten Bart D7103 DE KENTKINGS (3A)  
9 Luyckx Nico D0102 HET KUIPKE (3B)  
9 MAMPAEY YANNICK D8341 AMBIANCE TVC (3D)  
9 DEGREEF WIM D5775 'T HOEKSKE (1B)  
9 Hendrix Dirk D6595 HET COMPLOT (2A)  
17 BILLEN WOUTER D8638 THE ROADRUNNERS (3B)
17 MELLAERTS DAVID D3644 MEMORIES (3C)  
17 Mussen Tim D5255 SNOOKER SPORTS (2A)  
17 DONNI SEPP D1754 DE KNOKKERS (2C)  
17 Rybezynski Joseph D1110 TF STING (2A)  
         
  Reeks 7      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam  
1 Migdalski Jurgen D2651 SNOOKER SPORTS (2A)  
2 NOBEN SANDER D9738 TER WAERT (2B)  
3 Anelli Michel D9701 LE CODE BAR (2B)  
3 REYNS DANIEL D7190 WANHOOP UNITED (3B)
5 VANSTRAELEN ROBBY D8327 THE ROADRUNNERS (3B)
5 Ramakers Vincent D7166 PDTG BADASS (1A)  
5 Plu Stefan D1985 DE ROXY (1B)  
5 Bruls Anthony D8901 PDTG BADASS (1A)  
9 Noben Jarne D9861 TER WAERT (2B)  
9 PIETTE TIME D9764 FAUCON HOLLYWOOD (3C)
9 Schops Stijn D2676 PADDOCKSSHOOTERS (1B)
9 Hayen Jonas D7473 AMBIANCE TVC (3D)  
9 Boons Rudy D2442 CAFEEKE ('t) (1B)  
9 SMETS JARNE D9829 DE WOLMET (3D)  
9 Deldime Didier D4932 PDTG BADASS (1A)  
9 Rood Jean D9423 DEDE BAR KC (1B)  
17 Lelievre Andre D3127 BENDE VAN ELLENDE (3C)
17 VANDERSTRAETEN FABIAN D9799 DE KENTKINGS (3A)  
17 Claeskens Patrick D5011 'T HOEKSKE (1B)  
17 RENIERS ERIK D3338 KAVIAKS KC (2C)  
17 Vanderstegen Davy D3435 DE BONGERD (3A)  
17 Pauly Jeroen D9433 KING CAEN (3B)  
         
  Reeks 8      
Pos. Naam Lidnr Clubnaam  
1 Windmolders Alain D3774 MYSTERY (1B)  
2 Van Wershoven Erik D6831 GOALDIGGERS (1A)  
3 Paraschos Georges D8043 FAUCON HOLLYWOOD (3C)
3 Vanbrabant Brecht D7840 CHAOS (1B)  
5 Dost Mark D8503 RICKY'S PUB (1A)  
5 BIUNKENS CEDRIC D9775 THE CREW (2B)  
5 Vandeput Bart D2055 THE MOOD (3B)  
5 MICHOTTE NICOLAS D3503 MEMORIES (3C)  
9 CLYGNET STEVEN D6400 DEN ENGEL DIEST (2C)  
9 Clabots Michel D9328 DEDE BAR KC (1B)  
9 Mortelmans Jan D3680 PADDOCKSSHOOTERS (1B)
9 MIRANDA EDWIN D0647 FCDK (3A)  
9 Tanriseven Tolga D8704 HET KUIPKE (3B)  
9 Jacobs Stefan D7825 TEAM ERROR 404 (3C)  
9 Nuttine Mehdi D9677 BAR ABAS (2B)  
9 Joris Gert D3607 DREE KC (2C)  
17 Steyvers Jozef D9015 DE KNUP (3A)  
17 Bodson Robert D4905 STAR-BROTHERS (2B)  
17 Zwaenepoel Steven D4797 DE JAIL (3B)  
17 Gerarts Stefan D9529 HET COMPLOT (2A)  
17 Wilkin Thomas D9729 FAUCON HOLLYWOOD (3C)
17 Panis Tim D8219 AMBIANCE TVC (3D)  
17 VAN DE WILLE MELANIE D9840 DEDE BAR 65 (3C)  
 
Inschrijven Inscrire 20-10-2023

Breng uw lidkaart mee om in te schrijven!

 

Apportez votre carte de membre pour vous inscrire !

 

Vandenbemden Kenny : Kampioen "Open enkelspel" 2023/2024 regio oost!

Indestege Marc  : vice kampioen  (Top prestatie van 58 jarige)

Appeltans Sven  : brons

 
kampioenschap regio oost 07-10-2023

KAMPIOENSCHAP VAN

Regio Oost.

 

TAFELVOETBAL.

Waar/: Sporthal De Bloken

                         Kortestraat 12

3880        WELLEN

Wanneer/Quand   :

20/10/23: Open“Enkelspel”     

             Aanvang 21 uur  inschrijving vanaf 20 uur !!!!

27/10/23: Open “Dubbelspel”

En/et        Aanvang 21 uur  inschrijving vanaf 20 uur !!!!!

 

15/03/24: “Enkelspel”  per ranking  

22/03/24: “Dubbelspel” per ranking  

        

Er wordt gespeeld per ranking !                             En jouent par ranking !

Inschrijvingen vanaf 20 uur.    Aanvang 21 uur stipt !!!

Inscriptions                                Début

 

Er wordt gespeeld op 20 Jupiter Goldstar  tafels geplaatst door de

firma JGC Café games.

1 gratis drank bij inschrijving / une consommation gratuit avec l’inscription

(Tafels staan vrij/tables libre : 5 euro opleg/ péréquation.)

Belangrijk:     Lidkaart verplicht. Inschrijving via baarcode op lidkaart!!!!!!!

===========    Alleen voor spelers ingeschreven in regio Oost!

·   Iedere club is verplicht 2 spelers af te vaardigen. De club die aan deze voorwaarden voldoet krijgt 2 punten meetellend voor de kompetitie, per discipline.(Totaal 8 punten) Wie aan deze voorwaarden niet voldoet krijgt nul  punten en een forfaitboete van 25 euro per discipline.

·   Eerste wedstrijd dient gespeeld te worden om geldig aanwezig te zijn.

Important: Carte de membre obligatoire. Inscription par code bare!
=========== Uniquement pour les joueurs inscrits dans la région de  l'Est!
• Chaque club est tenu de justifier 2 joueurs. Le club qui remplissent ces conditions recevront 2 points pour le championât, par discipline. (Total 8 points) qui ne respecte pas ces conditions, reçoit zéro points et une amende forfaitaire de 25 euros par discipline.
• Premier match doit être joué pour être valable d'être présents.

 
Verder verloop van de Beker Evolution de la coupe 24-09-2023

Beker verloop :

De verliezende clubs van de Beker gaan naar de "Medaille van de Beker" De verliezers van 1B gaan naar de "Coupe". De verliezende finalisten in de "Beker" en in de "Medaille van de Beker" gaan niet meer over.

In de "Coupe" komen alleen clubs van 1B terecht.

1)Verliezende clubs in de "Medaille van de Schaal" gaan niet meer over.

2)Verliezende clubs in "Medaille van de Trofee" gaan niet meer over uitgezonderd de clubs met statuut 4de, gaan nog over naar de "Bokaal"

Evolution de la Coupe :

Les clubs perdants de la “Beker” vont à la « Médaille van de Beker» Les perdants de la 1B vont à la « Coupe ». Les finalistes perdants de la « Coupe » et de la « Médaille van de Beker » ne passent plus. Dans la « Coupe », seuls les clubs 1B peuvent se retrouver .

1) Les clubs  perdants dans la « Médaille van de Schaal » ne passent plus.

2) Les clubs perdants dans « Médaille du Trofee » ne passent plus sauf pour les clubs avec le statut 4ème, aller à la « Coupe »

 
Bekerloting voor 15 en 22 september 10-09-2023

 

 

Loting gedaan door Nick Simons (All Stars) 

     
               
  BEKER  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 15/sep 22/sep
1A ALL STARS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 1B FANATICS  2230 HERSELT    
1A GHOST RIDER KC  4680 OUPEYE 1A RICKY'S PUB  6171EP STEIN (Ned)    
1A POEIKES  3570 ALKEN 1A JUST DER NEFFE  3910 ST HUIBRECHTS-LILLE    
1A STAAFSHOOTERS  3670 GRUITRODE 1A PDTG BADASS  4300 WAREMME    
1A THE BROTHERS  3830 WELLEN 1A GOALDIGGERS  3530 HOUTHALEN    
               
  MEDAILLE BEKER  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 15/sep 22/sep
1B CHAOS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM   vij      
1B DEDE BAR KC  4430 ANS 1B DREAM TEAM  3440 ZOUTLEEUW    
1B EMMABOYS  3450 GEETBETS 1B DE ROXY  3391 MEENSEL-KIEZEGEM    
1B MYSTERY  3850 NIEUWERKERKEN 1B CAFEEKE ('t)  2490 BALEN (HULSEN)    
1B 'T HOEKSKE  3300 TIENEN 1B PADDOCKSSHOOTERS  3540 SCHULEN    
               
               
  SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 15/sep 22/sep
2C DE KRING  3460 BEKKEVOORT 2C DE KRONKEL  3040 HULDENBERG    
2A DE MANNE  3640 KINROOI 2A HECHTEL TVC  3940 HECHTEL    
2C KICK OFF HALEN  3545 HALEN 2B COSWAERT  3730 HOESELT    
2B NO-PROBLEM  3770 zICHEN-Z-B (RIEMST) 2B BAR ABAS  4430 ANS    
2B STAR-BROTHERS  4430 ANS 2B NARCOTICS KC  3870 HEERS (Veulen)    
2B TER WAERT  3730 HOESELT 2C DREE KC  3850 NIEUWERKERKEN    
2B THE CREW  3570 ALKEN 2A TULPKE  3600 GENK    
               
  MEDAILLE SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 15/sep 22/sep
2C DE KNOKKERS  3300 HAKENDOVER 2B ALKSTARS FC  3570 ALKEN    
2C DE WELKOMBOYS  3271 KEIBERG 2C DEN ENGEL DIEST  3290 DIEST    
2A HET COMPLOT  3670 MEEUWEN 2A SNOOKER SPORTS  3630 MAASMECHELEN    
2C KAVIAKS KC  3450 GEETBETS   vrij       
2B LE CODE BAR  4031 ANGLEUR 2A SPWUR TEAM ('t)  3740 EIGENBILZEN    
2A SHOOOTERS TVC  3630 MAASMECHELEN 2A TF STING  3600 GENK    
2A TERMOLEN  3520 ZONHOVEN 2C THE AVENGERS  3560 LUMMEN    
               
               
  TROFEE VAN REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 15/sep 22/sep
3D AMBIANCE TVC  3450 RUMMEN 3C DE PASSANT  3440 ZOUTLEEUW    
3A DE BONGERD  3960 BREE 3B HUKSKE 05 ('t)  3590 DIEPENBEEK    
3C DE OUDE VEULENS  3870 HEERS 3D KVK 'T HOEKSKE  3300 TIENEN    
3D DEN IJZER  2230 HERSELT 3D BERGSHOTTERS  3350 DRIESLINTER    
3B KING CAEN  3940 HECHTEL-EKSEL 3B DE JAIL  3511 STOKROOIE    
3C OS GELUK  3440 ZOUTLEEUW 3D DE BOERKES  3391 MEENSEL-KIEZEGEM    
3A RINABOYS  3640 KINROOI 3B THE MOOD  3670 MEEUWEN    
3A THE LIONS 2  3950 BOCHOLT 3B HET KUIPKE  3550 HEUSDEN - ZOLDER    
3B THE SIDEKICKS  3500 HASSELT 3C TEAM ERROR 404  3740 ROSMEER    
3B WANHOOP UNITED  3945 HAM 3B DE BUIS  3670 OUDSBERGEN    
               
  MEDAILLE TROFEE VAN REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 15/sep 22/sep
3C BENDE VAN ELLENDE  3440 ZOUTLEEUW 3D DE WELKOM  3300 HAKENDOVER (TIENEN)    
3D DE GRITSELS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 3C MEMORIES  3440 ZOUTLEEUW    
3A DE KNUP  3640 KESSENICH 3A DEN BAZAAR  3950 BOCHOLT    
3C FAUCON HOLLYWOOD  4820 DISON 3C DEDE BAR 65  4430 ANS    
3A KAFEEKE ('t)  3920 LOMMEL 3A DE KENTKINGS  3910 PELT (Neerpelt)    
3C NEPTUNUS  3770 RIEMST 3C LES ROUCHES KC  4680 OUPEYE    
3D PARADOX  3010 KESSEL-LO 3D DE WOLMET  3300 TIENEN    
3B SH LUMMEN  3560 LUMMEN 3D LOEKABOYS  3450 GEETBETS    
3A SONJATEAM  3680 NEEROETEREN 3A KNUPBOYS  3640 KESSENICH    
3B THE ROADRUNNERS  3550 HEUSDEN ZOLDER 3A FCDK  3990 PEER    
               
               








 
CBK controle 27-08-2023

Geachte verantwoordelijke,  


Mag ik u vragen al de gegevens van uw ploeg te controleren on line. Naam, Adres, telefoonnummers, naam van de spelers, aantal spelers, enz.... Indien het NIET juist is, gelieve dat per mail te laten weten binnen de 3 dagen a.u.b.  Als alles juist is moet u niets laten weten.


Cher responsable responsable, 


Puis-je vous demander de vérifier tous les détails de votre équipe en ligne. Nom, adresse, numéros de téléphone, nom des joueurs, nombre de joueurs, etc... Si ce n’est PAS correct, s’il vous plaît laissez-nous savoir par e-mail dans les 3 jours.  Si tout est correct, vous ne devriez le faire savoir à personne.

 
Bekerloting voor 1/09/2023 met terugronde 16-08-2023
  BEKER  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 1/sep 8/sep
1A ALL STARS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 1B CHAOS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM    
1B CAFEEKE ('t)  2490 BALEN (HULSEN) 1A JUST DER NEFFE  3910 ST HUIBRECHTS-LILLE    
1B DE ROXY  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 1A STAAFSHOOTERS  3670 GRUITRODE    
1B EMMABOYS  3450 GEETBETS 1A THE BROTHERS  3830 WELLEN    
1A GHOST RIDER KC  4680 OUPEYE 1B MYSTERY  3850 NIEUWERKERKEN    
1A GOALDIGGERS  3530 HOUTHALEN 1B DREAM TEAM  3440 ZOUTLEEUW    
1A POEIKES  3570 ALKEN 1B DEDE BAR KC  4430 ANS    
1A RICKY'S PUB  6171EP STEIN (Ned) 1B PADDOCKSSHOOTERS  3540 SCHULEN    
1B 'T HOEKSKE  3300 TIENEN 1A PDTG BADASS  4300 WAREMME    
1 FANATICS  2230 HERSELT   vrij - bye      
               
  SCHAAL  VAN DE REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 1/sep 8/sep
2B BAR ABAS  4430 ANS   vrij - bye      
2B COSWAERT  3730 HOESELT 2A TF STING  3600 GENK    
2C DE KNOKKERS  3300 HAKENDOVER 2C DE KRONKEL  3040 HULDENBERG    
2C DE KRING  3460 BEKKEVOORT 2B ALKSTARS FC  3570 ALKEN    
2A DE MANNE  3640 KINROOI 2C THE AVENGERS  3560 LUMMEN    
2C DE WELKOMBOYS  3271 KEIBERG 2B THE CREW  3570 ALKEN    
2C DREE KC  3850 NIEUWERKERKEN 2A SNOOKER SPORTS  3630 MAASMECHELEN    
2A HECHTEL TVC  3940 HECHTEL 2C DEN ENGEL DIEST  3290 DIEST    
2A HET COMPLOT  3670 MEEUWEN 2B TER WAERT  3730 HOESELT    
2B LE CODE BAR  4031 ANGLEUR 2B NARCOTICS KC  3870 HEERS (Veulen)    
2A SHOOOTERS TVC  3630 MAASMECHELEN 2C KICK OFF HALEN  3545 HALEN    
2B STAR-BROTHERS  4430 ANS 2A SPWUR TEAM ('t)  3740 EIGENBILZEN    
2A TERMOLEN  3520 ZONHOVEN 2B NO-PROBLEM  3770 zICHEN-Z-B (RIEMST)    
2A TULPKE  3600 GENK 2C KAVIAKS KC  3450 GEETBETS    
               
  TROFEE VAN REGIO OOST HEEN  EN  TERUGRONDE.   ALLEZ ET RETOUR      
Afd CLUB GEMEENTE Afd CLUB GEMEENTE 1/sep 8/sep
3D AMBIANCE TVC  3450 RUMMEN 3C MEMORIES  3440 ZOUTLEEUW    
3C BENDE VAN ELLENDE  3440 ZOUTLEEUW 3D DE BOERKES  3391 MEENSEL-KIEZEGEM    
3A DE BONGERD  3960 BREE 3B THE ROADRUNNERS  3550 HEUSDEN ZOLDER    
3B DE BUIS  3670 OUDSBERGEN 3A KNUPBOYS  3640 KESSENICH    
3D DE GRITSELS  3391 MEENSEL-KIEZEGEM 3C DE PASSANT  3440 ZOUTLEEUW    
3A DE KNUP  3640 KESSENICH 3B THE MOOD  3670 MEEUWEN    
3C DE OUDE VEULENS  3870 HEERS 3D DE WELKOM  3300 HAKENDOVER (TIENEN)    
3D BERGSHOTTERS  3350 DRIESLINTER 3D LOEKABOYS  3450 GEETBETS    
3C DEDE BAR 65  4430 ANS 3B HUKSKE 05 ('t)  3590 DIEPENBBEEK    
3C FAUCON HOLLYWOOD  4820 DISON 3C TEAM ERROR 404  3740 ROSMEER    
3A FCDK  3990 PEER 3B HET KUIPKE  3550 HEUSDEN - ZOLDER    
3A KAFEEKE ('t)  3920 LOMMEL 3B WANHOOP UNITED  3945 HAM    
3B KING CAEN  3940 HECHTEL-EKSEL 3A DE KENTKINGS  3910 PELT (Neerpelt)    
3C NEPTUNUS  3770 RIEMST 3B DE JAIL  3511 STOKROOIE    
3C OS GELUK  3440 ZOUTLEEUW 3D DE WOLMET  3300 TIENEN    
3D PARADOX  3010 KESSEL-LO 3D KVK 'T HOEKSKE  3300 TIENEN    
3A RINABOYS  3640 KINROOI 3A DEN BAZAAR  3950 BOCHOLT    
3B SH LUMMEN  3560 LUMMEN 3D DEN IJZER  2230 HERSELT    
3A THE LIONS 2  3950 BOCHOLT 3A SONJATEAM  3680 NEEROETEREN    
3B THE SIDEKICKS  3500 HASSELT 3C LES ROUCHES KC  4680 OUPEYE    
 
Opgelet! Attention! 14-08-2023

De bekercompetitie begint op vrijdag 1 september!  De bekerloting komt eind van de week on line.

La compétition de la coupe commence le vendredi 1er septembre !  Le tirage au sort de la coupe sera en ligne à la fin de la semaine.

 

EX spelers van Remix en basisspelers.

BEN KHELIFA SAID     25-07-1960              D8430

 

 MAKA LEOPOLD       29-08-1951              D4895 

NEY THIERRY              11-06-1967              D4902

Deze personen kunnen alleen een transfer krijgen naar een club uit eerste afdeling.  Wanneer deze personen volgend seizoen toch zouden spelen in lagere afdeling wordt er een schorsing van 5 jaar opgelegd.


Ces personnes ne peuvent obtenir qu’un transfert vers un club de première division.  Si ces personnes devaient jouer dans la division inférieure la saison prochaine, une suspension de 5 ans serait imposée.
 
Voorlopige indeling Series provisoire 11-08-2023

Geachte,

De voorlopige indeling staat on line. Wijzigingen zijn bijna niet meer mogelijk gezien de huidge toestand van situatie van de clubs en de afdelingen. Kijk onder "Clubadressen"

Cher,

La classification provisoire est en ligne. Les changements sont presque impossibles compte tenu de l’état actuel de la situation des clubs et des divitions. Regardez sous "Clubadressen"

 
Rudy Boons 10-03-2023

Rudy Boons, een tafelvoetbal speler die ons te vroeg verliet. Hij speelde bij 't Cafeeke en was een fijne sportieve kerel. Ik bied in naam van gans CBK regio Oost, ons innig medeleven aan aan gans de familie.

 

Rudy Boons, un joueur de baby-foot qui nous a quittés trop tôt. Il jouait à 't Cafeeke et était un bon sportif. Au nom de toute la région de l’Est de CBK, j’offre nos plus sincères condoléances à toute la famille.

 
 >>> Rudy Boons 10-03-2023

Rudy Boons, een tafelvoetbal speler die ons te vroeg verliet. Hij speelde bij 't Cafeeke en was een fijne sportieve kerel. Ik bied in naam van gans CBK regio Oost, ons innig medeleven aan aan gans de familie.

 

Rudy Boons, un joueur de baby-foot qui nous a quittés trop tôt. Il jouait à 't Cafeeke et était un bon sportif. Au nom de toute la région de l’Est de CBK, j’offre nos plus sincères condoléances à toute la famille.

 
  Gelieve via info@cbkregio-oost.be contact op te nemen voor eventuele wijzigingen of foutmeldingen